>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Program do analizy rozdań

B 25

bacius93

Użytkownik
Witam , szukałem na forum ale nie znalazłem być może przeoczyłem jeśli tak to z góry przepraszam

Chodzi mi mianowicie o program do analizowania własnej gry , chodzi mi o takie HH, aczkolwiek chcialbym żebym mógł zrzucic cała historie gier np danego turnieju dajmy to 200 rozdan i rozdanie po rozdaniu analizować . Istnieje coś takiego ? Jeśli nie to jak kwestia analizy własnej gry wygląda u was?;)
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem ale np. holdem menager lub pt. Ale wydaje mi się, że te programy powinny Ci być już znane ????
 
B 25

bacius93

Użytkownik
znam , aczkolwiek nie używałem ???? Czyli rozumiem moge wylaczyc no POkerstarsa i zaimportowac plik txt z rozdaniami i analizowac? ????
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
no pewnie, ja jak mam jakąś ciekawą, problematyczną rękę to sobie daje: żądania - historia rozdań i np import ostatnich 10 rąk i mi na pocztę przychodzi
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Tak. Holdem manager sam znajdzie historie rozdan na Twoim dysku oczywiscie jezeli w opcjach swpojego roomu zaznaczyles aby zapisywalo ci historie, i kazda reka bedzie dostepna automatycznie do analizy.
 
B 25

bacius93

Użytkownik
no pewnie, ja jak mam jakąś ciekawą, problematyczną rękę to sobie daje: żądania - historia rozdań i np import ostatnich 10 rąk i mi na pocztę przychodzi
no wiem , aczkolwiek mi chodzilo bardziej o przedstawienie w graficzny sposob ????
 
Do góry Bottom