>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Krzysztof Wlodarczyk (POL) - Rakhim Chakhkiev (RUS) (21.06.2013 Moskwa)

Status
Zamknięty.
K 326

kurekq

Użytkownik
Krzysztof Wlodarczyk (POL) - Rakhim Chakhkiev (RUS) 2 1,95
Bukmacher: Bet-at-home.
21.06.2013 Moskwa.
Kiedy usłyszałem o zakontraktowaniu tej walki to pomyślałem, że to typowe 50-50 i takich kursów spodziewałem się od bukmacherów. Kiedy zaś je wystawili (tak jak się spodziewałem) zacząłem się głębiej zastanawiać nad tą walką i doszedłem do wniosku, że to jednak Chakhiev jest faworytem. I to zdecydowanym.
W walkach o pas Krzysiek stoczył dwie wyjazdowe walki - remisową z Fragomenim i wygraną przez KO z Greenem (do momentu nokautu dość wyraźnie przegrywał). Świadczy to o tym, że nasz zawodnik niezbyt dobrze czuje się na wyjazdach. Powiedzmy sobie szczerze i otwarcie - Chakhkiev jest DUŻO lepszym zawodnikiem od Fragomeniego. Również wyżej go cenię od Greena. Rosjanin zdobył złoty medal olimpijski co świadczy o jego ogromnym potencjale wypunktowania swojego przeciwnika, jeśli tylko taką taktykę obierze.
Kompletnie nie widzę tego, aby Włodarczyk zdominował Chakhkieva - tak naprawdę Krzysiek toczył bardzo wyrównane boje z dużo słabszymi zawodnikami - Robinsonem, Fragomenim i Palaciosem. A przy wyrównanym pojedynku (nie mówiąc w stronę Rosjanina) to karty punktowe prawie na pewno pójdą w stronę gospodarza. Więc Włodarczyk aby to wygrać musi wygrać zdecydowanie, a jakoś tego nie widzę.
Problemem Chakhkieva jest to, że nazbierał trochę ciosów w swoich dotychczasowych walkach i pojawiają sie głosy, że jest... dziurawy. Zadałbym jednak proste pytanie: czy ktoś będąc dziurawym może zostać złotym medalistą olimpijskim? Raczej te przyjęte ciosy wynikały z destrukcyjnej taktyki Rakima, która jest obarczona skutkami ubocznymi w postaci przyjęcia kilku ciosów. Coś mi się wydaje, że do Polaka wyjdzie z inną taktyką i nastawi się na spokojne punktowanie trzymając wysokie tempo walki. Nie będzie szedł na wymiany, ani nie będzie próbował na siłę zasypać ciosami Krzyśka.
Podsumowanie:
Nie widzę by Włodarczyk dał radę wypunktować swojego przeciwnika, tym bardziej, że walka jest odbywana w Rosji. Ma szanse na nokaut, ale nie taką, żeby dawać na niego kurs 1,85. W swoich ostatnich 6 walkach znokautował słabego Fragomeniego i wycieńczonego Greena. Nie sądzę, by Rakim opadł kondycyjnie w tej walce, nie wierzę też, że będzie w tej walce zbierał dużo ciosów. Stawiam w tej walce 75-25 na korzyść Chakhkieva.
 
H 14

hurricane

Użytkownik
75-25 na korzyść Chakhkieva. Żarty się Ciebie trzymają, jak widzę. W jakim aspekcie pięściarskiego rzemiosła Polak jest gorszy od Ingusza? Po pierwsze boks amatorski i zawodowy, to dwie zupełnie inne dyscypliny. Zobacz jakie doświadczenie na zawodowych ringach ma Diablo, ile przeboksowanych rund z klasowymi zawodnikami. Styl robi walkę. Sluggers beat swarmers. Rahim pójdzie do przodu z łapami, a to będzie woda na młyn dla Polaka. On ma diabelskie kowadło w lewej ręce, które będzie siało spustoszenie. Jeżeli chodzi o porównanie trenerów obu zawodników, to Artur Gigorian mógłby uczyć się fachu od Fiodora Łapina. Włodarczyk zastopuje mistrza olimpijskiego. Andrzej Wasilewski kontraktując tę walkę wiedział co robi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 5

chacal

Użytkownik
75-25 na korzyść Chakhkieva. Żarty się Ciebie trzymają, jak widzę. W jakim aspekcie pięściarskiego rzemiosła Polak jest gorszy od Ingusza? Po pierwsze boks amatorski i zawodowy, to dwie zupełnie inne dyscypliny. Zobacz jakie doświadczenie na zawodowych ringach ma Diablo, ile przeboksowanych rund z klasowymi zawodnikami. Styl robi walkę. Sluggers beat swarmers. Rahim pójdzie do przodu z łapami, a to będzie woda na młyn dla Polaka. On ma diabelskie kowadło w lewej ręce, które będzie siało spustoszenie. Jeżeli chodzi o porównanie trenerów obu zawodników, to Artur Gigorian mógłby uczyć się fachu od Fiodora Łapina. Włodarczyk zastopuje mistrza olimpijskiego. Andrzej Wasilewski kontraktując tę walkę wiedział co robi.


Miałem zabrać głos w tej sprawie, ale w tym poście zostało oddane wszystko to, co sam chciałem napisać. Świetna robota! Kurekq napisał wiele słów, nie mających żadnego uzasadnienia i w większości opartych na domysłach. Krzysiek, to bardzo niepozorny zawodnik, który przez wielu jest lekceważony. Szczelny z dobrą defensywą i przede wszystkim piekielnym kowadłem (rzekłbym nawet w obu rękach). Pięściarz pochodzący z Tobolska, to wbrew pozorom ( tworzenie mitów o złotych medalistach olimpijskich staje się niedorzeczne) zawodnik w zasięgu Krzyśka. Tak, jak powiedział Hurricane (czyżby pseudonim niejako odziedziczony po Rubinie Carterze(?)), &quot;Style makes fight&quot;, dla Polaka to bardzo wygodna sytuacja i Diablo wie, jak walczyć z takimi zawodnikami. Pytanie tylko, czy Krzysztofowi starczy czasu na znokautowanie rywala, gdyż nie widzę innej opcji na zwycięstwo na bardzo trudnym, rosyjskim terenie. Tam gale pięściarskie toczone są na zupełnie innych warunkach i jak, to ktoś kiedyś ujął: &quot;Rosja to nie kraj, to stan umysłu&quot;. Rozwijając myśl - zapraszam do obejrzenia ostatniej walki El Felino z Lebiodą.

Wszystko w tej walce zależy od Krzysztofa. Sam jestem bardzo ciekawy, jak zaprezentuje się w tej walce. Wasilewski&amp;Werner mieli bardzo ograniczone pole manewru, jeżeli chodzi o Diabła. W związku z tym wybrali najprostszą alternatywę - wyjazd do jaskini lwa. Sprzedawanie pasa WBC za małe pieniądze mijało się z celem, a przy takim stylu boksowania Krzysiek mógł stracić pas w najmniej oczekiwanym momencie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Krzysztof Wlodarczyk (POL) - Rakhim Chakhkiev (RUS)
1,95 - 1,85
20,00 - Remis
Bet-at-home

(*po lewej Rakhim Chakhkiev po prawej Krzysztof Włodarczyk)
21.06.2013 MOSKWA (ROSJA)
Zapraszam do merytorycznej i kulturalnej dyskusji !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 326

kurekq

Użytkownik
&quot;Style makes fight&quot;, dla Polaka to bardzo wygodna sytuacja i Diablo wie, jak walczyć z takimi zawodnikami.
A najlepiej pokazał to w pierwszej walce z Fragomenim. Stoczył cholernie wyrównany bój z zawodnikiem, który mu leżał jak nic. A Fragomeni jest (i był) słabszy od Chakhieva.
Patrząc na Włodarczyka mam wrażenie, że jemu to każdy zawodnik nie pasuje. Dość lotny na nogach Palacios mu nie pasuje, pakujący się w półdystans Robinson też, skoro stoczył z nim walkę na dystansie. Fragomeniego też w pierwszej walce nie potrafił zdominować. To będzie walka na styk panowie, a nokaut Włodarczyka nie jest prawdopodobny bardziej niż tak jak opisałem.

Pytanie tylko, czy Krzysztofowi starczy czasu na znokautowanie rywala, gdyż nie widzę innej opcji na zwycięstwo na bardzo trudnym, rosyjskim terenie
Właśnie na tym też oparłem swoją analizę, a patrząc na ostatnie walki Włodarczyka szansę na skończenie Chakhieva ustawiłem na 25% i jest to realna liczba.

W jakim aspekcie pięściarskiego rzemiosła Polak jest gorszy od Ingusza?
W każdym jest bardzo wyrównany, a różnicę na korzyść Ruska robi teren i to przeogromną.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Patrząc na Włodarczyka mam wrażenie, że jemu to każdy zawodnik nie pasuje.
Chakhiev będzie mu nie pasował chyba najgorzej, bo jest leworęczny. Trudny teren w Rosji, pretendent do tytułu, do tego mańkut. Włodarczyk chyba chce przegrać ten pas, zresztą nie bez powodu nazywany jest najsłabszym mistrzem z pośród wszystkich wag. Po prostu nie ma na tyle dobrego zawodnika w tej wadze by mógł pokonać Polaka.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
A najlepiej pokazał to w pierwszej walce z Fragomenim. Stoczył cholernie wyrównany bój z zawodnikiem, który mu leżał jak nic. A Fragomeni jest (i był) słabszy od Chakhieva.
w drugiej go zniszył ale i tak Diablo jest pała bo w pierwszej nawet mimo słabszej postawy powinien wygrać a oszukali go sędziowie
nie wiem co wy widzicie w tym Czakijewie.Facet jest zupełnie nie sprawdzony na zawodowych ringach, żadnych dwunastorundówek a ledwie dwie przeboksowane dziesiątki. Doświadczenie może odegrać tutaj kluczową rolę i licze na to że Diablo w swoim stylu da tko lub ko w końcowych rundach. Czakijew jak Diablo wolno sie rozkręca i wbrew wszystkim liczyłbym na pełen dystans, ew tko na Czakijewie.
Nie mniej jednak walka z typu no bet. Tutaj są możliwe wszystkie scenariusze ale gdybym miał postawić to raczej na Diablo.
 
H 14

hurricane

Użytkownik
Krzysztof Włodarczyk jest w Top 3 w wadze junior ciężkiej na świecie. Mańkut, który będzie parł non-stop do przodu przez dwanaście rund będzie mu idealnie pasował. On ma bardzo dobry lewy sierp i prawy prosty, a to jest broń na mańkuta. Rahim nie będzie mógł zabrać do ringu kasku i grubych rękawic. Podejrzewam, że Ingusz po wyłapaniu paru bomb straci pomysł na walkę. Polacy bardzo niedocenianą Diablo, a to nie jest papierowy mistrz świata. Łapin przygotował Krzyśka na każdy scenariusz.
Cudze chwalicie, Swego nie znacie. Ekscytująca walka, zderzenie dwóch czołgów. Stawiam na Rudego 102.
 
H 14

hurricane

Użytkownik
@kurekq
Włodarczyk w pierwszej walce z Fragomenim miał wielkie problemy z oddychaniem. Po walce przeszedł operację i pozbył się części przegrody nosa, która przeszkadzała mu w oddychaniu.
&quot;Wtedy zapowietrzyłem się w trzeciej rundzie i ledwo oddychałem, ale Fragomeni nie potrafił tego wykorzystać&quot;. mówił Włodarczyk. W rewanżu Krzysiek zdemolował Włocha.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Pełen dystans całkiem możliwy a to nie dobrze dla Krzyśka bo jak wiadomo walka w Moskwie.
Czakijew to dobry pięściarz ale nie jakiś wirtuoz a raczej rzemieślnik podobnie zresztą jak i Nasz Krzysiek.Diablo ma dobrą gardę i ciężko będzie go trafić.Moim zdaniem przy swoim stylu to Krzycho może a nawet przegra jeśli walka będzie na całym dystansie.Jedyna szansa to nokaut w końcówce po rozbijaniu konsekwentnym lewym.
Swoją drogą to Łapin takiego Włodarczyka chce zrobić pewnie też ze Szpilki tak mi sie wydaje.
A z tym że Łapin przygotował na każdy scenariusz to nie zgodzę się szczególnie po tym co pokazał wczoraj w narożniku Artura. Wiadomo było jak Minto zawalczy a mimo to zadnej mądrej taktyki. Inna sprawa że Diablo trochę więcej myśli w ringu
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
ktos wie czemu tak kursy na wlodarczyka polecialy w gore? bylo 1.8 w sts a teraz patrze jest 3.03
Serio pytasz czy naprawdę nie wiesz!
Odpowiedz w takim przypadku jest taka sama,większość graczy uznała ,że Ruski naszego Diablo oklepie czy słusznie zobaczymy w piątek
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Kursy w tej chwili na Diablo wynoszą 3,4. Powiem szczerze. Nie miałem zamiaru tej walki brać, gdy kursy były wyrównane. Ale takiej anomalii się nie spodziewałem. Diablo doskonale wie z kim i i u kogo walczy. Czakijew to nietuzinkowy bokser, który ukoronował karierę amatorską w najlepszy możliwy sposób, czyli złotem olimpijskim. Na temat Włodarczyka mówi się wiele złego. Szczególnie dużo zarzuca się mu nudny styl walki i małą ilość zadawanych ciosów. Ale to naprawdę świetny rzemieślnik, twardy, z mocnym ciosem i z nieporównywalnie większym bagażem doświadczenia od Czakijewa na zawodowym ringu. Szczerze mówiąc, moim zdaniem ciężko stwierdzić teraz kto jest faworytem. To powinna być dobra, twarda walka. Faktycznie, na punkty nie wiadomo co się może wydarzyć w Rosji. Ale zobaczymy, czy Czakijew wytrzyma 12 rund z Włodarczykiem...
W takich okolicznościach:
Krzysztof Włodarczyk 3,4 Unibet ✅ ???? wreszcie piękna walka i potwierdzenie, że Diablo jest prawdziwym mistrzem
I chociaż nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, a Diablo i tak w razie czego ma zapewniony rewanż, to za drobne:
Włodarczyk - Czakijew remis 28 Unibet ⛔ i bardzo dobrze ????
E: kurs 3,9 BAH; 4,15 Marathonbet - ktoś, kto wcześniej stawiał na Czakijewa, ma teraz pięknego surbeta
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dla mnie Włodarczyk jest faworytem tego pojedynku i szczerze mówiąc buki chyba ostro pogięło z tymi kursami. Wiadomo, walka w Rosji ale Włodarczyk powinien wygrać przed czasem. Kto to jest ten Chakhkiev? Mistrz olimpijski z Pekinu? Wow, tylko w zawodowym boksie to nic nie znaczący krążek. Karierę zawodową zaczął w roku 2009, Włodarczyk pierwszą zawodową walkę miał w 2000 roku. Chakhkiev ma rekord 16-0, nabił sobie go głównie z jakimiś pionkami, jedna z walk w ubiegłym roku to walka z gościem który ma bilans 21 wygranych i aż 43 przegranych, tak naprawdę nigdy nie walczył z nikim poważnym, Włodarczyk już tak. Jak ten Rosjanin był jeszcze totalnym no namem to Diablo już miał za sobą walkę chociażby z takim Cunninghamem. Tak naprawdę za Chakhkievem przemawia tylko to że walczy u siebie, nic więcej więc skąd te kurs?
Typ: Włodarczyk @ 3,80 Expekt ✅
Jakby ktoś widział w jakimś buku kurs na KO Włodarczyk to śmiało można grać, ja niestety nigdzie nie znalazłem.
E:
W BetCity po 7,00 ✅ jest wygrana Włodarczyka przed czasem, za parę złotych można pograć + po 2,05 ✅ zakład na to że Rosjanin nie wygra przed czasem, jak ma wygrać to na punkty ale nie przed czasem...
 
