>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

STS - NOWA Promocja 100 % do 200 ZŁ

ted 9,5K

ted

Forum VIP


https://www.sts.pl/pl/top-menu/bonusy/

Regulamin promocji powitalnej
1. Postanowienia ogólne
1.1. Organizatorem promocji na stronie www.sts.pl dla Klientów, prowadzonej pod nazwą „Bonus powitalny” [zwanej dalej: Promocją], jest „STAR-TYP SPORT zakłady wzajemne sp. z o.o.” z siedzibą w Katowicach przy ul. Porcelanowej 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000080269, [zwana dalej: Organizator lub STS].
1.2. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
1.3. Promocja obowiązuje od dnia 27.03.2013r. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu rozpoczęcia i zakończenia Promocji w dowolnym terminie.
1.4. Promocja jest prowadzona wyłącznie na stronie sts.pl.
2. Uczestnictwo w Promocji
2.1. Z Promocji mogą skorzystać jedynie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych z zastrzeżeniem pkt 2.2., 2.3.
2.2. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy i dotyczy pierwszej wpłaty na konto internetowe w zakładach bukmacherskich STS organizowanych w sieci Internet.
2.3. Z Promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które przed jej rozpoczęciem lub w okresie jej trwania dokonały rejestracji i założyły internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych [zwane dalej: ekonto] zgodnie z Regulaminem Internetowych Zakładów Bukmacherskich i do czasu zakończenia Promocji dokonały wpłaty depozytu na ekonto.
2.4. Korzystanie z promocji jest dobrowolne.
3. Zasady Promocji
3.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości pierwszego wpłaconego depozytu na ekonto w terminie określonym w pkt. 2.3. po spełnieniu wymogów określonych w niniejszym regulaminie. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty depozytu, wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 200,00 zł.
3.2. Aby otrzymać bonus, Klient musi w terminie 120 dni od dokonania wpłaty na ekonto, dokonać na koncie bonusowym zawarcia jednokrotnie lub kilkukrotnie dowolnych zakładów z łączną stawką odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.7, w terminie wskazanym w pkt. 2.3.
3.3. Po spełnieniu warunków określonych w punkcie 3.2 pozostała kwota bonusowa zostanie przypisana do ekonta z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
3.4. Każdy Klient może skorzystać jeden raz z niniejszej Promocji.
3.5. Uczestnikowi Promocji nie przysługuje prawo do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.
3.6.Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 200 zł można dokonać dopiero po jednokrotnym lub kilkukrotnym zawarciu dowolnych zakładów z łączną stawką odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu do 200 zł, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu przewyższająca wartość 200 zł z wyłączeniem tej wartości,może być wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez konieczności spełnienia warunków zawartych w punkcie 3.6.
4. Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń
4.1. Ewentualne reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] , podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.
4.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego regulaminu w terminie do 30 dni od ich otrzymania.
4.3. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik Promocji zostanie powiadomiony o decyzji drogą elektroniczną.
5. Postanowienia końcowe
5.1. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby Organizatora.
5.2. Zasady Promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nie uregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin Internetowych Zakładów Bukmacherskich obowiązujący u Organizatora.
5.3. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku z Promocją mają charakter wyłącznie informacyjny.
5.4. Regulamin Promocji dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Organizatora (www.sts.pl).
5.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie www.sts.pl.
5.6. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z udziału w Promocji.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Nowa promocja. Nadal do 200 zł bonus z tym, że jego obrót teraz to jużtylko 3x po kursie 1.7. Ale...:
Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 200 zł można dokonać dopiero po
jednokrotnym lub kilkukrotnym zawarciu dowolnych zakładów z łączną stawką
odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu do 200 zł, z minimalnym kursem całkowitym
wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu przewyższająca wartość 200 zł z wyłączeniem tej wartości, może być wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez
konieczności spełnienia warunków zawartych w punkcie 3.6.
Trzeba depozyt obrócić raz po kursie 1.5 Chyba jednak i tak dalej warto.
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
A mi się wydaje, że w taki przypadku możesz tylko 100 zł wypłacić.
Pytanie co w przypadku gdy przegram cały bonus (200 zł). Obracam depozyt 1 raz po kursie 1,5 i wypłacam ???? ?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
To źle ci się wydaje. W regulaminie jest jasno napisane, że po obrocie depozytu jednokrotnie po kursie 1.5 środki są gotowe do wypłaty.
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Teraz się wczytałem i masz racje. Chodzi im o to, że jak ktoś wpłaci 400 zł to może od razu 200 wypłacić. &quot;Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu przewyższająca wartość 200 zł z wyłączeniem tej wartości, może być wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez
konieczności spełnienia warunków zawartych w punkcie 3.6.&quot;
Niby obrót zmniejszony z 4x na 3x ale jak dodać obrót depozytu to wychodzi na to samo ;)
 
P 0

pszmek

Użytkownik
Grajac jeszcze starym bonusem, majac obrocone dopiero 500zl moglem juz o dziwo wyplacic to co ugralem (kwota przeniosla sie na depozyt). Wiec zlecilem wyplate na konto. Przy kolejnym logowaniu mialem depozyt o wyplacona kwote na minusie a bonus taki jak przed tym calym cyrkiem. Wie ktos o co chodzi? Widocznie jakis blad bo z tego co mi wiadomo nie jestem jedyna osoba ktorej sie to przydarzylo
 
M 0

maciekg6969

Użytkownik
A ja obrocilem jeszcze tym poprzednim bonusem na kwote powyzej 800 zl, po wymaganym kursi 1.7 lub wyzszym, a kasa nie przeszla do depozytu i pozostaje nadal przy bonusie. Mial ktos z Was moze taka sytuacje ?
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
Grajac jeszcze starym bonusem, majac obrocone dopiero 500zl moglem juz o dziwo wyplacic to co ugralem (kwota przeniosla sie na depozyt). Wiec zlecilem wyplate na konto. Przy kolejnym logowaniu mialem depozyt o wyplacona kwote na minusie a bonus taki jak przed tym calym cyrkiem. Wie ktos o co chodzi? Widocznie jakis blad bo z tego co mi wiadomo nie jestem jedyna osoba ktorej sie to przydarzylo
Tak, ja też wypłaciłem i mam minus w depozycie, kasy narazie na koncie nie mam. Myślałem że cofną minus jak cofną wypłate, dzisiaj będe obserwował czy kasa bedzie na koncie bankowym czy nie.

A ja obrocilem jeszcze tym poprzednim bonusem na kwote powyzej 800 zl, po wymaganym kursi 1.7 lub wyzszym, a kasa nie przeszla do depozytu i pozostaje nadal przy bonusie. Mial ktos z Was moze taka sytuacje ?
No dzisiaj wchodze na konto sobie policzylem obrót i już ponad 800 zł(841 dokladnie) a to co mi na bonus wrocili do wypłaty jest niemożliwe, wiec nie wiem co dalej :cool:
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Dobrym prognostykiem jest fakt, że nie ma żadnej informacji o anulowaniu wypłaty. - Więc może dziś dojdzie.
 
12wear 20

12wear

Użytkownik
Jesteście w stanie mi wytłumaczyć jak trzeba tym bonusem obracać. 3 x kursem 1,7 to wiem ale...
Najpierw obróciłem depozytem na kursie 1,6 i wyplaciłem 281zł ponieważ nie ma już możliwości żeby wypłacać odrazu. Pózniej postawilem 100zl z bonusu na kursie 6,41 wygralem i mam aktualnie ponad 610zl + 100zl którym jeszcze nie zagralem czyli razem 710zl i teraz licze na podpowiedz co mam jeszcze zrobic zeby wyplacic kase mam zagrac jeszcze za calosc na jakims kursie czy moge obracac tylko czescia np. 2x 200zl zaklady i bym przegral ale obrocilem bonusem 3x wiec reszte moge wyplacic czy dziala to na innej zasadzie.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Ja dostałem coś takiego od ich chata:
11:11:45 Izabela: Szanowny Kliencie,
Ze względu aktualizacje systemu jaka miała miejsce w dniu wczorajszym omyłkowo Pański bonus pojawił się na koncie depozytowym przed spełnieniem warunków promocji. Oczywiście zostało to skorygowane i cała pula bonusu pojawiła się z powrotem na odpowiednim koncie.
Jednakże w momencie gdy zlecił Pan wypłatę środków z depozytu gdzie była ujęta kwota bonusu saldo końcowe ukazało się na minusie po dokonanej korekcie. Pańska wypłata zostanie anulowana, a pieniądze zostaną przesłane z powrotem na konto Online w naszym serwisie i zasilą depozyt.
Prosimy o chwilę cierpliwości nasi specjaliści pracują nad korektą powyższego problemu. Jeszcze w dniu dzisiejszym Pańskie konto zostanie poprawnie doładowane.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Obróciłem póki co za 710 zł, mam nadzieję, że wystarczy &quot;zakręcić&quot; za 90 i bonus się wreszcie uwolni....
12wear, możesz obracać częścią, suma wszystkich zakładów musi wynosić ten obrót, żebyś mógł wypłacić.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Więc po co ktoś pisał mi, że warunki obrotu X3 ustalili dla każdego?
Jednak przytać o coś ludzi związanych z fan-pagem STS-a na facebooku, to zły wybór.

No cóż, zagrałem kupon za wymagany obrót, po przeliczeniu stawek.
- Czekam więc na dalszy obrót w sprawię, gotówki przed świętami jednak nie zobaczymy raczej...
 
12wear 20

12wear

Użytkownik
No tak ale skoro teraz powiedzmy mialem 200zl bonusu aktualnie mam 700 to mam rozumiec ze dokonalem jednego obrotu i teraz moge postawic dwa zaklady za 200zl zeby dokonac kolejnych dwoch obrotow i po zakonczeniu czy wygram czy przegram moge wyplacic ?
Chodzi mo to to czy jezeli teraz postawie jeden zaklad za 200zl i przegram zostanie mi w bonusie 500zl i postawie kolejny zaklad i przegram czyli zostanie mi 300zl to te 300zl moge wyplacic na zasadzie ze przeciez dokonalem trzy krotnego obortu i wynik 300zl jaki mi zostal jest tego rezultatem?
 
Do góry Bottom