>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.03.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 6 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
E 1

emil1serwusik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSpotkanie: PSG- Valencia
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Data: 6.03.2013
Analiza: Zwycięstwo w pierwszym meczu stawia PSG w lepszej sytuacji gdyż rewanż grają przed własną publicznością. W pierwszym spotkaniu PSG oddało również dużo więcej celnych strzałów i zagrało lepszy mecz. Poza tym ostatni mecz Paryżanie przegrali na własnym stadionie 17 listopada. Od tego czasu wygrali aż 9 spotkań i 1 zremisowali a po ostatniej porażce w lidze będą chcieli udowodnić swoim kibicom iż był to tylko wypadek przy pracy.
Kiepska analiza.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers (ML)
Kurs: 4,54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Bardzo mi się podoba taki wysoki kurs na Lakersów. Los Angeles Lakers to już jest zupełnie inna drużyna niż ta z pierwszej połowy sezonu. Dużo lepiej są ze sobą zgrani, lepiej gra ich gwiazda Dwight Howard, Bryant gra bardziej zespołowo. To wszystko znajduje odzwierciedlenie w wynikach. Lakersi wygrywają teraz mecz za meczem. Na sześć ostatnich spotkań Los Angeles Lakers wygrali pięć razy. Oklahoma nie jest już tak mocna jak na początku sezonu. Na osiem ostatnich spotkań Thunder przegrali aż cztery z nich co pokazuje, że nie są w optymalnej formie. W ostatnim bezpośrednim meczu pomiędzy tymi drużynami wreszcie wygrali Lakersi 105:96 po naprawdę dobrym meczu w ich wykonaniu. Uważam, że będący w dobrej formie Jeziorowcy mają szanse wygrać na parkiecie Oklahomy.
⛔ 100
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Pierwszy dzień powrotu udany z overami Penquins i Leafs, a dziś mam zamiar kontynuowac dobre rozpoczęcie, w koncu nie po to specjalnie odpoczywałem!..
Dyscyplina NHL Hokej 01.00
New Jersey Devils vs Tampa Bay Lightning
Over 5.5
Kurs 1.92

Unibet
Stawka 8/10
Over złożony niejako z dwóch zespołów na które wczoraj podałem overowe wyniki! Wysoko cenię ten typ, dlatego stawkuję go 8/10.
U Devils sprawa niezmienna i koronny argument na bramki - nie gra Brodeur, klasa obrony bramki i podpora gry i swobody defensywnej Devils!
Hedberg wczoraj zaliczył 4 bramki, z czego kazdy krążek przeslizgiwala sie obok niego do bramki.
Dzis moze rozpoczac to spotkanie Kinkaid, a to oznacza absolutny debiut w NHL. Nie trzeba mówić z czym wiąże się gra przeciwko Tampie, najbardziej ofenswynemu obok Penquins zespołowi notujacemu 5 porażek po sobie, mimo strzelania bramek! Potężne wyzwanie! Wczoraj Penquins mimo przewagi ogólnej przegrywali do 3 tercji 1-2 i geniusz przede wszystkim Malkina oraz Crosby&#39;ebo zniwelował wynik i wyciągnał mecz dla Pingwinów.
Devils za to 4 porażki i to jest mecz przegranych w ostatnim czasie, co oznacza sporą chęc wygranej po obu stronach. Na obrone nie ma co liczyć, bo gospodarze słabiej grają w tej dziedzinie od utraty Brodeura, nie ma własnie jego, a także może w bramce zadebiutować Kinkaid!
Goście z Tampy nie umieją bronić tak, by nie tracić bramek - ich siła to ofensywna gra i szybkość oraz talent supersnajpera Stamkosa.
Ten mecz miał już miejsce i nawet przy Brodeurze było 4-2! Zresztą mecze sa ofensywne i skuteczne, bramki sypią sie w okolicach 6-7! Czas na zaistnienie Kovalczuka, bo jego osoba musi pomóc Devilsom wyjść z poziomu serii pod kreską!
Brać , pobierać ????
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus (-1,5) - Celtic AH
Typ: 2
Kurs: 1,88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No, no spory kurs udało się dorwać. Może kilka słów o pierwszym meczu. Juve absolutnie zdeklasowało rywali i wygrali 3:0. Myślę, że po tak dobrym wyniku w Szkocji, nie rzucam się na Celtów z zębami, ale wiadomo jak to Włosi raczej ni wypuszczą z rąk takiej zaliczki. Ponadto Celtic nie ma aż takiej ofensywy, aby zagrozić formacji defensywnej Starej Damy. Najlepszym napastnikiem jest Gary Hooper, strzelec 24 goli w tym sezonie w przeciętnej szkockiej Premier League. Innym wartościowym piłkarzem ataku jest Georgios Samaras - etatowy reprezentant Grecji. 10 goli i 10 asyst w tym sezonie. Tyle o napadzie Celticu - nic specjalnego, zwłaszcza jak zobaczymy potencjał obrony Juventusu. Same gwiazdy: Barzagli, Chielini, Lichsteiner. Celtic jest jednak drużyną ambitną. Potrafili już w tym sezonie ograć przecież Barcelonę. Stać ich więc na jedną bramkę moim zdaniem. W obronie Szkoci może nie są zbyt silni, ale jak powtarzam, Juve na pewno nie rzuci się na nich ostro. Może pod koniec meczu, ku uciesze kibiców. Muszą też przecież uważać na ligę, bo tam jeszcze sporo może się wydarzyć. Mają zaledwie 6 pkt przewagi nad Napoli więc na pewno nie ma sensu wkładać w to spotkanie dużo energii.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Spotkanie: New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
Typ: Stamkos, S - strzeli przynajmniej jedną bramkę.
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stamkos, typowy striker, który jest w niebanalnej formie i nie mógłby być sobą żeby bramki nie strzelił.. Na przeciw siebie z rozlazłym ostatnio zapleczem Devils, który są w dole.. W dodatku tym bardziej, że w Diabły, ma zagrać znowu Hedberg, zadanie będzie nieco ułatwione, który uchodzi za jednego z najgorszych ostatnio backupów i nie jest w formie. Spodziewam się co najmniej jednej jego bramki.. mimo że grają back to back, w Pens ukuł dwa gole.. więc dzisiaj czemu miałby nie powtórzyć.. jedna bramka. Stamkos, do dzieła.. popsuj humory graczom Devils.. // Poprzedni wpis do skasowania, bo zapomniałem napisać drugiej drużyny - sorki za kłopot ????
__________________
⛔ 100
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia -4.5
Kurs: 3.3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz drużyn ze środka konferencji wschodniej. Phila w ostatnio słabszej formie, więc na pewno liczą na przełamanie a mają ku temu argumenty. Przede wszystkim przewaga na pozycji nr. 1, gdzie dziura po stracie Rondo jest nie do załatania, a Holiday gra narazie życiowy sezon. Kolejny argument za Phila to mecz na własnym parkiecie, a jak wiemy Boston to głownie drużyna swojej hali. Myśle więc że phila wygra wyraźnie to spotkanie.
⛔ 100
 
aros 4

aros

Użytkownik
vDyscyplina: Piłka nożna - Puchar Meksyku 4:00
Spotkanie: Club America - Toros Neza
Typ: Handicup Club America (-1)
Kurs: 1,68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
O 4 rano czasu polskiego w ramach Pucharu Meksyku zmierzą się lider Mexico Apertury z drużyną z zaplecza 1.ligi Toros Neza. W fazie grupowej tego pucharu Club America po 5 kolejkach zgromadziło komplet punktów w każdym meczu wygrywając co najmniej dwoma bramkami (bilans 17-6). Toros zaś 3 mecze przegrał, 1 wygrał i 1 zremisował. W bezpośrednim meczu obu ekip Club America wygrało na wyjeździe 5:3. Toros nie ma szans na awans do kolejnej rundy, a gospodarze będą chcieli efektownie zakończyć udział w fazie grupowej. Goście będą dodatkowo podłamani faktem, iż z ostatnich 5 meczów wyjazdowych przywieźli łącznie zaledwie 1 punkt.
⛔ 100
 
herman20 44

herman20

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - LAL Lakers
Typ: Ilość punktów gracza + zbiórki + asyst Kobe Bryant over 43
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Mecz będącej w dobrej formie drużyny Oklahomy, która u siebie prezentuje bardzo solidną ofensywną koszykówkę. Drużyna Thunder legitymuje się u siebie znakomitym bilansem 26-4. Po drugiej stronie dzisiaj staną goście z Miasta Aniołów. Jeziorowcy nie mają już miejsca i czasu na następne porażki. Play off tuż tuż, a jeśli goście chcą awansować do play off muszą wygrywać, chociaż dzisiaj o zwycięstwo będzie bardzo trudno. W takich meczach prym w drużynie Lakersów wiedzie Kobe Bryant, który bierze grę na swoje barki. Jest on w stanie spokojnie zdobyć 30+ punktów, do tego w ostatnim czasie lubi się podzielić piłką i zaliczyć kilka asyst w meczu. Dodając do tego zbiórki może spokojnie pokonać dzisiejszą linię wyznaczoną na poziomie 43. W meczu powinno paść spokojnie ponad 200 pkt co może sprzyjać overowym wynikom poszczególnych zawodników.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Spotkanie: Vancouver Canucks - San Jose Sharks
Typ: over 5,5
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
06.03.2013 04:00
Analiza:
A na dziś noc taki typ.Kurs ciekawy i wysoki.inne zespoły bez problemu osiągają takie wyniki więc dlaczego też w tym spotkaniu w końcu rekiny go nie osiągną.Goście już od ośmiu spotkań mają niemoc strzelecką.Aż tyle na taki zespół to jest jak dla mnie szok.gospodarze grają różnie, ale nie oszczędzają swojej skuteczności i często pada wynik powyżej 5,5 bramki z ich udziałem. Chociażby cztery ostatnie spotkania to same overy powyżej magicznej granicy 5,5.Dziś sądzę że to jest czas dla obu zespołów. Liczę tu bardziej na gości którzy w końcu strzelą więcej niż jedną bramkę w spotkaniu.tak ładnie zaczęli sezon ale później to jedna wielka porażka.Przegrywali mecz za meczem i przy tym skuteczność ich była na poziomie jednej bramki.Tyle gwiazd w składzie a tak słabo ze stzrelaniem.ostatnie spotkanie z drapieżnikami i 39 strzałów i zaledwie dwie bramki i wymęczenie wygranej po dogrywce.Marnie marnie ale do czasu.dlatego też myślę że dziś o orki nie powinienem się martwić ze strzeleniem minimum trzech bramek.Bracia Sedin trzymają formę i myślę że gracze z Kanady strzelą jakieś bramki.No i mam nadzieję że rekiny w końcu także dotrzymają kroku gospodarzom i dziś wynik będzie wysoki w sumie no i rekiny się w końcu odblokują z wygranymi jak i overami.
⛔ 100
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie B
Spotkanie: FC Modena - Brescia Calcio
Typ: X
Kurs: 2.95
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam , w jutrzejszym meczu spotykają się 2 drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli. Brescia jest 8 a Modena 9 więc zapowiada nam się bardzo wyrównane spotkanie. Obie drużyny nie powalają na kolana formą. Brescia w ostatnich 8 meczach tylko 2 razy wygrała , 3 razy zremisowała i trzykrotnie schodziła z boiska jako przegrana. Bilans Modeny wcale nie jest lepszy.. 4 porażki , 2 remisy i tylko 2 wygrane. Dodatkowym powodem , dlaczego postawilem na ten typ jest fakt , że Brescia ma najwięcej remisów w lidze , bo aż 13! , a Modena 9 więc wcale nie mało. Bilans gier u siebie Modeny jest następujący (6 W , 6 R , 2 P) , a Bresci na wyjazdach (2 W , 7 R , 5P) Polecam do zagrania ten typ! Dla mniej odważnych under 2,5.
⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Kyoto challenger, 05:30
???? Przysiężny M. v Brambri Y.
1.45 Bwin
Spotkanie 1/8 Japońskiego challengera w Kyoto gdzie zobaczymy reprezentanta naszego kraju, Michała Przysiężnego. Jego rywalem będzie dwudziestoletni Hindus, Yuki Bhambri, który jest sklasyfikowany na 266 pozycji w rankingu ATP. Przysiężny zaczął sezon bardzo dobrze, zwyciężył w challengerze w Bergamo gdzie w finale pokonał Niemca - Jana Struffa. Rywal Polaka, Brambri rozegrał w tym sezonie tylko (!) pięć spotkań z czego aż trzy przegrał. Przysiężnemu idzie zdecydowanie lepiej ponieważ jego bilans to 6/5 z czego 0/3 na hardzie i 6/2 na indorze. Cieszy ten drugi bilans ponieważ rywali nie miał łatwych a dawał radę. Na dodatek challenger w Kyoto rozgrywany jest na indyku, gdzie notabene Brambri rozegrał w karierze siedemnaście spotkań z czego wygrał dziesięć i siedem przegrał. Nigdy Ci tenisiści się nie spotkali ze sobą. Liczę jutro na dobre spotkanie w wykonaniu Polaka i na gładkie zwycięstwo!
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NCAA 03.00
Spotkanie: Missisipi - Alabama
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam. Dzisiejszej nocy dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji. Drużyna Ole Miss zagra na swoim parkiecie z Alabamą. Zdecydowanym faworytem tego meczu są jak dla mnie gospodarze, a kurs 1,50 jest zawyżony. Drużyna z Missisipi zajmuje 2 pozycją w tabeli ze stosunkiem 21-8. Jednym z głównych argumentów, które przekonały mnie aby grać ten typ jest postawa gospodarzy u siebie, w tym sezonie na 17 meczów - 16 wygranych !
Alabama zajmuje 5 lokatę(19-10). Nie jest to zła drużyna, ale bez rewelacji. Myślę że Missisipi wykorzysta atut własnego boiska i pewnie zwycięży. Polecam.
✅ 50
 
esesijot 0

esesijot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: PSG – Valencia g.20.45
Typ: Valencia
Kurs: 4.20
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Mimo tego, że faworytem buków są gospodarze to ja uważam, że warto zaryzykować i zagrać zwycięstwo Valencii. Przegrali oni co prawda u siebie (1:2) jednak to nie ma większego znaczenia.
Valencia nie radzi sobie może świetnie (ostatnio w lidze 2 remisy) ale co powiedzieć o PSG, które w ostatniej ligowej kolejce przegrało z beniaminkiem z Reims (0:1 – bramka Krychowiaka).
W obydwu drużynach będzie kilka absencji jednak najważniejsza to Zlatana Ibrahimovica – o tym jak ważny jest dla drużyny nie trzeba chyba pisać. Będzie on pauzował za czerwoną kartkę otrzymaną w pierwszym meczu obu drużyn.
Może się zdarzyć, że Valencia wygra a i tak awansuje PSG (1:0) co też sprawi, że typ „wejdzie”.
⛔ 100
 
S 3

slavomirov

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Spotkanie: Vancouver Canucks - San Jose Sharks
Typ: over 4,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
06.03.2013 04:00
Analiza:
A na dziś noc taki typ.Kurs ciekawy i wysoki.inne zespoły bez problemu osiągają takie wyniki więc dlaczego też w tym spotkaniu w końcu rekiny go nie osiągną.Goście już od ośmiu spotkań mają niemoc strzelecką.Aż tyle na taki zespół to jest jak dla mnie szok.gospodarze grają różnie, ale nie oszczędzają swojej skuteczności i często pada wynik powyżej 5,5 bramki z ich udziałem. Chociażby cztery ostatnie spotkania to same overy powyżej magicznej granicy 5,5.Dziś sądzę że to jest czas dla obu zespołów. Liczę tu bardziej na gości którzy w końcu strzelą więcej niż jedną bramkę w spotkaniu.tak ładnie zaczęli sezon ale później to jedna wielka porażka.Przegrywali mecz za meczem i przy tym skuteczność ich była na poziomie jednej bramki.Tyle gwiazd w składzie a tak słabo ze stzrelaniem.ostatnie spotkanie z drapieżnikami i 39 strzałów i zaledwie dwie bramki i wymęczenie wygranej po dogrywce.Marnie marnie ale do czasu.dlatego też myślę że dziś o orki nie powinienem się martwić ze strzeleniem minimum trzech bramek.Bracia Sedin trzymają formę i myślę że gracze z Kanady strzelą jakieś bramki.No i mam nadzieję że rekiny w końcu także dotrzymają kroku gospodarzom i dziś wynik będzie wysoki w sumie no i rekiny się w końcu odblokują z wygranymi jak i overami.
⛔ 100 powtorzony
 
qish 80

qish

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Spotkanie: PSG - Valencia
Typ: BTS
Kurs: 1.75
Buk: Bwin
Analiza:
Cóż ... pierwszy mecz 2:1 dla PSG, więc są oni w teoretycznie lepszej sytuacji. Podczas meczu w Paryżu zabraknie Zlatana co jest dla mnie dużym plusem. Valencia będzie atakować głównie przez przegraną w Hiszpanii, ale również z powodu braku największej gwiazdy przeciwnika. Obydwie drużyny strzelają dużo bramek, jak i trochę ich tracą. Valencia ostatnio gorzej pogrywa w obronie, więc paryżanom będzie łatwo o bramkę. Zapowiada się jutro bardzo emocjonujący mecz. Over 2.5 można złapać za nawet 1.91, a over 1.5 @ 1.30 można sobie dorzucić do jakiegoś kuponu na podbicie AKO
Pozdrawiam :]
✅ 75
 
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus - Celtic
Typ: under 2,5
Kurs: 2.00
Buk: sportingbet
Analiza :
Na środowy wieczór polecam zagrać na under 2,5 w meczu Juve z Celtikiem. W pierwszym meczu tych zespołów padł wynik 0-3 i wszystko wskazuje, że Juve awansuje dalej. Z tego co czytałem i wiem trener gospodarzy da odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Marchisio, Vidal oraz Lichtsteiner są zagrożeni wykluczeniem za żółte kartki, także od pierwszej minuty zagrają zapewne Isla oraz Pogba. Na obronie odpocznie Chiellini z powodu urazu kostki w ostatnim meczu ligowym, niewykluczone że będzie więcej roszad w podstawowym składzie Juventusu. W ataku mają zagrać Matri oraz Giovinco. Niedostępni na to spotkanie są Anelka oraz Caceres z powodu kontuzji pleców. Mając w przewadze 3 bramki z pierwszego meczu, piłkarze z Turynu będą chcieli ten mecz &#39;przejść&#39; bez kartek i kontuzji grając na luzie i awansować dalej, dlatego też stawiam tutaj na under 2,5. Przewiduję, że mecz będzie nudny a wynik będzie oscylował w granicach maksymalnie dwóch bramek czyli 0:0, 1:0 lub 2:0
✅ 100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Kyoto challenger
???? Burton vs Uchiyama
Typ : Burton wygra 2:0
Kurs: 1,83
Bukmacher : Bet365
Analiza: Wybieram sprawdzonego i prezentującego się nieprzeciętnie w tym sezonie Burtona...Australijczyk gra jak z nut , serwuje , nie traci setów, zdołał go pokonać 2 razy Stephane Robbert zawodnik bardziej utytułowany...Mathew pokonał w tym roku rewelacyjnego MIlmana, Karlovicia, Ito Capkovicia, Roberta, Warda, Polanskyego, Smitha i Ito a więc zawodników znanych i grających jakiś tenis...A kim jest Uchiyama?? Zawodnik z 403 miejsca w rankingu, gra w tym turnieju bo jest u siebie...Mając na rozkładzie zawodników znanych w świecie enisa, Mathew poeninien spokojnie wygrać bez straty seta ten mecz...Oby trzymał tylko swój serwis na poziomie to jakkiego mnie przyzywczaił
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Spotkanie: New York Rangers - Philadelphia Flyers
Typ: Rick Nash strzeli gola w reg time
Kurs: 3.20
Bukmacher: Betsson
Osttanio stwiałem na Nasha i dzisiaj równiez stawiam na niego, ze strzeli gola. Rangersi nie powalili ostatnio z Szablami, dzisiaj rywal teoretycznie silniejszy. Obroa Lotników jest jednak jedną wielka dziura w tym sezonie i tutaj zapoiwada sie overowy mecz. Lotnicy stracili 40 bramek na wyjedzie w tym sezonie w 12 spotkaniach, sporo tez strzelają, bo 35. Rangersi u siebie strzelajs średnio 3 bramki a mecz, ale defensywa równiez jakims wielkim monolitem nie jest. MOzna załozyc, że troche bramek w tym meczu wpadnie. A kto ma strzelac jak nie bedący w tak kapitalnej formie Nash? Po powrocie po kontuzji zagrał 2 spotkania z Tampa i z Buffalo, a do tego doozył 2 asysty. W ostatnim meczu z Szablami zagrał wyśmienicie, przy pierwszyj bramce obsłużył świetnie Stepana, a drugą zdobył sam. W dodatku dołozył gola w rzutach karnych i mozna mówic smiało, ze to on wygrał ten mecz. Po powrocie widac, że jest w fomie, reszta zawodników nieco zawodzi, ale potencjał w tej druzynie jest ogromny i tutaj Lotnicy jak zagrają tak z tyłu jak przeważnie prezentua sie w tym spotkaniu to wyjadą z bagażem bramek. Nash powinie zdobyc przynajmniej jedną. Najwięcej oddaje strzałów w tym sezonie w swoim zespole, troche szwankowała skutecznosc, ale ostatnio wszystko działa jak nalezy i jestem w stanie mu zaufac ponowanie.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 0

golota

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
TYP: 1(wliczając dogrywkę i rzuty karne)
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Drużyna z Chicago dosyć dobrze poradziła sobie w ostatnich 5 spokatniach ponieważ zwyciężyła każde z nich dodatkowo grają w domu co daje im dobrą motywację ich przeciwnik nie był tak dobry ponieważ 3 mecze wygrał zaś 2 przegrał a w tabeli są na 2 pozycji czyli rewelacji nie ma Chicago za to pewnie się czuję jest w formie i wygrywa spotkania dlatego powinni wygrać choć jest to typ z &quot;podpórką&quot; dlatego że nie zawsze wygrywają w regulaminowym czasie gry.
✅ 45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom