>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Multi multi. Właściwie, program.

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Multi multi [polskie lotto]. Właściwie, program.
Od razu napiszę, że jeśli ten temat w ogóle nie powinien mieć miejsca na Forum bukmacherskim to proszę o jego usunięcie. Jeśli powinien być gdzie indziej, to o przeniesienie.

Nie zajmuję się hazardem tylko bukmacherką.
Jednak dla przysłowiowych &quot;jaj&quot;, spróbowałem uchwycić jakieś zależności w grze &quot;multi multi&quot;.
Zrobiłem to wczoraj, zamknąłem w algorytm i arkusz kalkulacyjny na razie.
Moje pytanie jest takie do graczy w te &quot;kulki&quot; :grin::
czy wypracowanie/uchwycenie takich powtarzających się prawidłowości, w wyniku których:
generuję 4 liczby, jakie wystąpią/ukażą się w 3 najbliższych losowaniach (i one w nich realnie, przeważnie występują) to jest jakiś atut, &quot;sukces&quot;, sukcesik czy raczej niewiele, nic?
Dla przykładu, bo tak było,
wczoraj wytypowałem 4 liczby. Dwie z nich padły dzisiaj w losowaniu o 14. Jedna, w losowaniu o 22.15.
Pozostała jeszcze jedna. Ona może jutro o 14 zostać wylosowana (ale oczywiście nie musi).
Edit, pomyłka. Liczba, o której myślę została wygenerowana błędnie.

Nie gram w to więc się nie znam. Proszę o opinie.
----
Edit:
zrobiłem &quot;poprawkę&quot;. Program generuje teraz od 1 do maks. 6 liczb.
Bywa (jeśli nie jest &quot;pewien&quot;), że nie wygeneruje żadnej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dobrze .., pomieszałem jeszcze w tym programie ...
Takie trzy &quot;szczegółowe&quot; prognozy, mające się zrealizować w ciągu najbliższych 3 losowań.
(Przypomnę, że losowania odbywają się dwa razy dziennie).

- w ciągu najbliższych 3 losowań wystąpią liczby: 68, 70, 72, 78.
- w ciągu najbliższych 2 losowań wystąpią liczby: 77, 78.
- w ciągu najbliższego 1 losowania wystąpią liczby: 70, 77.


Tak więc na podstawie powyższych, prognoza &quot;ogólna&quot;.
- w ciągu najbliższych 3 losowań wystąpią liczby: 68, 70, 72, 77, 78.

(Ww. liczby mają określone stopnie prawdopodobieństwa wystąpienia. Jedne wyższy, inne niższy ... Nie czas jeszcze, by o tym pisać ...).


Jest nad ranem w Polsce, bardzo &quot;świeży&quot; algorytm więc daję sobie prawo do pomyłki ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie chcę naruszać ostatniego wpisu w zakresie jego datowania (aby post był ewentualnie wiarygodny w kontekście nadchodzących losowań) stąd napiszę kolejny post pod &quot;sobą&quot; ale jeśli te ww. liczby padną,
to uprzedzę Wasze komentarze o &quot;przypadkowości&quot;.
Pół dnia przedwczoraj ślęczałem nad bazą danych (archiwum Lotto) składającą się z ponad 7 tys. losowań.
Algorytm został utworzony na podstawie tych archiwalnych losowań, rzecz jasna.
Czy mogą nie zostać wylosowane? Oczywiście, mogą ????
Najbliższe losowanie odbędzie się dzisiaj, o godz. 14.00.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ponadto, z &quot;mniejszych liczb&quot; pokuszę się w konkretnym, dzisiejszym losowaniu o godz. 14.00 następującymi:
32 i (mniejsze prawdopodobieństwo) 22, 27.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]

Tak więc na podstawie powyższych, prognoza &quot;ogólna&quot;.
- w ciągu najbliższych 3 losowań wystąpią liczby: 68, 70, 72, 77, 78.
[...]
Ponadto, z &quot;mniejszych liczb&quot; pokuszę się w konkretnym, dzisiejszym losowaniu o godz. 14.00 następującymi:
32 i (mniejsze prawdopodobieństwo) 22, 27.
Muszę wyjść,
ale o ile wiem, to dwie właśnie teraz padły.
Należy je wykluczyć w następnych losowaniach i oczekiwać pozostałych liczb. Może nadejdą a może nie ????
--------------------------------------------------
Edit.
Wylosowane dzisiaj o godz. 14.00 liczby to:
5, 6, 13, 15, 17, 22, 26, 28, 33, 36, 41, 42, 43, 45, 60, 61, 62, 64, 77, 78
Interesująca dla mnie jest także jedna z tych prognoz &quot;szczegółowych&quot;. Domknęła ona to dzisiejsze losowanie [o 14.00] do dwóch liczb, z których jedna została trafiona&quot;
[...] - w ciągu najbliższego 1 losowania wystąpią liczby: 70, 77. [...]
... ale popatrzcie np. na skuteczność innej prognozy &quot;szczegółowej&quot;. Sprawdziła się w tym przypadku, już po pierwszym losowaniu:
[...] - w ciągu najbliższych 2 losowań wystąpią liczby: 77, 78. [...]
... czyli, stawiając 10 zł na 2z2, wyciągamy wygraną w wys. 160 zł a 150 zł na &quot;czysto&quot; (nie wiem czy to dobrze obliczyłem, bo nie wiem właściwie jaki będzie koszt takiego kuponu) ...
Oczywiście, łatwo się jest wymądrzać już po losowaniu. Musielibyśmy wcześniej założyć, że te 2 liczby wystąpią w jednym losowaniu. I tak właśnie obstawiać. Czy takie założenie sprawdziłoby się na dłuższa metę? Nie wiadomo.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Cześć Edi.
Dzięki za to info. Z jakichś powodów nie jestem władny przesłać Ci PW.
Właśnie widziałem tę stronkę, ale nie chciałem tam nikomu włazić z butami z moim &quot;quasiprogramem&quot;.
Gospodarz strony wszak reklamuje swoje programy do lotto.
Zarejestruję się tam chyba faktycznie. Będzie bardziej a propos :smile:
Pozdrawiam.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy odważy się ktoś zagrać dziś o 22.15 pozostałe liczby (a mogą one paść przecież jutro o 14.00 czyli w trzecim z losowań) : 68, 70, 72? ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
... ale popatrzcie np. na skuteczność innej prognozy &quot;szczegółowej&quot;. Sprawdziła się w tym przypadku, już po pierwszym losowaniu:
Cytat:
[...] - w ciągu najbliższych 2 losowań wystąpią liczby: 77, 78. [...]
[...]
Oczywiście, łatwo się jest wymądrzać już po losowaniu. Musielibyśmy wcześniej założyć, że te 2 liczby wystąpią w jednym losowaniu. I tak właśnie obstawiać. Czy takie założenie sprawdziłoby się na dłuższa metę? Nie wiadomo.
W takim razie przyjmę takie założenie.
Liczby, które wg mnie powinny paść w 2 najbliższych losowaniach to:
68, 70, 72, 78.
(Jest jeszcze jedna liczba ale najmniej wg mnie wiarygodna: 76).
Czy padną one już w pierwszym, najbliższym losowaniu (czyli dzisiaj o godz. 22.15)?


--
Dodaję do tego dodatkowo, liczby &quot;mniejsze&quot;, (które powinny paść w 2 najbliższych losowaniach). Nie jestem co do nich przekonany ale:
17, 20, 24, 28, 30.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To co napiszę poniżej to jest totalnie nowy eksperyment z &quot;najmniejszymi&quot; liczbami.
I musi być potraktowany oddzielnie od poprzednich.
Zobaczę, czy poniższe liczby (określane przeze mnie jako &quot;najmniejsze&quot; czyli nie &quot;dziesiątki&quot;) pojawią się w dwóch najbliższych losowaniach:
2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 14, 19.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W takim razie przyjmę takie założenie.
Liczby, które wg mnie powinny paść w 2 najbliższych losowaniach to:
68, 70, 72, 78.
(Jest jeszcze jedna liczba ale najmniej wg mnie wiarygodna: 76).
Czy padną one już w pierwszym, najbliższym losowaniu (czyli dzisiaj o godz. 22.15)?

[...]
Nie. Nie padły [76 została wylosowana, przewrotnie ???? ].
----------------------
Zobaczę, czy poniższe liczby (określane przeze mnie jako &quot;najmniejsze&quot; czyli nie &quot;dziesiątki&quot;) pojawią się w dwóch najbliższych losowaniach:

2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 14, 19.
Niektóre się pojawiły, bo wylosowano:
3, 4, 6, 7, 9, 10, 15, 25, 29, 31, 35, 36, 42, 49, 55, 61, 64, 69, 74, 76.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Te wszystkie liczby mam za bardzo &quot;porozrzucane&quot; jednak ... Pojawiają się często jako pojedyncze w jednym losowaniu, później następna w drugim itd. ...
Być może będę się koncentrował na wytypowaniu jednej konkretnej liczby, która powinna paść w najbliższych np. 3 losowaniach. (Kilka liczb, które zostaną wylosowane podczas jednego konkretnego losowania - to byłoby trudne).
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Witam ze swojej strony polecam ci forumlotto.pl , tutaj raczej znikomą ilość ludzi interesuje lotto. Z prostego powodu, zbyt rzadkie i przeważnie zbyt małe wygrane. Nawet grając na 1 liczbę multi-multi, prawdopodobieństwo wygranej to 1:4. Czyli słabiutko, tylko 25% szans na wygraną. To nawet grając mecz piłkarski mamy 33%, a w takiej koszykówce 50%. To mówi samo za siebie :) Chyba w keno losują 70 liczb, także tam masz większe szanse trafienia. Ja kiedyś na początku bawiłem się w lotto, oczywiście bez rezultatu. Teraz to raz na jakiś czas kupię zdrapkę. Ostatnio przeważnie szybkie 10 lub szybkie 50. Tam są realne szanse trafienia 10 lub 50zł. Ale generalnie lotto to studnia bez dna, tylko zasila się budżet totalizatora sportowego. Taki podatek od marzeń, a główne wygrane bardzo bardzo trudno trafić. W takiego dużego lotka wiele osób gra całe życie, i głównej wygranej nie trafią. Tylko ogromni farciarze wygrywają, cała reszta niestety się na nich składa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Witaj Amigo007
i dzięki za polecenie strony, udział w dyskusji i sugestie związane z typowaniem lotto.
Faktycznie, tutaj znikoma liczba osób będzie zainteresowana tematyką lotto. Zresztą, ja też nie jestem hazardzistą ???? a temat wywołałem przy okazji prac z algorytmami bukmacherskimi.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Liczby do losowania, które odbędzie się za chwilę ...

Pakiet I.
9, 26, 36, 49
Pakiet II.
7, 24, 34, 47

Pakiet III.
10, 27, 37, 50

Można traktować te pakiety osobno, albo wrzucić 12 liczb w system.
Trochę zmieniłem &quot;program&quot;. Myślę, że często będą pojawiać się w konkretnych pakietach co najmniej 2 trafione liczby.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Pakiet I.
9, 26 , 36, 49
Pakiet II.
7, 24 , 34, 47

Pakiet III.
10 , 27, 37 , 50
[...] .
Edit:
czyli trafione 4 z 12 jeśli ktoś chciał, mógł rozpisać w systemie.
&quot;Plusem&quot; była w tym losowaniu liczba &quot;24&quot; (i program ją także wytypował) zwielokrotniająca wygraną.

Rozpatrując każdy z pakietów osobno, to zostało trafione 2 z 4 (w pakiecie III).
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy chcecie, żebym podał liczby na kolejne dzisiejsze, wieczorne losowanie?
????
--
Patrząc na archiwum losowań, największe trafienia generowane przez ten &quot;program&quot; to jak na razie 6 liczb na 12 możliwych (czyli istnieje możliwość trafienia 4/4 w jednym z pakietów) - ale sprawdzałem jedynie wyrywkowo.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dawaj, dawaj! ????
Ok, tylko, żeby nie było później płaczu i zgrzytania zębów ???? ;)

Pakiet I.
27, 37, 55, 71
Pakiet II.
25, 35, 53, 69
Pakiet III.
28. 38, 56, 72

Oczywiście, możecie te liczby grupować w dowolne &quot;pakiety&quot;/zbiory.
Wiadomo, że gdyby te cztery ostatnio trafione liczby, spotkały się w jednym zbiorze składającym się z czterech liczb, trafilibyśmy 4/4.
Np. wiadomym jest, że &quot;Multi Multi&quot; lubi &quot;ciągi&quot; liczb.
Powyższe 12 liczb dzieli się więc na kilka takich ciągów, rozszyfrowywalnych przez każdego i nawet niezajmującego się tematem, czyli np. można ww. liczby tak pogrupować:
25. 27, 28
35. 37, 38
53, 55, 56
69, 71, 72
&quot;Program&quot; generuje jak widać niepełne ciągi, ponieważ pomiędzy jedną liczbą a dwiema kolejnymi, występuje (zamierzona) przerwa. I opieranie się na tych &quot;wybrakowanych&quot; ciągach, to będzie publiczna tajemnica.
Sedno jednak tkwi w doborze do konkretnego losowania,
właśnie tych a nie innych, ciągów liczbowych.
----
Edit:
Oczywiście jak wiecie, losowanie to losowanie. Dokładnie każde może się zakończyć Waszą absolutną porażką. Stuprocentową. Zero jakiegokolwiek trafienia. Cóż, hazard ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Patrząc na archiwum losowań, największe trafienia generowane przez ten &quot;program&quot; to jak na razie 6 liczb na 12 możliwych (czyli istnieje możliwość trafienia 4/4 w jednym z pakietów) - ale sprawdzałem jedynie wyrywkowo.
Właśnie w tym momencie znalazłem archiwalne losowanie (z 25.06.2011 r.), gdzie &quot;program&quot; wygenerowałby 7 prawidłowych liczb na 12. Tak więc, takie &quot;osiągi&quot; są możliwe tylko trzeba cierpliwości ;)
Gdyby te 7 liczb &quot;spotkało się&quot; w jakimś systemie i trafionych zostałoby 7/7 to wyciągamy 6k (przy stawce podstawowej, &quot;x1&quot;. W przypadku trafienia &quot;Plusa&quot;, wyciągamy 22k. Wyobraźnia pracuje ;)
--
Jednak nie zagwarantuję nikomu, trafienia przy pomocy tego algorytmu choćby 1 liczby przez kilkadziesiąt najbliższych spotkań. Pomimo to uważam, że lepiej jest próbować zagrać w sposób usystematyzowany i wziąć byka za rogi, niż czekać aż los się sam &quot;uśmiechnie&quot; ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Z tego co widzę, 3 liczby zostały trafione.
Edit:
mam nadzieje, że ktoś ustrzelił w jakimś systemie te 3/3 ????
[...]
Pakiet I.
27 , 37, 55, 71
Pakiet II.
25 , 35, 53, 69
Pakiet III.
28. 38 , 56, 72
[...]
Coś jest trafiane, czyli jakiś kontakt z &quot;rzeczywistością&quot; istnieje.
-------------------------
Inny jeszcze mi algorytm wpadł do głowy. Może po południu go sprecyzuję.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Za chwilę losowanie.
Wytypowane liczby:
16, 18, 19, 47, 49, 50, 74, 76, 77.
Wrzuciłem jednym ciągiem. Każdy sobie ułoży jak zechce. Poza tym, wytypowano nie 12 tylko 9 liczb więc nawet można wysłać na jednym kuponie.
 
Do góry Bottom