>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Powtórna weryfikacja

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jestem maksymalnie wkur.... na tą firmę. Mam tam konto od prawie roku, dawno temu zweryfikowane, dokonywałem wpłat i wypłat tak na kredytówki jak i konto bankowe, a dzisiaj jak zwykle przelałem środki z pinka, chcę dokonać wypłaty, a tu komunikat, że konto nie zweryfikowane, więc wkurzony próbuję zweryfikować i za każdym razem pojawia się komunikat, że kod weryfikacyjny został wysłany na adres 12.07.2012 r, proszę wprowadzić kod, nowy nie będzie wysłany. No kuźwa pewnie, że został wysłany bo wtedy je zweryfikowałem, ale wyrzuciłem kopertę BO WERYFIKUJE SIĘ TYLKO RAZ. Mają jakąś tam awarię, nie mam pojęcia co, być może ma to związek z tym, że nie zaktualizowałem karty, tam wpisanej, ale oczywiście 0 przypomnienia. Jednak co ma karta do weryfikacji nazwiska jak ja weryfikowałem to konto za pomocą kodu z listu jaki mi wysłali. Powstał w ten sposób pat. Jedyne co zrobiłem to napisałem do supportu po polsku, nie wiem jak długo mi przyjdzie czekać na odpowiedź i cofnąłem z powrotem środki do Pinka, bo tam miałbym zablokowane pewno na dłuższy czas. Czy ktoś się już z tym spotkał ? (Co mnie kur... podkusiło, żeby tam cokolwiek robić, jak można było przez Przelewy24)
 
Do góry Bottom