>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukash

jesse 1K

jesse

Użytkownik
Hej mam pytanie dotyczące Ukash. Czy sprawa wygląda podobnie do paysafecard? Że jest na kuponie kod i wpisujemy na buku i mamy kase? I za ile minimum można kupić Ukash ? Są wybrane nominały np 50,80,100 zł czy można za jaką kwotę sie chce nabyć ten kupon ?

Pozdrawiam.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Kupon działa na tej samej zasadzie co PSC tak jak piszesz. Przez internet można kupić kupon nawet za 1 zł, nie wiem jak sprawa wygląda, gdy kupujesz go w jakiejś sieci.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Mam taki problem, że kupiłem Ukasha za 650zł a do buka wbiłem 400, do innych buków nie mogę wpłacic tej reszty, wiecie może jak mogę odzyskać resztę ??
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
na stronie ukash są narzędzia do podziału kuponu mogłeś te 650 podzielić na 2 kupony 400 i 250 a teraz jak wpłaciłeś mniejszy nominał niż wartość kuponu to nie wiem co się z tymi 250 dzieje, wiem jedynie że z ukash nie jest tak jak z paysafecard że wiele razy można wpłacać do wyczerpania karty, kiedyś była jedynie na bah taka opcja aby część bonu ukash wpłacić i raszty z tego bonu się w podglądzie konta w odpowiednim dziale pojawiały. Pisz do suportu ukash może coś poradzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marasking 63

marasking

Użytkownik
dzieki za odp, tego sie własnie obawaim ze teraz będa cyrki itp. W paysafecardzie tak było, myślałem ze jak tu wpisze mniejsza kwote to albo odrzuci całkowicie, albo będę mógł wykorzytstać później resztę. Wpłaciłem 400zł bo był bonus 100e. i nie chciałem blokować 250zł.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
proponuję i tak założyć konto na stronie ukash napisać do supportu może coś pomogą albo nowy kod dadzą, w opcjach na stronie może coś będzie pisać o odzyskiwaniu reszty, o właśnie znalazłem coś takiego
&quot;Jeśli masz do zapłacenia kwotę mniejszą niż wartość Twojego kodu Ukash, automatycznie zostanie wygenerowany nowy kod Ukash na kwotę „reszty”. Jest to różnica między kwotą płatności a wartością kodu Ukash.
Na ekranie pojawi się nowy kod Ukash, jego wartość oraz data ważności. Należy wydrukować ten ekran lub zapisać nowy kod, wartość i datę ważności. Niektóre strony wysyłają dane nowego kodu pocztą e-mail.
Możesz użyć otrzymaną resztę tak, jak każdy inny kod Ukash. Możesz połączyć te kody z innymi przy pomocy narzędzi Ukash.&quot;
Więc się nie martw kasa nie przepadła jak żadnej reszty nie otrzymałeś do supportu napisz, gdzieś email musi być napisany na stronie szukam ale nie mogę znaleźć.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Z tego co pamiętam, to o zapłaceniu jakaś tylko kwota z ukash przysyłają ci na maila nowy kod kuponu ukash, na którym masz tą resztę, która ci została.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dzieki za odp. , wyslalem im 2 maile wczoraj (24h na odp.) i do tej pory ani widu ani slychu, szkoda 250zl bo bym sobie zrobil jakis kuponik za to ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Dzieki za odp. , wyslalem im 2 maile wczoraj (24h na odp.) i do tej pory ani widu ani slychu, szkoda 250zl bo bym sobie zrobil jakis kuponik za to ????
A nie pojawił się podczas wpłaty nowy kod z resztą albo czy na maila nie przyszedł może przeoczyłeś że jakiś nowy kod podczas wpłaty się pojawił i to była ta reszta, u jakiego buka wpłacałeś napisz może do supporu tego bukmachera co się dzieje jak się zadeklaruje mniejszą kwotę wpłaty niż wynosi kod bo szkoda 250 zł, spróbuj skorzystać jeszcze z narzędzi na stronie ukash wpisz stary kod w zakładce podziel może nowy wygeneruje na podstawie tego co ze starego kodu zostało ja jedynie kiedyś tam zmieniałem walutę kodu.
 
Do góry Bottom