>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 03.03.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 3 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Acapulco
???? Ferrer D. - Nadal R.
Nadal R. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 5/10

Spodziewałem się kursów na Rafę w granicach 1,20-1,30, a tutaj mamy powyżej 1,50 i grzech by było tego nie zagrać. Jak gra Ferrer każdy wie, 100% zaangażowanie w mecz, skupienie przy każdej piłce, dobre i szybkie poruszanie się po korcie i systematyczna regularność w przebijaniu porównywalna do kłamstw wypowiadanych przez rząd Donalda Tuska.
Rafael Nadal po ponad półrocznej przerwie od gry w tenisa, powoli wraca na właściwe tory. Od turnieju w Chile z meczu na mecz się coraz bardziej rozkręca i pokonanie Almagro czy Nalbandiana nie sprawiło mu większych kłopotów. Z Ferrerem widzę podobny scenariusz, bo H2H wynosi 5:17 na korzyść &quot;Króla mączki&quot;. Od 2010 roku Nadal wygrał z Ferrerem 9 razy... 9 razy na korcie ziemnym... 9 razy Ferrer nie ugrał ani jednego seta... David Ferrer przez 3 ostatnie lata wygrał ze swoim kolegą z reprezentacji tylko 2 razy, raz w 2011 roku na Australian Open, ale wtedy Nadal był po prostu bardzo chory, zapomniał leków od Goździkowej i nie ugrał w tamtym meczu ani jednego seta. Pod koniec 2011 roku jeszcze raz wygrał Ferrer, ale grali na bardzo mało prestiżowym turnieju zaczynającego sezon tenisowy.
Ferrer to jest taki zawodnik który ostatnio stracił set z Fabio Fogninim, stracił też w finale z Wawrinką, nawet Nalbandian urwał mu set. Jak widać David ma swoje minusy. Vamos Rafa!\
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - UFC on Fuel
Spotkanie: Mark Hunt - Stefan Struve
Typ: Hunt przez KO/TKO lub przerwanie lekarza
Kurs: 3
Bukmacher: Betsafe
Witam.
Dziś w nocy gala Japonii. Ja wybrałem co-main event. Walka 3 rundowa.
Mark Hunt to również zawodnik K1. Niewątpliwie jego najmocniejszą stroną jest stójka. 5 z
8 wygranych przed czasem. Ale aż 6 z 7 przegranych przez poddanie.
Ostatnia walka w lutym 2012 więc dość dawno. Ale trzech ostatnich przeciwników pokonał
(wszystkie walki w UFC).
Struve ma 215 cm wzrostu. Niewątpliwie zasięg będzie jego atutem. Jest dobry w parterze.
64% wygranych przez poddanie. Ale 4 z 5 porażek przez KO/TKO.
Seria 4 wygranych pod rząd. Ostatnia walka we wrzesniu 2012.
Ale statystyki nie walczą.
Hunt wniósł na wagę 6 funtów więcej niż Holender. Nie wydaje mi się żeby taki patyk jak
Struve przewrócił Hunta. Do tego powinien dążyć i szukać rozwiązania w parterze. Stójka
Hunta jest lepsza, chociaż tak jak pisałem zasięg Holendra większy.
Myślę, że albo Struve wygra przez poddanie albo Hunt przez KO/TKO.
Uważam, że Struve jest przeceniany przez bumacherów dlatego stawiam na zwycięstwo
Nowozelandczyka przed czasem.
Pozdrawiam
✅200
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPortugalia, Segunda Liga
Spotkanie:
Arouca v Maritimo B
Typ: 1
Kurs:
1.654
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:

W niedziele o godzinie 16 spotkają się zespoły znajdujące się na przeciwległych biegunach ligowej tabeli. Gospodarze, zespół Arouca, zajmuje aktualnie trzecie miejsce z dorobkiem 50 punktów. Drużyna Maritimo B znajduje się na 17 pozycji z 31 punktami na koncie.
Miejscowi mają drugi w lidze najlepszy bilans spotkań rozgrywanych u siebie. Mogą pochwalić się aż 10 zwycięstwami przy 3 remisach i tylko 2 porażkach (28:9 w bramkach). Maritimo B radzi sobie w delegacjach, mówiąc delikatnie, słabo. Na 14 dotychczas rozegranych spotkań zdołali wygrać tylko trzy mecze i aż jedenastokrotnie schodzili z placu gry pokonani! (9:20 w bramkach)
Gospodarze z pewnością będą chcieli wykorzystać dzisiejsze potknięcie Sportingu B i zagrają o pełną pulę. Wygrana bowiem da im awans na drugie miejsce w tabeli, które jest premiowane bezpośrednim awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej w Portugalii.
✅65
 
herman20 44

herman20

Użytkownik
Dyscyplina: Ligue 1 Francja
Spotkanie: Brest – Lyon
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Lyon w ostatnich kilku meczach prezentuje równą, dobrą formę. W lidze zanotowane dwa zwycięstwa z rzędu: 3-1 z Lorient oraz imponujące 4-0 w Bordeux. Pomiędzy tymi meczami stoczyli dwa pasjonujące i wyrównane spotkania w ramach LE z angielskim Tottenhamem, który ma w składzie znakomitego w ostatnim czasie Walijczyka Bale’a. Odpadli po bramce straconej w samej końcówce drugiego meczu, można powiedzieć pechowo. Po sobotniej porażce PSG z zespołem Reims motywacja w drużynie Lyonu wskoczy pewnie na maksymalny poziom, gdyż wygrywając w niedzielnym meczu z Brest zrównają się punktami z Paryżanami. Zespół Les Olympiens powinien zanotować pewne zwycięstwo !
⛔100
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystkok
Typ: Górnik powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Jutro w Zabrzu Górnik podemuje Jagiellonie Białystok. W pierwszej kolejce po przerwie zimowej górnik wygrał na wyjeździe 1:0 z Piastem Gliwice a Jagiellonia przegrała u siebie aż 4:0 z Podbeskidziem. Górnik jest w zdecydowanie lepszej dyspozycji niż Jagiellonia, w tabeli zajmują 4 pozycję z apiracjami na pierwszą trójkę co jest możliwe już po tej kolejce jeżeli pokonają Jagiellonie. Jagiellonia słabo rozpoczęła rundę wiosenną,bardzo słaba gra w obronie doprowadziła do straty aż 4 bramek w meczu z Podbeskidziem i wątpię żeby teraz ich gra wyglądała lepiej. Górnik jest w stanie wygrać to spotkanie i strzelić Jagielloni przynajmniej 2 bramki z czym przy obecnej dyspozycji Jagielloni nie powinni miec problemu.
⛔100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia PL
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: over 2,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: unibet
Analiza: Polecam.Absolutny bet kolejki i jestem zaskoczony ze jeszcze nikt tego nie wziął. Zawsze wspominam dobrze te derby i zawsze padał over. Dlatego miałby teraz nie paść? A zarazem zadajmy sobie pytania - jak bukmacherzy mogą dawać w sytuacji meczu Aston Villa vs Arsenal over 2,5 po kursie chyba 1,40 czy tam przeciwko Swansea a z Kogutami aż 1,65. To aż dla mnie jest za duże. Tottenham dostał lanie od Arsenalu ale to nie oznacza że jutro przegrają. Wręcz przeciwnie - są faworytami i jeżeli szansa pozwoli wbiją najwięcej bramek jak tylko potrafią. Przecież to najgorszy rywal, sąsiad z północnego Londynu. Atmosfera na stadionie będzie niesamowita, Bale robi genialne rzeczy. Oba kluby jednak nie prezentują jakości w obronie, Mertesacker to w ogóle jest bez formy. Vermaelen również popełnia gafy. W Tottenhamie też nie jest najlepsza sytuacja. Ale ofensywa? Wszystko wyśmienicie, Arsenal gra z Cazorlą - bardzo dobrym graczem, szybkim Walcottem, Wilshere&#39;m usposobionym ofensywie i Podolskim który zawsze stanowi zagrożenie pod bramką rywala. Spurs także prezentują dobrą piłkę w ataku. Nic więcej jak słowo polecam nie mogę przyznać, bo przy takim kursie w takim spotkaniu wypada każdy argument jako za. Jeszcze raz polecam grać, bo promocje się zdarzają. White Hart Lane godzina 17 - wielkie derby północnego Londynu i szansa na bardzo a to bardzo wiele bramek. Over 2,5 jest w zupełności bezpieczny. Nie wierzę w to, żeby się bronili a dwie czy trzy bramki mogą już paść w pierwszej połowie.
✅65
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Jastrzębski Wegiel - Effector Kielce
Typ: Handicap setowy -2,5
Kurs: 2,26
Bukmacher: Pinnacle
Nie wątpiliwym faworytem tego meczu jest Jastrzębski Wegiel, który w meczach już prowadził i pojechał zbyt bardzo rozluźniony do Kielc. Effector zagrał 2 bardzo dobre mecze u siebie, oba wygrał (przy dość dużej pomocy Jastrzębskiego). Ten mecz będzie decydował o awansie, więc jestem pewien, że obie drużyny podejdą do tego spotkania na 110%. Większą siłą rażenie zdecydowanie dysponują gospodarze, jeżeli ich lider Łasko zagra na swojej optymalnej formie to Effector będzie próźno miał czego szukać.​
Własna hala + publiczność + mocniejszy skład, i rozłoszczenie przez te 2 mecze przegrane, napewno według mnie dają tylko otuchy aby obstawić ten typ. Oglądałem parenaście meczy obu drużyn i ich gra całkiem się róźni, Effectora ratują skrzydła, natomiast w Jastrzębskim gra cały zespół. Mam nadzieje, że Jastrzębski da z siebie wszystko i wygra w 3 setach, pozbawiając drużynę z Kielc szans na awans.
✅126
 
aros 4

aros

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia PL
Spotkanie:Tottenham - Arsenal
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Zdecydowanie hit weekendu w Premier League. Gareth Bale, który zdobył już 15 bramek w lidze w tym sezonie moim zdaniem poprowadzi Koguty do zwycięstwa. Gospodarze awansowali niedawno do kolejnej rundy w LE, zas Arsenal w zasadzie przekreślił swoje szanse na awans w LM juz w pierwszym meczu z Bayernem. Chelsea wygrala dzisiaj z West Bromem i wyprzedziła w tabeli Tottenham wiec z pewnością podopieczni Villasa-Boasa beda chcieli wrocic na 3 miejsce. Szanse ku temu sa spore gdyz graja na wlasnym obiekcie gdzie sa na prawde mocni.
✅130
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka Nozna Boliwia
Spotkanie: La Paz-Petrolero de Yacuiba
Typ: Mniej niz 2,5 gola
Kurs 2.10
Bet365
Na godz 21 zaplanowano spotkanie najsłabszych ekip w lidze moj typ to mniej niz 2,5 gola po calkiem ciekawym kursie sadze ze niebedziemy swiadkami strzelaniny chodz napewno bedzie to ciekawe spotkanie w role wchodzi wyjscie z doła tabeli gospodarze przystapia do solidnego ataku i licze na ich wygrana co prawa skromna oczywiscie 2-0 szanse oceniam na 50 zobaczymy jak sie ulozy ostatnio bylo grubo bo 4-1 zakonczyło sie ich starcie dzis licze na mniej spektakularne spotkanie i mała liczbe goli zobaczymy czy ligowy piach nastrzela czy nie powodzenia !
kiepska analiza
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. ATP Acapulco
Spotkanie. Ferrer. D. - Nadal. R.
Typ. Ferrer. D. +1.5set
Kurs 1.74
Bukmacher. PinnacleSports
W zasadzie miałem nie szaleć z typami w typach dniach i podawać te które gram najpewniej swoimi pieniędzmi, ale. Opisze typ po swojemu: Rafa to i owszem król mączki, ale nie sądze aby miał już swoją forme. Co odzwierciedlają kursy, a wszyscy je połykają jak młode pelikany. Rafa już na Vina Del słabo grał z Jeremym Chardym, ale nie ma się co oszukiwać nie ten poziom motywacji zrobił swoje (6:2, 6:2), lecz potem underdog Zeballos zrobił swoje z raczkujacym Rafa na tamtą chwilę. Potem Sao Paulo i juz większe nazwiska, finał wygrana i przyjemniejsza gra, aczkolwiek Berlocq postraszył (3:6, 6:4, 6:4), Teraz Acapulco i 7gemów Mayera - dla mnie to nieporozumienie można to sobie tłumaczyć, ze po secie 6:1 nie chciał się już przemęczać, ale tutaj właśnie powinien zrobić szybkie 6setów i do domu, 4spotkania w których nie oddał gema i dzisiejsze 7asów Almagro, a przecież co jak co nie posiada on ręki Janowicza. Reasumując nie przekazałem wam jak to wyglądało na korcie, ale wygrana z Almagro nie przyszła wcale tak łatwo, było widać już dość spore oznaki zmęczenia a i jeszcze brak optymalnej formy. Szakal dobrze przypomniał o h2h i sądzę, że jutro Roger się odgryzie. Ponieważ jeszcze z 3/4turnieje Rafy i wrócą kursy 1.12.
Gram +1.5seta David&#39;a, *a za całą kasę z ew. wygranej* +1.5seta zwycięstwo. Czyli np. 100x1.74=174 tak więc zwyci ęstwo gram za 74 (to jest przykład).
⛔100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny, ATP, Abierto Mexicano Telcel
Spotkanie: David Ferrer - Rafael Nadal
Typ: 1 (-1,5 seta)
Kurs: 5,09
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jeszcze niedawno ten kurs byłby dużą okazją, bo Nadal wrócił po 7-miesięcznej przerwie i sporo czasu potrzebował, żeby forma wróciła, a i tak jeszcze daleko do jego przeciętnej (wysokiej) dyspozycji na clayu. Podobny był na przykład na Nalbandiana (heh). Wielu upatrywało, że Almagro w półfinale coś ugra, chociaż seta, ale nic z tego - podtrzymał beznadziejne H2H (zero wygranych meczy z Nadalem). Podobnie ma Ferrer, ale on przecież jest lepszy od Magro. Ma o wiele lepszą psychikę, jest bardziej waleczny, regularny i po przegraniu punktu nie zwala winy na cały świat, tylko gra dalej swoje. Stracił seta z Fogninim, ale to potraktowałbym jako wypadek przy pracy, bo ogólnie pod całkowitą kontrolą droga do finału. Rafa w meczu z Nicolasem miał duże problemy przy swoim podaniu, break pointów aż tak dużo nie było, ale zdecydowana większość gemów była wygrywana po równowadze, a gdyby Almagro króla mączki miał więcej szczęścia i zimnej głowy, to inaczej mogłoby się to skończyć. Poza tym Nico dwukrotnie dał się złamać dopiero pod koniec setów. Ferrer może mieć tym razem niepowtarzalną okazję na pokonanie Nadala i zrobi wszystko, by do tego doszło (jak się spotkają na French Open, to forma Rafy powinna być już na swoim poziomie i wtedy ugranie seta będzie prawie niemożliwe). To co przede wszystkim można zarzucić Nadalowi, to bardzo mało punktów wygrywanych serwisem (bezpośrednio bądź chwilę później), zawsze tak było, że musiał punkty zdobywać w wymianach, ale teraz jest to bardziej odczuwalne, ponieważ w akcjach nie jest tak pewny i solidny. Szanse odważnie oceniam na 50-50, a takie kursy w dużej mierze mamy wystawione za nazwisko Nadala (jakby buki dali 1,80 to byłoby wielu śmiałków stawiających ten typ grube hajsy). Ferrer to mocny claycourter i nie odda tego szybko, a liczę, że nie odda w ogóle.
⛔100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Salinas challenger, 02:00
???? Olivo R. v Gonzalez A.
2.38 Sporting Bet
Finałowe spotkanie turnieju odbywającego się w Ekwadorze. W finale niespodzianka - żadnego rozstawionego zawodnika! Wczoraj w fatalnym stylu odpadł ostatni, Brazylijczyk Souza. Dziś w nocy w zobaczymy zawodników z trzeciej setki rankingu ATP. Pierwszy z nich to mój faworyt - Renzo Olivo, który po drodze do finału pokonał czterech przeciwników - Massu, Fabbiano, Naso i Travaglia. W pierwszych trzech meczach Renzo tracił seta. W tym sezonie na mączce prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Osiem spotkań - sześć zwycięstw (z tego w trzech spotkaniach nie był uważany przez bukmacherów za faworyta) i dwie porażki (bukmacherzy nie dawali szans Argentyńczykowi w tych starciach). Rywal to Kolumbijczyk - Alejandro Gonzalez, który w tym sezonie grał jedenaście spotkań na clay&#39;u z czego wygrał osiem, bardzo dobry bilans jednak dziś nie wystarczy na nabuzowanego ostatnimi dobrymi wynikami Renzo Olivo. Wczoraj Kolumbijczyk pokonał słabego Souzę, który nie wykazywał żadnych chęci do gry a co dopiero do pokonania Gonzaleza. Natomiast Olivo wczoraj pokonał niespodziankę turnieju Travaglię gładko w dwóch setach. Dziś liczę na dobre spotkanie w wykonaniu Argentyńczyka i przede wszystkim wierzę w zwycięstwo nad średnim tenisistą jakim jest Kolumbijczyk Gonzalez, polecam!
⛔ 100
 
abbastanza 21

abbastanza

Użytkownik
Dyscyplina: Włochy - Serie A
Spotkanie:Catania - Inter Mediolan
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: BetClic
Analiza: Witam, na niedziele wybrałem Ligę Włoską. Liga Włoska jest nieprzewidywalna, tutaj każdy może wygrać i przegrać z każdym, dlatego liga ta jest bardzo interesująca i warta obstawienia meczy. W Niedziele o godzinie 15:00 Inter Mediolan podejmie - Catanie na własnym stadionie. Catania obecnie zajmuje 7 miejsce w lidze z dorobkiem 42 pkt u siebie sprawują się bardoz dobrze 9 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki, Inter zajmuję 5 pozycje z dorobkiem 44 punktów na wyjeździe radzi sobie bardzo kiepsko 6 zwycięstw 6 porażek i 1 remis. Inter Mediolan nie wygrał w lidze spotkania na wyjeździe od Wrzesnia ubiegłego roku o ile dobrze pamiętam, nie licząc ostatniego spotkania z CFC Cluj W Rumunii Inter wygrał 0-3 nie spodziewanie z Cluj. Inter stracił kontuzjowanego Diego Milito, to nie ważne myślę, że Interowi jest potrzebna wygrana na wyjeździe żeby podnieść się z trudnej sytuacji i wkońcu wygrać spotkanie na wyjeździe w tym roku, także myślę, że Inter jutro zagra na całego i pokażę, że nawet w trudnych sytuacjach można na niego stawiać nie zapominajmy, że ma też innych snajperów do zdobywania bramek, ostatnie mecze H2H to 2:0 dla Interu, 2:2, 2:1 dla Catani, 3:1 dla Interu oraz 2:1 dla Interu ogółem na korzyść Mediolanczyków, stawiam na Inter bo myślę, że jest to czas na jakieś przełamanie, pozdrawiam!
✅190
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Acapulco (Mexico)
Spotkanie: Fabio Fognini/Simone Bolelli vs Łukasz Kubot/David Marrero
Typ: Fognini/Bolelli
Kurs: 1,8
Bukmacher: William
Analiza: Jak mi przynosi granie na Włochów pkt to gram w dalszym ciągu i dzisiaj jest to jeszcze bardziej pewne. O Włochach napisałem juz trochę para która jest w gazie i bedzie w tym roku gradz w Mastersie na koniec sezonu. Krótko o Kubocie i Marrero, krótko bo to para bez historii, rozegrali dotąd 3 mecze z żadną wymagającą parą bo za takie nie uznam żadnej z par Bracciali/Dlouhy , Lorenzi/Volandri lub Belucci/Lorenzi...Kubot zmienia pary deblowe jak rękawiczki i nijak ma się to do zgrania, Marrero to partner deblowy Verdasco którego absencja na tym turnieju wymusiła jego granie z Kubotem i pewnie się nie zawiódł bo doszli do finału , jednak to by było na tyle Bol/Fog w tym turnieju grali z uznanymi deblowymi duetami a zwycięstwo nad znakomitymi Peya/Soares mówi samo za siebie...Penie bede żałował żenie daje DW 2:0 ale wole nie kusić losu, win pewny w 99%
Pomogłem? Podziękuj, będzie miły gest dla mnie ????
⛔100 buk
 
P 11

pawelb

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie - Mistrzostwa Świata 50km mężczyzn
Typ: wygra Petter Northug
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet-at-home
W dniu jutrzejszym na start 50 kilometrów, ostatniego biegu mistrzostw świata we Włoszech ruszą mężczyźni. Ta analiza powinna być krótka gdyż zdecydowany faworyt tego biegu jest jeden a mianowicie fenomenalny biegacz norweski Petter Northug. Impreza w Val di Fiemme jest niezwykle ważna a zawodnik ten potrafi się skupić na najważniejsze starty, a prestiżowy bieg na 50 km należy do jego atutów. Warto wspomnieć że norweg na tym dystansie w Libercu 2009r mistrzostwa świata, igrzyska olimpijskie Vancouver 2010r i mistrzostwa świata Oslo 2011r a więc najważniejszych imprezach ostatnich lat był niepokonany na 50 km. Dlatego uważam że niezwykle trudno będzie pokonać Northuga.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Korona po dość sensacyjnym zwycięstwie nad Legią podejmie na własnym stadionie Śląsk Wrocław. Jak dla mnie jest to absolutny hit tego weekendu bowiem zmierzą się ze sobą dwie ofensywnie grające drużyny. Z tego też względu powinniśmy spodziewać się dużej ilości strzelonych bramek bowiem obie defensywy do czołówki nie należą. Granie na zwycięstwo , którejś z tych drużyn odpuszczam na starcie ponieważ nie widzę tu wyraźnego faworyta. Owszem ,jak pokazuje historia Śląsk w lidze nigdy nie wygrał na obiekcie Scyzorów, lecz nie jest to wystarczający argument by grać na gospodarzy. W Śląsku brak osłabień z kolei w Koronie nie zagra kontuzjowany od dłuższego czasu Vukovic oraz Paweł Sobolewski, który tuż przed przerwą w meczu z Legią musiał opuścić boisko.
✅83
 
subson 35

subson

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystkok
Typ: Górnik
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Po słabych występach Legii nieoczekiwanie Górnik ma szanse zrównać sie z punktami z liderem ekstraklasy. Wystarczy jedynie pokonać słaba w ostatnim czasie Jagielonię. Drużyna Tomasz Hajty jest ostatnio w bardzo słabej formie, czego przykladem jest przegrana z Podbeskidziem. Nie ubliżając klasie Górali jest to jednak dużo słabsza drużyna niż Górnik, który ma o co grać. Dziurawa defensywa Jagi może spowodować jakis over. Ja jednak zdecyduje się pograć na sam win, gdyż w Ekstraklasie (czego przykładem jest Legia) nic nie wiadomo
⛔100
 
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Roma - Genoa
Typ: over 2,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Na zakończenie weekendu we włoskiej Serie A bardzo ciekawy mecz w Rzymie, a mianowicie spotkanie Romy z Genoą. Za moim typem zdecydowanie przemawia fakt, że drużyna z Rzymu ma najwięcej razem z Juventusem strzelonych bramek w lidze tzn. 57 i najwięcej straconych - 47. Z 26 meczy tego sezonu 18 było overowych co daje nam 69,2 % meczy zakończonymi powyżej 2,5, co oznacza, że Roma to najbardziej overujący zespół w Serie A. Drużyna z Genui w swoim dorobku bramkowym ma 26 strzelonych i 37 straconych bramek. Kolejnym faktem przemawiającym za tym typem jest to, że w ostatnich 9 meczach między tymi drużynami aż 8 kończyło się overem !
Genoa - Roma 2:4
Genoa - Roma 2:1
Genoa - Roma 4:3
Genoa - Roma 3:2
Genoa - Roma 3:1
Roma - Genoa 1:0
Roma - Genoa 2:1
Roma - Genoa 3:0
Roma - Genoa 3:0
Jestem pewny, że w jutrzejszym meczu zobaczymy dużo bramek, gdyż oba zespoły wyjdą na to spotkanie w swoich najmocniejszych składach.
Roma – Stekelenburg – Piris, Burdisso, Marquinhos, Torosidis, Pjanić, De Rossi, Marquinho, Lamela, Totti, Osvaldo
Genoa: Frey – Bovo, Portanova, Moretti, Pisano, Kucka, Tozser, Vargas, Antonelli, Bertolacci, Borriello
✅55
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Spotkanie: Brest - Lyon
Typ:
Drużyna 2. (Lyon) powyżej 2.5 goli
Kurs: 4,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Brest w tym sezonie u siebie gra kiepsko. Ostatnie sześć spotkań u siebie to bilans 0-1-5. Brest w poprzedniej kolejce w końcu wygrał, pokonując na wyjeździe Bordeaux 2:0. Moim zdaniem Żyrondyści są jednak ostatnio bez formy. Lyon jest w gazie, dodatkowo punkty znów straciło PSG. Mistrzostwo kraju jest jak najbardziej realne, dlatego gracze Remiego Garde w Breście muszą wygrać. Lyon dobrze spisał się w LE, gdzie po zaciętym boju odpadł z Tottenhamem, który jest ostatnio w wysokiej formie. W lidze Lyon zdemolował Bordeaux 4:0, a ostatnio ograł 3:1 Lorient. W ostatnich meczach tych drużyn maksymalnie padły dwie bramki. Sądzę, że Lyon przełamie tę serię i w końcu wysoko wygra w Breście, korzystając z dyspozycji gospodarzy. Duet Lopez - Gomis jutro na pewno poprawi swój dorobek - 25 goli w lidze.Lyon stać na podtrzymanie bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom