>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 16 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Blue Square Premier
Spotkanie: Ebbsfleet – Tamwroth
Typ: 2 (-1 EH)
Kurs: 4.35
Buk: Unibet
Analiza:
Zespoły grają 3 za 3 (oddają sobie po jednym meczu w każdym sezonie). Oto dowód – historia spotkań:
sob 27/10/12 KON
Tamworth 0 - 1 Ebbsfleet United

wto 24/01/12 KON
Ebbsfleet United 3 - 0 Tamworth
wto 16/08/11 KON
Tamworth 1 - 0 Ebbsfleet United

sob 24/04/10 KON
Tamworth 3 - 4 Ebbsfleet United
sob 21/11/09 KON
Ebbsfleet United 0 - 1 Tamworth

wto 27/03/07 KON
Tamworth 2 - 1 Ebbsfleet United
wto 15/08/06 KON
Ebbsfleet United 4 - 1 Tamworth

W tym roku Ebbsfleet już wygrało na boisku Tamworth więc teraz czas na rewanż.
Dodatkowym atutem typu jest to, że gospodarze już spadli z ligi – nie mają już szans ani chęci na walkę. Więc nie powinni mieć problemów, aby oddać kolegom mecz, żeby chociaż oni się utrzymali, gdyż są tylko o jedną lokatę nad strefą spadkową. Dlatego też stawiam z handi – bilans bramek przy ciasnocie w grupie spadkowej jest straszny i liczyć się będzie każde trafienie. Umotywowani goście nie powinni mięc z nimi problemu przy tych okolicznościach. Na czystą dwójkę kurs równie dobry - około 2.15. Polecam, póki wszystkie buki jeszcze nie wycofały tego z oferty !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Toronto-New Jersey Devils
Typ: Toronto
Kurs: 2.05
Bukmacher: bwin

Na dziś z NHL wybieram Ten mecz i typ na Toronto. Po
imponującej wygranej 14.04 z Montrealem myślę, że dziś
też sobie poradzą ze sąłbo prezentującą się ekipą z New
Jersey. Ostatnie 5 spotkań Toronto u siebie to cztery
wygrane i jedna porażka:
Toronto Maple Leafs - Montral 5-1
Toronto Maple Leafs - New York Rangers 4-3
Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers 3-5
Toronto Maple Leafs - Carolina 6-3
Toronto Maple Leafs - Florida 3-2
Ostatnie dwa mecze to wygrane naprawdę z mocnymi obecnei
ekipami.
Po drugiej stronie New Jersey. Sądzę, że dla nich to już
koniec sezonu. Nic nie wskazuje na to by miało być lepiej
z ich grą. Ostatnio przegrali u siebie nawet ze słabo
spisującą się na wyjazdach Ottawą. Natomiast ostatnie 5
pięć meczy na wyjazdach to również pięć porażek. Kolejno
były to ekipy:
Buffalo - New Jersey Devils 3-2K
Boston - New Jersey Devils 1-0
Florida - New Jersey Devils 3-2D
Tampa Bay - New Jersey Devils 5-4P
Ottawa-New Jersey Devils 3-2D
Niestety przegrywają ze słabymi ekipami mimo wszystko
więc nie sądzę by udało im się nawiązać walkę z Toronto
✅ 105
 
pn1947 3

pn1947

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis ATP w Monte Carlo, 10:30
Spotkanie - Tipsarevic - Dimitrov
Typ - 1
Kurs - 1.81
Buk - Pinnacle Sports

Analiza:
Tipsarevic obecnie zajmuje 10 miejsce w rankingu ATP, natomiast Dimitrov 34 pozycję. Wysoka pozycja Tipsarevica przemawia za jego zwycięstwem w tym spotkaniu. Świetnie rozpoczął sezon - od wygranego turnieju w Indiach na kortach twardych, później wyśmienita passa w Australian Open do meczu z Almagro, w którym skreczował, odnosząc kontuzję lewej stopy. Kolejne spotkania w jego wykonaniu nie były najlepsze ze względu na odczuwane skutki kontuzji. Dopiero w turnieju w Miami rozpoczął ponownie wygrywać (pokonał Selę i Andersona), uległ w spotkaniu przeciwko Simonowi przegrywając 2:1.
Dimitrov jest zawodnikiem, który gra w kratkę. Trzeba też powiedzieć, że Dimitrov nie ma szczęścia w rozstawianiu, przeważnie trafia na rywali z wyższej półki ( Murray, Djokovic, Del Porto), w których ulega 0:2. W rundzie kwalifikacyjnej turnieju w Monako pokonał Malissa z Belgii 2:0 (6:3, 6:2).
Za zwycięstwem Tipsarevica przemawiają również jego bezpośrednie pojedynki z Dimitrovem. Spotkali się trzykrotnie i za każdym razem zwycięsko z pojedynku wychodził Tipsarevic, pokonując rywala w każdym meczu 2:0. Dla ryzykantów można postawić na Tipsarevica 2:0 ;)
Jeśli pomogłem podziękuj ????
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Spotkanie: Jesse Huta Galung vs Jurgen Melzer
Typ: Jesse Huta Galung (-2,5 gema)
Kurs:3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnie 2 dni w moim wykonaniu nieudane więc teraz trzeba troszkę zaryzykować.W 1 rundzie turnieju w Monte Carlo doświadczony Jurgen Melzer podejmie o 4 lata młodszego Jessy&#39;ego Huta Galunga.Lekkim faworytem jest Austriak ale ja się z tym nie zgadzam.Patrząc na wyniki gier Melzera na mączce byłem wręcz zszokowany.Mimo tego że ostatnio Jurgen dobrze zaprezentował się Miami oraz Dallas to nie wiem czy na nawierzchni ceglanej będzie mu tak łatwo bo tu gra na prawdę przeciętnie.Pokazał to między innymi w Casablance gdzie już w 1 swoim meczu przegrał z Tobiasem Kamke i pożegnał się z turniejem.Wcześniej w tym roku na mączce grał jeszcze z Joao Sousą gdzie poległ w 2 setach, w Davis Cup przeciwko Rosji gdzie dwukrotnie poległ przegrywając z Golubevem i Korolevem.W 2012 na tej nawierzchni również nie pokazał się z dobrej strony.Jak dla mnie w meczu z Holendrem może ponieść porażkę.Jesse Huta Galung przebrnął przez kwalifikacje w zaskakująco dobry sposób.Najpierw bez problemu pokonał Tobiasa Kamke (z którym Melzer jeszcze niedawno przegrał) by następnie w jeszcze łatwiejszy sposób rozprawić się z Phillipem Petschnerem.Teraz czeka na niego Austriak i jak dla mnie jest on tutaj faworytem choć kursy na to nie wskazują.Widać że Holender dobrze czuje się na mączce bo choć na innych nawierzchniach nie gra za dobrze to praktycznie wszystkie swoje sukcesy odnosił na mączce i widać że ta nawierzchnia mu odpowiada.Do tego postanowiłem dodać lekki handicap na Jessy&#39;ego który w przypadku wygranej Holendra powinien być wypełniony a podnosi to tylko kurs.Liczę na ten typ i choć jest on trochę ryzykowny to chyba warty grania.Polecam!!!
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo
Spotkanie: Janko Tipsarevic- Grigor Dimitrov
Typ: 2
Kurs: 2,16
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo wyrównana para, ale z racji tego że Bułgar jest underdogiem wskażę na niego. Dimitrov ciągle się rozwija, nic zresztą dziwnego bowiem jest to tenisista zaledwie 22-letni, porównywany tu i ówdzie do Federera przede wszystkim ze względu na klasyczny, stylowy jednoręczny backhand i bardzo dobry serwis. Na razie Bułgar potrafi spektakularnie zawieść, że przypomnę tylko gładką porażkę z Benneteau na Australian Open, ale też coraz częściej pokazuje, że potrafi walczyć i powinien być coraz lepszy. Pewnie będzie to zawodnik lepszy na szybkich nawierzchniach, ale z drugiej strony może być uniwersalnym zawodnikiem, bo z jednej strony nie ma jakichś specjalnych ofensywnych inklinacji, a z drugiej strony nie jest też w wysokim stopniu uzależniony od serwisu jak serwisowe tłuczki.
Na razie Bułgar nie wygrał z Serbem ani jednego spotkania, a grali ze sobą trzykrotnie. Nie przywiązywałbym jednak wagi do H2H, bo Bułgar to młody gracz i wcześniejsze porażki to raczej zbieranie doświadczenia. Tipsarevic ostatnio grał słabo i dopiero w Miami pokonując Selę przerwał złą passę po Australian Open. Następnie Serb pokonał Andersona, ale widziałem ten mecz i w drugim secie to reprezentant RPA bardziej przegrał to spotkanie niż Serb je wygrał. W trzeciej partii Anderson już nie podjął walki i poległ. Simon w kolejnej rundzie okazał się rywalem już zbyt mocnym. Nadal nie jestem przekonany do Tipsarevica, który często notuje dziwne porażki, a w czasie meczu potrafi się rozkojarzyć czy też zniechęcić do gry jednym dobrym zagraniem przeciwnika. Pewnie widziałem ostatnio zbyt dużo jego meczów (bo i spotkanie z Davydenką, a także Gulbisem) i zapamiętałem jego słabą grę co może być zdradliwe, ale chodzi tu także o szanse Bułgara, który w pierwszej rundzie łatwo wypunktował Xaviera Malisse. Tipsarevic nie jest też jakimś wybitnym specem od gry na mączce więc powinien to być wyrównany mecz, w którym wygra zawodnik obecnie lepiej dysponowany czyli na dziś moim zdaniem Dimitrov.
wykluczenie z konkursu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Toronto-New Jersey Devils (-1.5)
Typ: 2
Kurs: 4.40
Bukmacher: Unibet
16.04.2013 01:00
Analiza:
Dziewięć spotkań bez wygrania przez diabełki z New Jersey.Fiu Fiu jak im nie idzie.Ale jak to bywa każda czarna seria w końcu się kończy.Myślę że dziś to nastąpi i chłopaki w końcu się wstrzelą w bramkę przeciwnika.Ile to można przegrywać i tak mało strzelać. Ostatnio nie strzelili nawet bramki u siebie na tafli chociaż że oddali prawie dwa razy więcej strzałów.W sumie od kilku już spotkań grają i dużo strzelają ale nie trafią do bramki przeciwnika aby punktowało na ich koncie.Liczę dziś na wielkie przełamanie więc typ może i agresywny ale w NHLu wszystko jest możliwe i tu każdy z każdym może wygrać.Gospodarze ostatnio bardzo ładnie , wygrali na własnej tafli z Canadiens aż 5 do 1.Jak wiemy Montreal w tym sezonie bardzo dobrze sobie poczyna i jest pewniakiem w walce o mistrzostwo Pucharu Stanleya.Czy dziś Toronto także łatwo sobie poradzi z mocno zdeterminowanymi do zwycięstwa Devils?Ostatnie pięc spotkań na tali Toronto to ich dwa wygrane i aż trzy remisy.w końcu i ta passa musi zostać przerwana na korzyść hokeistów z New Jersey.Wierzę że w dziesiątym spotkaniu w końcu się odblokują i zaczną stzrelać. Dużo strzelać aby wygrac pewnie te spotkanie.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Typ: Golden State -3,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bet dnia i nie wyobrażam sobie, żeby Warriors zdołali przegrać.
Najprawdopodobniej moje ostatnie typy przed PO. Warriors nie są w ustablizowanym położeniu, Rockets tylko czeka na potknięcie GSW, aby wskoczyć na 6 lokatę. Przegrana ze Spurs równa się zapewne ze spadkiem na 7 miejsce w przypadku zwycięstw Houston dlatego też dla podopiecznych Jacksona jest to bardzo kluczowy mecz. Poprzednie spotkanie z Lakers przegrali w dość frajerski sposób, w czwartej kwarcie mieli coś koło 10 punktów przewagi i rzeczywiście gdyby nie Bryant ten pojedynek potoczyłby się zupełnie inaczej dla Golden State. Spurs są raczej w komfortowej sytuacji, nie dadzą rady zająć pierwszego miejsca w konferencji bo OKC posiadając dwa spotkania w domu i to z zespołami które nie są w stanie nawiązać z nimi równorzędnej walki. Popovich być może da odpocząć kilku zawodnikom, poza tym jest już końcówka sezonu i związku z tym nie sądzę, żeby w Oakland totalnie się forsowali. GSW prezentuje się bardzo dobrze na własnym parkiecie i przy takiej dyspozycji Curry&#39;ego, który trafia na świetnym wskaźniku warto pograć na gospodarzy. Thompson też jest dobrym strzelcem, wreszcie poprawił skuteczność z Lakers i po raz kolejny zanotował dwucyfrową liczbę trafień. Ofensywa Warriors spisuje się bez zarzutów i generalnie forma też na dobrym poziomie. Mecz z OKC przegrali dosłownie w drugiej połowie, w pierwszej bardzo solidnie się trzymali a z Los Angeles nie byli w stanie zatrzymać Bryanta i przez kilka błędów w końcówce ostatecznie przegrali. Tym razem myślę, że szczęście im dopiszę i po prostu nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo gospodarzy w tym przypadku oczywiście w razie chęci grania z Denver w PO a nie ze Spurs. Być może Pop da odpocząć swoim starterom = jeszcze większa szansa zwycięstwo GSW. Parker pewnie zagra, lecz prezentuje się bardzo słabo do tej pory i Curry powinien dać show.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Szkocja Dywizja 1
Spotkanie: Patrick - Raith
Typ: Patrick (-1) - handicap
Kurs: 2.3
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na dziś spotkanie ligi szkockiej w której zespół Patrick zmierzy się na swoim stadionie z drużyną Raith. Faworytem są gospodarze , którzy w lidze zajmują pierwsza pozycję i pewnie zmierzają po mistrzostwo gdyż mają aż 8 punktów przewagi nad drugim Morton z którym niedawno wygrali 1:0. Drużyna gospodarzy świetnie gra u siebie , ma 15 wygranych , zero remisów i tylko jedna porażka , która była bardzo dawno temu , przy własnej publiczności udało im się w 16 meczach strzelić 48 goli czyli równo 3 na mecz , a stracili ich tylko 10 , tak więc to , że strzelają średnio 3 bramki na mecz sprawia , że mój typ z handicapem ma większe szanse powodzenia.Przejdę teraz do drużyny gości , która zajmuje szósta pozycję i mają bezpieczną przewagę nad strefą spadkową , lecz jest to ekipa , która bazuje raczej na miejscach w środku tabeli.Ostatnio przegrali u siebie 0:1 z Cowdenbeath. Generalnie na wyjazdach nie prezentują się jakoś wybornie , mają 4W , 4R i 7P tak więc przeciętnie.Ostatni mecz między tymi drużynami gdzie Raith grało u siebie zakończył się wynikiem 0:0 , jednak teraz drużyna Patrick , która u siebie gra niesamowicie powinna to spokojnie wygrać , nawet dwoma golami.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
⛔ 100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Legia - Ruch
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Expekt
Na jutro oprócz drugiej ligi angielskiej niewiele do pogrania. Ja wybrałem drugi mecz w Pucharze Polski między Wojskowymi a Niebieskimi. Choć kurs jest niski, to mieści się w regulaminie (sprawdziłem) ???? . A więc, Legia nie ugrała dużo w pierwszym meczu, a to dlatego, że wielu kluczowych zawodników nie pojechało do Chorzowa. W Warszawie też nie wystąpi w optymalnym składzie (brak m.in. Ljuboji, Żyro, Rzeźniczaka czy Choto. Niewątpliwym atutem Niebieskich jest ich zdolny bramkarz, ale nie sądzę żeby długo utrzymał czyste konto z zawodnikami Legii. Wg mnie można spokojnie pograć z handicapem, ale wiadomo, to nasza Polska Liga, a tu zdarzają się różne dziwne rzeczy. Polecam ????
✅ 40
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL,Regular Season
Spotkanie:
Philadelphia Flyers @ Montreal Canadiens
Typ:
Philadelphia Flyers wygra ML
Kurs:
2.65
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Dzisiejszej nocy o godz. 01.35 w Bell Centre w Montrealu dojdzie do starcia miejscowych Canadiens z &quot;Lotnikami&quot; z Philadelphii. Na pierwszy rzut oka zdecydowanym faworytem tego starcia są gospodarze,którzy mają bilans domowy 13-5-3 i są 6-4-0 w ostatnich 10 meczach. Z koleji Flyers już praktycznie są poza play-offs (pierwszy raz od 2007 roku) co zapewne poskutkuje utratą posady przez ich coacha. Ten sezon Philli kompletnie nie wyszedł. Dziś jadą do Kanady a patrząc na ich bilans wyjazdów w tej kampanii można się złapać za głowę (są zaledwie 5-15-1 on road) i 4-5-1 w ostatnich 10 meczach. Dlaczego więc stawiam na Flyers??? Po pierwsze primo Lotnicy ustrzelili zaledwie 3 bramki w ostatnich 4 meczach co patrząc na ich moc w ofensywie jest wynikiem wręcz śmiesznym dlatego nie wierzę,że dziś zagrają równie nie skutecznie!!! Dziś strzelą bramke i to nie jedną,bo i ich oponent w bramce Habs - Carey Price kiepsko zazwyczaj wypada na ich tle (bilans 1-3-0 z 3.49 GAA versus Flyers). Po drugie primo Canadiens ostatnio nie grają już tak rewelacyjnie jak jeszcze miesiąc temu. 2 porażki w ostatnich 3 starciach (w tym ostatnie lanie w Toronto 5:1) muszą trochę dołować. Wreszcie po trzecie primo Flyers dobrze się gra z Montrealem. Wygrali 7 z ostatnich 10 starć z nimi jednak te 3 porażki zanotowali właśnie w Kanadzie w tym tą 16 lutego tego roku (4:1). Dziś wierze w moją drużynę i jestem w stanie powierzyć im swoje pieniążki. GO Flyers GO!!!
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Monte Carlo
Mecz: Jerzy Janowicz - Kevin Anderson
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-home

Jurek Janowicz, znany większości fanom tenisa w Polsce jako &quot;Jerzyk&quot; zmierzy się dzisiaj z reprezentantem Republiki Południowej Afryki, Kevinem Andersonem.
Zacznę od tego drugiego. 26 rakieta świata, wg mnie zdecydowany faworyt tego meczu. Chłopak jest w naprawdę dobrej formie, doszedł do finału ostatniego turnieju w Casablance i nie ma mowy, żeby odpuścił turniej w Monte Carlo. Obecna dyspozycja ogólna, to jak gra Anderson skłania mnie do postawienia dość sporych pieniędzy na ten mecz.
A co na temat naszego Jurka? Po przegranym meczu w finale Masters, chłopak stracił coś czym imponował na paryskich kortach. Zaliczył kilka wpadek, m. in przegrany set w Pucharze Davisa z zawodnikiem z 5 (!!) setki światowego rankingu. Jeśli dołożymy do tego chorobę, przez którą podczas ostatniego turnieju w Katowicach nie zagrał z Kubotem meczu pokazowego oraz to, że wczoraj grał swój mecz w deblu, widać gołym okiem, że JJ nie ma prawa wygrać tego meczu.
Kurs jak najbardziej w porządku. Ale widać, że wśród buków powoli faworytem zostaje Kevin. Rano można było złapać kursy 1.80.
Tutaj podaję 2 z handicapem -1,5s dla bardziej odważnych: 2.55

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!

✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro del Trentino
Spotkanie:
Etap 1A: Przemysław Niemiec - Paolo Tiralongo 1 @ 2,30
Typ:
Przemysław Niemiec
Kurs:
2,30
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Tutaj typ na 1 etap z rana. Niemiec ma jechać na swoje konto więc 1 etap musi przejechać czujnie i dojechać do mety w 1 grupie. Etap jest bardzo zdradliwy bo na końcu jest spory podjazd i tam już będzie pierwsza selekcja. Na moje oko do mety dojdzie grupa 40 kolarzy. Tiralongo raczej bez formy na początku sezonu. Sycylijczyk jest przybocznym Nibalego. Jutro dowiezie go do podjazdu i będzie mógł spasować. Na moje oko po takim kursie warto zagrać na Przemka, bo jeśli dojadą w jednej grupie to Niemiec też powinien przyjechać przed Paolo.
Więcej typów w dziale kolarstwo
✅ 130
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball MLB 1:07
Spotkanie:Toronto Blue Jays-Chicago White Sox
Typ: over 9 tylko 9R=zwrot
Kurs:2,11
Bukmacher:pinnacle
Pierwszy mecz serii w Toronto pomiędzy miejscowymi Blue Jays i przyjezdnymi White Sox.Na pierwszy rzut oka mecz zapowiada się na spotkanie z dużą ilością run-ów więc dziwi mnie taki kurs wystawiony przez Pinnacle.Pojedynek Floyd&#39;a z Buehrle&#39;m nie będzie raczej zbyt ciekawy ze względu że pierwszy z nich nigdy przeciwko Jays jak i w lidze nie rzucał jakoś spektakularnie z kilkoma wyjątkami,jednak jego statystyka w obecnym sezonie 0-2 ERA 5,56 13H 1HR i 4 bazy oddane za darmo przy 11 IP są dla mnie jednym z argumentów przemawiającym za dużą ilością run-ów w tym meczu.Co do Marka Buehrle to w tym sezonie jeszcze nie zaczynał jako starter,a jako zmiennik rzucał bardzo przeciętnie oddając 3 bazy za darmo i dając zaliczyć pałkarzą rywali 14 hit-ów 2HR w 9 IP ERA 10,24.W sumie nic więcej nie mogę o nim napisać bo przeciwko pałkarzą White Sox praktycznie nie rzucał,nie licząc Rios&#39;a którem dal zaliczyć 1HR i 3H w 24 próbach więc statystykę ma dobrą,ale jeden zawodnik to zbyt mało więc dla mnie jego postawa jest zagadką choć nie spodziewam się fajerwerków po tym co pokazuje w tym sezonie.Wracając jeszcze do Floyd&#39;a jego statystyki przeciwko Jays to 2-5 ERA 5,64 BA 0,275 10 double i 2HR w 44 IP i co warte podkreślenie w tamtym roku w serii wyjazdowej z Jays wygrał spotkanie w którym rzucał oddając 4 run-y po 8 hitach i 1HR w 6 IP a mecz zakończył się wynikiem 9-5 dla Sox.Myślę więc że dziś wobec dyspozycji obu pitcherów over 9 z opcją zwrotu jest ciekawą propozycją choć sam próbuje tą linie tylko za 50 ze względu na to że Buehrle przeciwko Sox praktycznie nie rzucał,choć nie zmienia to faktu że widzę w tym kursie value.Polecam
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Panama City, 1:00, 16.04
Gonzalez - Polansky
typ: -1.5 seta Gonzalez
2.40
Tobet
Analiza
Kolejny tydzien z tenisem rozpoczety. Na rozklad biore spotkanie challengera w Panamie, gdzie w pierwszej rundzie, Kolumbijczyk, A. Gonzalez spotka sie z Kanadyjczykiem, Peterem Polanskym. Zdecydowanym faworytem pojedynku wydaje sie byc zawodnik z Ameryki Poludniowej. Spotkanie bedzie rozgrywane na cegle, co od razu stawia w uprzywilejowanej pozycji Gonzaleza, ktory wychowal sie na maczke, ktora nalezy do jego ulubionych nawierzchni. Tutaj osiaga najlepsze wyniki. Ostatnimi czasy prezentuje calkiem niezla dyspozycje, byl w cwiercfinale w Baranquilli i Santiago. Kolumbijczyk wyrasta na zawodnika solidnego jak na poziom challengerow szczegolnie na clayu. Zupelnym przeciwienstwem jest Kanadyjczyk, ktory zdecydowanie preferuje szybsze nawierzchnie, na nich czuje sie najlepiej. Polansky praktycznie bez jakichkolwiek sukcesow czy sukcesikow na clayu. Wszystko to stawia w roli zdecydowanego faworyta Kolumbijczyka i ku niemu kieruje swoj dzisiejszy typ.
⛔ 100
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina, Koszykówka, NBA, 1:00
Spotkanie: Charlotte Bobcats - New York Knicks
Typ: over 192
Kurs: 1.92
Buk: Pinnacle

Jedno z ostatnich spotkań Bobcats na własnym parkiecie. Choć rywal bez gwiazd, to mimo wszystko nadal są to Knicks. Knicks, którzy wczoraj zapewnili sobie drugie miejsce w konferencji.
Bobcats będą robili wszystko, by godnie żegnać się ze swoją publiką, a Knicks myślami przy PO.
Over/under NYK na wyjazdach : 18-20-2, Bobcats w domu 19-19-1.
H2H:
30.03.13 NBA New York Knicks Charlotte Bobcats 111 : 102
06.12.12 NBA Charlotte Bobcats New York Knicks 98 : 100

&gt;&gt;&gt; Pozostałe typy na nockę z NBA &lt;&lt;&lt;
Powodzenia!
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA
Spotkanie: Clevland Cavaliers vs Miami Heat
Typ: Miami Heat - 5.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis wypatrzylem ciekawe kursy na NBA, zwycięstwo Miami na bardzo słabymi Cavaliersami wydaje sie proste nawet pod nieobecność LeBrona czy Wade&#39;a. Ostatnio gdy Cavaliersi grali przeciwko NYK, postawiłem -11,5 na NY, w ostatniej kwarcie prowadzili 21 pkt na 2 min przed koncem i zalośnie odpuscili nie zdobywając zadnego pkt i co gorze pozwolili Cavaliersom rzucic 11 pkt, oczywiście zakład nie wszedł co mnie bardzo zabolało. Dzis myśle że bedzie podobnie, czyli Miami bedzie kontrolowalo grę przez cały mecz, a 6 pkt przewagi to nie jest wcale duzo, a kurs kuszacy. Do gry w Clevland powrócił Irving, ale nie pokazuje niczego pozytywnego w ostatnim meczu zagrał tylko 18 min. widac było że coś jest nie tak. Natomiast w druzynie z Miami, zagra Bosh jak i Miller z Chalmersem, którzy dobrze sobie radzą pod nieobecność LeBrona i Wade&#39;a. Moim zdanie Miami powinno sobie spokonie poradzic ze słabiaczkami z Clevland. Na 10 ostatnich spotkan h2h, Miami wygralo 9, to juz o czyms swiadczy.
⛔ 100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina - Tennis ATP Monte Carlo
Spotkanie. Janowicz J.- Anderson K.
Typ. wygra. Anderson K 2:0
Kurs. 2.62
Bukmacher. William Hill
Widzę, że został podany już typ na to spotkanie i jak najbardziej polecam grę w stronę Andersona (zwycięstwo). Nie ma się co oszukiwać, po Paris każdy miał wiarę w to iż Jerzy będzie dawał nam tennis przed TV w wiadomościach. I tak jest, ale od czasu &#39;how many time&#39; z Jerzym nie dzieje się jak ma się dziać. Chyba mentalność, skromność człowieka sprzed zdobycia sławy go przytoczyła i pokazuje nam to w wynikach. Hanescu, Bellucci czy epicka przegrana z Roelfose jest dla mnie po prostu niezrozumieniem. Anderson jest świeżo co po turnieju na cegle, moze obsady nie było fest dobrej, ale finał tam zaliczył.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Calgary Flames - Minnesota Wild
Typ: Calgary Flames
Kurs: 2.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o 3:00 czasu polskiego Calgary u siebie będzie podejmować ekipę z Minnesoty, w każdym sezonie drużynom walczącym o top 8 skutecznie i czasami niespodziewanie przeszkadzają drużyny praktycznie zamykające tabelę . Wild zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 47 pkt i ma tylko 2 pkt przewagi nad 9 miejscem mają ostatnio zniżkę formy(1/5 ostatnich meczy wygranych) i nie wróżę tej drużynie miejsca w najlepszej ósemce , natomiast Calgary praktycznie już bez szans na awans do play offów notuje zwyżkę formy(3/5 ostatnich meczy wygranych) , gra naprawdę przyzwoicie szczególnie na swojej tafli, grają bez żadnej spiny bo już nie mają o co. Ostatnie 5 meczy między tymi drużynami było bardzo wyrównanych i kończyły się maksymalnie 2 golami różnicy , myślę że dziś też tak będzie i to na korzyść gospodarzy, którzy chcą z twarzą zakończyć sezon. Kurs jest bardzo kuszący więc czemu nie skorzystać, polecam
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayern vs Wolfsburg (puchar Niemiec)
Typ: powyżej 11 rzutów rożnych
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
ANALIZA, Witam, na dzisiaj kolejny raz proponuję typ z udziałem Bayernu i po raz kolejny stawiam na rogi, spodziewałem się ciekawszej oferty, ale over 11 to w miarę typ po kursie powiedzmy szczerze w miarę. NIe chce się powtarzać, że Bayern gra ofensywny futbol, który skutkuje w dużą ilość rzutów rożnych, (zainteresowanych odsyłam do moich wcześniejszych analiz) ale Bayern grając praktycznie rezerwowym składem sami zrobili w sobotę 12 korneli, rywale dorzucili 4, a dzisiaj podejrzewam, że Bayern wyjdzie podstawową jedenastką, ponieważ:
1. potrójna korona w zasięgu i nie może być wpadki.
2. Pokazanie Kataloni, że Bayern jest silny
3. zawodnicy wybici z rytmu meczowego na dłuższy czas tracą formę
reasumując fcb zagra podstawą (zmiany podejrzewam w drugiej połowie przy korzystnym wyniku) i od początku będzie atakował wilków, którzy na dobrą sprawę spokojnie spać nie może, bo jak dalej będą ciułał zaledwie po punkcie w każdym meczu to spadkowicze mogą ich dogonić...
OFENSYWNY BAYERN = RZUTY ROŻNE. Powodzenia ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom