>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 23 08.06.2013

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Te plotki u narodzinach dziecka Melvina to plotki czy faktycznie sie urodzilo ? Jesli tak to nie wyobrazam sobie zeby sie stawial i ryzykowal zdrowiem..
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jego wybranka miała wczoraj rodzić, ale to był tylko fałszywy alarmn. Rozwiazanie ma byc na dniach. Wiec jeszcze nie jest ojcem.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Co do porodu to Malvin mówił ze jak by coś sie działo z żoną to by przyjechał i wrócił na KSW, ale wszystko jest OK. Co do wagi to Mamed pewnie ważyl 90 kilo i cięzko by było mu z rzucic te 6 kg, dlatego zadzwonili do holendra i ten sie zgodzil na 87.
Manhoef zostaje w Polsce do żony nie jedzie bo jest wszystko wporzadku.
Mamed bardzo dużo czasu poświęcił na treningi z zapaśnikami, także co do jego deklaracij, że walka będzie toczyła sie w stójce cięzko uwierzyć.
Liczę na dobrą walkę.

Co do typowania w 4 głownych walkach to właśnie Mamed vs Melvin może paśc niespodzianka.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
PAnowie mam takie pytanie jesli walka jest w systemi PPV to czy beda jakies steamy w necie zeby mozna bylo obejrzec na zwyo walke?
wydaje mi sie ze ktos do neta chyba wrzuci transmisje na zywo
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
polecam wykupić abonament dzienny (coś w granicach 2 zł) na weeb tv tam zawsze są dostepne gale dostepne PPV choć nie wiem jak dziś z tym bedzie bo sam wybieram sie do ERGO ARENY i nie interesowałem sie tym, stremów osobiscie nie polecam bedą sie cieły napewno niemiłosiernie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
PAnowie mam takie pytanie jesli walka jest w systemi PPV to czy beda jakies steamy w necie zeby mozna bylo obejrzec na zwyo walke?
wydaje mi sie ze ktos do neta chyba wrzuci transmisje na zywo
Ja tą ostatnią galę KSW, która była w systemie PPV to spokojnie oglądałem na http://isport24.com/pl/ (tam z tego masz linki dalej) i na lajcie chodziła, bez przycinki chodź oczywiście jakość nie HD:razz:
tutaj masz dokładnie link http://isport24.com/pl/tv,15,walki.html i widać już, że będzie także i dziś;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=r1Y8mpmv3h4#!
Tak samo bedzie wygladala dzisiejsza walka Pudzilli ;). Widac ze McCorkle sie podlozyc, nie wyprowadzal ciosow a to przeciez jego bron i jakos nie bardzo probowal obronic poddanie...
Pudzian musi przegrać, bo pewnie do ludzi od KSW dochodzi, że wszyscy zainteresowani zaczynają się domyślać, że walki są ustawione. Ja wygrałem transmisje PPV w konkursie, więc kto chce oglądać, a jest z okolic 3city to pisać wiadomość prywatną. Bez kraty browarów nie wpuszczam.
mega opcja, skusze sie chyba i dojade ze Szczecina
 
S 0

szucik

Użytkownik
Pudzian musi przegrać, bo pewnie do ludzi od KSW dochodzi, że wszyscy zainteresowani zaczynają się domyślać, że walki są ustawione. Ja wygrałem transmisje PPV w konkursie, więc kto chce oglądać, a jest z okolic 3city to pisać wiadomość prywatną. Bez kraty browarów nie wpuszczam.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli komuś zależy na jakości, a 40zł dla niego to za dużo. To także polecam weeb.tv. Premium na 3 dni (nie ma jednodniowego), to koszt 3,99zł. Bez premium się tego nie obejrzy. Jakość pewnie będzie HD, i zero przycinek!! Jak ktoś nie ma konta w mBank, multibank, pkobp lub inteligo (automatycznie przyznawane premium), to spieszcie się. Na kod przy płatnościach z innych banków trzeba chwilę poczekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Co do samej gali, posłałem za większą kasę praktycznie wszystkich faworytów, nie widzę tutaj niespodzianek, co do jakości poziomu sportowego KSW można się rozpisywać, pamiętajcie tylko że wchodzą tutaj aspekty poza sportowe, częścią promocji Mameda czy Cipka jest to że są niepokonani od dawna, plus mam wrażenie że promuje się w dalszej perspektywie ich wspólną walkę. Spodziewam się porażki Gamrota, nie jest to aż tak mocny zawodnik jak przestawia się w mediach, ja tą walkę pozostawiłem bez obstawiania.

Dla chętnych obejrzenia walki w sieci, polecam
http://www.firstrow1.eu/sport/boxing-wwe-ufc.html - tutaj będzie zapewne bliżej godziny walki
http://pl-sport.tv/ - tutaj na 100% będzie
http://www.kswtv.com/ ludzie nie mający Polskiego IP mogą obejrzeć galę w tym miejscu ;)

mam nadzieję że komuś pomogłem, powodzenia, udanej gali
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Te plotki u narodzinach dziecka Melvina to plotki czy faktycznie sie urodzilo ? Jesli tak to nie wyobrazam sobie zeby sie stawial i ryzykowal zdrowiem..
Pierwsze słyszę, żeby ktoś analizował walkę w kontekście tego, że jeden z uczestników został ojcem... ;-)

To ja bym napisał tak: jeśli to prawda, to myślę, że Melvin bardzo się postara to wygrać, aby dostać rewanż z solidną gażą - wszystko, żeby zapewnić dobry byt nowo narodzonemu dzieciakowi. ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Mam pytanko od której gdzieś powinna być pierwsza z walk Saidov, Materla, Mariusz i Mamed ? I kto pierwszy z nich wychodzi
 
mazek 35

mazek

Użytkownik
Na weeb.tv póki co nie puścili kanału z KSW.
Co do rozpiski, a o której to niestety nie wiem.
WALKA WIECZORU (-84KG): MAMED KHALIDOV VS MELVIN MANHOEF
WALKA WIECZORU II: MARIUSZ PUDZIANOWSKI VS SEAN MCCORKLE
EXTRAFIGHT (-84KG): MICHAŁ MATERLA VS KENDALL GROVE (OBRONA PASA)
EXTRAFIGHT (-77KG): ASLAMBEK SAIDOV VS BEN LAGMAN
EXTRAFIGHT (-55KG): KAROLINA KOWALKIEWICZ VS MARTA CHOJNOSKA (WALKA O PAS)
EXTRAFIGHT (-70KG): MATEUSZ ZAWADZKI VS MATEUSZ GAMROT
EXTRAFIGHT (-77KG): MATEUSZ PISKORZ VS LUIZ RICARDO SIMON
 
K 0

krzysiek02

Użytkownik
No i Pudzian nam przegrał. Według mnie przegrał dlatego,że chciał jak najszybciej skończyć walkę i trochę go zlekceważył. Szkoda trochę Pudziana bo trenował tyle czasu a tu przegrana.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Ciekawe ile dostanie pudzian za walke? a wracajac do tematu typowania---&gt;&gt;&gt;
Dobrym typem bedzie chyba ze pudzian wygra w pierwszej rundzie przez KO, bo napewno Sean McCorkle nie bedzie chciał specjalnie walczyc bo juz wszystko z wlascicielami KSW jest ustawione pod wygrana pudziana.
Teraz pytanie czy Sean podłozy sie juz w pierwszej rundzie , bo kurs pewnie bedzie ladny i warto by zagrac ten typ za grubsza kase.
Prosze o wasze opinie.
Ale prognozy mieliście dobre, jak to teraz czytam to śmiać mi się chce, Sean się podłoży bo federacja tak ustawiła, Pudzian pewniak bo Sean emeryt, ale nikt nie wziął pod uwagę że doświadczenie ma od Pudziana o niebo większe i wie co to parter ????
 
killme 3

killme

Użytkownik
No ja sie nie cieszę bo trochę wtopiłem. Moim zdaniem Mariusz już nic nie osiągnie w MMa. Ta porażka oznacza że każdy zawodnik o większym doświadczeniu jest w stanie go pokonać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom