>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLS oraz niższe ligi 2013

Status
Zamknięty.
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik

Toronto FC vs Sporting Kansas City
Na 1. spotkanie 2. kolejki wybrałem mecz pomiędzy Toronto FC oraz Sporting Kansas City. W poprzednim tygodniu Toronto przegrało 1:0 z Vancouver zaś Sporting Kansas City wygrało 1:3 z Philadelphią. Bilans bezpośrednich starć obu drużyn wynosi 8-4-3 na korzyść Kansas City. W drużynie gości zabraknie:Teal&#39;a Bunbury&#39;a i Jacoba Petersona. Mimo tych dwóch absencji stawiałbym na SKC. Potrafią się podnieść po stracie gola i w dodatku mają wspaniałego bramkarza Nielsena.
typ: Kansas City wygra kurs 2.13 Pinnacle ⛔
typ bezpieczniejszy : SKC DNB kurs1.54 Pinnacle ⛔
Chicago Fire vs. New England Revolution
Kolejne spotkanie pomiędzy drużynami z Konferencji Wschodniej zapowiada się ciekawie. Tydzień temu Chicago Fire dostało ostre baty od Los Angeles Galaxy bo aż 4:0. NE jeszcze nie grało w lidze. Poprzedni sezon skończyli na 9. miejscu. Bilans bezpośrednich starć obu drużyn wynosi 16-9-13 na korzyść Fire. Oba zespoły w pełni składów. Liczę tu na zrewanżowanie się Chicago Fire za poprzedni sezon oraz poprzedni mecz.
typ: Chicago Fire wygra kurs 1.98 Pinnacle ⛔
Portland Timbers vs. Montreal Impact
Portland tydzień temu mocno mnie zaskoczyło oczywiście pozytywnie. Potrafili ładnie zgrać się i doprowadzić do wysokiego remisu 3-3 z New York Red Bulls. Ta drużyna ma potencjał. Montreal to drużyna z mniejszej półki.
W zeszłym sezonie w lidze obie drużyny spotkały się tylko raz. Wygrało Montreal 2:0. Tydzień temu Impact pokonało Seattle co jest dobrym wyczynem lecz dla mnie mało przekonującym. Oba zespoły w pełni składów.
Liczę na dobrą postawę gospodarzy oraz ich zwycięstwo.
typ Portland Timbers wygra kurs 2.34 Pinnacle ⛔
typ bezpieczniejszy Timbers DNB kurs 1.67 Pinnacle ⛔
edit: Biednemu wieje wiatr w oczy. Tragedia z moim typowaniem. Mam nadzieję , że nikt nie zagrał albo za małe pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Portland Timbers vs. Montreal Impact
Portland tydzień temu mocno mnie zaskoczyło oczywiście pozytywnie. Potrafili ładnie zgrać się i doprowadzić do wysokiego remisu 3-3 z New York Red Bulls. Ta drużyna ma potencjał. Montreal to drużyna z mniejszej półki.
W zeszłym sezonie w lidze obie drużyny spotkały się tylko raz. Wygrało Montreal 2:0. Tydzień temu Impact pokonało Seattle co jest dobrym wyczynem lecz dla mnie mało przekonującym. Oba zespoły w pełni składów.
Liczę na dobrą postawę gospodarzy oraz ich zwycięstwo.
typ Portland Timbers wygra kurs 2.34 Pinnacle
typ bezpieczniejszy Timbers DNB kurs 1.67 Pinnacle
Jak dla mnie to może być jeden z ciekawszych meczów kolejki. Żałuje, że o tak późnej godzinie. Nie był bym do końca przekonany zwycięstwa Portland. Według mnie w tym meczu może paść każdy wynik. Zwycięstwo Montrealu nie było wcale takie przypadkowe. Szkoda, że Di Vaio nie wykorzystał doskonałej okazji.
Portland podniosło się w ostatnim meczu jednak jak Silvestre będzie popełniał takie błędy.. Jeszcze trzeba dodać, że ostatnia bramka na remis dosyć szczęśliwa.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Podsumowanie 2 kolejki

Mecz: Toronto - Sporting KC 2:1 (2:0)
Skrót: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=YMleCmtmuRY
Podsumowanie: Toronto zdobywa pierwsze punkty w nowym sezonie po dwóch bramkach znanego z angielskich boisk Earnshaw. Ich gra poprawiła się w porównaniu do pierwszego meczu. Dużo polotu wniósł do gry John Bostock, który został wypożyczony z Tottenhamu. Między innymi wywalczona jedenastka.

