>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet 10€ co minutę TYLKO DZiŚ 18.03

kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Kasa co minutę
Czy może być coś lepszego od kasy za darmo? Chyba tylko ciągła kasa za darmo. Tylko 18 marca, żeby uczcić 10 lat naszego pokera, przez cały dzień, co minutę będziemy rozdawać 10 euro. To oznacza, że przez cały dzień uzbiera się tego niesamowite 14,400 euro!

Najlepszy w tym wszystkim jest fakt, że każdy ma takie same szanse na zgarnięcie czegoś dla siebie, ponieważ kasa będzie przelewana w sposób dowolny, nie gra roli wielkość stawki czy gra w której uczestniczysz. Aby spróbować szczęścia, wystarczy, że 18 marca zagrasz na prawdziwe pieniądze. Tylko tyle.

Nigdy nie było łatwiejszej szansy na wygraną. 1440 minut dnia bez żadnych zobowiązań.

Powodzenia i spotkajmy się przy stołach!

Zasady oferty:
-Promocja trwa od 00:00 do 23:59 18 marca 2013.
-Unibet zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty lub wycofania jej w dowolnym czasie.
-Ogólne zasady Unibet obowiązują.
-Oryginalna wersja zasad oferty została przetłumaczona z języka angielksiego. W przypadku nieścisłości pomiędzy wersją angielską i jakimkolwiek przekładem, wersja angielskojęzyczna jest wiążąca.
Mi właśnie wpadło przed chwilą około 40 zł, bo teraz niedużo graczy jest.
 
M 19

maras89

Użytkownik
TO wszystko jasne skad na koncie dodatkowe 40zł. Szkoda ze dzis tak malo czasu bedzie na granie ale moze sie jeszcze uda ;)
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
jaja jakieś 6h grałem cash 4 stoliki i ani razu mnie nie wylosowało, a na stoliku miałem gości co po 2 razy jeden nawet 3 razy został wylosowany podczas tych 6 godzin ????
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Ta sama promocja jest na betssonie. Cała nocka grana od północy do 5 rano, po południu też trochę popykałem. Nic nie wpadło. Trzeba mieć fuksa po prostu i tyle. ;)
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
chodziło mi o te specjalne gdzie np dla top10 były prze dziwne turnieje
np za I miejsce było drzewko spaghetti i rebuy za 2 euro, a oprócz tego nie było kasy.
I byłem ciekawy o co chodzi, ogólnie zrobili kilka turniejów z dziwną strukturą
 
Do góry Bottom