>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości :smile:
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!

edit: Proszę podawać linki do postów, które należy zedytować itp.

 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Potrzebujemy 2-3 osoby chętne do pomocy w konkursie tj. podliczanie kolejek + tworzenie tabeli.
Swoje podania wysyłać do mnie na priv.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kolejka podliczona , w razie moich pomyłek w podliczaniu proszę pisać na PW lub w temacie. W późniejszym czasie podam top 3 + tabele. Można już także oddawać swoje typy na 2 kolejkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 10

jartom

Użytkownik
MAM 2 SPRAWY W PODLICZENIU.1. U MNIE NIE ZALICZONO TYPU 1 POLOWA LECH(1:0)NA PLUS 1 PKT BEDĘ MIAŁ 26 PKT
2 A U DAWCZANA ZALICZONA W MECZU LEGIA-ZAGŁEBIE OVER A BYŁ UNDER(2:0)CZYLI -1PKT
DO POPRAWIENIA BĘDZIE MIAŁ 34 PKT
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
MAM 2 SPRAWY W PODLICZENIU.1. U MNIE NIE ZALICZONO TYPU 1 POLOWA LECH(1:0)NA PLUS 1 PKT BEDĘ MIAŁ 26 PKT
2 A U DAWCZANA ZALICZONA W MECZU LEGIA-ZAGŁEBIE OVER A BYŁ UNDER(2:0)CZYLI -1PKT
DO POPRAWIENIA BĘDZIE MIAŁ 34 PKT
Dzięki. ???? Poprawione
Następnym razem podawaj bezpośrednio linki do postów.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Wszystkie posty w dziale &quot;Tabela&quot; usunięte by nie rozwalać tematu. Wszelkie pytania zadawajcie tu. Co do pytań zwycięstwo i damianno1.
Nie mam microsoftu 2003 by w tym programie robić tabelkę więc Wam nie przerobię.
Jest wiele aplikacji do ściągnięcia tak jak pisał TommyTSW więc to chyba nie problem ściągnąć i odpalić? ????
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Wystarczy &quot;zapisz jako...&quot; i tam zmienic format na zgodny ze starszą wersją office. Ale już nie nalegam ????
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom