>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 pytania od zielonego

jesse 1K

jesse

Użytkownik
Mam dwa pytania. Narazie grałem tylko na wygrane i remisy. Handicapy i undery/overy mnie nie obchodziły, lecz teraz sie temu uważnie przyglądam. Obstawiam na bahu.
Jest przykładowy zakład :

Rayo Vallecano - Real Valladolid (under/over 2.5) (1) 1,85 (2) 1,75

Jeśli postawie na 1 to znaczy, że drużyna strzeli poniżej czy powyżej 2,5 gola ?? Nie do końca to rozumiem.

Rayo Vallecano - Real Valladolid (0:1) (1) 2,90 (X) 3,40 (2) 1,90

Jeśli postawie 1 to Rayo musi strzelić minimum 2 bramki tak ? Jak Real strzeli jedną to Rayo musi strzelić 3 bramki itd...?? Jeśli postawie X to Rayo musi strzelić tylko 1 gola ?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Rayo Vallecano - Real Valladolid (under/over 2.5) (1) 1,85 (2) 1,75
Opcja (1) to typ, że w meczu padnie poniżej 2,5 gola
Opcja (2) - powyżej 2,5 gola
Rayo Vallecano - Real Valladolid (0:1) (1) 2,90 (X) 3,40 (2) 1,90
Jeśli postawie 1 to Rayo musi strzelić minimum 2 bramki tak ? Jak Real strzeli jedną to Rayo musi strzelić 3 bramki itd...?? Jeśli postawie X to Rayo musi strzelić tylko 1 gola* ?
Tak z tym że:
* jednego gola więcej od Realu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aenov 1

aenov

Użytkownik
Jesli postawisz na 1 to oznacza ze w calym meczu ma pasc ponizej 2.5 gola a jesli drugie to powyzej 2.5 gola ma pasc w meczu.
Tak z tym ze ma pasc gol wiecej dla Rayo
@ Eh szybszy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Mam dwa pytania. Narazie grałem tylko na wygrane i remisy. Handicapy i undery/overy mnie nie obchodziły, lecz teraz sie temu uważnie przyglądam. Obstawiam na bahu.
Jest przykładowy zakład :
Rayo Vallecano - Real Valladolid (under/over 2.5) (1) 1,85 (2) 1,75
Jeśli postawie na 1 to znaczy, że drużyna strzeli poniżej czy powyżej 2,5 gola ?? Nie do końca to rozumiem.
1 - stawiasz na under 2.5 bramki w całym meczu
2- stawiasz na over 2.5 bramki w całym meczu
Zakład dotyczy obu ekip.
Jak będzie na konkretną ekipę to będzie pisało , że dotyczy konkretnej ekipy
Rayo Vallecano - Real Valladolid (0:1) (1) 2,90 (X) 3,40 (2) 1,90
Jeśli postawie 1 to Rayo musi strzelić minimum 2 bramki tak ? Jak Real strzeli jedną to Rayo musi strzelić 3 bramki itd...?? Jeśli postawie X to Rayo musi strzelić tylko 1 gola ?
W przypadku postawienia 1 Rayo musi wygrać minimum 2 bramkami np 2-0 , 3-1 , 4-2 , 3-0 etc.
W przypadku postawienia na X Rayo musi wygrać jedną bramką tj. 2-1 , 1-0 , 3-2 , 4-3
W przypadku postawienia na 2 - wygraną zakładu zpaewnia w meczu remis lub wygrana Realu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom