>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fonbet

S 269

sztywny

Użytkownik
Tak jak w temacie...

chcialbym sie dowiedziec jakie sa wasze opinie na temat tego buka,znakomita oferta z tenisa mala minimalna wplata.wolaja o skan dowodu??

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 0

cleaner

Użytkownik
Prosze ja ciebie, co to w ogole jest ?

1. Strona prawie nie dziala
2. Tej strony prawie nie ma
3. Co to w ogole jest ?

Na pierwszy rzut oka wyglada mi to na strone zlodziejaszka ktory zrobil ja w notatniku i kradnie kase.

Drugiego rzutu okiem nie bedzie.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Prosze ja ciebie, co to w ogole jest ?

1. Strona prawie nie dziala
2. Tej strony prawie nie ma
3. Co to w ogole jest ?

Na pierwszy rzut oka wyglada mi to na strone zlodziejaszka ktory zrobil ja w notatniku i kradnie kase.

Drugiego rzutu okiem nie bedzie.
mi wszytsko dziala,prosze nie wypisuj mi tu takich bzdur.To bylo pytanie do osob ktore tam graly albo cos slyszaly o tym buku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1

squall777

Użytkownik
Witam. Mam pytanko w sprawie tego buka. Gdzieś w jakimś temacie czytałem że można wpłacać na niego z webmoney (a mam tam troche kasy i chce ją wykorzystać), sprawdziłem i faktycznie ma tą opcję. Jednak przed rejestracją chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was gra na nim? Jak wyglądają wypłaty, kursy i w ogóle jak go oceniacie pod kontem innych tych popularniejszych buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam. Mam pytanko w sprawie tego buka. Gdzieś w jakimś temacie czytałem że można wpłacać na niego z webmoney (a mam tam troche kasy i chce ją wykorzystać), sprawdziłem i faktycznie ma tą opcję. Jednak przed rejestracją chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was gra na nim? Jak wyglądają wypłaty, kursy i w ogóle jak go oceniacie pod kontem innych tych popularniejszych buków.
Po pierwsze zobacz PW. Odpisałem Ci na Twoje pytania dotyczące pinnacle.
A teraz co do fonbetu.
Ja tam grałem dopóki mnie nie zlimitowali.
Mogę zagrać max. 5€ każdy mecz. Poniżej screen że na Ligę Mistrzów mogłem zagrać tylko 5€.

W bardzo ekspresowym tempie limitują.
Na pytanie czemu dostałem tak szybko limit otrzymałem taką odpowiedź.

Na livebettingu można trochę pograć.
Ofertę mają dobrą, oferta live bardzo fajna. Wypłaty dość szybko robili. Korzystałem tylko z Moneybookers.
Ale...
* Zapytanie na wypłatę wygranej:
o Dla otrzymania wygranej trzeba sporządzić zapytanie w rozdziale
o Twoje konto &gt;&gt;&gt; Zlecenia &gt;&gt;&gt; Zapytanie na wypłatę wygranej Moneybookers
o Zapytanie trzeba sporządzać przez angielską wersję sajtu
* Czas oczekiwania: Payouts are instant as soon as Fonbet procedes to certain checks.
* Minimalna ilość: 20 USD (lub równowartość w innej walucie)
* Prowizja za przelew: Potrąca się komisowe systemu Moneybookers (1%) będzie potrącona z twojego konta
Co do wpłat przez WebMoney to zrobił Ci screen co jest jak wchodzę w tę opcję.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nie miałem nigdy problemów z Fonbetem,mimo,ze nałożyli mi dawno limit 5ojro_Ostatnio ,patrzę ,mogę grać za więcej,pograłem sobie w niedziele uzbierałem prawie 40 ojro ,chcę wypłacić a tu problem,nie mogę wypłacić pieniędzy na MB,kombinuję już dwa dni,nie tylko ja ,Vader też mi pomaga,lecz juz nie mam siły do nich.Nie polecam tego buka ,a szkoda ,bo ma fajne oferty.
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Witam!
Nie wiedziałem czy zakładać nowy osobny temat czy nie, jednak moje zagadnienie dotyczy tego bukmachera i postanowiłem, że napiszę tutaj. Kilka dni temu dokładnie 5 lipca obstawiając na livebettingu wygrałem w ciągu jednej nocy pokaźną sumkę. Postanowiłem, że wypłatę zlecę z rana... Jednak po zalogowaniu się następnego dnia na konto okazało się, że mam zablokowane jakiekolwiek możliwości zarządzania kapitałem. Nie mogę składać zakładów i oczywiście zlecić wypłaty. Moje konto jest po prostu zablokowane. Na maila nie otrzymałem żadnej informacji od tego bukmachera co, jak i czemu założono mi blokadę na konto. Kilka dni temu wysłałem pierwszy a dziś drugi mail na adres [email protected] Please, enable JavaScript in your browser* z zapytaniem co się stało z moim kontem. Odpowiedzi nie otrzymałem. Czy jest ktoś kto potrafi pomóc w tej sprawie?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Spróbuj się skontaktować z nimi przez stronę jest taka opcja, bo na e-mail chyba jeszcze nikomu nie odpowiedzileli, Ogolnie to banda ruskich pijaków więc za wiele sie nie spodziewaj
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Odświeżę problem. Dalej nie mam żadnych odpowiedzi z ich strony. Czy jest w takim razie inna możliwość by odwoływać się do &quot;wyższych instytucji&quot; w związku z zaistniałą sytuacją? Jeżeli tak to prosiłbym o podpowiedź gdzie i ewentualnie oraz w jaki sposób na podstawie ich licencji mogę próbować rozwiązać problem... Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam,
Sprawa nie jest prosta bo ten bukmacher nie ma licencji w &quot;cywilizowanych krajach/organizacjach&quot; - http://www.fonbet.info/content/fon_License.pdf
Ja kontaktowałem się z nimi za pomocą tego maila [email protected]
Na maile odpisywali po kilku dniach. Poza tym treść była bardzo lakoniczna i wyglądało to jakby odpisywał &quot;kolega, koledze&quot;.
Reszta info - odpisałem na PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 1

michalpop18

Użytkownik
Witam ponownie,
Problem rozwiązany, wczoraj w nocy bukmacher odblokował mi konto. Odpowiedzi drogą mailową nadal żadnej nie uzyskałem (świadczy to o poziomie tego bukmachera), jednak najważniejsze, że środki już są bezpieczne na mb. Dziękuję za pomoc Vader&#39;owi.
Pozdrawiam.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Nie polecam fonbeta. Chce wyplacic kase i te pajace zmuszaja mnie zebym zrobil to do banku mimo ze mieli opcje MB i ja zablokowali. To jest jakas ruska parodia.
Odpisali mi tak jak to ktos napisal &quot;jak kolega koledze&quot;
 
P 0

pabel

Użytkownik
Nie polecam fonbeta. Chce wyplacic kase i te pajace zmuszaja mnie zebym zrobil to do banku mimo ze mieli opcje MB i ja zablokowali. To jest jakas ruska parodia.
Odpisali mi tak jak to ktos napisal &quot;jak kolega koledze&quot;
Witam mam podobny problem z wypłatą z fonbet na moneybookers. Jedyna opcja wypłaty to przelew choć wcześniej była też przez moneybookers dopóki nie chciałem z niej skorzystać. Czy udało się komuś rozwiązać ten problem? Bo nie wiem jak sobie z nim poradzić. Bardzo bym był wdzięczny za odpowiedz.
Pozdrawiam
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam mam podobny problem z wypłatą z fonbet na moneybookers. Jedyna opcja wypłaty to przelew choć wcześniej była też przez moneybookers dopóki nie chciałem z niej skorzystać. Czy udało się komuś rozwiązać ten problem? Bo nie wiem jak sobie z nim poradzić. Bardzo bym był wdzięczny za odpowiedz.
Pozdrawiam
Pabel ,dałem Ci odpowiedź na PW.Pzdr fox71.
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Oni w regulaminie mają chyba taki zapis, że mogą według swojego uznania zablokować inne możliwości wypłaty. A żeby było śmieszniej to jeśli mnie pamięć nie myli za przelew bankowy pobierają opłatę kilkunastu euro. Omijać łukiem(chociaż prawda taka, że goli się ich niesamowicie).
pozdrawiam michalpop18
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Bdb buk dla ogarniętych, jednak najpierw polecam pograć, zweryfikować, wypłacić, a potem dopiero Grać, jeśli do tego czasu nie dopadnie nas limit 20e... Sporo dziwnych linii, h2h itp
 
Do góry Bottom