>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Dlaczego nie ma zwrotu stawki w LAY ?

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam !
Całą noc ślęczę nad Betfair i tradingiem i wszystko niby rozumiem (tak mi się wydaje), ale jedno mi nie daje spokoju. Skoro w zakładach LAY pełnimy niejako rolę buka to dlaczego nasze zobowiązanie dotyczy wyłącznie wygranej z zakładu bez stawki. Przecież kiedy u normalnego buka stawiam na wygraną zespołu x 100zł po kursie 2 nie dostaję 100zł tylko 200zł - stawka + wygrana. W zakładach LAY w razie przegranej tracę wyłącznie wartość wygranej bez stawki. Sprzedaję zakład za 100zł, że zespół x nie wygra, też po kursie 2.00 - wartość wygranej (kiedy będzie remis lub wygrana zespołu y) wyniesie 100zł, ale jak przegram też zobowiązanie będzie tylko na 100zł.
Nie mogę tego ogarnąć, a pewno jest proste wytłumaczenie. Idę już spać, może ktoś z forumowiczów mnie oświeci i z góry przepraszam za tak pewno głupie pytanie, ale to absolutne początki, a temat mnie wciągnął.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Witam !

Całą noc ślęczę nad Betfair i tradingiem i wszystko niby rozumiem (tak mi się wydaje), ale jedno mi nie daje spokoju. Skoro w zakładach LAY pełnimy niejako rolę buka to dlaczego nasze zobowiązanie dotyczy wyłącznie wygranej z zakładu bez stawki. Przecież kiedy u normalnego buka stawiam na wygraną zespołu x 100zł po kursie 2 nie dostaję 100zł tylko 200zł - stawka + wygrana.
Cześć,

niejako sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :)
Ty wypłacasz wygranemu przecież tylko ZYSK. On dostaje w rozliczeniu z powrotem swoją stówę i Twoją. W razie pytań wal śmiało.

Aha i uważaj na ustawienia stake / liability, bo można się pomylić.


Pozdr.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Cześć,
niejako sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :)
Ty wypłacasz wygranemu przecież tylko ZYSK. On dostaje w rozliczeniu z powrotem swoją stówę i Twoją. W razie pytań wal śmiało.
Aha i uważaj na ustawienia stake / liability, bo można się pomylić.

Pozdr.
Dziękuje za odpowiedź.
No jasne !!! Jakie to proste, czasami ludzki umysł się gubi w takich błahych sprawach ! Zaponiałem, że ja przecież gram za SWOJĄ stawkę, a nie buka i Ci co kupują ode mnie też grają za SWOJE, a tak naprawdę stake oznacza nie naszą stawkę tylko maksymalny limit jaki dajemy do sprzedaży, z tym, że w takim Pinku może być i 20000zł a my np dajemy 200zł.
Teraz już rozumiem.
A jak to w ogóle wygląda teraz po tych zmianach od końca 2012 r, nadal gracze z PL mogą się zarejestrować, wpłaty i wypłaty w e na karty lub mooneybrookers ? Co z bonusem ? I czy nie ma dla nas jakiś trudności ?
Napisałem do nich, ale jeszcze nie mam odpowiedzi, może się przestraszyli mojej angielszczyzny ????
Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam
 
maps 24

maps

Użytkownik
Hej,
ja się rejestrowałem 5 lutego, dostałem free beta za 25 euro.
Support jest bardzo miły, odpowiada w miarę szybko (do godziny nawet w sytuacjach kryzysowych). Wpłacałem z MB, bo tam mam zamiar wypłacać. Nie wypłacałem jeszcze, inwestuję :grin::grin::grin: buduję bankroll.
Jak wpłacałem to mieli problem z MB i zwrócili mi kasę następnego dnia. Zapłaciłem za przewalutowanie 2 razy, ale jak najbardziej warto tam mieć konto!
Kursy przedmeczowe: jak ktoś chce postawić zakład z podpórką to LAY na oponenta to praktycznie zawsze najlepszy kurs na rynku. Jak również ostatnia godzina przed meczem to w 99% najlepszy kurs na rynku na większość podstawowych zakładów takich jak 1x2, o/u itp...
Na trading - wiadomo - praktycznie monopol.

Pozdr.
 
Do góry Bottom