>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z wyplata gotowki z konta STARGAMES

Status
Zamknięty.
B 0

bad_pixel

Użytkownik
Witam..moj problem polega na tym ze jakis czas temu ok 10 dni, wyplacielm ze swojego konta na Stargames spora sume pieniedzy. Od tamtej pory nie dostalem zadnej informacji o wyplacie, zadnego email a co wiecej napisalem juz 3 emaile i zero odpowiedzi. A slyszalem ze podobno przy wyplacie kazdemu odrazu wysylaja email zeby zweryfikowac konto a nic nie dostalem. CO w zwiazku z tym moge zrobic ?
Wyslij samemu dokumenty.Wyplaty ida normalnie i nie ma z nimi najmniejszych problemow
 
B 0

bad_pixel

Użytkownik
no nie wiem czy to cokolwiek da skoro oni nawet nie sa w stanie odpisac na email ktore im podeslalem wiec jaki sens wysylac im te dokumenty jak i tak pewnie tego nie zweryfikuja? ja rowniez nigdy problemow nie mialem z wyplatami z wielu platform, na Stargames takze kilku znajomych bez problemu wyplacilo a moja transakcje nie wiem czy olali czy przeoczyli :/
 
B 0

bad_pixel

Użytkownik
ok dzisiaj im wysle kserokopie dowodu, zobaczymy co to wyjdzie z tego. Chcialem jeszcze sie upewnic bo moze ja cos pomotalem z adresem...support@stargames. com.... prawidłowy ?
Tak prawidlowy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom