>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłata Przelewy24 - nie doszła. Jak dozyskać kase?

izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jestem mega poirytowany. Zrobiłem przelewy24 do WH i kasy na koncie buka nie ma, a kasa z konta bankowego zniknęła. Przypomniałem sobie że z rok temu też tak samo miałem i kasy też nie było. Więc gdzie ona zniknęła to nie wiem. Nigdy już nie wpłacę tam przez przelewy24. Jest realne odzyskanie kasy? Co trzeba zrobić?
Miał ktoś tak też?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
https://www.przelewy24.pl/ - zakładka kontakt -&gt; reklamacja transakcji i dzwonisz.
W tytule przelewu podałeś kod P24-xxx-xxx, znajdź go bo jak zadzwonisz to tylko tak wyszukają Twoją kasę. Jeśli przelew nie dojdzie to albo dostaniesz zwrot na konto w ciągu kilku dni, albo przedpłatę czyli po prostu kasa będzie wisiała a Ty będziesz mógł sobie ją wpłacić kiedy będziesz chciał i gdzie chciał podając kod P24xxx.
BTW poczekaj jeszcze trochę, ja raz miałem tak, że wyskoczył mi komunikat o jakimś błędzie i kasa u buka pojawiła się dopiero po godzinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
kiedyś miałem podobną sytuację, napisałem email do przelewy24 po kilku godzinach odtrzymałem info od p24 że już potwierdzenie wykonania przelewu zostało wysłane do bukmachera, po odebraniu emaila od p24 zalogowałem się natychmiast u tego buka i już była kasa zaksięgowana. Jak podczas płatności p24 zamknie się okno z danymi transakcji przed automatycznym wysłaniem potwierdzenia wykonania przelewu albo pojawi się jakiś błąd to kasy u buka po paru godzinach można się spodziewać po uprzedniej reklamacji na stronie p24 albo emailu do biura obsługi klienta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom