>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Man.Utd - Real - "Darmowy" zakład w Bet365

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Man Utd v Real Madryt - Zakład za darm o w Bet365 &lt;table cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;table id=&quot;ctl00_MainPagePlaceHolder_ctl00_ctl00_imagePodTable&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;Top&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td id=&quot;ctl00_MainPagePlaceHolder_ctl00_ctl00_linkCell&quot; class=&quot;Bottom&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;We wtorek 5. marca, Man Utd powita drużynę Realu Madryt, na Old Trafford, w 1/8 Ligi Mistrzów UEFA i aby zwiększyć emocje towarzyszące temu spotkaniu, oferujemy fantastyczny zakład za darmo.

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Man Utd v Real Madryt, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Twój darmowy zakład na żywo musi zostać zapłacony i postawiony w zwykły sposób, i jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN*).
____________________________________________________________-
Tradycyjna już niemal oferta w Bet365. Najlepszy zdaniem wielu sposób na ten zakład ? Masz swój typ na ten mecz niezależnie od tego, czy jest to ilość goli, 1-X-2, czy też cokolwiek innego ?
Stawiasz 40pln przed meczem, następnie 40pln live na ten sam typ i masz mega value ? Dla przykładu kurs na Manchester United w Bet365 to 3.20.
Grając przedmeczowy zakład na gospodarzy oraz na live ryzykujemy raptem 40pln a do wygrania mamy 256pln, czyli kurs rzeczywisty wynosi @ 6.40.
Tak samo jest w każdym innym wypadku, tzn.rzeczywisty kurs w ramach tej promocji wynosi 2-krotnie więcej niż ten dostępny. Wystarczy zagrać to samo przed i w trakcie spotkania;)
&gt;&gt; zobacz wi ęcej informacjo o promocji &lt;&lt;
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Ja raczej zastosuje stary manewr na darmowy zakład Bet365.

Przed meczem postawie over 0.5 bramek, jeśli padnie bramka zagram co chce.
Jeśli do 65 minuty będzie 0:0, wtedy zagram under 0.5 bramek. Brak możliwości straty funduszu. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja raczej zastosuje stary manewr na darmowy zakład Bet365.
Przed meczem postawie over 0.5 bramek, jeśli padnie bramka zagram co chce.
Jeśli do 65 minuty będzie 0:0, wtedy zagram under 0.5 bramek. Brak możliwości straty funduszu. :cool:
I tutaj ludzie macie przykład kapitalnego myślenia ???? Człowieku tych chcesz coś wygrać, czy po prostu zagrać 80 zł i nic z tego nie mieć ? Śmiech na sali, totalna amatorka...
 
H 1

hpiotrekh

Użytkownik
Możecie podpowiedzieć jakiś w miarę pewny zakład? Albo najlepszego surebeta jakiego można zrobić? Dopiero zaczynam przygodę z typowaniem, a nie chcę w głupi sposób stracić 25% swojego budżetu...
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
A tą stawkę którą zwracają w przypadku przegranej w zakładzie przedmeczowym to można od razu wypłacić czy trzeba robić jakiś obrót?
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
I tutaj ludzie macie przykład kapitalnego myślenia ???? Człowieku tych chcesz coś wygrać, czy po prostu zagrać 80 zł i nic z tego nie mieć ? Śmiech na sali, totalna amatorka...
???? ???? Odezwał się nadworny hejter, od lat widzę się nie zmieniłeś.
Oczywiście że chcę coś wygrać, ale może nic nie będzie mnie interesowało godnego do grania przed meczem?
I w normalnym przypadku, nic przedmeczem bym nie zagrał, więc szukam najpewniejszego rozwiązania.
Jest to darmowy zakład, jak sama nazwa mówi bez ryzyka. Więc minimalizuje ryzyko.
Jak będę chciał, to sobie zaryzykuje coś za swoje pieniądze, a tu chce wykorzystać ową promocję.
Nazywasz mnie amatorem? Rok temu zrobiłem podobny wariat w meczu Chelsea - Napoli, gdzie w pierwszym meczu było 1-3.
Postawiłem na live, kiedy zakład przed meczem miałem trafiony, awans Chelsea po dogrywce @ 17 ;) ✅
Więc schowaj głowę w piasek, i zamilcz. Bo z tego co mi wiadomo, sam dysponuje swoimi środkami i bonusami.
Chcesz ryzykować, ryzykuj. Ja w najgorszym wypadku wyjdę na zero. Ty ⛔ 40 zł, nie wiem kto wyjdzie na tym gorzej.
PS: Lepiej nic z tego nie mieć i być na zero, niż być na minus. Pieniądze zaoszczędzone, są równie warte jak te zarobione.
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Osobiście zastanawiam się nad &quot;Mecz rozstrzygnięty po serii rzutów karnych&quot; gdzie kurs jest 15 PLN (co za 40 PLN daje Nam 600 PLN) ew. &quot;Mecz rozstrzygnięty w dogrywce&quot; kurs jest 10 PLN (co daje 400 PLN). Mecz może być naprawdę ciężki.

Nie wiem dlaczego bet365 tak się nastawia na ilość goli, poniżej 1,5 jest kurs 5 PLN. Obstawiam tutaj maks 2:1/1:2, nie więcej.
 
M 2

marines27

Użytkownik
O ile dobrze interpretuję regulamin, to:

Nie dozwolone jest zagranie surebet&#39;a.

7. Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód
serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu,
specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej
zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, Bet365
zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego
uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub
jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. Bet365 zastrzega sobie prawo do
pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego
zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie
również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według
naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek
bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Osobiście zastanawiam się nad &quot;Mecz rozstrzygnięty po serii rzutów karnych&quot; gdzie kurs jest 15 PLN (co za 40 PLN daje Nam 600 PLN) ew. &quot;Mecz rozstrzygnięty w dogrywce&quot; kurs jest 10 PLN (co daje 400 PLN). Mecz może być naprawdę ciężki.
Nie wiem dlaczego bet365 tak się nastawia na ilość goli, poniżej 1,5 jest kurs 5 PLN . Obstawiam tutaj maks 2:1/1:2, nie więcej.
Coś nowego, kursy w PLN.:razz:
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Ja raczej zastosuje stary manewr na darmowy zakład Bet365.
Przed meczem postawie over 0.5 bramek, jeśli padnie bramka zagram co chce.
Jeśli do 65 minuty będzie 0:0, wtedy zagram under 0.5 bramek. Brak możliwości straty funduszu. :cool:
Popieram gram to samo...ale jak padnie bramka a sadze ze to kwestia minut to gramy co chcemy za darmo... i ja w tej sytuacji proponuje grac na awans drużyny która będzie przegrywać 1:0 ???? kurs powinien znacznie wzrosnąć 2,5-4
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Trochę sie pogubiłem mam wplacic 40zl i dostane 40zl(kiedy bo nie widze zebym mial odrazu), czy mam wplacic 80zl, postawic 40 teraz, 40 na livie z czego mi pozniej zwroca te 40 z liva ? ?
 
Do góry Bottom