rockstar 3

rockstar

Użytkownik
dawid a pamiętasz jak wyglądała walka z Green&#39;em ? nawet tam do czasu KO przegrywał na punkty :? Jedyna szansa to wygrana Diablo przed czasem. Nie po to walka jest w Rosji aby Chakhkiev przegrał po 12 rundach na punkty. Diablo jest zbyt pasywny na to , a taktyka Łapina to szczelna grada i prosty.
PS: Aczkolwiek życzę aby to Polak wygrał pojedynek ;)
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Wlodarczyk-Czakijew typ Wlodarczyk @3.9 pinnacle ✅
Walka na pewno hitowa i dziwi mnie to, ze witryna boxrec (mam nadzieje, ze nie ma tutaj zadnych przeciwskazan abym wymienil nazwe) ocenia ta walke na 3 gwiazdki...
Do rzeczy :smile:
Wlodarczyk - ✅
- defensywa,
- technika ( tak, tak niektorych moze to zdziwic, ale to bardzo dobry technik),
- sila ciosu,
- kondycja ( duzy wplyw moze miec jego ekonomiczne boksowanie)
- doswiadczenie
- Andrzej Wasilewski [ promotor, ktory dla pieniedzy zrobi wszystko, czyzby byl w stanie zapewnic Kłysiowi ( jak to niektorzy mowia o Diablo) 2 zwyciestwa i jeszcze lepsze walki] ?
- kontra

Czakijew ✅
- stara sie wywierac presje w ringu,
- mocny cios,
- potrafi uderzyc kombinacjami w kontrze,
- mankut,
- niebezpieczny w pol-dystansie
- walczy u siebie

Sadze, ze pojedynek moze skonczyc sie przed czasem. Jest kilka mozliwych scenariuszy rozegrania tego pojedynku. Jakkolwiek by nie bylo 3.9 na diabla to sporo za duzo, adekwatne bylyby tutaj kursy 1.65 2.4...
Wariant 1 to presja Chakijeva do momentu kiedy nie dostanie kilku mocnych ciosow od Kłysia i wtedy to mistrz (pownienien) zacznie wywierac presje i kondycyjnie powinien go zameczyc.
Wariant 2 to Klysiu idzie na otwarta wymiane z ruskiem i kto trafi kilka razy mocniej moze dyktowac tempo tego pojedynku.
Wariant 3 to przez polowe poczatkowego dystansu nudna, asekuracyjna walka, lecz to Diablo wreszcie bedzie musial isc do przodu, gdyz watpie, aby byl w stanie wypunktowac Chakijeva na jego terenie.
Wariant 4 Diablo przegrywa wyraznie na punkty i nastawia sie na zabojczy finisz, ktory moze go uratowac. Walka jednak w Rosji i sedzia, jesli bedzie meic mozliwosc pewnie pomoze gospodarzowi.
Wg mnie bedzie to pojedynek z mala iloscia ciosow, gdzie uderzenia beda bardzo mocne. Klysiu raczej nie bedzie kalkulowal, ze wygra na punkty, Rachim juz moze. Kondycyjnie Diablo stoczyl wiele pojedynkow na pelnym dystansie i to jest olbrzymi plus dla niego. Na pewno pomoze mu jego ekonomiczny styl boksowania, ktory sprawi ze bedzie miec wiecej sil w pozniejszych starciach. Rachim czesto bije mocne, ale wg mnie sygnalizowane ciosy, byc moze Klysiu wstrzeli sie z piekielna kontra i bedzie klasyczne KO ?
Obaj zawodnicy nie poruszaja sie w ringu jak pantery, ale to rusek zada tych ciosow na pewno wiecej. I nawet jesli bedzie bic powietrze, albo na rekawice to na pewno sedziowie potraktuja go inaczej niz 1 starcie mistrza z Palaciosem.
To tyle ode mnie poki co...
P.S. Nie lubie Klysia i calej grupy Wojakow, ja jestem po przeciwnej stronie. Jednak oddaje klase sportowa Wlodarczykowi, bo choc walczy bardziej asekuracyjnie ode mnie to jest to dobry technik i ma dobra garde. Tym wiekszy jest to wyczyn, ze majac taki team &quot;zaufanych&quot; ludzi gosc jeszcze boksuje.
Nie kibicuje zadnemu z nich, licze na dobra walke. Kurs 3.9 mocno zawyzony...
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Hehe nie rozumiem na czym kolega wyżej opiera swój typ ???? bo chyba nie na większym 6paku Diabla ???? chociaz typu nie neguję :razz:
Dla mnie ta walka to NO BET. Chociaż przez wzgląd terenu skłaniałbym się ku Czakijewowi.Diablo na wyjazdach zawsze nie będzie efektownie nokautował a powiedzmy sobie szczerze że jeśli nie K.O to na pkt mogą go przekręcić Ruscy.Paclacios to nie był rywal godny Krzyśka nie oszukujmy się brak kwitu zmusił go do pracy jako trener fitness a walka w Polsce była tylko pokaznym zastrzykiem gotówki przyjechał jak na ścięcie.A w Australii wiadomo jak było cięzki nokaut na Greenie lecz na pkt przegrywał i to wyrażnie.Value na pewno jest po stronie Włodarczyka, kurs mocno zawyżony teraz ale nie ma się co podpalać.Gratki dla tych co porobili surki i mają czysty zysk.Obawiam się że stracimy jedynego mistrza świata po tej walce ale obym się mylił.Licze na kawał dobrej szermierki na pięści.
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Hehe nie rozumiem na czym kolega wyżej opiera swój typ ???? bo chyba nie na większym 6paku Diabla ???? chociaz typu nie neguję :razz:
Dla mnie ta walka to NO BET. Chociaż przez wzgląd terenu skłaniałbym się ku Czakijewowi.Diablo na wyjazdach zawsze nie będzie efektownie nokautował a powiedzmy sobie szczerze że jeśli nie K.O to na pkt mogą go przekręcić Ruscy.Paclacios to nie był rywal godny Krzyśka nie oszukujmy się brak kwitu zmusił go do pracy jako trener fitness a walka w Polsce była tylko pokaznym zastrzykiem gotówki przyjechał jak na ścięcie.A w Australii wiadomo jak było cięzki nokaut na Greenie lecz na pkt przegrywał i to wyrażnie.Value na pewno jest po stronie Włodarczyka, kurs mocno zawyżony teraz ale nie ma się co podpalać.Gratki dla tych co porobili surki i mają czysty zysk.Obawiam się że stracimy jedynego mistrza świata po tej walce ale obym się mylił.Licze na kawał dobrej szermierki na pięści.
Widać że nie zlekceważył przygotowań fizycznych - zmotywował sie na właśnie takiego rywala . Nie opieram swojego typu na tych fotografiach tylko załączam do tematu poglądowo ( rozpiska co i jak już poszła do typów na dzień jutrzejszy)
Właśnie ile mógł być sure ..? bo ruchy kursów wielkie
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wiem, że to co powiem możecie uznać za kontrowersyjne i pewnie parę osób mnie wyśmieje. Może nie śledzę boksu na bieżąco, ale co oglądam jakieś walki to w 99.9% przypadków bokser wygrywa na punkty. Dlatego ja stawiam na over 9.5 rund w betsson za 1.66.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom