>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinał Ligi Mistrzów: FC Barcelona - Bayern Monachium 01.05.2013

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Czas na rewanżowe spotkania półfinałów Ligi Mistrzów
Drugiego półfinalistę poznamy mniej więcej 24h po tym jak znany będzie już ten pierwszy ;) Tj we środę. Na Camp Nou wybierze się Bayern, który już chyba po części może czuć się finalistą. Bowiem tak grający Bayern nie powinien roztrwonić 4 bramkowej zaliczki przed rewanżem. Mało tego, wiele osób Bayern już ukoronowało w tym sezonie ale nie wybiegajmy tak daleko do przodu ;) Barcelona na własnym obiekcie nie raz już potrafiła wyjść z opresji, ale czy ta słynna Remontada jest w stanie zagrozić Bayernowi, który w pierwszym meczu przejechał się po Barcelonie jakby grali z kilka klas słabszym zespołem? Tak to jednak wyglądało. Podobnie jak w pierwszym półfinale, Hiszpanie mają spory debet bramkowy, ale z Niemcami grają na własnych obiektach więc obsada finału jest sprawą otwartą.
Oferta WilliamHill na drugi półfinał:

Zachęcam do dyskusji ;)

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy
Kwiecień z WilliamHill - wygraj m.in iPhone 5, tablet, darmowe zakładu i...
10E freebet w WilliamHill za poleconego przyjaciela - Tylko u nas!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ładny kurs na wygraną Bawarczyków.
Jeśli chodzi o awans, to wiadomo Bayern, nie sądzę, aby Barcelona dokonała cudu jak w meczu z Milanem. Bayern pewnie zmierza do finału LM co widać od początku.
Śmiało można stawiać na zwycięstwo lub X2 w stronę Bawarczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Dla tych, którzy mają system &quot;cierpliwego długodystansowca&quot; tak jak ja w tym meczu idealny typ to awans Bayernu, bo przecież wiadomo, że ich trener pomimo wyniku pierwszego meczu nie zlekceważy Barcy i nie rozpocznie meczu juniorskim składem.
 
M 2

mateuszbah

Użytkownik
Barcelona na pewno tutaj powalczy i będzie chciała zetrzeć plamę z kompromitacji z ubiegłego tygodnia. Ja osobiście postawiłem czysta 1 za 200 zł po kursie 2.05 ????
Sądzę że będzie 2:1,3:1. Bayer nie musi już wygrać chodź na pewno meczu nie odpuści. Wystarczy ze strzeli gola i awans zapewniony bo Barcelona wtedy będzie musiała strzelić aż 6 goli !
A Barca będzie chciała wygrać to dla kibiców za wszelką cenę także myślę że minimalnie wygrają,ale z taką obroną to na pewno też coś stracą jakiegoś gola ????
Warto w sumie BTS również zagrać, ja osobiście tak jak wyżej napisałem 1 za 200 zł po kursie 2,05. Teraz widzę że kursy spadają co było do przewidzenia,więc cieszę się że postawiłem jak tylko pojawiły się kursy ;)
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Barcelona - Bayern Munich
Typ - ktora druzyna wykona wiecej rzutow roznych
- BAYERN
KURS - 4.00 BWIN
Bayern w kazdym meczu LM wykonuje duzo rzutow roznych w pierwszym meczu u siebie z barcelona wykonal ich 11 przy 4 Barcelony . W meczu Juve - Bayern bylo 3-7 dla bawarczykow .Bayern - Juve 9-4 dla Bayernu.Bayern - Arsenal 6-1 Arsenal - Bayern 2-8 .Bayern - Bate 8-1 .
Barcelona - PSG 7-5 , PSG - Barca 4-7 , Barca- Milan 6-3, Milan - Barca 3-4 , Barcelona - Benfica 2-10 .
Jak dla mnie po takim kursie trzeba to brac , oczywiscie mozna isc w handicap na Bayern kurs 1.95
 
A 498

addam44

Użytkownik
Ja w polfinalach LM zagram;
Real-Borusia over,4.5kartki 1.83✅
Barca-Bayern over 2.5gola 1.53✅
Ako 2.80.✅
Nie wiem czy jest sens uzasadniac takie typy.W watku o meczu Real-Borusia koledzy wiele pisza o zasadnosci overu kartkowego.A over 2.5 drugiego meczu tez jest jasny-obie druzyny armat maja z przodu od cholery.
Poczatkowo myslalem o zagraniu ako z dwoch over.3.5 tych meczy(Ako ponad 4),ale jednak uznalem podane tu ako za bardziej prawdopodobne.
W obu meczach wg.mnie wazny jest ich poczatek.Jesli Realowi i Barce udalo by sie strzelic gola w pierwszych kwadransach to...moga poczuc krew(awans ???? )i rozne rzeczy moga sie zdarzyc.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Bayern Monachium
Typ: 1 ⛔ (0:3)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:

No cóż, typ prosty jak konstrukcja cepa. Liczę na to, że występ Blaugrany pokaże iż nie ma co jeszcze nas przekreślać i jak jednak odpadniemy, że będzie to godne pożegnanie z Champions League oraz podziękowanie kibicom, którzy jak zawsze pełni wiary wypełnią legendarny Camp Nou. Nie mogę inaczej typować bo za dużo widziałem tu zbyt genialnych spotkań, tych których nie zapomina się do końca życia...Ale ok przechodząc do argumentów to tak: wraca Messi, który w meczu z Bilbao potwierdził swój geniusz odmieniając całkowicie spotkanie w kilkanaście minut. Pisząc wraca mam na myśli to ,że już chyba nie ma żadnego śladu po kontuzji. Do tego prawdopodobnie nie zagra Busquets, który ma problemy z przepukliną więc może to wreszcie otworzy oczy Tito i wstawi on do zadań defensywnych Songa a obok niego do trzymania piłki Xaviego i Fabregasa a Iniesta wreszcie zostanie przesunięty na lewe skrzydło ataku (przecież to tutaj właśnie daje nam najwięcej). I do tego kolejny raz powtarzam, żeby szanse dostał Tello. Villanova co rusz stawia na Pedro, Sancheza i Ville w ważnych meczach i przecież zawsze jest kicha. No sorry ale nawet ślepy by zauważył że jednak z nimi nie idzie bo do czołowych napastników brakuje im co najmniej 1 półki wzwyż niestety. Obrona będzie taka jak w pierwszym meczu prócz Alby( zawieszenie za kartki), którego zastąpi Adriano. Ewidentnie brakuje i będzie brakować Puyola, który swoją zawziętością i walką na 100% nie pozwoliłby na stracenie 4 goli w Monachium. No ale cóż, jest jak jest. Jeśli na boisko wyszła by ta jedenastka o której pisze o zwycięstwo byłbym spokojny.
Argumentując typ przejdę teraz do Bayernu. Otóż , praktycznie są już oni w finale a bardzo źle wygląda ich sytuacja kartkowa. Żółta kartka w stolicy Katalonii oznacza wykluczenie z meczu finałowego na Wembley takich piłkarzy jak Philipp Lahm, Dante, Javi Martinez, Bastian Schweinsteiger, Luiz Gustavo i Mario Gomez. To bardo mocny argument. Przecież Bawarczycy celują nie w awans a całkowite zwycięstwo w Lidze Mistrzów. A wynik z pierwszego meczu pozwala im na wielki komfort i nie sądzę aby mieli tutaj gryźć trawę o każdą piłkę (no chyba że np. do połowy wynik byłby 2:0) więc powinno być więcej miejsca na boisku niż w meczu w Monachium co tylko jest plusem dla Barcy.
Podsumowując myślę, że chęć rewanżu, zawziętość i pokazanie, że te 4:0 z pierwszego meczu było jednak trochę za dużym wymiarem kary piłkarze Blaugrany wyjdą pełni zaangażowania i zobaczymy w nich tą ogromna pasję, którą już tyle razy nas zachwycali. A ja zasiądę przed telewizorem jak zawsze z tym niesamowitym uczuciem, które siedzi we mnie przed tak wielkimi meczami i będę liczył na to jedno co tylko zostało czyli wiara. Powodzenia !
Do tego gram:
Przebieg meczu: HT/FT 1/1 ⛔ (X/2)
Betclic 2,65
Podwójna szansa: Barcelona lub X ⛔ (0:3)
Bwin 1,30
Która drużyna strzeli pierwszego gola? Barcelona ⛔ Bayern
Bwin 1,65
Lionel Messi strzeli ZWROT
Betclic 1,70
Pierwszy strzelec: Lionel Messi ZWROT
Betclic 4,25
FC Barcelona co najmniej 64,5 % posiadania piłki ⛔ 55%
Expekt 1,60

Trochę komentarza. A więc BRAWO Tito potwierdziłeś dziś, że nie masz pojęcia o trenowaniu i taktyce. Wystawiaj dalej w podstawie dziadka Ville oraz gościa nadającego się do lekkoatletyki do biegu na 100m a nie do grania w piłkę czyli Pedro. Do tego wystawiaj Inieste w pomocy a nie na ataku, ściągaj go i Xaviego a wpuszczaj za to pana &quot;tracę piłkę&quot; Sancheza. Trzymaj na ławce jedynego TYPOWEGO napastnika w formie czyli Tello. DO tego wpuszczaj Messiego w przegrywanym meczu z Bilbao bo przecież ten mecz był najważniejszy, żeby nie mógł odpocząć przed Bayernem.
BRAWO też dla Ciebie Valdes, powiedz mi tylko jak chciałeś obronić główkę Mullera stojąc 3 metry w bramce? No ku*wa jak???
Dzięki za walkę Song i Adriano. To tyle....aaaa i jeszcze jedno...oby wam Bayernie Lewy z 5 strzelił w finale. Pzdr
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Barcelona - Bayern
Na jutrzejszy dzień przygotowałem bardzo pewny typ o przyzwoitym kursie do dubla lub tripla. Mianowicie gram na to, że Barcelona będzie utrzymywała się przy piłce dłużej niż 64,49 % gry. Styl Barcelony bliżej nikomu nie trzeba przedstawiać. Wymiana &quot;stu podań&quot; graczy z Kataloni zanim oddadzą strzał powoduje to ,że w każdym meczu ich przewaga % w posiadaniu piłki jest wręcz miażdżaca w porównaniu z drużyną gości. Po porażce 4:0 w Monachium gracze Barcelony muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności by wyeliminować Bayern. Taki obrót sprawy powoduje, że Barca będzię ciągle prowadziła gre a Bayern nastawi się na szybkie kontry. W Monachium, Barcelona mimo pogromu i dominacji Bayernu zdołała utrzymać się ,aż 63% czasu gry przy piłce. Tak więc jutro spokojnie ten procent zostanie pobity. Polecam
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Jutro rozpoczyna się majówka, ale do wyjazdu jeszcze trochę... a aby wyjazd był udany potrzeba ✅
Jutro wiadomo, Barcelona będzie chciała odrobić straty, ale jest to praktycznie niemożliwe... Ale do czego zmierzam, a no do tego że będą chcieli nastrzelać goli, a kto ma strzelać dla Barcelony jak nie Messi ? Kurs na to że strzeli bramkę wynosi 1.8 w Fortunie... Ale jeszcze dokładam do tego skuteczny Bayern. Wystarczy że strzelą jedną bramkę i będą mega spokojni. Na strzelców dla Bayernu są wysokie kursy... jednak ja tutaj typuje Mandzukicza który dla Bayernu strzelił już wiele. Kurs na jego bramkę wynosi 3.
Grając Messi+Mandzukicz w ako daje nam @5.40 w Fortunie.
Myślę, że można spokojnie to grać a wygraną odłożyć na dalszą część majówki.
Do zobaczenia po meczu ????
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik

Fc Barcelona - Bayern Monachium​

Barcelona gra u siebie i stoi przed zadaniem odrobienia 4 bramek z pierwszego spotkania. Gospodarze na Camp Nou spisują się świetnie i niejednokrotnie pokazali iż potrafią odrabiać straty w rewanżach. W dodatku operowanie piłką na poziomie conajmniej 70% może ograniczyć pole działania Bayernu. Bardzo wątpliwe by Monachijczycy zagrali tak wszechstronny i zdyscyplinowany futbol jak na Allianz Arena.Barcelona rozpocznie z Messim co wiadomo jest kluczową sprawą. Jeśli Barcelona będzie skuteczna to jest w stanie wygrać nawet kilkoma golami. O awans będzie ciężko gdyż 1 gol gości właściwie kończy rywalizację. Jednak Barcelona uwielbia grać gdy jest już skazywana na pożarcie i nikt im nie daje szans. Pokazali to z Milanem i w kilku ubiegłych sezonach. Chcą udowodnić światu, że wciąż są topową drużyną.Mają lekki problem w defensywie lecz w przodzie prezentują się dość dobrze.
Bayern zapewne podobnie jak Borussia z Realem nastawi się na kontry. Wątpie by mieli ich wiele i myślę ,że drużyna gości strzeli maksymalnie 1 gola.

Przewidywane składy (wg &quot;Kickera):

Victor Valdes - Dani Alves, Bartra, Piqué, Adriano - Busquets - Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Sanchez

Neuer - Lahm, Dante, Boateng, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery - Mandzukic

Występ Busquetsa stoi pod znakiem zapytania więc możliwe że zagra Song. Wciąż brak Puyola.

Ja widzę to w następujący sposób:
Barcelona prowadzi grę co Bayernowi odpowiada , gospodarze strzelają bramkę i jest no stres ze strony gości , dopiero kolejny gol Barcy spowoduje iż goście ockną się z marazmu.

Bayern w pojedynku z Arsenalem pokazał , że łatwo jest stracić zaliczkę i to nawet u siebie.Barcelona ma coś do udowodnienia piłkarksiej Europie a Bayern przyjedzie po awans bez spiny na wynik. W dodatku kilku graczy Bawarczyków zagrożonych kartkami i to na kluczowych pozycjach także gryzienia trawy się nie spodziewam ze strony gości.

Według mnie Barcelona wygra jutrzejsze spotkanie po dominacji na boisku.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Jutro nie zagra Busquets, który ma problemy zdrowotne, a to jest ogromne osłabienie dla Barcelony w defensywie.
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
No więc tak, na jutro wypatrzyłem prawdziwą perełkę:
Bayern-czyste konto @7 bet365
No więc do rzeczy, Barcelona gra ostatnio słabo żeby nie powiedzieć beznadziejnie, 0 pomysłu w ofensywie, niby posiadanie jak zawsze wyższe od rywala ale nijak się to przekłada na sytuacje bramkowe. W Monachium oddali porażającą liczbę celnych strzałów na bramkę Neuera w liczbie 1. W sumie tak bardzo mnie to nie dziwi bo defensywa Bawarczyków stoi na bardzo wysokim poziomie i nie łatwo stwarza się sytuacje w meczach z nimi. A nawet jak się to uda to w bramce jest znakomity Neuer. Nie widziałem żadnego zagrożenia pod bramką Bayernu tydzień temu i tak samo nie widzę żeby mogli to zrobić jutro. Messi ewidentnie ostatnio w słabszej dyspozycji i to też się przekłada na słabszą grę Barcy. Jak dla mnie bardzo fajny typ po baardzo wysokim kursie.
Podam tu jeszcze przewidywane składy obu ekip:
Barcelona: Victor Valdes - Dani Alves, Bartra, Piqué, Adriano - Busquets - Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Sanchez
Bayern: Neuer - Lahm, Dante, Boateng, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery - Mandzukic
Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Jutro nie zagra Busquets, nie wyleczył się jeszcze po kontuzji, a to jest ogromne osłabienie dla Barcelony w defensywie.
Po jakiej kontuzji??? Sergio cierpi od paru dobrych tygodni na problemy z przepukliną i to nie pozwala mu pokazać pełni umiejętności. Żadnej kontuzji nie miał. I nie przesadzajmy z tym osłabieniem bo obecnie (nie oceniam tego czy to przez brak formy czy przez tą przewlekłą dolegliwość - ale raczej przez to drugie) Busi jest cieniem samego siebie. I mam nadzieję, że Tito nie strzeli do głowy pomysł z wystawieniem drewna Songa bo mamy jutro kreować grę i atakować więc aż się prosi aby za Busquetsa wybiegł Cesc. Tyle w temacie. Pzdr
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Po jakiej kontuzji??? Sergio cierpi od paru dobrych tygodni na problemy z przepukliną i to nie pozwala mu pokazać pełni umiejętności. Żadnej kontuzji nie miał. I nie przesadzajmy z tym osłabieniem bo obecnie (nie oceniam tego czy to przez brak formy czy przez tą przewlekłą dolegliwość - ale raczej przez to drugie) Busi jest cieniem samego siebie. I mam nadzieję, że Tito nie strzeli do głowy pomysł z wystawieniem drewna Songa bo mamy jutro kreować grę i atakować więc aż się prosi aby za Busquetsa wybiegł Cesc. Tyle w temacie. Pzdr
Być może źle zrozumiałem problemy zdrowotne, przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale nie jest powołany na mecz podobno.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Luzik. I z powołaniem (a raczej jego brakiem) masz rację. Dzisiaj po treningu mieli podjąć decyzję czy Sergio da radę zagrać. Około 21 pojawiła się informacja że jednak nie. Do niego i braku powołania dołączył także Eric Abidal, który dalej odczuwa skutki sobotniego meczu z Bilbao. Do tego Carles Puyol i Javier Mascherano trenowali na treningu ale indywidualnie więc jutro też na pewno nie wystąpią. Nie zagra też Jordi Alba z powodu zawieszenia za kartki. -&gt;
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie : Barcelona - Bayern Monachium
Typ : Gerard Pique otrzyma kartkę✅✅✅
Kurs : 2,70
Bukmacher : Unibet


Drugi mecz półfinałowy Ligi Mistrzów teoretycznie po pierwszym wiemy kto będzie grał w finale na Wembley z Borussią ale Barca u siebie będzie pewno próbowała odrobić stratę z pierwszego meczu choć osobiście w to nie wierzę mając w pamięci pierwszy mecz.W dzisiejszym meczu spodziewam się ponownie ataków Monachijczyków gdyż ta drużyna jest w tym momencie piekielnie mocna i napewno nie odpuści tego meczu,raczej będą chcieli dobić Barcelonę tak więc obrona Barcelony będzie miała co robić. Składu Barcelony na ten mecz jeszcze nie ma ale strzelam w ciemno że napewno znajdzie się w nim podstawowy obrońca Gerard Pique który w pierwszym meczu półfinałowym nie zaprezentował się najlepiej szczególnie przy niepodyktowanym karnym dla Bayernu gdzie zagrał ręka w polu karnym którego oczywiście sędzia nie widział miał też trochę fauli które ostatecznie nie przełożyły się na kartki,no i przede wszystkim to że nie za dobrze wraz z innymi obrońcami upilnował napastników Bayernu którzy strzelili im 4 bramki. Tak więc w dzisiejszym meczu w którym Barca będzie grała tylko o honor a Bayern o dobicie rywala liczę znowu na błędy Pique który będzie musiał powstrzymywać ataki takich graczy jak Robben,Ribery,Muller,Gomez itp... czyli jednym słowem lekko miał nie będzie a w takich sytuacjach gdzie jest sporo ataków na bramkę łatwo jest wyrwać :zoltakartka: na to osobiście liczę dlatego obstawiam ten typ na jutrzejszy mecz.

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie : Barcelona - Bayern Monachium
Typ : Bayern Monachium
Kurs : 3:40
Bukmacher : Bwin
Myślę, że każdy kto oglądał pierwszy mecz na Allianz Arenie wie jak Bayern gra zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Całkowicie zdyscyplinowan y każdy zawodnik każdej formacji od początku do końca wypełnia zadania Heynckesa. Dodatkowo braki w defensywie Barcelony ułatwiają sprawę, kto będzie destr uktorem ofens ywy Bayernu? Song? Całkowicie bez formy. Stoperzy to samo, prezentują taki sam poziom co Pepe w pierwszym meczu z Bvb. Dodatkowo Alby nie będzie na lewej o bronie co ułatwi Robbenowi w swoich rajdach. Jeżeli defensywa Bayernu zagra tak samo jak u siebie to o wynik spotkania jestem spokojny.
Innym ciekawym i wręcz pewnym typem jest handi +2 w stronę Bayernu po kursie 1.35 .
Kolejny bardzo dobry typ to rzuty rożne dla Bayernu - powy żej 4.5 po kursie 1 .83( !) , gdy w każdym meczu w obecnej edycji LM było ich najmniej ( i tylko jeden raz) 5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
To, że akurat w składzie nie będzie Jordiego Alby Barcelonie może wyjść na dobre. Może ten zawodnik ma potencjał, ale oceniam go przez pryzmat swojej oceny, a nie poprzez opieranie się na tym, co mówią niby komentatorzy, którzy pomijają ważne rzeczy przy analizowaniu zawodników. Alba może i szybki i dobry w dośrodkowaniach, ale jako obrońca jest słaby, nie umie zablokować rywala. Wystarczy przeanalizować ostatnio tracone bramki przez ten klub i samo to się rzuci w oczy, nieporadność tego zawodnika. To, że gra w Barcelonie nie obliguje od razu to wychwalania go tylko z uwagi na to, w jakim gra klubie, tak samo Song, niby miał, być wzmocnieniem i daje ciała równo. Wracając do Alby, nie umie rozegrać piłki, podaje pod presją, nie umie sam przytrzymać piłki. Nawet Barcelona ma słabe ogniwa, nie można uważać, że wszyscy są och i ach jak przeciętna hiszpańska ekipa ładuje im gola.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; text-align:justify; text-indent:35.45pt; line-height:150%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Co do osłabień Barcelony - to faktycznie ten &quot;Żordiego Albiego&quot; czy.Dariusz Szpakowski jest taki jakby lekko elektryczny,brak mu pewności w przyjęciu i rozegraniu piłki pod presją jaką posiada np. Puyol .
Jakoś mi on w FCB nie odpowiada - też zawsze musi dyskutować,machać rączkami i zwijać sie z bólu po tym jak go ktoś klepnie.
To &quot;Żordi&quot; ,&quot;Sesk&quot; i &quot;Serdżio&quot; sprawiają,że ci którzy zarzucają Barcelonie symulowanie mają odrobinę racji,szklani zawodnicy.Kibicowałem Barcelonie jeszcze zanim przyszedł tam Stoiczkov,ale tych gości nie lubię,powinni brac przykład z Messiego,faulowany,popychany dziesiątki razy w każdym meczu,jednak nie symuluje,nie kładzie się gdy tylko go ktoś dotknie.
Wracając do ubytków - brak Sergio i Alby to przedewszystkim mniejsza szansa na kartki ,a to chciałem zagrać.
Ah no i jeszcze wisienka na torcie w składzie FCB - Victor V.,grający tylko dlatego,że jakiś czas temu Real postawił w bramce swojego (swoją drogą genialnego) wychowanka to i Barcelona musi,a że nikogo z talentem nie było to wstawili pierwszego lepszego - trafiło się Valdesowi.Kamień z serca dla kibiców Barcy,że odchodzi - dawno nie było tam dobrego bramkarza,ale tylko &quot;Dutruel&quot; czy jak mu tam było był gorszy od VV.
Gdyby Barcelona zamiast Victora V. miała Romana W. nie musiałaby mieć do odrabiania kolosalnej straty.Straty której odrobienie będzie cudem,gdyby to było 2 lata temu, z Guardiolą na ławce,z 100% zdrowym Messim,stawiałby ,że się uda,dziś to może się udac za tylko za sprawą cudu.
Gdzie można sprawdzić kto jest zagrożony wykartkowaniem w Bayernie?
Bo możliwe,że będą się oszczędzać aby zagrać w finale,a zawodnicy Barcelony nie będą już nic przecież kalkulować.
Można pomyśleć o handicapie kartkowym Barca -1 @5,lub Barca +3@1,22 w Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Gdzie można sprawdzić kto jest zagrożony wykartkowaniem w Bayernie?
Bo możliwe,że będą się oszczędzać aby zagrać w finale,a zawodnicy Barcelony nie będą już nic przecież kalkulować.
Żółta kartka w stolicy Katalonii oznacza wykluczenie z meczu finałowego na Wembley takich piłkarzy jak Philipp Lahm, Dante, Javi Martinez, Bastian Schweinsteiger, Luiz Gustavo i Mario Gomez.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom