>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

system na dzisiaj

S 37

spec19883

Użytkownik
przeglądając ofertę trafiłem na ciekawe kursy a mianowicie na losowanie par 1/2 ligi mistrzów to co mnie zaciekawiło to kursy.Podaje przykład na kogo trafi dortmund :
bayern 2.75
barcelona 2.75
real 2.75
teraz o systemie mamy np. 1000 zł dzielimy ten budżet na dwie części i każdą z nich dajemy na jedną z trzech drużyn np.
stawiamy jak w powyższym przykładzie na kogo trafi dortmund dajmy na to na real za 500 zł i na barcę za 500 zł.Co nam daje 500x2.75=1375 czyli w razie trafienia daje nam zysk 375 zł ponieważ drugie 500 jest na drugą drużynę.Oczywiście jest ryzyko w postaci tej że mogą trafić na tą trzecią i jest wtopa ale szanse na tą są 33.33% .Więc czemu nie próbować. Proszę o komentarze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
korbian 25

korbian

Użytkownik
- na prawde bardzo fajnie to trafiłeś !

- nie wierze w to że Bayern znowu wypadnie na Real, tak więc zagrałem za 100 pln że Real
wylosuje Borussie i 100 pln że wylosuje Barce. Ogólny wkład 200 pln, ewentualny zysk ✅ 75 pln ; )
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W http://totolotek.pl/totomix/oferta/ kursy na pary są po 5.5 ????

( zdarzenia od 2222 do 2227 )

2222 FC Barcelona-Real Madryt (para w 1/2 F. LM) 5.5
2223 FC Barcelona-Bayern M. (para w 1/2 F. LM) 5.5
2224 FC Barcelona-B. Dortmund (para w 1/2 F. LM) 5.5
2225 Real Madryt-Bayern M. (para w 1/2 F. LM) 5.5
2226 Real Madryt-B. Dortmund (para w 1/2 F. LM) 5.5
2227 B. Dortmund-Bayern M. (para w 1/2 F. LM) 5.5

...........

To jest kolejny przykład tego, jacy &quot;fachowcy&quot; pracują w Totolotku - bo tam prawie nic się nie zmieniło od czasu afer z tzw. &quot;gangiem warszawskich matematyków&quot; gdy stracili kilkaset tysięcy , czy moją historią z jesieni 2010 i wyleczenia ich na 103k

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
guernica 584

guernica

Użytkownik
Czyli obstawiając wszystkie trzy możliwości np. Borusii Dortmund zawsze będziemy 2.5 raza postawionej kwoty do przodu.
Zbyt piękne aby było możliwe.
Pewnie zaraz się zorientują i obniżą kursy do poziomu poniżej 3.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Garbaty &gt;&gt;

a/ po 1. zadajesz pytanie w nieodpowiednim do tego wątku , bo skoro pytasz o systemy, to od tego jest wątek o systemach: http://forum.bukmacherskie.com/f18/rozpiski-systemow-2-z-5-3-z-5-4-z-6-trixie-patent-itd-59.html

b/ po 2. gdybyś najpierw czytał co jest na forum nim tradycyjnie już zadawał swoje kolejne pytanie na które odpowiedź masz od dawna na forum , to choćby z lektury w/w wątku forum wiedziałbyś , że zakłady systemowe obejmujące wszystkie możliwe kombinacje w obrębie określonej grupy zdarzeń ( wzorem MAXIKOMBI w Fortunie) - są powszechnie dostępne u wielu bukmacherów i noszą swoje nazwy np. dla 3 zdarzeń to system Patent , dla 4 zdarzeń to system Lucky15 , dla 5 zdarzeń to system Lucky31 , dla 6 zdarzeń to system Lucky63 itd.
 
G 2

garbaty

Użytkownik
@ edi , ja wiem , ze wszedzie mozna grac systemy typu 2 z 3 , 3 z 4 itd.... , ale mnie chodzi o takie maxikombi jak na Fortunie jest gdzie mozna tworzyc grupy z kilku meczow w jednej grupie, jest to gdzies na zagranicznym?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Garbaty , może więc naucz się tego aby Twoje pytanie zawierało informację czego konkretnie potrzebujesz - ponieważ poprzednio zadałeś pytanie o systemy identyczne z MAXIKOMBI w Fortunie i dostałeś ode mnie odpowiedź.
Teraz z kolei zadajesz już zupełnie inne pytanie: o bukmacherów u których jest możliwość gry blokami kilkuelementowymi...
A gra blokami kilkuelementowymi wcale nie jest identyczna z MAXIKOMBI

.............

Zakłady blokowe oferują firmy BetGun i Doxxbet

ale przecież możesz grać je dokładnie w każdej firmie przyjmującej zakłady AKO - tylko że będzie to wymagać nadania wielu oddzielnych kuponów prostych a nie jednego zakładu systemowego.
Przy grze systemem np. 3z5 nadasz więc 10 oddzielnych kuponów po 3 bloki wieloelementowe, ponieważ 3z5=10 itp.

.............

.
 
G 2

garbaty

Użytkownik
@ edi8, no wlasnie o to sie rozchodzilo, granie systemem blokowym:grin: dzieki , a bloku nie zagrasz na ako,gdyz jeden blok sklada sie z kilku,kilkunastu meczow, pozdro ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Garbaty &gt;&gt;&gt; człowieku nie pisz takich głupot!!!

Kupon AKO może zawierać to samo co będziesz miał w kilku blokach...
Tak więc spokojnie możesz zagrać np. na 10 kuponach AKO , system blokowy 3z5 z 5 blokami wieloelementowymi, po 3 takie bloki na każdym z 10 kuponów.

Systemy ( w tym gra blokami wielozdarzeniowymi ) to jedynie ułatwienie w formie uniknięcia zawierania dużej ilości kuponów - ale w niczym to nie ogranicza możliwości gry tych samych zdarzeń na oddzielnych kuponach.

Przecież grając tym przykładowym systemem 3z5 (np. blokami po 4 zdarzenia) - i tak grasz 10 zakładów AKO , po 12 zdarzeń na każdym z tych 10 kuponów stanowiących system 3z5=10
.............

.
 
Do góry Bottom