>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
damyan 0

damyan

Użytkownik
Czy można się jeszcze jakoś zapisać do konkursu? Może chociaz na liste rezerwowych? Nie było mnie dość długo na forum i dlatego nie wiedziałem nic o konkursie.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Heh spokojnie....Typy podlicze jutro..przepraszam...ale mam nauke,i do tego bylem na turnieju Pilki Recznej....

Jeszcze raz sorry ;]


DAYMAN zacznij typować od neastepnego konkursu..
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ja chciałbym zgłosic niedogodnosc w stosunku do punktacji, poniewaz przed 4 kolejka ( 2 konkurs w Harrachovie miałem na koncie 90 ptu , a w konkursie trafiłem 2 zawodnikow na miejscach 1-3 nie na swoich miejscach, dokładne miejsce Ahonena ( 2 ) oraz 6 skoczków w podstawowej 10, wiec powinienem miec tych punktów 220, a mam 140. Prosze o rozpatrzenie.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ja chciałbym zgłosic niedogodnosc w stosunku do punktacji, poniewaz przed 4 kolejka ( 2 konkurs w Harrachovie miałem na koncie 90 ptu , a w konkursie trafiłem 2 zawodnikow na miejscach 1-3 nie na swoich miejscach, dokładne miejsce Ahonena ( 2 ) oraz 6 skoczków w podstawowej 10, wiec powinienem miec tych punktów 220, a mam 140. Prosze o rozpatrzenie.
Już poprawione...przepraszam..
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Mam pytanko..czy turniej ,,4 skocznie&quot; bedzie normalnie podliczany jak każdy inny(czyli normalnie typujemy kazda skocznie jak w zwykłym PŚ) czy dopiero dostaniemy po 4 skoczniach pkt do naszego PŚ ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom