>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

10. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 2 czerwca

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP

Przed nami runda rewanżowa Enea Ekstraligi. Pewne zwycięstwa powinny odnieść ekipy z Torunia i Częstochowy. Punkty potrzebuje Stal Gorzów, która powinna poradzić sobie z bydgoską Polonią. Ciekawie może być w Tarnowie, gdzie Jaskółki podejmą Falubaz. Bez AJ nie będzie łatwo podopiecznym Dobruckiego, ale w tym roku już nie raz dochodziło do niespodzianek. W Lesznie miejscowe Byki najprawdopodobniej nie dadzą się zaskoczyć PGE Marmie.

Tak przedstawiają się kursy z Tobet.com po uwzględnieniu kontuzji Woffindena i Jonssona:

Jedziemy z typami!
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Tobet
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Typ: Unia Tarnów
Kurs: 1,45

Współczynnik na Unię trochę zawyżony. Po dzisiejszym GP ze składu Falubazu odpadł Andreas Jonsson (w Tarnowie: 2010 - 3,3,1*,3,3; 2011 - 0,2,3,3,3; 2012 - 2,2,d2,2,2,d1), który jak widać po jego wynikach potrafi jeździć na Mościcach. Za niego pojedzie młody Jensen, który tym meczem zadebiutuje w barwach Falubazu. Na niekorzyść młodego na pewno jest to, że o występie dowiedział się w sobotni wieczór. Sytuacja bardzo podobna jak w przypadku Dennisa Anderssona ze Stali Rzeszów, z tą różnicą, że młody Duńczyk pojedzie na swoich motorach. Cudów bym się jednak po nim nie spodziewał. 3-4 punkty to max. Słabo jeździ ostatnio Hampel, któremu dojdzie zmęczenie z walijskiego Grand Prix. Do tego beznadziejny na wyjazdach Protasiewicz i nie potrafiący jeździć w Tarnowie Dudek. Na Davidssona, Jabłońskiego i Adamczewskiego bym nie liczył. Po drugiej stronie barykady doskonały Artiom Laguta, powracający do wysokiej formy Janowski, groźny u siebie Kołodziej, zawsze solidni Madsen i Vaculik, a także co raz lepiej jeżdżąca u siebie młodzież (szczególnie Kacper Gomólski). Tutaj spodziewam się wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Być może tarnowianie powalczą nawet o bonus (54:36 w meczu w Zielonej Górze).
/edit Faktycznie Unia ma jechać bez Madsena. Sądzę, że nie powinno to przeszkodzić gospodarzom w odniesieniu zwycięstwa. Jedynie zmniejszy rozmiary pewnego zwycięstwa.
Wynik: 58:32
Komentarz: Falubaz został zniszczony!

Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz
Typ: Stal Gorzów
Kurs: 1,35

Nieźle wygląda też typ na gorzowian, którzy po raz ostatni będą mogli skorzystać z Z/Z. Gorzowianie na wyciągnięcie ręki będą mieli także punkt bonusowy (47:43 w Bydgoszczy). Skoro udało się rozjechać Falubaz to czemu miałoby się nie udać ze słabsza Polonią, która dodatkowo jest rozbita po ostatnich batach od rywala zza miedzy (37:53 w środę)? Słaby Hancock, szukający sprzetu Buczkowski, średni Andersen, jadący w kratkę Loktajew, plastron w postaci Kościechy lub Szczepaniaka i jedyne jasne punkty, czyli młodzież. Nie widzę tej drużyny w starciu z fantastycznym w Gorzowie Iversen, który dodatkowo powinien być podbudowany podium w Cardiff. Podobnie ma się rzecz z zaskakująco szybkim w ostatnim czasie Kasprzakiem. Dalej są skubiący co raz mocniej Hlib, nieźle jadący Sundstroem oraz młodzieżowcy: Zmarzlik, który na swoim torze gwarantuje kilka punktów i debiutujący w tym sezonie w barwach Stali, spisujący się b. dobrze jako gość w GKM-ie, Cyfer. Bydgoszczanie są w dołku, z kolei Stal na fali wznoszącej. Wydaje się, że odnaleźli taki sposób przygotowania toru, który spełnia dwa warunki: 1. jest akceptowalny przez komisarza; 2. jest faktycznym atutem gospodarzy. Nie zdziwię się jeśli gorzowianie rozjadą polonistów na wzór Unii Leszno.
Wynik: 52:38
Komentarz: Zgodnie z przewidywaniami. Doskonały Iversen, pięknie jadący Kasprzak, a i reszta coś dorzuciła. Kto grał handicap to miał nerwy do samego końca, ale i tak siadło (było -8 lub -10 jeśli pamiętam).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 13

jofranco

Użytkownik
mysle ze jest to jedna z niewielu kolejek gdzie mozemy zobaczyc wszystkie zwycieztwa gospodarzy ;) Torun + Czewa + Gorzow + Tarnow = 2.01 Tobet
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Gdzie lepiej wplacic siano? DO Unibetu czy sportingbet ? Gdzie lepsza oferta na zuzel?
Jeszcze mam pytanie odnosnie grania na zywo. Wiem ze w sportingbet mozna na zywo obstawiac GP, w Unibecie lige szwedzka, natomiast nie mam pojecia jak to wyglada w przypadku ligi polskiej.
Wydaje sie ze w tej kolejce, nie powinno byc wiekszych niespodzianek. Tak jak ktos wczesniej pisal moze byc to kolejka gospodarzy. Jestem z Zielonej Gory, ale szczerze mowiac boje sie o bonusa.. Nasi sa zwyczajnie slabi na wyjazdach, co pokazal mecz w Gorzowie. Jarek swoje zrobi, Dudi tez cos dorzuci, ale reszta? Beznadziejny Jonas i Jablona w parze z Adamczewskim, ktory zawodzi na calej lini. Ciekaw jestem wystepu mlodego dunczyka, bedize mial trudne zadanie, by wystapic na trudnym torze, bez wiekszych przygotowan.
Gorzow spokojnie powinnien poradzic sobie z Bydgoszcza, ktora teraz doluje. Szaszka w gorszej formie, Greg tez nie najlepiej. Tutaj przewiduje 50:40.
Co do meczu Torunia to chyba duzo pisac nie trzeba..
Czestochowa spokojnie poradzi sobie z rewelacja z Wroclawia, pech sprawil ze przerwe w startach bedize mial Tajski, ktory obok mlodszego Laguty niszczy swoich rywali. Bez niego watpie zeby mogli skutecznie wlaczyc sie do walki o cokolwiek, mysle ze celem stanie sie bonus.
Leszno - Rzeszow - to moze byc ciekawy mecz, choc i tutaj przewiduje wygrana gospodarzy. Chociaz nie powinno w Lesznie zabraknac emocji.
Swoja droga, mam nadizeje ze pogoda nie zepsuje kolejny raz zuzlowej niedzieli.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
polska liga najlepszy tobet ! fajne pary H2H
czasem dobre over/under pkt ciekawe hanicapy oferta na mecze od soboty i co najwazniejsze
obstawianie LIVe handicap tudziez ktora drozyna wygra bieg pozdro ;D
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Z informacji uzyskanej na innym forum, w Gorzowie tor nie do jazdy i mecz do odwołania. Potwierdzi ktoś z okolic ??
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Na tobecie nie moge miec konta.
Dlatego pytam o te dwa buki, jesli ktos gra na nich zuzel to prosze o pomoc
Tor wyglada fatalnie, watpie zeby udalo sie cos z tym zrobic. w Zielonej nie pada, pewnie w Gorzowie podobnie, ale jest szaro i nie ma słonca. W gorzowie na 90 % nie pojada. Od rana trawaja prace i proby pozbycia sie wody, ale czarno to widze.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz (0-8,5) 2 1,95 Tobet
Tor po opadach może być loterią. Polonia musi się w końcu przełamać jak u siebie idzie ciężko to może gdzieś zaskoczą na wyjeżdzie? Wierze, że Hancock w końcu pojedzie jak na lidera przystało po wczorajszym udanym występie w Cardiff. Dla gości to ostatni dzwonek może dla wielu wyda się ten typ stronniczy z mojej strony ale przecież ile już było niespodzianek w tym sezonie a Polonię na to stać. Juniorzy w mojej oceni na równi z lekkim wskazaniem na gospodarzy, ponieważ Bartek ma obycie najlepsze na tym torze a Cyfer dobrą formę w 1 lidze. Na pewno &quot;czesać&quot; będzie Iversen i może Kasprzak ale reszta bez dwóch zdań jest do objechania przez gości. Może nie wygrają ale niech w końcu pokażą serce na torze i to że potrafią być drużyną jak na początku sezonu. Bo gdzie porównywać Stal do Falubaz czy Włókniarza a tam przecież Polonia walczyła jak równy z równym. Gram handicap na gości i wierze jak nie w zwycięstwo to w bonus. Hancock pokaż w końcu ten &quot;team spirit&quot;
 
M 32

molpl

Użytkownik
Z informacji uzyskanej na innym forum, w Gorzowie tor nie do jazdy i mecz do odwołania. Potwierdzi ktoś z okolic ??
Tor widziałem tylko ze zdjęć. W Gorzowie na słońce się nie zanosi, chmury dość nisko i bardzo gęsto lecz nie są czarne. lekki wiaterek. Wg pogody ICM ma popadac ok 15.30. Myślę, że jak pogoda się sprawdzi to meczu nie będzie. Na chwilę obecną daje 50/50. Jak coś się zmieni napiszę.
Btw; w nocy była niezła burza i sa kałuże na chodnikach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Z tego co mi się udało ustalić to tor w Gorzowie jak na takie opady deszczu wygląda bardzo dobrze. Praktycznie nie przyjmuje wody i tor zostanie dopiero przygotowany do jazdy ok 15, nie wiem czy przez godzinę są w stanie zrobić tor więc może mecz będzie przesunięty.
 
tomason84 0

tomason84

Użytkownik
Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz (0-8,5) 2 1,95 Tobet

Tor po opadach może być loterią. Polonia musi się w końcu przełamać jak u siebie idzie ciężko to może gdzieś zaskoczą na wyjeżdzie? Wierze, że Hancock w końcu pojedzie jak na lidera przystało po wczorajszym udanym występie w Cardiff. Dla gości to ostatni dzwonek może dla wielu wyda się ten typ stronniczy z mojej strony ale przecież ile już było niespodzianek w tym sezonie a Polonię na to stać. Juniorzy w mojej oceni na równi z lekkim wskazaniem na gospodarzy, ponieważ Bartek ma obycie najlepsze na tym torze a Cyfer dobrą formę w 1 lidze. Na pewno &quot;czesać&quot; będzie Iversen i może Kasprzak ale reszta bez dwóch zdań jest do objechania przez gości. Może nie wygrają ale niech w końcu pokażą serce na torze i to że potrafią być drużyną jak na początku sezonu. Bo gdzie porównywać Stal do Falubaz czy Włókniarza a tam przecież Polonia walczyła jak równy z równym. Gram handicap na gości i wierze jak nie w zwycięstwo to w bonus. Hancock pokaż w końcu ten &quot;team spirit&quot;
Jak mecz się odbędzie bedzie ciekawie chociaż hand trudny i Greg jak i Hans na ciężkim przyczepnym torze mogą sobie nie poradzić tym bardziej że Greg nigdy w Gorzowie nie błyszczał swoje powinnien zrobić Saszka i coś tam juniorzy ale wiadomo u siebie jest im łatwiej.Moim zdaniem może być wysoka porażka Bydzi no ale kto wie
 
Q 8,5K

quatr0

Użytkownik
Artem Laguta over 10,5 - 1.75
Niels K. Iversen over 11,5 - 1.40
Kasprzak - Buczkowski - 1.50
Jarek Hampel under 12,5 - 1.35
Toruń - Gniezno - 1.03
Taki kuponik postawiłem sobie dzisiaj w Millenium i za piątkę mogę wygrać 22.48. Artem szaleje, to samo PUK, myślę, że nie powinno być problemów. Jeśli chodzi o Krzysia, to może być różnie jednak po wczorajszym Grand Prix jestem o niego spokojny - zwłaszcza, że Buczek w tym roku nie szaleje.
Hampel jedzie w biegach z Artemem, który jak już wspomniałem jest w ogromnym gazie i z Koldim, który chyba nareszcie zaczął coś jeździć - biorąc pod uwagę opinie ludzi, którzy byli obecni na wczorajszym treningu w Mościcach. Typ ostatni - to chyba pewniak nad pewniakami, ale postawiłem, żeby mieć złotóweczkę więcej, jeśli wejdzie ;)
 
B 2

byluniu

Użytkownik
Hampel (-2,5) - Protasiewicz 1 (Tobet)- kurs 1,60

Różnica klas w tym momencie pomiędzy Jarkiem a Piotrkiem. Jarek możliwe, że pojedzie sześciokrotnie i z Kołodziejem powinien sobie spokojnie radzić, może przegrać z szybkim Łagutą.
Był dobry typ na Miedziaka vs. Gollob ale chyba zdjęli...
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
typ, ktory od razu rzucil mi sie w oczy bez analizowania (Tobet):
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 1 1.35
M.Zagar - D.Watt +3.5 2 1.90
ako 2.56
stawka 6/10
typ pierwszy opisany i nie ma co dodawac.
typ drugi chyba bardzie zagrany sercem niz rozumem
Zagar pojechal wczoraj padake i jakos nie wierze, ze dzisiaj na trudnym terenie w Toruniu zrobi nagle ponad 10 pkt. natomiast Watt spokojnie moze te 7 oczek wykrecic. Zagar ma w parze niby Adamczaka, ale przeciwnicy tacy jak Holder, Gollob, Miedzinski powinny gwarantowac utrate punktow. hmm, jakos czuje ten typ i w sumie nie wiem dlaczego
w ostatnich 3 meczach typ wygrany 2:1 na korzysc Zagara, ale dzis oby bylo inaczej!
edit:
Watt - Zagar 5:9
Zagar jedyne zwyciestwo biegowe zaliczyl przez defekt Golloba na ostatnim okrazeniu.
Watt w Swoim ostatnim biegu zrobil ZERO pkt. z juniorami: Przedpelskim i Fajferem.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Buczkowski - Loktajev 2 2.70 Betsafe
Według mnie te kursy znacznie przesadzone.. Ukrainiec znacznie lepiej prezentuje się na wyjazdach (śr.bieg 1.8 przy 1.4 Buczka) niż na własnym. Buczek ewidentnie w tym sezonie pod formą. Kursy powinny być na moje oko wyrównane a nie z taką przewagą Krzyśka. Widzę tutaj spore value , które pobieram.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Krzysztof Buczkowski-Aleksandr Loktajew: Loktajew @2,70 Betsafe ZWROT 10-10/I]

Tor na pewno będzie dziś ciężki.Buczkowski pokazał w środę jak sobie radzi,gdy nie jest spasowany z nawierzchnią.Błąkał się po wewnętrznej przez cały mecz,podczas gdy juniorzy toruńscy już w 1.biegu zauważyli że trzeba jechać szeroko na 1.łuku i środkiem na drugim.Loktajew ostatnie 2 mecze tragiczne,ale oba były w Bydgoszczy.Dziś Gorzów i będzie lepiej.Buczek jedzie z juniorami,a Sasza z Andersenem. Na papierze łatwiej ma Krzychu,ale w praktyce jeśli tor będzie wymagający to Andersen będzie walczył sam ze sobą,a nie o punkty.
---------
Bjarne Pedersen-Davey Watt: Watt @2,03 Betsafe⛔⛔8-5 pkt

Przeciwko Bjarne zawsze jest sens zagrać,zwłaszcza na wyjazdach gdzie punkty zdobywa głównie na własnych juniorach.Watt potrafi coś pojechać na każdym torze,wrócił po kontuzji i widać że jest przyzwoicie dysponowany.W parze ze Świderskim,więc trochę trudniej niż Bjarne,ale w 4 starcie Pedersen pojedzie na parę Holder/Miedziak a Watt z Lisieckim więc tu się trochę może odkuć Australijczyk.
-------------
Hans Andersen under 8 @1,90 Bet365✅✅5 pkt

Już słówko było o Hansie,dodam tylko że przez 2 lata był zawodnikiem Stali i na tym torze zawodził tak mocno,że zastępował go Mroczka.Prześledźmy jeszcze dzisiejsze biegi Hansa i poszukajmy jego okazje do zapunktowania:
3.bieg Loktajew/Hans-Kasprzak/Hlib...Hans z 3/4 pola
6.bieg Loktajew/Hans-Iversen/Cyfer...znów Hans z zewnętrznego pola
9.bieg Hans/Loktajew-Sunstroem/ktoś z ZZ...tu pierwsze pole,ale stawka może okazać się za mocna jak z z/z pojedzie PUK czy Kasprzak
13.bieg Hans/Buczek-Hlib/ZZ....tu podobnie jak w biegu nr 9

Jeżeli Gorzów ma to wygrać to Hlib powinien wygrywać z Hansem,nie wspominając o liderach Stali.Myślę,że Andersen dziś tej linii nie powącha,max to 5-6 pkt.

--------
Okoniewski under 10 @2,10 Bet365 ZWROT,ALE NIE WIEM DLACZEGO

Rafał to jest startowiec a na przyczepnym torze w Lesznie to za mało.Jedzie w parze z Juricą co staje się dodatkową przeszkodzą.Pytanie tylko co z Pedersenem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom