>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jaki tablet wybrać ??

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Pytanie skierowane do ludzi obeznanych w temacie.
Poszukuję dobrego, taniego tabletu, tylko nie jakiegoś wietnamskiego za 150pln, który będzie się wieszał i robił podobne rzeczy. 3G ma mieć, bo już wyczytałem, że to podstawa, chyba że sim z playa normalnie będzie śmigał, to nie musi mieć:razz: zbędnych problemów nie sprawiać i służyć w 95% do przeglądania internetu w domu i nie tylko.
Opinie i jakieś linki mile widziane, bo laikiem jestem w tym, a w sieci, to na tablety za kilka stów tylko narzekają zamiast polecać, bo są tanie:grin:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nic nie napisałeś o jakości obrazu i matrycy, więc wnioskuję że nie jest to kluczowa zmienna ???? Gdyby nie to 3G to polecałbym chłam prestigio za parę stówek, bo służy mi właśnie do tego (+ jako video w samochodzie:p) ale takie tabsy z 3g to stoją już koło 1 tysia, więc możesz poszukać coś lepszego. W takiej cenie możesz już poszukać Samsunga Galaxy Tab 2 7 calowego i to jest według mnie najlepsza opcja.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
czytałem po prostu, że te bez 3g nie zawsze muszą obsługiwać mobilnego neta. jeśli obsługuje bez problemu, to nie musi być z 3g. ma chodzić z playem po prostu ???? obrazy itp nie mają znaczenia. ma działać, nie zawieszać i służyć do neta. nic więcej ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A nie myślałeś, żeby wziąć jakiś tablet z abonamentem skoro potrzebujesz też 3g? Jak dużo korzystasz z neta poza domem (a nie ma WiFi) to taka opcja może nawet Ci się opłacać i takiego Samsunga albo Ipada dostaniesz w przystępnej cenie.
BTW, ja tam też na jakość nie patrzyłem i te prestigio mogę polecić, ale tylko WiFi i bez żadnych bajerów. Miałem też możliwość korzystać przez dłuższy czas z Ipada czy Samsunga i powiem szczerze, że od pierwszego kontaktu czuć duuużą różnicę w jakości i płynności systemu ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
3g można dobrze zastąpić, gdy mamy w telefonie opcje przenośnego hot spotu.
Ja tak właśnie praktykuje. Mam ipada bez 3G, ale w każdej chwili mogę mieć neta z komórki (mam pakiet internetu 1gb i to mi wystarczy) poprzez hot spot.
Dobra alternatywa dla 3G. Jedyny minus to ograniczenie wytrzymałości baterii w telefonie. (kierowcy mogą korzystać z ładowanie samochodowej i problem z głowy )
Pozdro.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
@Obserwator, jakikolwiek tablet bez możliwości włożenia karty sim to tablet bez 3G. Nie ma możliwości zakupić tablet bez &quot;odbiornika&quot; 3G i włożyć tam kartę np. PLAYa ;)
Tak jak Marcin napisał, można wykorzystać swój telefon jako hotspot osobisty i tak dzielić łącze z tabletem ale w tym momencie bateria spada na obydwóch urządzeniach, a nie zawsze jest prąd wokół tym bardziej, że tablet to urządzenie mobilne więc ma działać długo na baterii i nie powinno mieć ograniczeń co do łączności.
Sam używam iPada 3ciej generacji z ekranem Retina + 3G. Tablet jest mega szybki, bardzo dobrze zoptymalizowany z system iOS, nie ma zawiech, wyrzucania z programów itp. Tablet tej firmy, nie da się ukryć, trochę kosztuje ale gwarantuję Ci, że przez najbliższe dwa lata nie zakupisz nic innego (wsparcie systemowe ma zaklepane na najbliższe dwa lata).
Jeśli interesuje Cię coś mniejszego (ten mój ma ok 10 cali) to rozważ iPada mini z 7 calowym wyświetlaczem. Jest super lekki, cieńki i jeszcze bardziej mobilny.
Jakbyś chciał o coś jeszcze pytać to wal śmiało bo siedzę w temacie.
Samsunga nie polecam ze względu na Androida z nakładkami od Samsunga.
Jak chcesz czystego, dobrego Androida to polecam Nexusa i to jak dla mnie jedyna alternatywa.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nie wiem jak bardzo śpieszy Ci się z zakupem ale dzisiaj wyczytałem, że podobno nowy ipad ma pojawić się w czerwcu więc 2-3 miechy i ceny obecnych ipadów polecą znowu trochę w dół ????
 
Do góry Bottom