>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Temat służy do zadawania pytań czy też wyjaśniania wszelkich niejasności.
Postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Zanim zadacie pytanie zachęcam do dokładnego przeczytania Regulaminu konkursu !!!
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Jak na razie na mecz Finlandii jest tylko możliwe 1X2 więc oferta wspaniała może coś do jutra się zmieni lecz słabe oferty na LŚ ma WH.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Oferta WilliamHill na Ligę Światową jak na razie wygląda kiepsko.
Nie chcę, żebyście potem oddawali typy na szybko.
W pierwszy weekend (31.05, 01.06, 02.06) nie biorę pod uwagę punktu:
Jeżeli podajesz typy danego dnia, przynajmniej jeden musi być wzięty z oferty WilliamHill !!!
Możecie podawać typy z:
WilliamHill
Unibet
Bet365
 
william-hill 27

william-hill

Użytkownik
W dniu meczu dostępnych będzie w sumie 14 rynków na każdy mecz Ligi Światowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 318

soren

Użytkownik
Oczywiście jeżeli to nie problem to w moim typie na piątek proszę o dopisanie bukmachera bet365. Wiem że może trochę późno,ale to pierwszy typ i proszę o wyrozumiałość.
Redwitz // Zrobione.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
I jeszcze jedna rzecz.
Drugi mecz Kanada - Holandia typujemy jako mecz niedzielny. Początkowo oba spotkania miały się odbyć o godzinie 2:00 i tak to rozłożyłem, ale chyba zaszły jakieś zmiany.
I mecz odbędzie się o 1:00 i typujemy go w temacie sobotnim.
II mecz odbędzie się o 22:00 i typujemy go w temacie niedzielnym.
W razie pytań pisać PW.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
A co z typami np. na handicup punktowy w secie? Niby nie ma takiej informacji w regulaminie, że można stawiać, ale jest też zdanie o wyborze różnych typów.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A co z typami np. na handicup punktowy w secie? Niby nie ma takiej informacji w regulaminie, że można stawiać, ale jest też zdanie o wyborze różnych typów.
Typujemy tylko to co jest w regulaminie:
- under/over punktowy dotyczący całego meczu
- under/over punktowy dotyczący pierwszego seta
- zwycięzca meczu
- zwycięzca pierwszego seta
- handicap punktowy w całym meczu
- handicap setowy
- dokładny wynik
Jak na razie nie było w ofertach bukmacherów (z których korzystamy) możliwości grania dokładnego wyniku. Przed kolejnym weekendem dorzucę może jeszcze jednego bukmachera.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chodzi mi o handi punktowy na 1 set. W regulaminie jest zapis zobaczymy jak będzie wyglądać oferta bukmacherów. Akurat te typy wziąłem ze sztandarowego buka konkursu.

http://forum.bukmacherskie.com/f421/sobota-01-06-2013-3-spotkania-92481-2.html#post3646003
Stawiasz mnie teraz w trudnej sytuacji ;)

Podałem rodzaje typów, z których można wybierać. Nie ma tam handicapu punktowego na 1 set.
Napisałem &quot;Zobaczymy jak będzie wyglądać oferta bukmacherów&quot;, ponieważ na dobrą sprawę nie wiedziałem co zaoferują WH czy Unibet. Gdyby było ubogo to wtedy dorzuciłbym kolejnego bukmachera. I tak zrobiłem, bo przed pierwszymi meczami WilliamHill nie spieszył się z wystawieniem oferty, a nie chciałem, żebyście potem oddawali typy na ostatnią chwilę.

Podanie typów nieregulaminowych skutkuje ich anulowaniem oraz karą ⛔ 150 pkt.
Z racji tego, że nie zrozumiałeś (a może i ja się źle wyraziłem) dokładnie punktu regulaminu proponuję chyba najlepsze wyjście. Typy anuluję, ale bez żadnej kary punktowej.


Dzięki march100 ;) Wczoraj jak patrzyłem to jeszcze nie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
A ja mam pytanie czy można swoje typy podawać w 2 postach ze względu na to że tak jak dziś w sobotę Kanada grała o 1 w nocy a Finlandia drugi mecz gra o 22 i nie wszystkie buki już po północy wystawiają ofertę na wszystkie dzisiejsze mecze?
s/ Oczywiście, że można. Redwitz opisał to w pierwszym poście na każdy dzień. ????
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Mama uczyła, żeby się nie przyznawać do takich rzeczy, ale kiedyś i tak się dopatrzycie ;) Nastąpiła pomyłka w podliczeniu moich typów za I dzień. Policzono mi z marszu za zwycięstwo Finów 3:0 (+120), a ja dałem -1,5 seta po 1.42 bodajże. O! To teraz jakiegoś freebeta z WH chcę :grin:

Redwitz // Dzięki ;) Mój błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 1K

komandos5

Użytkownik
Zle mi sie wcisnelo w zwiazku z czym prosba o usuniecie jednego z moich postow (tego pierwszego) przy podawaniu typow
Redwitz // Zrobione.
 
M 0

march100

Gość
Czy były zmiany odnośnie stawiania u buków? Tnz. czy nadal możemy stawiac tylko w unibet, williamhill i bet365?
 
Do góry Bottom