>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ShoutBox (2) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nowy ShoutBox, na nowy etap.
Rozpoczynamy nowy etap w życiu Strefy Zamkniętej. Na początku, lata temu, było nieźle, potem słabo, potem znowu nieźle i ostatnimi czasy jest bardzo słabo. Postanowiliśmy zatem zmienić nieco zasadę przyjmowania osób do Strefy Zamkniętej. Dołączają bez żadnej weryfikacji Znawcy, jest to zarazem wyróżnienie za wkład na forum. Zacznijmy w pewnym sensie od początku. Mamy sobie pomóc w ogrywaniu buków. Liczę na dobrą współpracę. Proszę by każdy &#39;nowy&#39; zajrzał i napisał w tym temacie: Na kogo można liczyć w danej dziedzinie. To ważny w weryfikacji typów etc.
Najważniejsze jest jednak to, by każdy zajrzał do regulaminu :!:
Jak każdy już przeczyta i zrobi co należy zrobić proszę o napisanie postu w ShoutBoxie czy wszystko rozumie, zarazem można tutaj zadawać pytania.
Oby nam się wiodło i liczę na zaangażowanie ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
2. Każdy zobowiązany jest do comiesięcznych statystyk – skuteczność i yield
3. Jeśli yield raz w ciągu dwóch miesięcy nie przekroczy progu 5%, automatycznie zostaje wydalony ze strefy. Powrót jedynie poprzez weryfikację.
jak dla mnie to taka kopia VIP Typów. Może warto nachylić się jeszcze nieco nad formułą tego działu, bo to w wielu przypadkach będzie na zasadzie kopiowania tego samego typu i analizy w 3 miejsca - dział tematyczny, VIP, SZ. Wiadomo, że sport jest nieprzewidywalny, ale może warto postawić bardziej na faktycznie błędy buków, złe linie, brak informacji, które my posiadamy aniżeli takie typowanie we własnych tematach? Wydaje mi się, że jest taka idea SZ.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Feekus, faktycznie poruszyłeś ogólnie ważny aspekt. Dzisiaj uzupełnię regulamin o ważny punkt. Typy, które podajemy w SZ są te, które wg Was są najlepsze do gry. Na otwartym forum nie wolno ich podawać, ew. 5-10 minut przed pojedynkiem, by kursy nie pospadały...
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Akceptuje. Temat postawiony.
Feekus, faktycznie poruszyłeś ogólnie ważny aspekt. Dzisiaj uzupełnię regulamin o ważny punkt. Typy, które podajemy w SZ są te, które wg Was są najlepsze do gry. Na otwartym forum nie wolno ich podawać, ew. 5-10 minut przed pojedynkiem, by kursy nie pospadały...
To w końcu jak działamy? Jak nie mogę podawac betów na otwartym forum to w ogóle się nie będę odzywał... - A to przeca nie o to chodziło...
5. Znawca nie może zmniejszyć aktywności na otwartym forum poprzez SZ. Strefa Zamknięta to wyróżnienie. Jeśli jednak aktywność będzie mniejsza to user zostanie automatycznie wydalony ze strefy oraz utraci rangę na którą tak długo pracował.
Mogę się oczywiście wcześniej wysypywac z betami tutaj - sam pograłem je kilka godzin po odpaleniu oferty przez Marathonbet, ale... Wykmiń Benek ten regulamin co i jak żeby było jasno, czarno na białym.
Tyle w temacie. Bajo.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Feekus, faktycznie poruszyłeś ogólnie ważny aspekt. Dzisiaj uzupełnię regulamin o ważny punkt. Typy, które podajemy w SZ są te, które wg Was są najlepsze do gry. Na otwartym forum nie wolno ich podawać, ew. 5-10 minut przed pojedynkiem, by kursy nie pospadały...
dokładnie o to mi chodziło, ale też o to że yield czy statystyki nie muszą być wyznacznikiem dobrego info czy obeznania w danej dziedzinie, bo sport zaskakuje nas na codzień. Ważne żeby wszyscy tutaj mieli pojęcie o co tu tak naprawdę chodzi, że mamy pomagać sobie nawzajem. Inna sprawa, że nie wiem czy nie powinien być prowadzony jakiś temat zbiorczy (okresowy? bo shoutbox na pewno różnymi pytaniami się zapychał będzie) z typami, aniżeli takie, że każda osoba ma własny i musi się z niego rozliczać. Nie chcę tutaj się rządzić czy tam rewolucji wprowadzać tylko podać swoje pomysły na ewentualny rozwój, a przede wszystkim ZYSK.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No a jak inaczej mierzyć zysk jak nie statystykami :?:
Sport może zaskakiwać czasami, ale jak kogoś zaskakuje regularnie to znaczy, że po prostu nie jest zbyt dobrym typerem.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Co do typu Swergoca na wygraną to 0.5/10 warto nadal rzucić. Inne sztafety też dupy nie urywają składami, a Desthieux to nie jest wcale taki lamus. 80% strzelania i biegowo poziom Vitka, Leguelleca, Johannesa Boe, Summana, De Lorenziego i takie tam towarzystwo generalnie. Także patrząc na składy innych to Francja i tak ma spore szanse. Wg mnie pudło mają niemal pewne.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jak dla mnie to serio nie ma co się tak strasznie podniecać tą zamianą we Francji, Rosja powinna z nimi wygrać, ok się zgodzę, ale dalej nie widzę jakoś strasznie mocniejszych ekip.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jak dla mnie to serio nie ma co się tak strasznie podniecać tą zamianą we Francji, Rosja powinna z nimi wygrać, ok się zgodzę, ale dalej nie widzę jakoś strasznie mocniejszych ekip.
Ja mimo wszystko obawiam się, że bardziej Norwegów nie wiem dlaczego i martwi mnie ten &quot;młokos&quot; u Rusków na drugiej chyba zmianie..(Loginov)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dla nowych takie coś ;)

Te Wasze tematy tutaj to nie mają być zwykłe tematy z typami jak w Kuponach czy KzS. Nie musicie nikomu nic udowadniać i dawać nie wiadomo ilu betów. Dawajcie tylko najlepsze i tyle.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak właśnie. Mają być jedynie najlepsze typy. Po to jest minimum 3 typy, a nie 10. Poza tym ogarnijcie się ze stawkowaniem ???? 8/10 :p Ogromna pewność typu, a nie wchodzi ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Napisze coś od siebie.
Na pewno regulamin jest do poprawki i wkrótce zostanie to dokonane.
Priorytetem dla osób z rangą znawca jest forum otwarte (jak np. tematy sportowe). Nie może dojść do sytuacji, że Wasza aktywność na forum się zmniejszy (nawet o 1%), bo będziecie więcej pisać w strefie. Jeśli do tego dojdzie to niestety odbierzemy dostęp do tego działu.
Działacie tak jak do tej pory, analizy i typy na otwartym forum, a tutaj wrzucamy najpewniejsze typy oraz takie, które nie możecie umieścić na otwartym forum (np. z innych stref zamkniętych).
Jest to chyba ostatnia próba ulepienia dobrego produkty z tego działu. Jak się nie uda to go zamykamy.
Chciałbym, aby w tym dziale (czyli w jednym miejscu) były:
- duże i dobre value
- pomyłki bukmacherów
- typy ze spadkami kursów
- dobre typy (znawców, którzy znają się na danej dyscyplinie)
- cenne informacje ze świata sportu tzw. insidery (osłabienia, kontuzje)
- może też surebety
- 3za3, itp
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Te Wasze tematy tutaj to nie mają być zwykłe tematy z typami jak w Kuponach czy KzS. Nie musicie nikomu nic udowadniać i dawać nie wiadomo ilu betów. Dawajcie tylko najlepsze i tyle.
Podbijam to.
Ja powiem tak, sam działam w &quot;podziemiu&quot; tzn na innej strefie zamkniętej, byłem jeszcze w innej ale po dwóch tygodniach podziękowałem (Olo :razz ???? i jakieś doświadczenie mam. Więc moje sugestie są następujące.
1. &quot;Oszczędzajcie jednostki&quot; ja na SZ stawkuję w taki sposób od 1-4 normalne typy w zależności od pewności, 5-7 mega pewny typ, ale to już taka pewunia że głowa mała. 8-10 tylko wtedy kiedy mam informacje od swoich ludzi, i też w zależności jakie jest to źródło informacji. Tutaj nie chcę nikogo krytykować ale jeśli ktoś daje 8/10 to &quot;nie ma prawa to nie wejść&quot;.
2. Tutaj napiszę co widziałem że pisał kiedyś Olek możliwe że nie na tym forumku. Ale jak ktoś gra wysokimi jednostkami to niech podzieli swoje jednostki przez 2 czy tam 4 i gra mniejszymi, yield będzie taki sam.
3. Strefa Zamknięta to miejsce gdzie powinno podawać się tylko te najpewniejsze typy, albo takie które nie podajecie na otwartym forum. Albo też takie które macie z innych Stref Zamkniętych.
4. Ja nawet nie wiem czy spełnię regulamin i podam te 3 typy w miesiącu :razz: bo to nie o to chodzi, lepiej podać jeden typ ale trafiony, niż 5 a skuteczność 20%. Takie cuda w SZ dziać się nie mogą ;) Bo ciężko znaleźć osobę która ma aż tyle informacji w miesiącu.
5. Chciałem napisać o czymś jeszcze ale zapomniałem, jak mi się przypomni to dopiszę.

PS. Marcin jutro odpiszę na PW, bo trochę tego mam :razz:
 
Do góry Bottom