>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brak pozwolenia na.. WPŁATE !!

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim stad moje pytanie czy ktos jeszcze mial cos takiego ??
Wpłata została odrzucona
Musimy przeprowadzić z Tobą rozmowę dotyczącą Twojego konta. Prosimy o kontakt. Po tej rozmowie będziesz mieć możliwość dokonywania wpłat.

Dodam tyle ze wlasnie dzis bwin mi zablokowal konto (wczesniej przez 18 dni wyplacali mi ponad 12000-chyba z 6 wyplat az bo pojedyncza nie dalo rady wyciagnac od nich pieniedzy) ale co dziwne nie mialem tam zadnych srodkow.


Zupelnie nie rozumiem o co chodzi jezeli wplata jest odrzucona.. na gb mam okolo 800zl , oczywiscie nie moge ani wyplacic ani wplacic jednak tutaj kolejna dziwna sytuacja :

Dokonaj wypłaty za pośrednictwem usługi Skrill
Możesz dokonać wypłaty na konto Skrill, jeżeli dokonałeś wpłaty za pomocą tego konta w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Jeżeli chcesz skorzystać z tej opcji wypłaty, dokonaj wpłaty za pomocą konta Skrill.

I kuriozalna sytuacja poniewaz taka wplate dokonalem z 3 dni temu...
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Spotkałem się z czymś takim w partybets jest to bukmacher który tak samo jak gamebookers należy do bwin i ma ten sam support zapewne. Gadałem na czacie w party poker ponieważ te konto partybets stworzyło mi się automatycznie jak na partypoker się zarejestrowałem, po rejestracji chciałem zrobić depozyt neteller i się dokładnie coś takiego pojawiło &quot;Musimy przeprowadzić z Tobą rozmowę dotyczącą Twojego konta. Prosimy o kontakt. Po tej rozmowie będziesz mieć możliwość dokonywania wpłat.&quot; Na czacie angielskim support odpowiedział mi że tą rozmowę trzeba przejść bo inaczej pieniędzy się nie wpłaci. Wydaje mi się że konieczność rozmowy telefonicznej wynika z podejrzenia bukmachera że ktoś posiada multikonto (wyłudzanie bonusów) albo zarejestrował się z ip z którego już ktoś wcześniej stworzył konto, dodam jeszcze że posiadam tylko po jednym koncie w bwin w partybets i gamebookers i nigdy z żadnych bonusów nie korzystałem ani żadnych wielkich pieniędzy w tych firmach nie wygrałem bo żadko w nich gram. Radzę ci na przyszłość unikać grania w partybet bwin gamebookers widocznie mają wobec ciebie jakieś podejrzenia albo problemy robią bo za dużo wygrałeś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
moze to ma cos wspolnego z tym:
Niestety stało się! Po mniejszych poker roomach, które zdecydowały się na opuszczenie polskiego rynku (Betway, Mybet, a ostatnio Betfair), przyszedł czas na room z czołowej czwórki. Już wczoraj pojawiły się informacje na rosyjskiej wersji PokerNews i kilku innych portalach, a dzisiaj potwierdziliśmy te informacje. Według naszych ustaleń rynek zostanie zamknięty 1 maja, a PartyPoker wyśle oficjalnego maila na początku przyszłego tygodnia.
Według naszych informacji, użytkownicy, którzy w chwili obecnej posiadają konta na PartyPoker będą mogli dalej uczestniczyć w grach na prawdziwe pieniądze. Niestety wycofanie się z rynku polskiego przez PartyPoker skutkować będzie tym, że nowi gracze nie będą mogli zarejestrować swojego konta, a co za tym idzie, nie możemy liczyć na ekskluzywne promocje tylko dla graczy z naszego kraju.
Oczywiście powodem wycofania się z polskiego rynku jest sytuacja prawna pokera. Spółka bwin.party, która notowana jest giełdzie, nie może pozwolić sobie na działalność w kraju, w którym wprowadzono ustawę delegalizującą pokera online. Według nieoficjalnych jeszcze informacji, PartyPoker zrezygnuje także z rynku ukraińskiego, białoruskiego i łotewskiego. Docelowo PartyPoker zamknie swoją działalność na wszystkich rynkach, gdzie sytuacja pokera jest nieuregulowana.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
NIKT NIE MIAL PODOBNEJ SYTUACJI W BWIN ALBO GB ?! NIE CHCE MI SIE WIERZYC ZE DO NIKOGO NIE DZWONILI Z WERYFIKACJA. Pomozcie i powiedzcie jakie pytania zadaja...
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Najlepiej będzie do nich zadzwonić i porozmawiać nie widzę innego sposobu rozwiązania sytuacji jeśli możesz przed rozmową przypomnij sobie jakie depozyty ostatnio robiłeś jakie zakłady ostatnio grałeś to są tylko moje przypuszczenia słyszałem że niektórzy bukmacherzy tak robią aby sprawdzić czy dana osoba na którą jest konto rzeczywiście gra czy udostępniła swoje dane (konto) komuś innemu.
 
Do góry Bottom