>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

swergoc

S 408

swergoc

Użytkownik
#2
[biathlon] Francja win @12,00 0,5/10 Unibet (obecnie @15) ⛔
[biathlon] Francja top3 @2,25 4/10 Unibet (obecnie @2,50) ⛔
Pewnie będą zwroty, ale trzeba spróbować ;) Oferta się dopiero pojawiła, łapcie. Wg strony IBU Francuzi w składzie S. Fourcade, Beatrix, Boeuf, M. Fourcade. Więc najsilniejszy.
GL!
e: jednak jest zmiana. Nie zobaczymy Martę ???? bukmacher był szybszy. Szansa na podium oczywiście jest, ale na zwycięstwo już nie ma na pewno.
e2: Beatrix... gdyby nie jego fatalne strzelanie to podium by spokojnie mieli.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Catania - Udinese
1 @2,15 1/10
1 DNB @1,53 3/10
Marathon
Mecz co prawda dopiero w sobotę, ale uważam, że przez tydzień kursy spadną. Z resztą, większość bukmacherów już obniżyła kursy z wyjściowego poziomu 2,10-2,15 do poziomu 2,00-2,05.
Jeżeli chodzi o merytoryczne argumenty tego typu to Catania w tym sezonie gra świetnie, szczególnie u siebie gdzie legitymują się bilansem 9-2-3, a przegrali z Juventusem, Milanem i Interem a więc najsilniejszymi. Poza tym remis z Napoli i Torino. Widzimy więc, że u siebie stracili punkty tylko raz z zespołem równym lub słabszym od siebie. Ostatnie dwa mecze Catanii to porażki, ale grali z Interem i Juve, gdzie wcale nie grali źle.
Udinese zremisowało u siebie z Romą w sobotę, ale tak naprawdę powinni przegrać. Stworzyli półtorej sytuacji przez cały mecz z których jedną wykorzystali. Na wyjazdach Udine 3-5-6, więc przeciętnie.
Do tego wszystkiego goście mają olbrzymie problemy kadrowe. Z Catanią nie będą mogli zagrać Benatia (O 10/0), Pinzi (P 15/2), Lazzari (P 19/1), Pasquale (O 17/1), Domizzi (O 22/1), Maicosuel (P 18/2) oraz Heurtaux (O 15/0). Przemeblowana obrona nie będzie szczelna, dodatkowo współpraca z drugą linią może szwankować.
W poprzednich sezonach Catania w tej części sezonu (marzec) zwykle wygrywała swoje domowe spotkania. Co ciekawe dwukrotnie o podobnej porze grali z tuzami ligi i przegrywali, po czym przychodził mecz z łatwiejszym rywalem i wygrywali. Sytuacja analogiczna jest teraz.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Bayern - Arsenal
Najwięcej strzałów w światło bramki - Arsenal
@6,00 0,5/10 ⛔
Unibet
Ostatnie mecze Arsenalu: z Tottenhamem 6-5 na korzyść Londyńczyków, z Aston Villą 14-3, z Bayernem 8-8.
Arsenal musi ryzykować, nie ma nic do stracenia, będą często strzelać próbując strzelić bramkę. Gonienie wyniku powoduje konieczność częstego oddawania strzałów. To tak na szybko bo mecz za 5 minut. Moim zdaniem duże value.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Catania - Udinese
1 @2,15 1/10 ✅✅✅
1 DNB @1,53 3/10 ✅✅✅
Marathon
Mecz co prawda dopiero w sobotę, ale uważam, że przez tydzień kursy spadną. Z resztą, większość bukmacherów już obniżyła kursy z wyjściowego poziomu 2,10-2,15 do poziomu 2,00-2,05.
Jeżeli chodzi o merytoryczne argumenty tego typu to Catania w tym sezonie gra świetnie, szczególnie u siebie gdzie legitymują się bilansem 9-2-3, a przegrali z Juventusem, Milanem i Interem a więc najsilniejszymi. Poza tym remis z Napoli i Torino. Widzimy więc, że u siebie stracili punkty tylko raz z zespołem równym lub słabszym od siebie. Ostatnie dwa mecze Catanii to porażki, ale grali z Interem i Juve, gdzie wcale nie grali źle.
Udinese zremisowało u siebie z Romą w sobotę, ale tak naprawdę powinni przegrać. Stworzyli półtorej sytuacji przez cały mecz z których jedną wykorzystali. Na wyjazdach Udine 3-5-6, więc przeciętnie.
Do tego wszystkiego goście mają olbrzymie problemy kadrowe. Z Catanią nie będą mogli zagrać Benatia (O 10/0), Pinzi (P 15/2), Lazzari (P 19/1), Pasquale (O 17/1), Domizzi (O 22/1), Maicosuel (P 18/2) oraz Heurtaux (O 15/0). Przemeblowana obrona nie będzie szczelna, dodatkowo współpraca z drugą linią może szwankować.
W poprzednich sezonach Catania w tej części sezonu (marzec) zwykle wygrywała swoje domowe spotkania. Co ciekawe dwukrotnie o podobnej porze grali z tuzami ligi i przegrywali, po czym przychodził mecz z łatwiejszym rywalem i wygrywali. Sytuacja analogiczna jest teraz.
Spokojne zwycięstwo.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Livorno - Virtus Lanciano ✅✅✅
1 @1,60 3/10
Unibet / William Hill / Sportingbet i kilku innych o podobnym kursie
Pojedynek zespołu walczącego o bezpośredni awans z beniaminkiem, który radzi sobie nawet nie najgorzej. Jutro jednak przewiduje spokojne zwycięstwo gospodarzy.
Livorno ma serię 3 remisów z rzędu, a w meczach u siebie serię 3 meczów bez wygranej. To bardzo dużo jak na zespół, który jest na 3 miejscu w ligowej tabeli. Po takiej serii czas najwyższy na zwycięstwo.
Lanciano kadrowo wygląda bardzo słabo i widać, że zostawiają dużo serca na boisku osiągając wyniki, jakie osiągają. Jednak na mecz wyjazdowy z Livorno to będzie za mało. Lanciano ma serię 6 meczów bez porażki na wyjazdach. To również za dużo jak na beniaminka z tak słabą kadrą.
W pierwszym meczu padł remis. Zespół o tak dużej różnicy umiejętności, potencjału, poziomu organizacji, infrastruktury, itd, w stosunku do swojego rywala, nie może 2 razy w sezonie stracić punktów.
Livorno ten mecz wygrać po prostu musi, wszystko się na to składa.
Z argumentów merytorycznych w zespole gości jest trochę osłabień. Nie zagrają Casadei (B 5/0), Leali (B 28/0) - czyli zabraknie dwóch podstawowych bramkarzy, Almici (O 21/0), Vastola (O 23/3), Ceccarelli (N 3/0) oraz Volpe (P 30/3). Livorno jest drugim zespołem pod względem ilości strzelonych bramek w lidze, co przy tylu absencjach linii defensywnej gości znaczy, ni mniej, ni więcej, że ze strony gospodarzy może paść kilka bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 408

swergoc

Użytkownik
#1
Pecsi - Goyr ⛔
Typ: 1X
Kurs: 1,92
Stawka: 2/10
Buk: Marathon
Bardzo ciekawe H2H. Jeszcze się nie zdarzyło w historii pojedynków tych dwóch zespołów, aby któraś z drużyn wygrała 2 mecze w sezonie. W tym sezonie Gyor wygrał mecz u siebie, więc teraz pora, albo na wygraną Pecsi, albo na remis. Kursy lecą ostrą w dół na gospodarzy. Mam nadzieję, że mnie Węgrzy nie zawiodą...
http://www.oddsportal.com/soccer/hungary/nb-i-2012-2013/pecsi-mfc-gyor-1379347/#double;2
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#2
Modena - Pro Vercelli ✅✅✅ 1-0 ;)
Typ: 1
Kurs: 1,90
Stawka: 2/10
Pinnacle
Wczoraj typ nie wszedł, mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej.
Sytuacja analogiczna jak przy meczu Livorno i Lanciano. Lepszy zespół gra u siebie. Modena nie wygrała na własnym boisku od 6 spotkań. Pro Vercelli od 4 spotkań nie przegrało na wyjeździe notując w tym czasie 2 zwycięstwa i 2 remisy (przed tą serią mieli ledwie 2 oczka zdobyte na wyjazdach). Osłabień większych nie ma w obu zespołach. Idę po prostu tą samą drogą co przy poprzednim typie z Serie B.
Analogicznie sytuacja przedstawia się w meczu Brescia - Cesena. I tam w sumie też można zagrać na gospodarzy.
http://www.oddsportal.com/soccer/italy/serie-b-2012-2013/modena-pro-vercelli-1419410/
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 408

swergoc

Użytkownik
#3
Udinese - Chievo ✅✅✅ 3-1 ;)
Typ: 1
Kurs: 1,80
Stawka: 2/10
Betclic
Udinese od 3 kolejek z remisami u siebie, pora na wygraną. Chievo jedna z najsłabszych drużyn wyjazdowych. Ostatnio wygrana (z Pescarą, ale jednak wygrana:p), więc pora wrócić do przegrywania poza domem.
Udine w pełnym składzie, bez jakichkolwiek zawieszeń i kontuzji. W chievo aż 4 zawodników pauzuje za kartki: Dainelli (O 28/0), Andreolli (O 22/2), Drame (O 16/1), Cofie (P 20/2). Linia obrony będzie eksperymentalna co daje duże szanse na bramki dla gospodarzy. Udine powinno wygrać.
http://www.oddsportal.com/soccer/italy/serie-a-2012-2013/udinese-chievo-1406063/
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#4
Chievo - Catania 0:0 zwrot
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,60
Stawka: 2/10
Unibet
Wydaje mi się, że gospodarze powinni spokojnie wygrać to spotkanie. Po pierwsze Catania w Veronie nigdy nie wygrała. Ogólnie H2H korzystne dla Chievo. Catania na wyjazdach ogólnie spisuje się słabo. Chievo u siebie za to dobrze. Przegrali w tym sezonie 4 spotkania na własnym boisku - Milan, Juventus, Inter, Lazio - widać więc, że ze średniakami i słabszymi zespołami nie przegrywają u siebie. Na gospodarzy idą spadki, aż żałuję, że nie ogarnąłem tego meczu wcześniej. Gram DNB, bo remisy w tej fazie sezonu zdarzają się dość często.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#1 maj
Chievo - Cagliari
Typ: X
Kurs: 2,31
Stawka: 2/10
Betsson
Mecz podobny do tego, w którymi remis zaproponował Obserwator. Szczerze mówiąc w tym drugim meczu remis jest dla mnie bardziej prawdopodobny, ale tutaj to też nie jest wykluczone. Co prawda Chievo może jest spaść, ale przewaga jest na tyle bezpieczna, że taka nikogo niekrzywdząca &#39;ustawka&#39; z Cagliari może mieć miejsce. W zeszłym sezonie na wiosnę Cagliari grało u siebie 28 kwietnia i wtedy również padł remis, a sytuacja była podobna do tegorocznej.
W dodatku bardzo ciekawie wygląda H2H, gdy gospodarzem jest Chievo. Mamy przeplatankę wygranych zespołu z Verony z remisami. Ostatnio wygrało Chievo, więc pora na remis.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#2
Napoli - Inter ✅✅✅ 3-1 ;)
Typ: 1
Kurs: 1,50
Stawka: 2/10
William Hill
Tak patrzę na skład Interu, patrzę i się po prostu śmiać chce... (kibicom Interu zapewne chce się płakać). To jest po prostu istny dramat. I o ile pierwszy skład jeszcze jako tako wygląda to na ławce nie ma NIKOGO wartościowego.
Lista absencji w Interze: Mudingayi (P 9/0), Milito (N 20/9), Nagatomo (O 23/0), Palacio (N 25/12), Cassano (N 27/8), Gargano (P 28/0), Cambiasso (P 29/3), Guarin (P 28/4), Samuel (O 16/1), Silvestre (O 9/0), Zanetti (O 33/0). I jeszcze kilku o znikomym znaczeniu. Chociaż jak patrzę na nazwiska na ławce rezerwowych to tacy zawodnicy jak Stankovic czy Obi byliby zbawieniem. Co prawda Cambiasso i Guarin wznowili dzisiaj treningi, ale czy będą gotowi na mecz? Może inaczej - czy trener zaryzykuje odnowienie się ich kontuzji przy takiej ilości absencji?
Napoli w pełnym składzie. Grają u siebie. Cały czas walczą z Milanem o drugie miejsce. Gospodarze grają świetnie na własnym stadionie. Inter nigdy w Neapolu nie wygrał. Po prostu nie żadnych przesłanek, aby Inter mógł w tym meczu zdobyć jakiekolwiek punkty.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#3
Spezia - Lanciano zwrot
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,80
Stawka: 0,5/10
Betsafe/Betsson
Buki uważają, że w tym meczu padnie remis. Kursy na podział punktów oscylują w graniach 2,10-2,20. Ale tak na dobrą sprawę goście wcale nie mogą być aż tak bardzo pewni utrzymania. Mają zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, a do końca zostały jeszcze 3 kolejki. Nie wiem w jakich stosunkach są do siebie oba zespoły, ale coś na rzeczy musi być. Nawet jeżeli w tym meczu remis padnie to nic nie tracimy grając DNB. A jeżeli zespoły rzeczywiście się lubią to być może Lanciano wygra, zapewniając sobie utrzymanie w lidze. Stawka niska, bo ze sportowego punktu widzenia Spezia jest zespołem lepszym.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#4
Cesena - Juve Stabia ⛔
Typ: X
Kurs: 2,25
Stawka: 1/10
Betclic
A tutaj już szanse na remis widzę duże. Co prawda Cesena ma ledwie o punkt więcej od Lanciano, ale spojrzałem na ich kalendarz. Po meczu ze Stabią mają Bari na wyjeździe oraz Pro Vercelii u siebie. Ostatni mecz to praktycznie pewne 3 punkty. Natomiast z Bari osobiście przewiduje remis. I w ten sposób zdobędą 5 punktów, czyli tyle ile potrzebują aby bez względu na inne okoliczności utrzymać się w lidze. W kwestii tego remisu, zgadzam się z bukami o wiele bardziej niż w wyżej opisanym meczu.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#1 maj
Chievo - Cagliari ✅✅✅
Typ: X
Kurs: 2,31
Stawka: 2/10
Betsson
Mecz podobny do tego, w którymi remis zaproponował Obserwator. Szczerze mówiąc w tym drugim meczu remis jest dla mnie bardziej prawdopodobny, ale tutaj to też nie jest wykluczone. Co prawda Chievo może jest spaść, ale przewaga jest na tyle bezpieczna, że taka nikogo niekrzywdząca &#39;ustawka&#39; z Cagliari może mieć miejsce. W zeszłym sezonie na wiosnę Cagliari grało u siebie 28 kwietnia i wtedy również padł remis, a sytuacja była podobna do tegorocznej.
W dodatku bardzo ciekawie wygląda H2H, gdy gospodarzem jest Chievo. Mamy przeplatankę wygranych zespołu z Verony z remisami. Ostatnio wygrało Chievo, więc pora na remis.
Przynajmniej mecz z najwyższą stawką na plus.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#5
Bari - Cesena ⛔
Typ: X
Kurs: 1,95
Stawka: 1/10
Bah
Ci, którzy czytają od czasu do czasu moje wypociny na pewno zauważyli, że podkreślałem kilkukrotnie, iż przewiduje remis w meczu Bari z Ceseną. W pewnym sensie moje przewidywania się sprawdziły. A w tym, że buki uważają tak samo. Miejmy nadzieję, że ani ja, ani nasze potencjalne źródło zysku się nie mylimy i rzeczywiście ww. zespoły podzielą się punktami.
H2H bardzo remisowe. Zespoły lubią się dzielić punktami. Nie ma zgrzytów pomiędzy drużynami. Stosunki przyjazne, oba zespoły bezpieczne w lidze. Więc po się karcić nawzajem? A no właśnie... Dla mnie to mecz na typowy włoski remis. I mocno się zdziwię jeżeli remisu tutaj nie będzie.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#1
PS Kemi - KPV Kokkolo 1 @1,15
Tervarit - PK-37 2 @1,62 ⛔
bramka na 1-1 w 95 minucie z karnego ???? (( AKO: 1,86
2/10 Unibet
Oczywiście nie posiadam jakiś tajnych informacji na temat 3 ligi finlandzkiej... ale nauczony doświadczeniem z zeszłego sezonu jestem w stanie stwierdzić, że obie wskazane przeze mnie wyżej drużyny dzisiaj wygrają. Charakterystyczną rzeczą w niższych ligach w Finlandii jest bardzo duży rozstrzał w poziomie drużyn. I tak te najsłabsze drużyny przeważnie dostają baty od każdego po kolei. W zeszłym roku była taka sytuacja właśnie w lidze Kakkonen, nie pamiętam tylko nazwy zespołu. Na początku sezonu bukmacherzy jeszcze dawali kursy na spotkania z ich udziałem. Ale po kilkunastu kolejkach gdy okazało się, że drużyna przegrywa po średnio 5-0 każdy mecz, przestali podawać kursy. Tutaj może być podobnie. Na razie początek sezonu co prawda, ale wyniki rywali są słabe. Tervavit zdobył na 7 kolejek 1 punkt, po remisie w pierwszej kolejce z... KPV. A bilans bramek to 4-20. KPV poza tym remisem, zdołali ugrać punkt w ostatniej kolejce z VIFK co już było niespodzianką. Ale grali u siebie. Teraz wyjazd, a rywal podobnej klasy, więc szans na punkt jakikolwiek już nie ma. Osobiście mocno się zdziwię jeżeli ten dubel nie wejdzie.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#2
Jazz Pori - Harma ▶ Typ: 1
HJK - FF Jaro ▶ Typ: 1
GBK - Tervarit ▶ Typ: 1
AKO: 2,16 ⛔
chyba pora się z elitą żegnać. Poza włoską ligą nie jestem w stanie oferować odpowiedniej jakości 2/10 Unibet Jeszcze jedno podejście do Finlandii. Sytuacja analogiczna do tej wyżej. Tym razem jednak gram tylko zdecydowanych faworytów na własnym stadionie.
HJK to klasa sama w sobie. Jednak w tym sezonie fatalnie grają u siebie. Pomimo tego są liderem. Jednak kibice na pewno nie chcą kolejnych wpadek i z tak słabym rywalem jak Jaro poradzą sobie bez problemu. Jazz Pori i GBK to 3 liga. Tutaj faworyci grają z jednymi z najsłabszych w swoich ligach. Tervavit przegrywa 4-5 bramkami każdy mecz po kolei. Harma co prawda takich batów nie dostaje, ale i tak jest jednym z najsłabszych. Jazz Pori to solidna ekipa, która ostatnio nie wygrała 3 spotkań, jednak grali z czubem tabeli. Teraz rywal o wiele słabszy i pora wrócić na ścieżkę zwycięstw. Myślę, że taki tripel ma duże szanse powodzenia. Polecam.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
#1 Shirak - Tre Penne ⛔ 3:0 ???? Typ: Shirak (-3)
Kurs: 1,80
Stawka: 4/10
bet365
Osobiście uważam, że można wejść w ten mecz w większy handicap na gospodarzy. Ale zostańmy przy tej opcji.
W zeszłym roku zespół Tre Penne grał dwumecz w pierwszej rundzie z F91 Dudelange. Na wyjeździe przegrali 0-7. Czy zespół z Armenii jest słabszy od Luksemburczyków? Śmiem twierdzić, że nie, a nawet jeśli to różnica na pewno nie jest na tyle duża, żeby z amatorami z San Marino nie wygrać co najmniej czterema golami. W poprzednim sezonie Shirak nie miał sobie równych w lidze. 88 punktów w 42 meczach, bilans bramkowy +32, 9 punktów przewagi nad drugim i aż 21 nad trzecim zespołem w lidze. Tre Penne za to z dużą dozą szczęścia zdobyło mistrzostwo. W sezonie zasadniczym zajęli 3 miejsce w swojej grupie w lidze i w tzw Final Stage wygrali ligę, chociaż też ledwo.
Azerowie są zespołem o kilka klas lepszych i spodziewam się wyniku w okolicach 6-0. Tym bardziej, że zawodnicy z San Marino mają do pokonania aż 2500 kilometrów co też na pewno da o sobie znać podczas spotkania.
http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league-2013-2014/shirak-gyumri-tre-penne-8YTbqtc7/#eh;2
 
Do góry Bottom