>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 09.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
P 40

petroniusz

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 9 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
Typ: Boston
Kurs: 1.7
Bukmacher: bwin

Jak dla mnie typ dnia lub lepiej napisac nocki :p. Boston na 5 ostatnich meczy u siebie wygrał 4 razy a raz przegrał. Po kolei grał i z New Jersey 1-0 Devils, Ottawa 3-2, Montreal Canadiens 5-6 po karnych jedyna przegrana,
Toronto 3-2 po karnych, Washington 4-1. Po drugiej stronie Carolina. Całkowicie bez formy i całkowicie rozbita psychicznie. Nie ważne czy grają u siebie czy na wyjeżdzie zawsze konczy to się u nich porażką. Ostatnie 5 meczy u siebie to 5 porażek. Na wyjeżdzie na 5 ostatnich meczy 4 porażki i jedna wygrana z pikującym w dół Winnipeg. Przegrali po kolei na wyjeżdzie Z Montreal 4-1, Toronto 6-3, New York Rangers 2-1D i Tampa Bay Lightning 4-1. Co się rzuca w oczy to duża ilość traconych bramek więc typ Boston handi -1,5 bramki też pewnei wejdzie, ale ja gram spokojniejszy typ na wygrany mecz Bostonu.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Y 1

yama

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia 2
Spotkanie: Cardiff - Barnsley
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
Analiza: Aktualny lider angielskiej Championship podejmuje u siebie drużynę zajmującą 20 miejsce w tabeli. Cardif jest aktualnie najlepszą drużyną w lidze pod względem występów na własnym stadionie, natomiast Bransley nie wygrało na wyjeździe w żadnym z czterech ostatnich spotkań, sstatnią wygraną notując z przeżywającą ostatnio słabą passę drużyną Middlesbrough (3:2). Dodatkowo Barnsley jest drużyną, która wygrała zaledwie pięć z rozegranych na wyjeździe spotkań, zdobywając łącznie w 20 rozegranych zaledwie 20 pkt. Sądzę, że Cardiff bez większych problemów będzie w stanie poradzić sobie z drużyną znajdującą się zaledwie 1 pkt nad strefą spadkową.
⛔ 100
 
M 43

maciekuo

Użytkownik
Dyscyplina: NHLhokej na lodzie
Data i godzina: 09.04.2013r. 03.00
Spotkanie: Colorado Avelanche vs Calgary Flames
Typ: Calgary +1 (included OT)
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Interesujące starcie dwóch drużyn, które notują słabe wyniki. Faworytem są gospodarze, którzy w tym roku wygrali dwa z trzech meczy między tymi dwoma zespołami. Colorado na swojej tafli ostatnio pokazuje się z dobrej strony. Minimalne porażki z Detroit i Vancouver. Zwycięstwo z Nashville i Dallas. Całkiem nieźle. Przed miesiącem na własnym lodzie ograli Chicago. Flames złapali z kolei długą serię bez zwycięstwa na wyjeździe i w końcu pora się przełamać. Tym bardziej, że z Colorado jest szansa idealna. Z Avelanche nigdy im się ciężko nie grało. W ubiegłym sezonie potrafili ich regularnie ogrywać, a podobnie było i w kolejnych poprzednich latach. Na ostatnie dziesięć meczy między tymi zespołami, rozgrywanymi w Colorado, aż siedem razy wygrywali goście z Calgary. A trzy porażki, które zanotowali były tylko różnicą jednego trafienia. Także kurs na zwycięstwo dzisiaj zespołu z Calgary i zabezpieczenie w postaci handicapu jak najbardziej mnie zachęca i liczę na dobre zawody w wykonaniu Flames. W tym sezonie ich mecze były wyrównane i tylko raz wygrali Avelanche różnicą dwóch trafień. Colorado od wspomnianego meczu z Chicago, ani razu w ciągu kolejnego miesiąca nie wygrało różnicą dwóch bramek. Mam nadzieje, że podtrzymają ten trend.
http://forum.bukmacherskie.com/f274/nhl-sezon-2012-2013-a-86674-32.html#post3517786
✅ 71
 
L 0

lutu

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS, Houston Stany Zjednoczone
Spotkanie: Ramirez - Dev Varman
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: BET365
Analiza: Od pewnego czasu przyglądam się grze tego znaczącego coraz więcej w męskim tenisie Hindusa. Bardzo zaimponował mi niedawno w meczu z Djokovicem na twardej nawierzchni, przegrał ale ugrał 6 gemów w 2 setach i pokazał całkiem dobry tenis, świetną obronę. Z niecierpliwością oczekiwałam na jego następne spotkanie, jest więc okazja aby na niego postawić. Rywalizować w 1 spotkaniu w Houston będzie z Hiszpanem, który na ziemnej nawierzchni przegrał wszystkie (3) pojedynki w tym roku, a wcześniej też nie zachwycał na &quot;mączce&quot;. Pewną niewiadomą jest dyspozycja Hindusa na tego rodzaju nawierzchni, bowiem nie grał na niej przez ostatnie dwa lata. Myślę jednak, że ma duże szanse - kort ten jest wolniejszy więc żadnym atutem będzie serwis rywala i lubiący biegać dostanie się do następnej rundy. Ponadto Dev Varman wygrał w tym roku już 4 pojedynki w których nie był liderem (bywały nawet kursy na niego oscylujące w granicach 4.0). Myślę, że warto postawić na tego &quot;wkraczającego na tenisowe salony&quot; Azjatę. Ja z całą pewnością będę się przyglądać jego kolejnym pojedynkom.
⛔ 100
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League 2
Spotkanie: Port Vale - Aldershot
Typ: BTS
Kurs: 1,8
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wicelider tabeli zdobył dotychczas 74 punkty w 42 meczach. 21 z nich wygrał, 11 zremisował i 10 przegrał. Śmiało można powiedzieć, że mają najmocniejszą ofensywę w lidze. Dotychczas zdobyli 81 bramek! Druga najskuteczniejsza drużyna zdobyła &quot;tylko&quot; 65. U siebie grają całkiem nieźle - mają bilans 10-5-6 oraz 47 strzelonych i 23 stracone bramki.
Aldershot to drużyna z drugiego bieguna tabeli. Zajmują ostatnie, 24 miejsce z dorobkiem 44 pkt w 41 meczach. 10 z nich wygrali, 14 zremisowali i 17 przegrali. Mają najgorszą ofensywę w lidze. Dotychczas zdobyli tylko 39 goli (a stracili 53). Nie ma dla nich większego znacznie gdzie grają mecz. Statystyki domowe i wyjazdowe są bardzo zbliżone. Obecnie na wyjazdach ciągną serię 4 remisów z rzędu i 8 spotkań bez wygranej. Ogółem na wyjazdach 4 razy wygrali, 10 razy zremisowali i 6 przegrali. Strzelili przy tym 18, a stracili 25 bramek.
Do końca sezonu pozostało już nie wiele spotkań. Obie drużyny mają o co grać w tym meczu. Gospodarze aktualnie zajmują pozycję dającą bezpośredni awans, ale nad miejscami barażowymi mają tylko 6 pkt przewagi.
Aldershot mimo iż zajmuje ostatnie miejsce nadal ma spore szanse na utrzymanie się w lidze. Na dole tabeli panuje niesamowity ścisk. Między 18, a 24 miejscem jest tylko 5 pkt różnicy, a drużyny z którymi Aldershot walczy o utrzymanie obecnie nie są w najlepszej dyspozycji [Torquay (22 miejsce) 3 porażki z rzędu, Wimbledon (21 miejsce) to samo]
Obie drużyny są w dość dobrej formie. Port Vale w ostatnich 5 spotkaniach zanotował 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. W 4 z tych spotkań strzelił przynajmniej 2 gole (w ostatnim spotkaniu z Burton, 5 drużyną tabeli strzelili 7 goli).
Aldershot zanotowało 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. W 4 z tych spotkań strzelił przynajmniej 1 gola. W ostatnim udało im się strzelić aż 3. Co prawda grali przeciwko Oxford United, które jest całkowicie bez formy (w ostatnich 5 meczach ugrali tylko 1 pkt.), ale pozwoliło im to odblokować się i zacząć strzelać gole.
Bezpośrednie spotkania obu drużyn są zdecydowanie na korzyść Port Vale. Ostatnie 5 spotkań to ich wygrane. Wcześniej 3 razy padał remis, a Aldershot ostatni raz wygrało 28 października 2008 roku (grając u siebie).
Wszystko wskazuje na to, że to spotkanie powinni wygrać gospodarze i proponuje taki typ, ale za najniższą stawkę. Nigdy nie wiadomo, czego można się spodziewać po drużynie walczącej o utrzymanie. Wydaje mi się, że obie ekipy strzelą po golu, oraz padnie jakiś over.
✅ 80
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Vancouver - Phoenix
typ: 1
Kurs: 1.7
Bukmacher: bet365
analiza:
Na dziś zagram Vancouver, bo fajnym jak dla mnie kursie. Godpodarze mają fajną serie wygranych u siebie 5 spotkań więc nie sądze by Kojoty mogły by przerwać tę passe. Co prawda przeciwnicy wczesniejsi, którzy przyjeżdzali do hali w Vancouver nie byli z elity, ale Phoenix to także nie żadna wysoka półka. Mimo, że odnowtowują oni serię 3 wygranych meczów (są to mecze u siebie), to wyjazdy juz tak dobrze im nie wychodzą. Na 8 spotkań 1 wygrana. W tym sezonie zespoły spokały się dwa razy, pierwszy mecz o dziwo Kojoty wygrały na wyjeżdzie, by potem ulec u siebie. Vancouver to zdecydowanie lepsza ekipa, wciąz wymienia sie ich jako faworytów do zdobycia pucharu.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Turniej: ATP Houston
Mecz: Monfils - Blake
Typ: 2
Kurs: 2,60
O godzinie 1:00 czasu polskiego w Houson na kort wyjść powinni Francuz Monfils oraz gospodarz Blake. Monfils wiecznie wraca po kontuzji, sezon zaczął nawet nieźle od Nowej Zelandii, poprzez Australię, gdzie stoczył 3 ciężkie pojedynki. Potem porażka w drugiej rundzie z Gasquetem w 3 setach w Montpellier, gdzie Richard wygrał cały turniej. 2 kolejne tygodnie to dwie porażki w 1R i od tego czasu nic. Gael nie grał od 7 tygodni meczu o stawkę, odpuścił Indian Wells, oraz Miami. Blake gra nawet nieźle, chociaż na pewno nie niesamowicie. Sezon zaczął od półfinału challengera w Dallas. IW 2 rudnda, 2 równe sety z Tsongą. Miami nadpodziewanie dobrze: ogrywa Harrisona (w 2 setach), Benneteau (w 2 setach) i odpada z Ramosem po wyrównanym meczu.
Monfils z Blakiem spotkali się 4-krotnie. H2H wynosi 2:2. Pomimo tego, że 2 z meczy odbyły się bardzo dawno temu to przyznać trzeba, że w żadnym z nich Francuz nie miał łatwo. 1 mecz na clayu to zwycięztwo Monfilsa po aż 5 setach. Drugi mecz na clayu to 2:0 dla Blake&#39;a. Mecz na trawie skończył się kreczem Gaela, a spotkanie na korcie twardym zwycięztwem, ale w 3 setach Monfilsa. Tak więc widać, że Blake nie był łatwym przeciwnikiem dla Monfilsa. Na pewno nie na nawierzchni, na której będą grali za 3,5 godziny.
Kursy na Francuza spadają, ale to nic. Myślę, że Blake znowu postawi się Monfilsowi, wykorzysta swoją dobrą dyspozycję i niewiadomą dyspozycję i wybicie z rytmu meczowego Francuza i wygra ten mecz!
⛔ 100
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Ruch Chorzów vs Legia Warszawa
Typ: Legia -1
Kurs: 2,8
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

O godzinie 18:30 rozpocznie 1 spotkanie półfinałowe o Puchar Polski miedzy Ruchem a Legia. Ruch w tym sezonie spisuje sie bardzo słabo, udowodnil to w ostatnim meczu przegrywając z Podbeskidziem 1:3, drużyną zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli, natomiast Legia wzmocniła skład przed rundą wiosenną, po poczatku rundy nie zapowiadało się to zbyt obiecująco( porażka z Koroną i remis z GKS&#39;em), lecz ich kolejne 4 mecze zakończyły sie wygraną Legionistów. Warszawiacy z ostatnich 10 meczy wyjazdowych wygrali 7.Jest to drużyna kompletna i można powiedzieć zdeterminowana po fatalnej koncowce ubiegłego sezonu, myśle ze teraz Mistrzostwa Polski nie wypuszczą z rąk a i na pewno powalczą o Puchar Polski, na dzień dzisiejszy nie widze w Polskiej lidze druzyny która mogła by rywalizować z Legią a tym bardziej słaby Ruch, który nie jest zbyt wymagający więc Legia powinna spokojnie przejść do finału. Obstawiam 0-3, ale dla bezpieczeństwa gram Legia -1.
⛔ 100
 
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Polska T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 1.87
Bukmacher: BWIN
Analiza:Mecz rozpocznie się o godz.18:30. Prowadząca w tabeli Legia podejmuje na wyjeździe drużynę z Chorzowa, która rozczarowuje. Legia po nie najlepszym rozpoczęciu rundy rewanżowej odzyskuje formę i powoli zmierza do mistrzostwa. W ostatnich meczach drużyna ze stolicy osiągneła następujące rezultaty: wygrana z Zagłębiem 2:0, wygrana z Polonią 1:2 i wygrana i 3:0 z Górnikiem. W trzech meczach 7 goli i stracona tylko 1 bramka. Co do Ruchu to rozczarowuje w obecnym sezonie grą i zajmującym miejscem. Pewnie utrzymają się w lidze, ale z Legią nawet na własnym boisku nie wygrają. Co do ostatnich meczy Ruch wygrał z Zagłębiem 2:3, przegrał z Koroną 2:1.
⛔ 100
 
plusman 29

plusman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Casablanca
Spotkanie: Tobias Kamke vs Jurgen Melzer
Typ: Jurgen Melzer
Kurs:1,50
Bukmacher: Pinnacle
ponownie ten sam typ bo zmieniła się data lub ja się pomyliłem i wstawiłem dzień za wcześniej (powiadomiłem o tym administrację forum)
Analiza:
Ostatnia dyspozycja Jurgena Melzera wskazuje że jest on zdecydowanym faworytem. W ATP Miami przed tygodniem dotarł do ćwierćfinału gdzie rywalizował z Ferrerem (trzeci w rankingu ATP a obecnie po Miami drugi i finalista tamtego turnieju).
Melzer zajmuje też wyższe miejsce w rankingu ATP - 37 - jego rywal (Kamke) zajmuje miejsce 82
Panowie spotkali się ze sobą raz i to tydzień temu w Miami gdzie lepszy był Melzer 6-7(3) 6-3 6-4.
Obaj nie są mistrzami na kortach ziemnych natomiast &quot;mniej słaby&quot; moim zdaniem jest Melzer patrząc na ostatnie 2 trzy lata.
⛔ 100
 
kubko 29

kubko

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - New York Rangers
Typ: powyżej 5.5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Hokej - NHL - Sezon zasadniczy
Celowo wybrałem dwie drużyny, które prezentują zbliżony poziom. Tego typu zdarzenia często okazują się trafne w moim sposobie dedukcji. Mecze między tymi drużynami w ostatnim czasie przynoszą wiele emocji. Drużyna gospodarzy ma wiele do udowodnienie i z pewnością marzy o przerwaniu passy porażek z drużyną New York Rangers. Swój typ ponownie opieram na analizie matematycznej.
OBECNY SEZON:
Mecze z udziałem TML: 5,9 bramki/mecz
Mecze z udziałem NYR: 4,8 bramki/mecz
Punkty TML na mecz: 3,1 bramki/mecz
Punkty NYR na mecz: 2,4 bramki/mecz
Bezpośrednie 5 ostatnich meczy: 5,8 bramki/mecz
Przede wszystkim przemawiają do mnie statystyki gospodarzy, którzy z pewnością będą grać bardzo ofensywnie oraz średnia z bezpośrednich meczy między tymi drużynam. Matematyki nie da się oszukać.
✅ 110
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund -Malaga
Typ:Lewandowski strzeli /TAK
Kurs:1.90
Bukmacher: Unibet
O godzinie 20:45 ponownie zapinamy pasy i oglądamy Ligę Mistrzów. W Dortmundzie dojdzie do spotkania rewanżowego w którym zmierzą się gospodarze spotkania z Malagą. Bezbramkowy wynik z Malagi niewiele wyjaśnił przed spotkaniem w Dortmundzie. Na pewno jednak w lepszych nastrojach do meczu przystąpi wicelider Bundesligi, który w weekend - mimo oszczędzania wielu czołowych zawodników - pokonał FC Augsburg 4:2 (21. gol w lidze Roberta Lewandowskiego). Tymczasem Malaga przegrała z Realem Sociedad 2:4.
Borussia w tym spotkaniu prędzej czy później będzie musiała zaatakować żeby szukać jakiejś bramki. Już w pierwszym spotkaniu mecz powinien zostać rozstrzygnięty, bo okazji ku temu było bardzo dużo. Myślę,że w dzisiejszym spotkaniu worek się rozwiąże i Borussia pokaże swoje wszystkie atuty jakie raczy swoich kibiców w Bundeslidze. Postawiłem typ ,ze jedną z bramek strzeli R. Lewandowski. Nasz rodak jest w gazie i w ostatnich 10 spotkaniach ligowych strzelił gola. Widać u niego ( w przeciwieństwie do reprezentacji) dużą swobodę gry, pewność siebie, umiejętność znalezienia się w dobrej sytuacji strzeleckiej. Myślę, że te atuty wystarczą na niepewną defensywę Malagi. Myślę,że typ dość realistyczny, a i kurs całkiem przyzwoity....Pozdrawiam i polecam.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Boston - Carolina
Typ: 1tc1 ( Boston wygra 1 tercję )
Kurs: 2,10
Bukmacher: betsafe

Analiza:


Dziś w nocy o godzinie 1:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Bostonem ( 3 miejsce w tabeli z liczbą punktów 52), a Carolina (13 miejsce w tabeli z liczbą punktów 34 ). Wydaje mi się ze Boston powinien sobie spokojnie poradzić z drużyną gości . Obecna ich forma na swojej tafli to na 5 meczy 4 zwycięstwa i jedna porażka po dogrywce z bardzo dobrze grającym zespołem z Montrealu , natomiast goście bez formy, grają fatalnie i są bardzo nieskuteczni na 5 meczy na wyjeździe notują tylko 1 zwycięstwo . Wydaje mi się że kurs na zwycięstwo drużyny gospodarzy jest za duży, gdyż faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden. Osobiście dzisiaj obstawię zwycięstwo Bostonu po 1 tercji. Uważam, że gospodarze już od pierwszych minut będą nękać bramkę Ellisa, i na pierwszą bramkę nie trzeba będzie długo czekać.
✅ 110
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray - Real Madryt
Typ: C.Ronaldo strzeli gola
Kurs:1.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Na wtorek rewanżowe spotkanie ligi mistrzów w którym Galatasaray podejmie u siebie Real Madryt.Pierwszy mecz praktycznie już rozstrzygnął rywalizację gdyż Real wygrał u siebie 3:0 i Galata musiałoby wygrać jutro 4:0 by awansować , a chyba nikt nie myśli , że Real nie strzeli gola w Turcji , na pewno strzeli.Królewscy ostatnio pokonali spokojnie Levante 5:1 i do tego meczu podchodzą pewni siebie i w dobrych nastrojach.Drużyna ze Stambułu ostatnio również ograła u siebie Mersin 3:1 , ale nie mają szans wygrać tak wysoko by awansować ze świetnym Realem.Dziś stawiam jednak , że CR7 zdobędzie gola , typ bardzo pewny a kurs bardzo fajny.Ronaldo w ostatnim spotkaniu LM strzelił gola Turkom już w 9 minucie , w lidze w meczu z Levante również dorzucił gola , tak więc facet jest w świętej formie i kto jak nie on miałby strzelić bramkę dla Realu.Polecam typ.
Przewidywane składy:
Galatasaray: Muslera, Eboué, Dany, Semih, Riera, Hamit Altıntop, Selçuk, Melo, Sneijder, Umut Bulut , Drogba
Real Madryt: Diego Lopez , Arbeloa , Varane , Albiol/Pepe , Coentrao , Modric , Khedira , C.Ronaldo , Di Maria , Higuain/Benzema

Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
✅ 80
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Malaga
Typ: Malaga strzeli powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Borussia gra dość otwartą piłkę, są doskonali w ataku, ale w defensywie są dość dziurawi, przez co dają rywalom wiele szans na strzelenie bramki. W Bundeslidze Borussia straciła gole w sześciu ostatnich meczach. Od lutego defensywa Dortmundu w lidze zawodzi, bo tracą naprawdę sporo tych goli, na szczęście dla nich mnóstwo strzelają. Malaga to solidna hiszpańska drużyna, która jest chyba trochę za bardzo lekceważona przez bukmacherów. Malaga powinna być bardziej doceniana szczególnie po tym jak wyeliminowali FC Porto. Zajęcie pierwszego miejsca w grupie(przed Milanem) to też nie był przypadek. Malaga zajmuje 6 miejsce w Primera Division co pokazuje, że jest to naprawdę dobra drużyna. Pierwszy mecz pomiędzy Malagą a Borussią zakończył się wynikiem 0:0, jednak obie drużyny strorzyły sobie wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramek. Wynik 0:0 jest dość niebezpieczny dla Borussii, gdyż Maladze wystarczy bramkowy remis. Zanosi się na to, że Borussia będzie atakowała, a Malaga ograniczy się do gry z kontrataku. Biorąc pod uwagę to, że defensywa Borussii jest dziurawa, tracą sporo bramek, to strzelenie przez Malagę co najmniej dwóch goli wydaje się być bardziej realne niż pokazuje to kurs.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej.
Spotkanie: Anaheim Ducks - Edmonton Oilers
Typ: Over 4.5 !
Kurs: 1.52
Buk: Unibet !
Analiza:
A ja dziś na spokojnie, sobie wybieram jeden meczyk, który można sobie spasować do dubelka. Krótko i na temat. Kaczki, podejmują Oilers, zespół, który gra bardzo zróżnicowanie. Nie potrafię ich rozgryźć, albo grają dobry hokej, albo beznadziejny dla oka. Kaczki, po wczorajszej nocce, wygrali z Królami dopiero po karnych, ale bramek również było sporo, gdzie overek mi siadł pięknie i dzisiaj myślę, że Nafciarze, swoje &#39;&#39;pięć groszy&#39;&#39; dołożą w tym spotkaniu.. Tak jak mówiłem, potrafią zagrać bardzo dobrze, i zarazem bardzo źle. Pamiętam meczyk w Chicago.. jak wbili 4 bramki.. w bardzo szybkim czasie.. a mimo to wygrali. Dziś natomiast, kolejny ciężki rywal.. mimo że NHL, rządzi się swoimi prawami, nie ruszam, &#39;faworyta&#39; bo może być różnie. Ale overek, jak najbardziej może wpaść. Kurs nie zbyt wysoki, ale dla jakiegoś dubla, można śmiało brać..
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie ; NHL
Spotkanie: Colorado Avalanche vs Calgary Flames
Typ: Totals (czas reg.) , więcej niż 5,5
Kurs: 1,95
Buk: Bwin
Analiza:
Moim typem na wtorek jest mecz w Colorado który zaczyna się o godzinie 3:05, miejscowe „Avs” podejmą drużynę Calgary. Oby dwie drużyny w tym sezonie nie zaskakują za bardzo niczym pozytywnym, oprócz pojedynczych dobrych występów ciężko szukać dobrych elementów w grze tych drużyn. Ciężko będzie w tym meczu wytypować zwycięzcę, ale myślę że mecz będzie obfity w dosyć dużą ilość goli, statystyki to potwierdzają , tak wyglądają 4 ostatnie spotkania tych drużyn:
Calgary Flames vs Colorado Avalanche 4 : 3
Colorado Avalanche vs Calgary Flames 5 : 4
Calgary Flames vs Colorado Avalanche 3 : 6
Calgary Flames vs Colorado Avalanche 1 : 4
Moim typem jest że w tym meczu ujrzymy co najmniej 6 bramek, myślę że to nie będzie ciężkie do wykonania biorąc pod uwagę że teoretycznie te drużyny mają najsłabsze defensywy w NHL , drużyny te straciły : 133 gole Calgary (śr.3,5 na mecz), 121 goli Colorado (śr 3,2 na mecz), nic tylko grać polecam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: NHLhokej na lodzie
Data i godzina: 09.04.2013r. 01.00
Spotkanie: Boston Bruins - Carolina Hurricanes
Typ: Boston Bruins -1.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Huragany pograzone w kryzysie i myslę, ze to nie jest ten mecz, w którym mieli by z niego wychodzić. Boston jest zbyt silny, zwłaszcza teraz po zakontraktowaniu Jagra, który juz strzela i prezentuje się bardzo dobrze. W ododatku Boston ma cel do osiągnięcia więc nie ma mowy o odpuszczaniu czegokolwiek. Chodzi oczywiscie o wygranie dywizji z Montrealem, mają 3 pkt straty, ale jeden mecz mniej więc dzisiaj wielka okazja do tego, aby ich podejść na 1 pkt. Ostatnio Boston nie gra źle, jak przegrywają to raczej an wyjeździe, dalej dobrze prezentują się w defensywie i watpię, aby tutaj Huragany jakos szczególnie im zagroziły. Huragany przegrały bowiem 11 z ostatnich 12 meczów, nie mają szans na PO więc nie wiem co by się musiało stac, aby tutaj Boston nie wygrał. MImo, ze NIedżwaidki nie prezentują jakiejś mega gry i w mojej ocenie czekają z formą i pełnym zaangazowanie na PO, to i tak jestem w stanie im zaufać, że wygrają ze słabą ekipą Huraganów. Bet365 zaspał i oferuje dalej przyzwoity kurs, a inne buki jak chocby Bwin mają juz kurs 1.65 więc w mojej ocenie tym bardziej warto.
✅ 130
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Boston - Carolina
Typ: Dokładny wynik - 1-sza tercja ( 1-0 dla Bostonu )
Kurs: 3,75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Wieczorne spotkanie zaplanowane pomiędzy drużynami Bostonu i Caroliny odbędzie się o godzinę 01.00 w nocy. Jest trochę późno a ja za bardzo nie mam pojęcia co by tu można była postawić na noc . Dziś zaryzykuje i postaram się obstawić dokładny wynik po 1 tercji, a dokładniej dam ze Boston po 1 tercji będzie prowadzić 1:0 myślę ze kurs jest kuszący a typ bardzo realny. Drużyna gospodarzy jest dzisiaj faworytem, lecz w sezonie nie strzela za dużo bramek, ich ostatnie mecze na własnej tafli kończyły się wynikami underowymi czyli mniej niż 5,5 gola oby dwóch drużyn . Wydaje mi się że dziś Boston wygra, lecz nie jest to drużyna zachłanna i skończy się ten pojedynek skromnym zwycięstwem nad drużyna Caroliny która obecnie jest bez formy i w dodatku po dużych osłabieniach w okienku transferowym ...jak to mówią ryzyk - fizyk xD
Ostanie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami zakończyły się następująco:
29.01.13 NHL Carolina Hurricanes Boston Bruins 3 : 5
03.02.12 NHL Boston Bruins Carolina Hurricanes 0 : 3
15.01.12 NHL Carolina Hurricanes Boston Bruins 4 : 2
19.10.11 NHL Boston Bruins Carolina Hurricanes 1 : 4
13.10.11 NHL Carolina Hurricanes Boston Bruins 3 : 2
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom