>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w marcu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Nie ma założonego tematu Marzec więc wrzucam tutaj.

Minnesota Timberwolves @ Portland Trail Blazers / R.Rubio. Total Points - Over 9.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet




Raz wystawiają 12,5, dziś znów 9,5 - łapać póki nie wzrośnie
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Boozer over 15,5✅
1,9 marathon

To robi się już nudne,ale Boozer będzie cały czas kręcił dobre cyferki,dopóki nie powróci Gibson.Czyli jeszcze około tydzień czasu można śmiało grać na jego overy.
Nets mają największy problem na pozycji własnie PF i Boozer to musi wykorzystać jeśli Byki chcą wygrać.
W ostatnich 2 spotkaniach grał długo i zdobywał sporo punktów:
34min -21pkt
39min -29pkt
Z Nets powinno się to powtórzyć a linia cały czas na baardzo przystępnym poziomie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zgadzam się z powyższym typem na Boozera, tym bardziej że na pozycji PF Nets to w składzie większych kozaków nie mają i chociażby Nowitzki ładnie ich tam wczoraj punktował, a to bardzo podobny styl gry do Carlosa.
Boozer over 16.5 (1.92) Etoto ✅
No i dubla świetnie wręcz wygląda over Curry&#39;ego, bo to co On ostatnio punktuje to jest jeden wielki kosmos. W ostatnich trzech spotkaniach odpowiednio 38, 54 (!) i 25 punktów. 76ers na obwodzie bronią bardzo przeciętnie, wiec GSW będzie ich tam strasznie katowało trójkami. Mecz zapowiada się na ofensywny, a linia to tylko 22 punkty, czyli tyle co nic przy obecnej formie Stephena.
Curry over 22.5 (1.92) Etoto ✅
świetna noc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gmark 765

gmark

Użytkownik
David Lee Powyżej 18,5 Punktów @1,85 Bet365 ⛔
Stephen Curry Poniżej 23,5 punktów @2,00 Bet365 ⛔
Dziś spotykają się dwie bardzo młode ekipy z trenerami zupełnie innych pokoleń. Doug Collins lubi oprawiać swoją rotację w odpowiednio dobraną ramkę, z kolei Mark Jackson jest równie podekscytowany indywidualnymi akcjami, improwizacjami i szalonymi rajdami swoich graczy, co cała roześmiana ławka rezerwowych Golden State Warriors. Jednak Philadelphia ma dzisiaj odpowiedz na tych graczy, na gwiazdę Stephena Curry i Kleya Thompsona w postaci świeżo upieczonego all-stara Jrue Holidaya i dobrze zapowiadającego się Evana Turnera - którzy to są bardzo dobrymi obrońcami. Spodziewam się więc, że powinni oni znacząco ograniczyć dzisiejsze zdobycze punktowe backcourtu Wojowników. Ktoś te punkty musi przejąć i tu jestem pewien, że część tych punktów wyżej wymienionej dwójki powinien przejąć David Lee. Zawodnik który to jednak podczas ostatnich dwóch spotkań nie pokrył wystawionych przez bukmacherów lini punktowych dotyczących jego zdobyczy. Powodem z pewnością był fakt, iż miał na przeciw sobie świetnego obrońce w postaci Kevina Garnetta w meczu z Celtics, czy też bardzo przyzwoitego Davida Westa podczas spotkania z Pacers. David Lee zakończył odpowiednio z 12 i 10 punktami na bardzo słabym procencie. Dzisiaj 76ers nie ma odpowiedniego defensora na pozycji silnego skrzydłowego który mógłby zatrzymać Lee. Niby jest wciąż czyniący progres Kwame Brown(przez pomyłkę wybrany z #1 podczas draftu przez M.Jordana) ale to jednak typowy center - za mało mobilny aby kryć skrzydłowego takiego jak David Lee. Na pewno będą dzisiaj częste zmiany w rotacji i kryciu Davida Lee, zadanie to otrzymają pewnie Allen i Young, a najdłużej z tym problem będzie miał najgorszy obrońca w zespole - a zarazem starter Spencer Hawes. David Lee znacznie swobodniej czuł się, gdy na plecach miał Spencera Hawesa, a nie Thaddeusa Younga, grającego bardziej fizycznie. Tak też było podczas ostatniego spotkania między tymi drużynami rozegranego w Oracle Arena wygranego przez zespół gospodarzy z Oakland stosunkiem 96 do 89, D.Lee zanotował w tym spotkaniu statystyki na poziomie 25 punktów 9/19 i 11 zbiórek, warto też wspomnieć o Stephenie Curry który zanotował 11 punktów i tylko 6 asyst.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Golden State + Portland
1.88 + 1.15 = AKO 2.16 @ Betclic

Na dziś dwa mecze ekip z Zachodu. Wojownicy grają w Filadelfi, a do Oregonu przyjeżdżają Leśne Wilki.
Jaką padake gra Phily chyba każdy wie. W 9 ostatnich meczach pokonali jedynie Charlotte. Golden State to nie Charlotte, prezentują wysoki poziom. Kosmiczną koszykówkę gra ostatnio Curry, fajnie gra Jack, swoje dokładają Lee oraz Klay Thomson. Jedyną szansę 76ers widzę w osobie Hawesa, którego matchupem pewnie będzie Andris Biedrins. Ale to za mało. Na miejscach 6-9 konferencji zachodniej panuje ścisk, dlatego nie ma miejsca na lekceważenie i odpuszczanie. Warriors przegrali ostatnie trzy mecze - w Indianie, Bostonie i Nowym Jorku. Stąd wysoki kurs na podopiecznych Jacksona. Uważam że to okazja.
Do Portland przyjeżdża osłabiona Minnesota. Poza stałymi brakami, raczej nie zagra Kirilenko i Peković. Portland w pełnym składzie. 4 ostatnie bezpośrednie mecze wygrali Trail Blazers. Obydwie drużyny ostatnio przegrywają, ale pamiętajmy że mecz jest w Rose Garden, a Portland jest ekipą własnego parkietu. Myslę, że Portland się przełamie. Gram te 1.15 bo mam do obrotu bonus więc muszę dodać do ako, ale można spróbować jakieś handicapy czy over podkoszowych w obliczu braku Pekovicia.

JJ Hickson over 13.5 pts | 1.88 marathonbet
LaMarcus Aldridge over 20.5 pts | 1.9 marathonbet
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Uwazajcie, abyscie na tym GSW sie nie przejechali.. graja fatalnie, ale kiedys musza zaczac wygrywac. Szybkie spotkanie sie zapowiada. Curry z Jackiem dzis poszaleja. NBA zaskakuje i moze to zrobic w Philadelphi, wiec uwazajcie ????
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Uwazajcie, abyscie na tym GSW sie nie przejechali.. graja fatalnie, ale kiedys musza zaczac wygrywac. Szybkie spotkanie sie zapowiada. Curry z Jackiem dzis poszaleja. NBA zaskakuje i moze to zrobic w Philadelphi, wiec uwazajcie ????
Też tego się obawiam, dlatego z GSW się wstrzymam. Klasyczne spotkanie na przełamanie dla obu ekip. Sądzę, że Lee będzie kluczowym zawodnikiem podczas dziur pod koszem Sixers, dlatego proponuje grac dla niego overa.

Ja z kolei wybieram na dzisiaj inne spotkanie:

Milwaukee - Toronto 1 -5.5 MIL 1.90 Bet 365✅✅✅

Całkiem ciekawe spotkanie szykuje się w Milwaukee. Wypoczęci gospodarze wracają do domu aby ugoscic ekipę z Toronto. Ostatnie 10 meczów to bezwględna dominacja Bucks, którzy notują bilans 9-1 z Raptors. Toronto po laniu od Indiany grają b2b na terenie, który był ostatnio goscinny dla przyjezdnych, choc warto zaznaczyc, że zwycięstwo Atlanty (103-102) oraz Brooklynu (97-94) były o włos. Jednak liczę, że wypoczęty backcourt w osobach Ellisa, Jenningsa i Reddicka rozstrzela dzisiaj Raptors. Biorę HC też dlatego, że w bezposrednich spotkaniach Bucks zawsze byli górą o min. 6 pkt, więc linia ustawiona dla mnie idealnie. Parę razy już się naciąłem na nieobliczalnych Bucks, ale liczę, że dzisiaj karta się odwróci, zwłaszcza, że przyjeżdżają mający ogromne problemy na wyjazdach Raptors (8-20)

Do tego polecam jeszcze taki sam HC na Portland w meczu z Wolves (1.52 Bet365)✅✅✅, bez specjalnego komentarza
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nets +6⛔
1,78 marathon
Długo się nad tym zastanawiałem,ale ostatecznie myślę,że warto. Po głowie chodził mi over Nets 86 ale ostatecznie wybrałem handi.
Po pierwsze Bulls mają kilka osłabień i patrząc na ławkę to bieda zagląda w oczy. Robinson? Jeździec bez głowy,Butler ok,ale to żadna rewelacja. Nie wiem czy Amudson zagra,ale to byłby kolejny zawodnik mocno przeciętny. No i tyle,ciężko wygrać mecz mając tak słabą ławkę.A jeszcze w s5 gra Belinelli,który jest słaby.A i byłbym zapomniał o Hinrichu,on też gra w kratkę i przegrywa z atletycznymi zawodnikami.
Nets grają b2b,ale tylko Williams może być zmęczony,ale nie będzie grał przeciwko Westbrookowi więc nie będzie tego widać tak bardzo. Siatki mają kłopot na PF ale to nie jest dramat a na ławce mają nawet przyzwoitą rotację i lepsze pole manewru.
Pod znakiem zapytania stoi występ Denga.
Myślę,że kursy powinny być wystawione po równo bo Byki nie powalają ostatnio swoją grą i ostatnie 5 spotkań to bardzo słabe wyniki.
Handi polecam brać śmiało,myślę że Nets mogą nawet wygrać ten mecz
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ostatnie 10 meczów to bezwględna dominacja Bucks, którzy notują bilans 9-1 z Raptors.
Nie wiem czy ten argument ma wielkie znaczenie. W końcu Toronto odkąd przyszedł Rudy gra lepiej, zaczęli wygrywać.
Typu nie neguję, bo może nawet sam zagram, ale poprzednimi pojedynkami bym się zbytnio nie sugerował.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Kilka osób powyżej napisało odnośnie meczu 76ers i Warriors, że zapowiada się szybkie i ofensywne spotkanie, a ja pytam dlaczego? Fakt, Warriors są bardzo ofensywną drużyną średnio zdobywającą i tracącą na mecz około 100pkt, ale ich przeciwnicy z Philli to drużyna bardziej defensywna i underowa, średnio na mecz zdobywają 90 pkt a tracą tylko 95pkt, więc nie jestem przekonany czy to będzie aż tak ofensywny mecz.

Co do spotkania Bucks z Raptors, to jest to taki mały dwumecz o PlayOffy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,9K

jacques

Forum VIP
xmarcinx
pobrałem podobny typ (+5) i skłoniły mnie do tego też te kontuzje o których mówisz. Ale jedno ale. Bulls w tym roku wygrywali ciężkie mecze nawet gdy mieli gorszą sytuację kadrową. Coach Thibs zna się na rzeczy jak mało kto. Dla przykładu ostatni mecz h2h. Nets w pełnym składzie, grają u siebie a Byki grają bez trzech tegorocznych starterów: Hinricha, Boozera i Noaha. W trakcie meczu wypadł czwarty - Hamilton. Ale grając praktycznie w 6 graczy (Deng, Gibson grali po 48 minut, Nate i Butler 41) byli w grze do końca i dość pechowo przegrali. Także mimo, że też gram ten typ to nie jest to żaden pewniak. System gry Bulls jest podobny do Spurs. Oni nawet z potężnymi osłabieniami są zawsze groźni. Zwłaszcza z tak grającym Noahem (23 pkt, 21 zb, 11 blk, 3 prz w ostatnim meczu) i Boozerem (21 pkt, 12 zb, 11/12 z linii).
Co do Warriors, to ten mecz może zadecydować o tym czy zagrają w PO. Są ostatnio w koszmarnej formie. Niczym nie przypominają tej drużyny sprzed 1-2 miesiąca. Obrona tragiczna. Znów wypadł im Bogut. Do tego zagrają 5 mecz wyjazdowy w ciągu 8 dni, ale takie mecze muszą wygrywać, bo Lakers łapią rytm. Na szczęście dla nich 76ers w tej chwili wygląda podobnie źle. To może być bardzo brzydki mecz. Obrona słabizna, braki pod koszem. Niemniej początki mają udane. Schody pojawiają się gdy wchodzi 2 unit. Według mnie warto poczekać na live i wtedy pobrać GSW po nieco lepszym kursie.
Edit: / Marcin, miałem na myśli to zdanie: Handi polecam brać śmiało ;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No tak to jest w końcu NBA. Ale dlatego zagrałem handicap,bo gdyby miało się zdarzyć że Byki wygrają to nie wierzę,że to będzie więcej niż kilka pkt.
Dość obiektywnie prezentuje statystyka ostatnich 5 spotkań Bulls,2 zwycięstwa z koszmarnymi Bobkami i przeżywającymi duży kryzys 76&#39;ers. Dodatkowo frajerska porażka z Cavs bez Irvinga. Te wyniki przekonały mnie,że warto spróbować zagrać na Nets
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to jedno a drugie dawanie rozgrywania i rzucania Jackowi to jakaś kpina dziś była, łysy mongoł prosto w rece rywali podawał
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
A mowilem, a pisalem, ze moze to sie tak skonczyc ???? nie wazne w jaki sposob, ale Phila wygrala. NBA zaskakuje i bedzie zaskakiwac wiec trzeba lapac takie okazje. Dzis zastanawialbym sie nad Orlando i Dallas, a kursy mocno przyciagaja.. Orlando zagralo dobry mecz z Rockets, lecz niestety brak doswiadczenia dal sie w oznaki w q4. Z taka forma jak ma GSW to oni teraz musza sie powaznie wziac w garsc jesli chca wejsc do tych PO a terminarz nie jest latwy. Dallas po ostatniej wygranej tez moze sie zmobilizowac widzac co sie dzieje u Golden. Dirk juz lepiej pogrywa, partnerzy to samo, a ostatnia wygrana z Nets doda im troche skrzydel. Gdyby nie pusialstwo Dallas w q3 jak grali w Memphis to tez mecz skonczylby sie blowoutem, ale teraz jest okazja na rewanz i mysle, ze Dallas to wygra.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Oklahoma City Thunder @ Los Angeles Clippers / B.Griffin. Total Points - Over 18.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet


Griffin vs OKC 2 spotkania średnia 27 pkt. Ogólnie w topowych meczach bierze więcej ciężaru na siebie. LAC posiadają niezwykle wyrównany skład, mocną ławkę i przy odjazdach gra mniej, słabiej punktuje ale tutaj w meczu przeciw Oklahomie powinien spokojnie zagrać co najmniej 35 minut, jeśli nie więcej i rzucić te 20 oczek.


Anthony C. (New York) - James LeBron (Miami) Total Wiecej niz(58.5)
Betcity
✅

Taki zakład znalazłem na Betcity i bardzo mi się podoba. Obaj zagrają pewnie ok 40 minut i zakręcą się w okolicy over 30 pkt. Gdyby któryś z nich nie pokrył swojego overa drugi spokojnie powinien to podciągnąć. Liczę tu na mocne punktowanie Melo, który ostatnio znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. LeBron też ma coś do udowodnienia kibicom z NY, gdyż w początkowej fazie tego sezonu Miami dostało ostre lanie tam, a LeBron rzucił zaledwie 23 oczka, dziś świetna okazja by udowodnić kto rządzi na wschodzie ;)
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Philadelphia 76ers @ Washington Wizards / B.Beal. Total Points - Over 15.5 @ 1.90 ⛔
Marathonbet



Co za dużo to nie zdrowo ale obok ciągle wystawianej linii na poziomie 15,5 pkt przy tym chłopaku nie mogę przejść obojętnie. Niby szykuje się mecz underowy ale Beal pokazuje ostatnio, że nie jest to żadną przeszkodą by zakręcić się w okolicy 20 pkt. W ostatnim meczu przeciw NYC wykręcił swój najlepszy wynik w tym sezonie - 29 pkt i nie widzę powodów dla których miałby zmienić sposób swojej gry.
 
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Przyjemna linia. Melo traktuje prestiżowe mecze na wysokiej pozycji i wystarczy że cała drużyna gra na niego a on wie co zrobić z piłką. Lider Knicks przejmuje ciężar gry na siebie i obiektywnie trzeba stwierdzić, że jeśli ma dobry dzień to może nabić nawet 40 pkt. Lebron skupi na nim większą uwagę ale występuje zawodnicy którzy nie da się od tak powstrzymać. Melo należy zdecydowanie do czołówki ligi i naprawdę zdziwię jeśli nie przekroczy przynajmniej 25 punktów. Śmiało pobieram taką linię i buki na razie nie zwiększają linii.
Carmelo Anthony over 29,5 pkt 1,85 bwin

W tym starciu przewiduje zwycięstwo Clippers a dlaczego? Ano dlatego, że m.in CP3 dzisiaj zajeździ Westbrooka i pokaże mu prawdziwy basket, w głowach LA nadal cieżka porażka z Thunder na własnym terenie ze stycznia tego roku. Paul nie grał w tamtym czasie a jego obecność na parkiecie jest nadrzędna. Na Oklahomie polega głównie dwójka zawodników - Durancie i Westbrooku. Ten drugi będzie miał trudne zadanie, nie zagra przeciwko niego jakis mlokos Bledsoe tylko powazny rozgrywajacy. Martin wejdzie z ławki i swoje rzuci ale co z tego jezeli Clippers posiadaja mocniejszy pełny skład. Przewaga parkietu jest decydujaca i nie wierze w to zeby Clippers ulegli tym bardziej ze Oklahomie konczy sie wyjazd, przegrana koncowka z Denver i spotkanie z Lakers ktorych najprawdopodobniej beda chcieli udupic. Po ostatnie linia punktowa na Los Angeles tez wyglada fajnie a strzelanina wskazana.
Los Angeles Clippers wygra 1,70 bwin
Los Angeles over 103,5 punktow 1,90 marathonbet
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Z pewnych przyczyn analiza pisana i wyslana przez telefon, wiec za pewne literowki przepraszam...

Obie druzyny w raczej odmiennych nastrojach. Po znakomitym poczatku sezonu wielu wskazywalo Nowojorczykow na zwyciezcow Konferencji Wschodniej. Znakomite zgranie calego zespolu, skutecznosc rzutow za 3 oraz Melo grajacy na MVP a Smith na sixthman&#39;a... To przynosiło im fantastyczne zwyciestwa!
Cos sie jednak zaczelo psuc po powrocie na parkiet Amarego. On sam po kilku spotkaniach gral lepiej niz przewidywano jednak caly zespół zaliczał dołek. W zeszlym sezonie byly pogloski jakoby Stoudemire psul chemie w zespole i charakterami wykluczaja sie z Melo. Cos chyba moze byc na rzeczy...
Heat z kolei wolno wchodzili w sezon. Praktycznie gra bez obrony i ewentualna spinka na mocniejsze zespoły, odpuszczajac i przegrywajac z tymi słabszymi. Ba! 2 spotkania z Knicks okazaly sie przegrane w tym sezonie. Jednak wszystko odwrociło sie o 180 stopni. 13 meczy bez porażki to bardzo duzo jak na specyfike NBA. Praktycznie zarezerwowali juz sobie 1 miejsce w Konferencji. W końcu jednak przegrają a przeciwnik dzis idealny.
NYK wpadli w dolek 4 przegranych i spadli w tabeli. Teraz seria 3W i odzyskali 2 miejsce jednak caly musza sie bronic przed mocnymi u groznymi Pacers.
Chandler niedawno zaliczył 28 zbiorek w meczu z GSW. Heat maja duży problem w tym aspekcie wiec nie zdziwie sie jesli Tyson znowu zakreci sie wokół 20 zbiorek. Powinno to przyniesc duzo punktów gospodarzom. Wczoraj kurs na gospodarzy w okolicach 2,1 dzis juz 2,6 wiec moim zdaniem warto!

Sixers w koncu wygrali. Nie zmienia to jednak faktu, ze poki co jest to zespół przecietny. Beda b2b i grajac w Waszyngtonie, na terenie gdzie polegali najwieksi, nie sadze by zagrozili Wizards w odniesieniu zwyciestwa. Kurs fajny na podbicie, lepszy i bezpieczniejsxy nizli na Pacers, a i mozna sie o jakiej handi prosic. Wizards +10

W dziale ciekawostek ktos dał typ na wejscie Lakers do PO. Co za bullshit! Jak to sie stanie to zespół na zachodzie na 9 miejscu, czy to Jazz czy GSW lub Rockets beda najwiekszymi frajerami tego sezonu. A ja sie potne w plasterki i sprzedam jako kocia karma ;)

Propozycje:
NYK ML @2,62
Wizards ML/-6 @1,45/1,98


e. ufff godzina pisania i kminienia jak tu teraz wstawic obrazek ale udało sie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom