>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2013 (26.05-08.06.2013)

K 203

krolwta

Użytkownik
Radwanska - Peer
Typ: Peer 6:1 6:1 //pogrom
Kurs:7,75 bwin
Ostatnio stawiam przeciwko adze i mysle, ze jezeli nie w tej rundzie to w nastepnej juz jej w RG nie bedzie. Coz tu pisac wiecej - VALUE !!!!
Bartoli-Govortsova
Typ: Govortsova
Kurs: 2,45 bwin
Po tym co bartoli ostatnio pokazala i w jak zenujacy sposob przegrala z giorgi ktora popelnila w meczu 16 podwojnych bledow typ moze byc tylko jeden. Govortsova
Urszulka - Williams V
Typ: Urszulka wygra seta: tak TAK / Ula wygrala
Kurs: ?
Ula coraz lepsza i mysle ze seta ugra spokojnie przeciwko nic nie grajacej venus. Mozna tez dac czysta urszulke ale set wydaje sie tu byc mocno grajacym betem
Cornet - Koehler
Typ: Cornet //typ zawieszam do jutra. zobacze final w strasburgu
Kurs 1,3
Ogladam poczynania cornet w strasburgu i to co widzialem wystarczy mi zeby stwierdzic ze cornet powinna wygrac 2:0 w takiej formie w jakiej jest. Bezpiecznie 1 za duze stawki
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Radwanska - Peer
Typ: Peer
Kurs:7,75

Ostatnio stawiam przeciwko adze i mysle, ze jezeli nie w tej rundzie to w nastepnej juz jej w RG nie bedzie. Coz tu pisac wiecej - VALUE !!!!
Bez przesady, value nie ma żadnego. Peer od dłuższego czasu jest fatalna. Forma Radwańskiej jest przeciętna no ale Shahar pyknie 2/0 na bank.

Halep v Suarez-Navarro 2 @1,72 Bwin ✅

Halep ostatnio błysnęła ale to nawet lepiej bo tak to kurs byłby dużo mniejszy. Simona jest bardzo chimeryczna. Nie potrafi ustabilizować formy. Hiszpanka w tym sezonie prezentuje się naprawdę solidnie, 2 finały, ćwierćfinał w Rzymie. Bardziej cenie sobie jej umiejętności, znając wahania Halep uderzam dość pewnie w kierunku Carli.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Wozniacki - Robson 2 1.80 bet365 ⛔
Wozniacki ostatnio gra tragicznie i nic nie wskazuje by nagle miała zabłysnąć, tym bardziej z Robson, która gra coraz lepiej. Rok temu Caroline zaliczyła dwie pierwsze rundy w szlemach, więc widać iż najważniejsze turnieje nie motywują ją wystarczająco. Skoro ona ostatnio przegrała z Jovanovski, to Robson powinna ją zdeklasować. Niekoniecznie 2:0, ale jednak większe szanse daję Brytyjce.
Kvitova - Rezai 1.28 2:0 bet365 ⛔⛔⛔⛔ szok
Niski kurs, ale jaka lokata jak najbardziej. Rezai od około 2 lat przegrywa z prawie każdym, tutaj dostała się dzięki dzikiej karcie z racji obywatelstwa francuskiego. Wystarczy tylko przytoczyć, iż w ostatnim roku (YTD) Rezai zarobiła niecałe 8500 dolarów w cyklu WTA, w obecnym rankingu Race to Instanbul zajmuje 301 miejsce. Po prostu Kvitova powinna ją rozjechać grając na największym luziku.
Kuznetsova - Makarova 1 1.61 bet365 ✅
Kuza lubi mączkę, Makarova lubi trawę. Ponadto Kuznetsova tylko raz w karierze odpadła w Roland Garros w 1R i było to w 2003 roku. Drugi najgorszy występ to 3R w 2010 a poza tym notowała tylko dobre występy (minimum 4 runda), to jest jej turniej i jeżeli nic nie będzie dolegało jej zdrowotnie to powinna wygrać z rodaczką.

Takie moje 3 propozycje - ostatnio WTA mnie nie rozpieszczało, liczę że w RG będą jakieś normalne wyniki a nie losowe.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Serena wygra RG 2.20 tobet
Nigdy nie grałem takich zakładów, ale teraz zrobie wyjatek. Kurs z kosmosu przecież. Na jaj wszystkie mecze beda kursy po 1.10 a w półfinale czy finale max 1.30 z Sharapovą czy Azarenką. Na Nadala tam 1,75 bym nie ruszał bo Djoko na pewno może go ograc jak w MC, a kto ogra Serene? Na pewno nie Azarenka, nie istniała w fianale w Rzymie, Sharapova na cegle pewnie ma najwieksze szane z Serena bo w zeszłym sezonie na trafią ją zniszczyła oddajac pojedyńcze gemy. Powtórki z zeszłego roku nie będzie na pewno. W Rzymie wyglądała po prostu rewelacyjnie, teraz kilka dni wolnego, i znowu ogień, ja mysle, że nie straci nawet seta. Na koniec dodam, iż w tym sezonie na cegle bilans 16:0(niewiarygodne) Ostatnio stracony set w meczu z Medina Garrigues, 7 meczy pod rząd bez starty seta. Ograła na luzie i Sharapovą i Azarenke. Może przegrać tylko sama ze sobą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
socham 52

socham

Użytkownik
Serena wygra RG 2.20 tobet

Nigdy nie grałem takich zakładów, ale teraz zrobie wyjatek. Kurs z kosmosu przecież. Na jaj wszystkie mecze beda kursy po 1.10 a w półfinale czy finale max 1.30 z Sharapovą czy Azarenką. Na Nadala tam 1,75 bym nie ruszał bo Djoko na pewno może go ograc jak w MC, a kto ogra Serene? Na pewno nie Azarenka, nie istniała w fianale w Rzymie, Sharapova na cegle pewnie ma najwieksze szane z Serena bo w zeszłym sezonie na trafią ją zniszczyła oddajac pojedyńcze gemy. Powtórki z zeszłego roku nie będzie na pewno. W Rzymie wyglądała po prostu rewelacyjnie, teraz kilka dni wolnego, i znowu ogień, ja mysle, że nie straci nawet seta. Na koniec dodam, iż w tym sezonie na cegle bilans 16:0(niewiarygodne) Ostatnio stracony set w meczu z Medina Garrigues, 7 meczy pod rząd bez starty seta. Ograła na luzie i Sharapovą i Azarenke. Może przegrać tylko sama ze sobą ????

W bet 365 Serena na początku turnieju w Rzymie była po 3.3???? pograłem grubo jak na WTA ???? Zgadzam się w 100 procentach z tym co napisałeś. Obecnie nie ma takiej zawodniczki, która miała by szanse powalczyć z Serena ???? Ostatnio Williams sensacyjnie odpadała z RG. Myślę, że najwyższa pora powrócić na tron ???? ✅


Czekam na kurs Urszuli przeciwko Venus. Venus ostatnio gra tragicznie (jak by był zakład over 9000 uderzeń w siatę wchodził bym all in ???? )
 
M 5

mariusz198027

Użytkownik
Tamira Paszek (AUT) - Melanie Oudin (USA)
Typ: Melanie Oudin (USA) 1.96
Witam. Co myslicie o takim typie? Paszek przegrywa wszystko gładko , mysle ze fajny i pewny typ po fajnym kursie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Serena Wygra RG 2.15 Tobet
Zgadadzm sie z tym typem głebszej analizy mysle ze nie trzeba robic, bo kazdy kto chodz troche zna sie na tenisie zauwazy ze taki zagład nalezy zagrac. Jedyne co moze przeszkodzic Amerykance moze byc pogoda i nastawienie. Jezeli mecze beda przerywae, opoznianie, przekładane to moze spowodowac ze jakas niespodzniaka sie trafi w co wątpie. Szkoda tylko ze nie zdecydwoałem sie na granie Sereny jak kurs był ok 3.5 ????
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Zgadadzm sie z tym typem głebszej analizy mysle ze nie trzeba robic, bo kazdy kto chodz troche zna sie na tenisie zauwazy ze taki zagład nalezy zagrac. Jedyne co moze przeszkodzic Amerykance moze byc pogoda i nastawienie. Jezeli mecze beda przerywae, opoznianie, przekładane to moze spowodowac ze jakas niespodzniaka sie trafi w co wątpie. Szkoda tylko ze nie zdecydwoałem sie na granie Sereny jak kurs był ok 3.5
Tylko raz wygrała Roland Garros i rok temu odpadła w pierwszej rundzie. Teraz jest w super formie, ale 7 meczów na mączce to bardzo dużo i dla mnie nie jest ona wcale taka pewna. Miała wygrać w cuglach Australian Open - tak się nie stało. W ćwierćfinale może być na Kuzę - a z nią różnie bywa. Po kursie jaki teraz dają na Serenę się zupełnie nie opłaca.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
imo inwestowanie pieniedzy po takim kursie mija sie z celem. w ciagu tych 2 tygodni mozna trafic kilka ladnych kursow i zrobic duzo wiekszy profit. kurs 5 jestem w stanie zrozumiec, ale nie 2.2 matematycznie sie nie oplaca. GL
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
McHale-Cepelova 1 @ 1.5
Amerykanka prezentuje okreslony poziom. Madryt udane kwale i dobrym 3-setowy mecz z Sh.Peng w 1 rundzie. Pozniej porazka z Sharapova. Rzym - wygrana z grozna na tamtejszych kortach Knapp i 3 setowy mecz z Errani. Strasbourga tutaj nie wliczam, bo ewidentnie McHale podlozyla sie rodaczce Davis. Rok temu niezly mecz na French Open z Na Li w 3 rundzie. Cepelova polfinal turnieju ITF w Pradze, ale mimo wszytsko dla Slowaczki ciekawszy hard. Ogarnie ten mecz Amerykanka moim zdaniem.
Petrova-Puig 1 @1.4
Rosjanka duza marka. Petrova przegrala w Madrycie i Rzymie odpowiednio w 2 i 1 rundzie, ale trzeba na to spojrzec zupelnie inaczej. W Madrycie Petrova przegrala 3-setowy mecz z Kuznetsova, a w Rzymie jeszcze wiekszy 3-setowy horror z Suarez Navarro. Obydwie rywalki graja niezle. Duzo pecha po stronie Rosjanki, mysle ze stad troche te kursy spowodowane wczesnymi porazkami Petrovej. A tutaj w Paryzu nie pozwoli sobie Petrova na porazke. Po stronie Puig cwiercfinaly ITF w Pradze oraz Oeiras, ale Nadia to doswiadczona zawodniczka z bardzo dobrymi wynikami na French Open.

Stephens-Knapp 1 @1.44
Nawet niektore buki daja kursy w granicach 1.5. Stephens sporo punktow do obrony tutaj, bo rok temu byla az 4 runda. Knapp silowy tenis, niebezpieczna zawodniczka, ale Amerykanka umie liczyc.

Kerber-Barthel

Nigdy nie lubilem stawiac przeciwko Monie Barthel, ale tutaj podobnie Kerber cwiercfinal za ubiegly rok. Niemka bardzo ladnie grala w Stuttgarcie na zamknietych kortach, dobry Madryt. Martwi jedynie troche fakt, ze Kerber wycofala sie z Rzymu z powodu kontuzji miesni brzucha, ale jak to bywa podejrzewam, ze Angie bardziej potrzebny byl odpoczynek po Stuttragrcie i Madrycie. Duzo punktow do obrony, wiec typuje Kerber.
Ta kontuzja Kerber to moze byc powazniejsza sprawa, bo kursy zaczely rosnac, wiec nie ruszac tego meczu lepiej.
Pfizenmaier-Minella 1 @1.6
Niemka byla osatnio w finale turnieju ITF w Saint Gaudens. Rok temu awansowala doFrench Open jako kwalifikantka i pokonala w 1 rundzie C.Garcia. W tym roku tez wyglada to dobrze, jest duzo gry i wroze jej tu powidzenie w meczu z taka zawodniczka jak Minella, ktora silowo jest niezla, ale od technicznej strony ma braki.
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Oprandi - Svitolina
typ: Oprandi wygra 2:0
kurs: 2,10 bet365
Oprandi według mnie kilka razy lepsza zawodniczka. Dobre występy w Belgii tylko potwierdzają mój typ. Doświadczenie i pewniejsze podanie po stronie Rominy. Dużo lepszy bilans w tym roku na cegle 11/5 do 7/8.
Nie wyobrażam sobie porażki zawodniczki pochodzącej ze Szwajcarii. Pewne zwycięstwo Oprandi.
Wozniacki - Robson
typ: Robson
kurs: 1,72 bet365
Karolinka gra bardzo słabo, blians w tym sezonie 2/5. Ostatnie 5 meczów to 5 porażek, a na liście tej nie pojawiają się żadne zawodniczki z top10. Wszyscy wiem na czym polega gra Dunki. Myślę, że lepszy serwis + kończące uderzenia Laury szybko załatwią całą sprawę. Zawodniczki nie grały jeszcze ze sobą, na plus dla mojej faworytki jest gra lewą ręką - jak wiemy niektórym zawodnikom praworęcznym gra się ciężej przeciwko &quot;mańkutom&quot;. Laura bilans na ziemi w tym roku 4/5. Na ostatnie 5 meczy 2 porażki - z Ivanovic i Sereną, więc wstydu jej to nie przynosi. Mam nadzieję że Karolinka zostanie wypunktowana przez zawodniczkę z Wielkiej Brytanii.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Mattek Bethanie - Dominguez-Lino Lourdes @ 1.50 ✅

Kurs całkiem w porządku do gry. Mattek jest w życiowej formie i udowadnia to z każdym kolejnym turniejem. Ostatnio zrobiła sobie trochę dłuższą przerwę, prawdopodobnie, aby jak najlepiej przygotować się do Paryża. Amerykanka gra bezkompromisowy ofensywny tenis. Cały czas do przodu, ale w tym sezonie jest to bardzo skuteczne, bo liczba prostych błędów została ograniczona do minimum i z dużą przyjemnością patrzy się na grę Mattek. Dobry serwis, świetna przy siatce. Dominguez-Lino gra jak przystało na Hiszpankę, dużo bardziej defensywnie, bardziej na przerzut. Amerykanka będzie czy to serwisem czy returnem szybko spychać Hiszpankę do defensywy i będzie dyktować swoje warunki gry, a te będą dla Lourdes zabójcze. Forma Hiszpanki do najwyższych nie należy i Amerykanka powinna bez większych problemów wygrać to spotkanie.

Pfizenmaier Dinah - Minella Mandy @ 1.70 ✅

Myślę, że spokojnie to Niemka ogarnie. Minella w tym sezonie 1 dobry występ w Marrakechu, gdzie była w półfinale, ale i tam nie obyło się bez przestojów i prostych błędów, a reszta to albo słabe albo przeciętne występy. Niczym Mandy nas do siebie nie przekonuje. Pfizenmaier to młoda utalentowana Niemka. W Tym sezonie wygrała już 2 ITF-y plus w trzecim była w finale. W Paryżu pewnie przeszła kwalifikacje. Mimo młodego wieku, jej gra jak bardzo dobrze ułożona i gra dobry konsekwentny tenis. Nie powinna mieć większych problemów z zawodniczką z Luxemburga.

Scheepers Chanelle - Johansson Mathilde @ 1.50 ⛔

Tutaj to się nie ma nawet, co rozpisywać. Bo Scheepres potrafi grać w tenisa, a Johansson nie, więc wynik meczu może być tylko jeden.
 
M 5

mariusz198027

Użytkownik
Tamira Paszek (AUT) - Melanie Oudin (USA)
Typ: Melanie Oudin (USA) 2,02
Witam. Co myslicie o takim typie? Paszek przegrywa wszystko gładko , mysle ze fajny i pewny typ po fajnym kursie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Czy jest mozliwość ze wycofaja mi ten zakład , dzisiaj jest kurs 1,36 , wczoraj postawiłem po kursie 2,02.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Radwanska - Peer Typ: Peer Kurs:7,75 Bwin Ostatnio stawiam przeciwko adze i mysle, ze jezeli nie w tej rundzie to w nastepnej juz jej w RG nie bedzie. Coz tu pisac wiecej - VALUE !!!!
Radwańska ma sporego pecha, bo Peer jeszcze 2-3 lata temu na mączce grała świetnie, jeżeli sobie przypomni swój dobry tenis to może dojść do niespodzianki. Ale Isia nie może sobie pozwolić przegrać - na pewno będzie to interesujący mecz. Jeżeli Isia wygra gładko to znaczy, że forma wróciła, jeżeli wygra trzy setówkę po męczarniach to wtedy trzeba ostro stawiać przeciwko niej w kolejnej rundzie.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Tamira Paszek (AUT) - Melanie Oudin (USA)
Typ: Melanie Oudin (USA) 2,02
Witam. Co myslicie o takim typie? Paszek przegrywa wszystko gładko , mysle ze fajny i pewny typ po fajnym kursie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Czy jest mozliwość ze wycofaja mi ten zakład , dzisiaj jest kurs 1,36 , wczoraj postawiłem po kursie 2,02.
Popieram calkowiecie typ, niemniej jednak kurs juz spadl do 1.4 na bet365, choc nadal jest grywalny
jak postawiles to nie wycofaja. czasem live jak sie pomyla to wycofuja
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Mecze z duzym value:
Niculescu - Larsson
Typ: Larsson 2:6 3:6
Kurs: 3,0 bwin
To co panie zrobily w ostatnim turnieju przed RG stawia tu szwedke w dobrym swietle i daje jej spora szanse, ewentualnie ze wygra seta
Keys - Doi
Typ: Doi
Kurs: 3,4 bwin
Po tym co japonka ostatnio zaprezentowala i pokazala jak jest waleczne mysle ze value jest duze, ewentualnie ze wygra seta
Goerges - Kucova
Typ: Kucova 6:7 0:6 // ????
Kurs: 4,6 bwin
Jedne z moich ulubionych nog w tenisie ostatnio oddaly mecz kreczem po 1 secie z racji problemow z nadgarstkiem. Bylo to kilka dni temu wiec julia moze jeszcze nie byc we pelni sil i dlatego pewne value widze w tym meczu. polecam stawiac u bukmachera ktory ewentualny krecz niemki rozliczy jako jej przegrana
Torro-Flor - Gluskho
Typ: Glushko
Kurs:3,85
Zalacza mi sie wrozbita maciej i wydaje mi sie, ze widze tu jakies value na zydowke. Ewentualnie ze wygra seta. Taki troche na sile bet ale...
Radwanska - Peer
Typ: Peer wygra seta NIE
Kurs: 3,2
Dla tych ktorzy nie wierza, ze aga dopadnie w 1 rundzie polecam taki valuebet (jest to moj glowny bet ktory zagram najgrubiej). Aga nic ostatnio nie pokazuje + podobno ma cos z barkiem. Kurs 3,2 na seta dla zydowki - czyste value
Bartoli - Govortsova
Typ: Govortsova
Kurs:2.8 bwin
Marion jest jedyna zawodniczka ktora wzbudza u mnie zlosc. mimo, ze jestem spokojny i nic nie wyprowadza mnie z rownowagi to gdy ona sie pokazuje, i jak widze ceremonie przed serwowaniem to dostaje szalu ???? jak pisalem wyzej marion przegrala z giorgi ktora popelnila w meczu 16 podwojnych bledow serwisowych + ponoc ma kontuzje. Zapewne nawet jakkby w trakcie meczu urwalo jej reke to i tak nie zejdzie z kortu bo jest walczakiem, niemniej jednak widze spore value przeciwko niej
To tyle ewentualnych niespodzianek jak na pierwsza runde. Mecze do zagrania singlowo, ewentualnie w rozpisie. GL
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Niemal pewniaki:
Cepelowa-Mchale
Typ: McHale
kurs:1,34
Vandeweghe- Shvedowa
Typ: Shvwedowa
kurs: 1,2
J.Zheng-Dolonc
Typ: Zheng
kurs: 1.35
Bouchard-Pironkova
Typ: Bouchard
kurs:1,35
Oprandi-Svitolina
Typ: Oprandi
kurs:1.33
Cornet - Koehler
Typ:Cornet
kurs: 1,25
S.Peng-Giorgi
Typ:Peng
Kurs:1,4

NIc nie pisze, z racji tego, ze wydaje mi sie ze nie ma co pisac. Teoretycznie sa to mocne faworytki i wydaje mi sie, ze powinny wygrac. GL
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Jak kolega wyzej podpisuje sie pod 2 typami spore value w tych spotkaniach i warto sprobowac
M.Keys-Doi/2 kurs 3,50-
Amerykanka na ziemi nie zachwyca mnie ,nie przekonala mnie zupelnie w Brukseli,umiekjetnosci sa ale brak zimnej glowy w najwazniejszych momentach
M.Bartoli-O Govotsova/2 2,75
Niestety gram przeciwko swojej ulubionej tenisisce musze byc obiektywny Bartoli jest w bardzo powaznym dolku ,forma coraz gorsza niestety ,granie u siebie nie wplynie mobilizujaco na francuzke,govortsova nie gra nic specjalnego w tym sezonie ale napewno wykorzysta slaba dyspozycje Marion
od siebie moge jeszcze dorzucic
U R S Z U L A Radwanska-V.Williams 2/2,37
Nie wiem jak przygotowana jest do tego turnieju Venus ale jesli mam oceniac jej forme na podstawie jej ostatnich spotkan to jest problem u amerykanki praktycznie w kazdym aspekcie jej gry:serwis,poruszanie sie po korcie,koncentracja nie ma czym postraszyc obecnie nasza Ule wiec polka powinna sie cieszyc i wygrac bo ma szanse ogromne
 
Do góry Bottom