Mecz: DC United - Real Salt Lake 1:0 (0:0)
Skrót: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=5XDz5O2vdqM
Podsumowanie: Miałem okazję oglądać to spotkanie i mimo braku wielu okazji na zdobycie bramki widać było przewagę gospodarzy. Widać, że Pontius jest mózgiem drużyny. Bardzo mi się podobała gra w obronie DC United a zwłaszcza Korb, który bardzo rozważnie grał piłką. W następnej kolejce okaże się gdzie właściwie jest DC united bo czeka ich trudny mecz z Red Bullem. Real grał na kontry i chyba liczył, że Saborio coś tam wciśnie tak jak w pierwszym meczu ale to za mało.

Mecz: Chicago Fire - New England Revolution 0:1 (0:0)
Skrót: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=0D-hRfwf5Nk
Podsumowanie: Idealna inauguracja sezonu dla gości, tym bardziej, że ostatni raz udało im się wywieść 3 punkty z Chicago ostatnio w lidze 7 lat temu. Chicago miało namieszać w play-offach ale żeby się tam znaleźć muszą się bardziej postarać bo po dwóch kolejkach zajmują ostatnie miejsce w konferencji wschodniej

Mecz: Vancouver - Columbus Crew 2:1 (1:0)
Skrót: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=PplFYnOH7xA#!
Podsumowanie: Żałuje, że nie postawiłem na Whitecaps. Czułem nosem to zwycięstwo. Jak dla mnie jeden z lepszych składów w MLS. Pierwsza połowa to prawdziwa dominacja gospodarzy i przepiękny gol Kobayashiego. Tylko jedna bramka w pierwszej połowie to łagodny wymiar kary dla Columbus. Doskonałe okazje zmarnowali Reo-Cocker i Miller a na dokładkę tuż przed przerwą gości uratował słupek. Początek drugiej połowy to bramka z niczego dla Columbus a potem znów okazje gospodarzy i znakomity Miller. Według mnie Whitecaps mogą trochę namieszać w tym sezonie.

Mecz: Portland Timbers - Montreal Impact 1:2 (0:1)
Skrót: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=xP6Euxvq14c
Podsumowanie: Portland mimo jednego punktu w dwóch kolejkach prezentuje się dosyć dobrze i myślę, że w najbliższym czasie przyniesie to efekty. Johnson to prawdziwe żądło tej drużyny z przyjemnością się patrzy jak wchodzi w pole karne rywali. Montreal to jak dla mnie jedna z największych niewiadomych tego sezonu. Mimo 37% posiadanie piłki potrafili wywieść kolejne 3 punkty w meczu wyjazdowym. W końcu chyba najbardziej doświadczony środek obrony w MLS, Nesta+Ferrari;)

Mecz: Colorado Rapids - Philadelphia Union 1:2 (0:1)
Skrót: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;list=UUSZbXT5TLLW_i-5W8FZpFsg&amp;amp;v=ILQ9HyUQXlc#!

Mecz: Chivas - Dallas 3:1 (0:0)
Skrót: http://www.youtube.com/watch?v=XIYXNXL9AQ0&amp;list=UUSZbXT5TLLW_i-5W8FZpFsg
Podsumowanie: Mecz oglądałem i pierwsza połowa to dramat dla moich oczów. W drugiej na szczęście coś ruszyło. Dallas gdyby rozważniej zagrało w obronie to z pewnością wywieźliby jakieś punkty. Najwidoczniejszą postacią tego zespołu jest Jackson Goncalves, którego wszędzie pełno. Chivas niejednokrotnie mogli zagrać dobrą kontrę jednak Cortouis strasznie frajersko dał się wyprzedzać wyprzedzać przez obrońców. Biorąc pod uwagę obraz gry to bardzo dobry wynik dla gospodarzy. Wypunktowali Dallas w końcówce meczu chociaż przy trzeciej bramce gdzie ruszyli 3 na jednego w pewnym momencie myślałem, że spartaczą 1000% sytuacje.

Mecz: SJ Earthquakes - NY Red Bull 2:1 (0:1)
Skrót: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=kGjlxsFyv2c
Podsumowanie: Po 2 kolejkach NY z jednym punktem. Mam nadzieje, że pójdą wysokie kursy na nich w najbliższym czasie bo w końcu muszą wygrać. Drugi raz frajersko tracą punkty tym razem dzięki sędziemu. Dlaczego sędzia powtórzył jedenastkę w ostatniej minucie meczu nie wiem a powtórka niestety tego nie wyjaśnia​
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Kolejka 3

Już dziś czeka nas inauguracja 3 kolejki MLS, która zapowiada się bardzo ciekawie. Na początek jeden z hitów kolejki miedzy NY Red Bull i Washington DC. Przydałyby się pierwsze zwycięstwo dla drużyny Henriego jednak rywal znów nie łatwy.
W meczu Montreal - Toronto pachnie mi remisem. Uważam, że gości po ostatnim zwycięstwie stać na wywiezienie choćby jednego punkciku. Oczywiście zadanie nie będzie łatwe. Jednak granie na Montreal po takim kursie bym odpuścił.

Columbus Crew - SJ Earthquakes
Dziś wyglądają ciekawie dla mnie wszystkie opcje grania przeciw Crew. San Jose po ostatnim szczęśliwym zwycięstwie powinno złapać wiatr. Myślę, że Wondolowski poprowadzi dziś swoją drużynę i wywiozą korzystny rezultat. Columbus swoją grą mnie narazie nie urzeka i nie widzę dziś argumentów dzięki którym mieli by zgarnąć 3 punkty. Co więcej w ciągu 5 ostatnich spotkań tych drużyn aż 4 razy padał wynik remisowy a raz zwycięsko z murawy schodzili piłkarze San Jose. Być może i tym razem padnie remis.

Typ: x2
Kurs: 1.53
✅✅✅
//no i jest ten remis

Seattle Sounders - Portland Timbers

Seattle w pierwszej kolejce zaliczyli falstart przegrywając nieznacznie z Montrealem. Myślę, że teraz już nie pozwolą sobie na taką stratę punktu. Ostatnie zwycięstwo w Lidze Mistrzów nad Tigres powinno podziałać na nich motywująco. W ostatnim tygodniu Seattle pozyskało Obafemi Martinsa, który jest dobrze znany na europejskich boiskach. Będzie to poważne wzmocnienie w linii ataku jeśli dziś już zagra razem z Johnsonem.
Typ: 1
Kurs: 1.52

//w doliczanym czasie gry Portland uratowało remis
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Kolejka 4

Przed nami już 4 kolejka MLS i wiele ciekawych spotkań. Od tygodnia przymierzam się do grania dwóch spotkań a kursy nieco zdążyły spaść.

Montreal Impact - Red Bull NY
Jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki. Montreal na fali zanotował czy kolejne zwycięstwa i jest obecnie liderem konferencji. NY w dołku ale czy na pewno?
1 kolejka: Prowadzą 3:1, żeby frajersko stracić punkty po przypadkowej bramce samobójczej w 83 minucie
2 kolejka: Prowadzą 1:0 i wszystko wskazuje na to, że odnotują pierwsze zwycięstwo w sezonie jednak ostatnie 10 minut to koszmar po którym tracą 2 bramki w tym kontrowersyjny rzut karny w 92 minucie.
3 kolejka: Dosyć jednostronne widowisko. 24 sytuacje bramkowe, poprzeczki to mówi samo za siebie i gdy wydawało się, że to kwestia czasu kiedy padnie bramka, to jednak okazało się, że chyba sam Bóg stoi w bramce rywala.
A teraz do rzeczy. Uważam, że jeżeli NY miało by ten mecz przegrać to chyba byłaby nieco przesada. Mając taki skład zajmować przedostatnie miejsce w konferencji? Trzeba także dodać, że włodarze klubu nie zamierzają czekać i sprowadzili w tym tygodniu Luyindule, którego niektórzy pamiętają z występów w PSG. Moim zdaniem zwycięstwo gości bardzo prawdopodobne, a już napewno x2 do wzięcia do jakiegoś dubla.
Mój typ dnia: x2
Kurs: 1.53
Tobet
Ja zaryzykuje
Typ: 2
Kurs: 2.95
Tobet

Bardzo podoba mi się gra Vancouvera i moim zdaniem mają potencjał, żeby grać w play-offach. Zaczęli sezon od dwóch zwycięstw i z pewnością nie był to przypadek. Jednak prawdziwy egzamin czeka ich dopiero dziś. finalista MLS z dwóch ostatnich lat to jednak coś znaczy. Gospodarze trochę gorzej weszli w sezon. Wypadli z pucharów i ostatnio jeszcze porażka z Dallas. Gra także jakoś na razie nie wygląda rewelacyjnie. Dziś podejmują u siebie Vancouver z którym ciężko im się gra. Ostatnie 5 spotkań tych drużyn zakończyło się aż 4 zwycięstwami dzisiejszych gości. Chociaż 2 z tych meczy były meczami towarzyskimi to i tak warto by się zastanowić czy gości dziś nie są bez szans. A tym bardziej do rozważań zachęcają kursy. Mam nadzieje, że dziś nie jest dzień w którym Dynamo nagle się obudzi i odeśle gości z niczym

Typ: x2
Kurs: 1.77
Tobet
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Philadelphia Union - Toronto FC / 1 / 1.85 /
6 spotkanie ligowe dla obu ekip, Union po dwóch średnio udanych wyjazdach (porażka w NY oraz remis w COlumbus) wraca na własny stadion podejmując Toronto, które z kolei po dwóch meczach u siebie (remisy z LA i Dallas) jedzie na wyjazd. Gospodarze u siebie jak na razie rozegrali 2 mecze, porażka z Kansas na inaugurację oraz
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA - MLS
Spotkanie: New York Red Bull - Montreal
Typ: 1 ✅✅✅ (2:1)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

No cóż , Red Bull niby lider ale tak na prawdę mają tyle samo punktów co Montreal czyli 17 a do tego 3 mecze rozegrane więcej. Ale i tak gram w stronę gospodarzy a czemu zaraz postaram się wytłumaczyć. Do tej pory są bezkompromisowi jeśli chodzi o gole - strzelają najwięcej (16) ale i tracą też tyle ile ostatni zespół tabeli (13). Ale do pogrania 1 skusiły mnie dwie rzeczy. Po pierwsze passa New York wynosząca 3 zwycięstwa pod rząd (jak na MLS to i tak długo heh) a druga sprawa to zawodnicy grający w New York (których nie ukrywam bardzo lubiłem i nadal lubię). Otóż takie tuzy piłki jak Thierry Henry, Juninho, Tim Cahill czy Luyindula na pewno są wszystkim dobrze znane. Szczególnie Francuz, który jest kapitanem drużyny powinien pomóc jej zwyciężyć. Jeśli chodzi o gości ciekawostką jest, że w ataku gra u nich znany niegdyś dobrze na włoskich boiskach wychowanek Lazio Rzym Marco Di Vaio. Dodam jeszcze, że ostatni pojedynek pomiędzy zespołami odbyty na Red Bull Arena zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:2. Dziś liczę na powtórkę. Powodzenia !
2xHenry vs 1xM. Di Vaio :grin:
 
K 358

koeman66

Użytkownik
DC United - Kansas City 2 DNB 1.71 Pinnacle
Taka mam zasade, ze egzotycznych lig nie gram, trzeba lige znac, sledzic na biezaco, ogladac mecze badz skroty, itd. Czasem mozna zrobic wyjatek, zagrac za mala kwote cos co wydaje sie logiczne, np. ogladajac sama statystyke. A z tabel widac jak na dloni, ze DC United gra fatalnie! Po 10 kolejkach po jednej wygranej i remisie, reszta porazki, a ostatnie 5 spoktan to komplet porazek i bilans bramkowy 3-14 - czyli fatalnie. Goscie zajmuja obecnie 3 pozycje w lidze i ostatnio tez nie wyglada to najlepiej, ale o niebo lepiej niz DC! Mamy 2 zwyciestwa i 3 porazki, a w calym sezonie (6-2-4) czyli w miare dobrze. Kansas ostatnio 1-0 w Houston, z ktorymi DC United calkiem niedawno przegrali u siebie 0-4. Historia meczow DC z Kansas to ostatnio 5 zwyciestw z rzedu Kansas, ostatnie mecze w Waszyngtonie to wygrane Kansas 1-0. Za grosze mozna zagrac, bo kurs na draw no bet solidny, a szanse na wygrana spore.
 
homel 918

homel

Użytkownik
http://live.mlssoccer.com
tam sa cale mecze , trzeba zaplacic, fajna liga takie show otwarta gra, wie ktos jak obejsc blokade ip ? ze tylko mieszkancy USA Kanady i Meksyku bodajze moga korzystac... dziwne bo NBA chyba ma podobny kanal i Polacy moga korzystac...
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - USA- MLS
Spotkanie:Sporting KC - Montreal Impact (gospodarz czyte konto?)
Typ: NIE
Kurs:1,6
Godz:two:30
Buk:bet365

Sporting zagra bez najlepszego obrońcy oraz najlepszego pomocnika, strzelca 3 goli w sezonie(na 13 meczów rozegranych), niepewny jest występ innego obrońcy (bramkostrzelnego ;] - 2 gole)
Goście przyjadą bez pomocnika (8/0), innego pomocnika - nie grającego od 4 kolejek (7/1) oraz 2 innych graczy (rezerwowych).
Większe problemy w składzie zatem drużyna Sportingu, myślę więc, że Montreal, który w przeciągu ostatnich 5 meczów strzelił 11 bramek, jutro z samego rana (2:30) zmusi przeciwnika do wyciągania piłki z siatki!
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Chicago Fire - Columbus Crew 1 1,90 200=380
Urazy Columbus: obrońca Chad Marshall (10/0), pomocnicy Eddie Gaven (10/0), Agustin Viana (8/0), ofensywny pomocnik Jairo Arrieta (10/1) również zabraknie obrońców Josh Williams (12/3) i Danny&#39;ego O&#39;Rourke (10/0). Chicago w pełnym składzie warto gospodarze graja u siebie nie przegrali 2 ostatnich meczy.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Portland Timbers - FC Dallas 1 1,85 100=185 bet365
W Portland nie zagra: defensemen M. Silvestre (8/0), D. Horst (2/0), pauzuje R. Wallace (13/4). W Dallas nie zagrają: pierwszy bramkarz R. Fernández (12/0), drugi bramkarz R. Sanchez (0/0), obrońca W. Zimmerman (3/0), atakujący B. Pérez (10/5) . Wydaje mi się ze absencja bramkarzy zrobi sowje i zobaczymy zwycięstwo gospodarzy, można tez postawić na jakiś over albo BTS, ponieważ w Portland nie zagra 2 podst. obrońców
 
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
Colorado Rapids - San Jose Earthquakes - 1 (2.31) stawka : 10j , Prawdopodobieństwo :60%
No to spróbujemy oskubać buków po raz kolejny bo mecz do tego wydaje się być idealny . Posucha w Brazylii dopiero się zaczęła a ja oglądając spotkania w Argentynie postanowiłem dodać do swojego repertuaru typów spotkania MLS . Wydaje mi się że ligę troszkę ogarniam więc spróbujemy zaatakować kilka spotkań . Zobaczymy co z tego wyniknie . Z nocnych spotkań zdecydowałem wybrać jedno spotkanie , w którym wydaje mi się faworyt jest jeden . O godzinie 03:00 na Sporting Goods Park zmierzą się ekipy Colorado Rapids i San Jose Earthquakes . Buce stawiają obie drużyny na podobnym poziomie i wystawili bardzo zachęcające kursy na gospodarzy tego pojedynku . A więc spójrzmy i przeanalizujmy obie ekipy .
Colorado Rapids
1) Statystyki
Moc zespołu - 7,10
Średni wiek - 26.8
Średni wzrost - 182.40 cm
Skuteczność strzałów - 56%
Miejsce w tabeli - 12 pozycja
Ekipa gospodarzy w rozegranych jak do tej pory 14 spotkaniach zajmują 12 pozycje w lidze ( 6 w konferencji zachodniej ) . Rapids potrzebują punktów bardzo mocno , jeżeli chcą liczyć na szanse awansu do play-offów . Jak na razie tracą oni zaledwie 1 oczko do Seattle i mają tyle samo punktów co 5 w konferencji Los Angeles . Przy ewentualnym zwycięstwie w tym spotkaniu gospodarze będą mieli szanse awansować nawet na 3 miejsce na Zachodzie . Moment wydaje się bardzo dobry , ponieważ dzisiaj na ich boisko przyjeżdżają zawodnicy jeszcze gorzej spisującej się jak do tej pory ekipy z San Jose . Co prawda gospodarze na własnym terenie nie błyszczą ( 11 punktów w siedmiu pojedynkach ) to dzisiaj stają przed idealną szansą na zainkasowanie kolejnych 3 oczek , bowiem goście to ekipa , która na wyjazdach w rozegranych do tej pory 7 spotkaniach zdobyła zaledwie 2 oczka co jest najgorszym wynikiem w rozgrywkach. Widać gołym okiem że to typowa drużyna swojego boiska .
2) Absencje
- Jaime Castrillon (śr.ocena 6.01)
- Jamie Smith (śr.ocena 6.34)
- Matt Pickens (śr.ocena 5.65)
- Diego Calderon (śr.ocena 6.66)
Gospodarze w dzisiejszym pojedynku będą musieli sobie poradzić bez wyżej wymienionych kontuzjowanych graczem . Nie będzie to jednak na pewno odczuwalne w ich grze , ponieważ na dobrą sprawę tylko Diego w tym sezonie występował w miarę regularnie . Pozostali trzej zawodnicy to gracze drugiego planu , którzy głównie wchodzą z ławki rezerwowych . Widzimy więc że w tej kwestii trener nie będzie miał zbyt dużych problemów z zestawieniem optymalnej jedenastki .

3) Aktualności z obozu gospodarzy
- Jaime Castrillon i Diego Calderon nie będą mogli jeszcze wystąpić w tym spotkaniu ponieważ nie udało się wyleczyć im kontuzji . W dniu jutrzejszym przejdą kolejną operację chirurgiczną . Przez to trener gospodarzy Oscar Pareja będzie mógł zestawić taką samą jedenastkę jak podczas ostatniego zremisowanego spotkania z FC Dallas .
- Po zmienieniu stylu gry przez gospodarzy na bardziej ofensywny 4-3-3 , widać że zdecydowanie powiększyli swoje argumenty w ofensywie . Buddley-Harrisa-Brown . Ta trójka znakomicie wpasowała się w nowy system gry zespołu i robią znaczącą różnice w poczynaniach ofensywnych zespołów .
4) Styl gry ( mocne i słabe strony)
Ekipa gospodarzy to drużyna która jest jedną z najlepszych ekip grających w powietrzu . Bardzo wysoki skład który został tam stworzony pozwala na wygrywanie większości pojedynków w powietrzu , przez co także stałe fragmenty gry są ich mocną stroną . Jeżeli chodzi o słabsze strony to gospodarze mają duży problem z wykończeniem szans bramowych . Bardzo często przy ich prowadzeniu rozpraszają się i nie potrafią dowieźć zwycięstwa do końca . Colorado to ekipa , która głównie gra długie piłki na swoich wysokich napastników.
San Jose Earthquakes
1) Statystyki
Moc zespołu - 6.80
Średni wiek - 29 lat
Średni wzrost - 181cm
Skuteczność strzałów - 48%
Miejsce w tabeli - 15
Ekipa z San Jose to drużyna która jak do tej pory gra niezbyt atrakcyjny dla oka futbol , który mnie osobiście się nie podoba . Goście w rozegranych przez siebie jak do tej pory 15 spotkaniach potrafili uzbierać 15 punktów co daje im na chwilę obecną 15 miejsce w lidze ( 8 miejsce w konferencji zachodniej ) . Tak jak już wspomniałem ekipa Earthquakes to typowa drużyna własnego terenu . Na 15 zdobytych punktów aż 13 z nich zdobyli na własnym terenie. Nie ciężko więc obliczyć ile punktów w 7 kolejkach zdobyli na wyjeździe . 2 punkty zdobyte jak do tej pory pokazuje że na wyjazdach zupełnie nie istnieją . Nie wydaje mi się aby w tym pojedynku nagle za czeli grać inny futbol . Nie przewiduje dla nich żadnych punktów .
2) Absencje
- Nana Attakora (śr. ocena 7.38)
- Rafael Baca (śr.ocena 6.58)
- Victor Bernardez (śr.ocena 7.25)
Goście na to spotkanie przyjeżdżają w bardzo osłabionym składzie . Zarówno Nana jak i Baca i Bernarez są zawodnikami podstawowymi w swojej drużyny i zastąpienie ich będzie według mnie nie możliwe biorąc pod uwagę obecny skład jakim dysponują gospodarze . Ich nieobecność była już widoczna w poprzednim spotkaniu , w którym ulegli 3-0 Real Salt Lake . Teoretycznie zaskoczeniem ich porażka nie była jednak stosunek i styl gry pozostawiał wiele do życzenia . Strasznie chaotyczna i niedopracowana gra aż kuła w oczy .
3) Aktualności z obozu gości
- Po ostatniej porażce 3-0 z Realem Salt Lake zwolniony został dotychczasowy trener - Frank Yallop , który po fatalnych wynikach nie dostał kolejnych szans na rehabilitacje . W jego miejsce ekipę w tym spotkaniu poprowadzi tymczasowy zastępca - Mark Watson
- Watson od razu zmienił ustawienie zespołu na eksperymentalne 4-3-1-2 , przesuwając ubiegłorocznego króla strzelców MLS Chrisa Wondolowskiego na pomoc . Nie wydaje mi się aby to odbiło się dobrze na jego grze .
PRZYPUSZCZENIA DOTYCZĄCE MECZU
Ekipa gości to już nie jest ta sama drużyna co sezon temu . Aż ciężko sobie wyobrazić że ta ekipa w tamtym sezonie wygrała dywizję . Wydaje mi się że jeszcze w tym spotkaniu gra gości nie będzie wyglądać inaczej niż w poprzednich spotkaniach i gospodarze odniosą kolejne ligowe zwycięstwo .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mamy puchar US OPEN więc krótko przedstawię moje propozycję ???? .
Real Salt Lake - Carolina Railhawks
W Drużynie gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj Rich Balchan, John Stertzer, Chris Schuler, Kwame Watson-Siriboe, Luis Gil. Trener daje odpocząć kilku graczom pierwszego zespołu mam kilka pomysłow na ten mecz :
2 @@7,00 1/10 ⛔
x2 @@ 2,70 3/10 ⛔
Under 2,5 @@ 2,15 2,5/10 ⛔
Washington DC United - New England Revolution
Obie ekipy mają braki u gospodarzy zabraknie Dwayne De Rosario, Chris Pontius \, Dejan Jakovic, Lewis Neal, James Riley, natomiast u gości Kalifa Cisse, Juan Toja (both doubtful), Andrew Farrell. Wydaje się że zdecydowanie goście są w lepszej sytuacji kadrowej.
Win New England @@ 2,70 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Chicago - Orlando City godz 2:30 27.06.2013
Typ - X2 wynik 5-1 ⛔⛔
kurs - 2.45 my bet


Druzyna gosci zajmuje 1 miejsce w swojej grupie rozgrywkowej w ostatnim meczu pokonali 1-0 5 druzyne . Oba zepsoly w formie Druzyna gosci jest niepokonana od 14 spotkan . Gospodarze niepokonani od 7 spotkan . Sadze ze bedzie to zaciety pojedynek miedzy tymi ekipami lecz goscie nie przegraja tego spotkania stad tym X2 ktory wydaje sie byc do gry ! GL.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
New York Red Bulls vs. Houston Dynamo
TYP: 1

START: 30 czerwiec 2013, godz. 20:00
KURS: 1.85
BUKMACHER:
INFORMACJE: &quot;Czerwone Byki&quot; są wg bukmacherów faworytami tego meczu. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli Konferencji Wschodniej i dzielą je tylko dwa punkty. Zwycięstwo może więc przesądzić o udziale w play-offach. Dynamo jest jednak ostatnio w tragicznej formie. W pięciu meczach zdobyli zaledwie trzy punkty i nie zwyciężyli ani razu - więc trzy remisy... Drużyna z Nowego Jorku też zawodzi, bo nie może wygrać od trzech meczów. Ostatnio przegrali na PPL Park z Philadelphią aż 3-0. Warto jednak zauważyć, że Union bije się o fotel lidera Konferencji i jest o klasę lepszy od Nowojorczyków. &quot;Czerwone Byki&quot; na Red Bull Arenie zawsze grają lepiej niż na wyjazdach. Z ostatnich pięciu spotkań na własnym terenie przegrali i zremisowali po razie i wygrali trzy spotkania. Spodziewam się dziś, że obudzi się dziś Thierry Henry, który ostatniego gola strzelił w maju w spotkaniu z Columbus Crew.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom