>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyrabianie Bonusu, usuwanie Bonusu (aktualne od 2013 r)

arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Wygrałem mały bonus, ale przegrałem wszystko łacznie ze wszystkimi srodkami. Stan konta mam zero, zero, ale nie mogę usunąć tego bonusu (mimo takiej zaznaczonej opcji) i pojawia mi się komunikat: Bonus, który chcesz usunąć jest obecnie wykorzystywany i nie może zostać usunięty.
No motyla noga , co jest , ??? To jak wpłacę teraz srodki to mi znów zablokuje na archiwalny bonus ??? Przedtem to mieli super , było napisane ile jest pieniędzy bonusowych a ile można wypłacić. Teraz wszystko blokuja ??? Przecież w w ogóle nie ma sensu miec jakis bonus ( obrót razy 10 ).
Może ktoś coś doradzić. PS Oczywiście maila wysłałęm kilka dni temu z prośba o skasowanie bonusu . Na razie cisza, Odpisze jak będzie odpowiedź z supportu. A jakie Wy macie przypadki w tym temacie ??
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Myślę, że ciężko będzie o odpowiedź u stałych graczy. Bonusów to oni już prawie nie dają. Ostatni bonus miałem 16 października (urodzinowy). Zawsze pamiętam po obrocie lub przegranej bonus sam się kasował. U ciebie jest błąd, musisz czekać na odpowiedź supportu. A z ciekawości jaki to był bonus?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na moje oko jest tak.Przypuszczam,bo nie napisales dokladnie...Dostales bonus powiedzmy 10 euro.Realnej kasy na koncie miales tez 10 euro.Bonus nalezy obrocic X razy(piszesz 10 :p)Czyli musisz obstawic za min.100euro po kursie 1,70.Ty przegrales i bonus i swoja kase zanim zdazyles obrocic bonusem.Najlepiej pisz do supportu(pare dni sie czeka,jednak w koncu laskawie odpisza).Reasumujac-jesli bonus byl 10euro,to musisz zawrzec zaklady za 100 eu(przypominam,ze nie wiem ile razy nalezy obrocic-ja zakladam 4 z doswiadczenia,ty piszesz 10-hmm kurcze jesli to prawda to mowie NARA bwinowi)Ostatnio dostalem 10eu i bylo wymagane tylko 3razy obrocic)Tobie pewnie braklo,bo przegrales wszystko.Jesli teraz wplacisz kase,to kolejne twoje zaklady beda sie zaliczaly do obrotu tego bonusu.Mowisz 10 razy??ja bym taki bonus odrzucil(na pewno miales na poczatku info).Jesli nie wplacisz pewnie beda cie straszyc,ze wymagany jest obrot etc...Bwin to kretacze,moze dla kogos bedzie przestroga-PRZED AKCEPTACJA JAKIEGOKOLWIEK BONUSU KONIECZNIE PRZECZYTAJ JEGO REGULAMIN!!!Podejrzewam ze nic nie wskorasz,bedziesz musial cos wplacic i obrocic wymagana kwote zanim dokonasz zamkniecia konta(lub zdecydujesz dalej wspomagac bwina)Zycze powodzenia
 
Do góry Bottom