>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.02.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na nied zielę - 17 Lutego

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
K 8

krasux

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania Primera Division
Spotkanie : Valladolid - Atl.Madryt
Typ : 2
Kurs : 2.00
Bukmacher : Bet365
Analiza : O godzinie 19 na własnym stadionie Valladolid będzie podejmować Atl.Madryt. Goście na pewno będą chcieć przerwać złą passę dwóch przegranych meczy z rzędu . Poza tym Valladolid nie jest dla nich trudnym rywalem o czym świadczą ostatnie wyniki bezpośrednich starć : 2:1 3:1 0:4 , wszystko dla Atletico .Myślę , że będzie gładkie zwycięstwo gości.

kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Spotkanie: Zwolle - Feyenoord
Typ:
Feyenoord wygra oraz Powyżej 2.5 bramki w meczu
Kurs: 2,60
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Portowcy są w czubie tabeli i realnie liczą w walce o tytuł. Zespół gospodarzy na razie na odległej szesnastej pozycji w lidze. Zwolle u siebie jest najgorzej grającą drużyną w lidze. Ich bilans to 1-3-7, bramki 9-20. Feyenoord w meczach wyjazdowych legitymuje się bilansem 5-2-4, bramki 15-18. Średnia bramek w meczach u siebie Zwolle to 2,6, natomiast Portowców na wyjazdach 3,0. Gospodarze niedzielnej potyczki w ostatnich dwóch meczach u siebie zanotowali poniżej 2,5 gola. Ta seria nie potrwa dłużej, tym bardziej, że Zwolle odwiedzi Feyenoord.
⛔100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka Nożna Meksyk
Spotkanie : Leon - San Luis
Typ: Mniej niz 1,5 gola
Kurs: 3.50
bet365
Na godz 3 w nocy zaplanowano spotkanie dwoch najsłabszych ekip ligi Meksykanskiej, zagraja ze soba Leon kontra San Luis, obydwie ekipy nieimponuja w tym sezonie poziom bramkowy maja dobry strzelaja i traca sporadycznie ale zawsze jest ten jeden w tył, dzis spodziewam sie rownego meczu i braku goli a dla swietego spokoju daje mniej niz 1,5 gola w razie tego jendego ???? Ostatnim razem Leon wygrał u siebie 1-0 mile widziany był nawet wynik tym razem w druga strone Leon w kazdym meczu u siebie strzelał a San luis na wyjezdzie tez w kazdym czas zeby kogos pasa padła a moze i dwie , ale napewno bede walczyc o 3 punkty obydwie ekipy zobaczymy jak to bedzie powodzenia !
⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Doha
Spotkanie: V. Azarenka - S. Williams
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Ciężko przejść obok tak wysokiego kursu w stronę Białorusinki, i nie jest to polowanie na jakąś sensację. Spodziewałem się razej kursu 2,20 na Białorusinkę. Zwłaszcza że Serena zmaga się z przeziębieniem. Po dzisiejszym spotkaniu z M. Sharapova stwierdzam jedną istotną kwestię. Amerykanka nie jest w swojej formie, a widać to przede wszystkim w momencie gdy dochodzi do wymian. Williams popełniła z Rosjanką dużo błędów. Proste piłki lądowały w siatkę. Gdyby Maria miała mocniejszą główkę i nie panikowało po stracie swojego podania a przetrzymała Amerykankę tak jak robiła to P. Kvitova moglibyśmy być ponownie świadkami dreszczowca. Forma Marii jednak od początku nie powalała i ciężko było się spodziewać aby zagrała w połowie chociaż tak dobrze jak Petra. Serwis Amerykanki również średnio. Jak przełamała Rosjankę w pierwszym secie wyglądał już lepiej, ale to nie ta Serena co rok temu gdy lała wszystkich jak chciała. Victoria Azarenka pokazała dzisiaj z Agnieszką Radwańską że jak się zmotywuje to wchodzi na najwyższe obroty. Polka grała jak grała, ale nie zmienia to faktu że Victoria za każdym razem jak gra z Polką gra najlepsze swoje spotkania w turniejach. Widać to gołym okiem. Między dziewczynami musi być coś bardzo poważnego skoro Białorusinka w taki sposób do spotkań z Polką podchodzi. Serwis Białorusinki stał na dobrym poziomie. Jeżeli Azarenka zagra tak zmotywowanie z przeziębioną Amerykanką to będziemy mieli powtórkę z rozrywki z US Open, chociaż różnica jest taka że wtedy Serena grała na wysokim poziomie a w tej chwili jej gra nie powala. Zapewne obie się zmotywują na to spotkanie ponieważ będą walczyć o to kto jest numerem jeden. Po takim kursie warto spróbować Azarenkę ponieważ przy niedyspozycji Amerykanki jest to dla mnie typ 50/50. Białorusinka ma szanse według mnie jak nigdy w ostatnich latach pokonać Amerykankę.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
La Liga
⚽ CF Valencia - RCD Mallorca
Valencia (-1 HA) Bet365 1,63
Valencia od 4 meczy na Mestalla nie zaznała smaku zwycięstwa, takie serie u nich prędzej czy później się kończą. Braki zwycięstw u siebie były spowodowane trudnym terminarzem, w lidze czekał na nich Real później Barca, w Copa Del Rey trafili na Real, a z PSG grali z okazji Ligi Mistrzów. Teraz przyjeżdża do nich Majorka z nowym trenerem, ale czy coś jeszcze pomoże tej drużynie? Ostatnio przegrywają wszystko jak leci, jedynie remisowali z Osasuną która również walczy o utrzymanie w dolnej części tabeli.
Może i Valencia w tym sezonie gra poniżej swoich ambicji to jednak w tym meczu powinni spokojnie wygrać, walczą też o 4 miejsce z Malagą o premiowane miejsce w kwalifikacjach do gry w Lidze Mistrzów.
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad - Levante
Typ: BTS
Kurs: 1,9
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w lidze Hiszpańskiej. Real Sociedad podejmuje na własnym stadionie Levante. Sociedad zajmuje aktualnie 7 pozycję w tabeli a Levante 9. Sociedad w ostatnich 3 meczach zaliczył 2 zwycięstwa i 1 remis, natomiast Levante 2 porażki i remis oraz wygraną w Lidze Europejskiej z Olimpiakosem. Z racji gry u siebie Sociedad wydaje się być faworytem tego spotkania i pewnie strzelą 1 lub więcej bramek.Levante jest drużyną która potrafi mocno zaskoczyć i myślę że nie odpuszczą tego spotkania i także strzelą jakąś bramkę. Na uwagę zasługuje też fakt że większość meczy pomiędzy tymi drużynami kończyło się bramkami obu drużyn.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,WTA Dubai , kwalifikacje
Spotkanie: Ayumi Morita- Jie Zheng
Typ: Morita wygra 2:0
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dziisaj wybieram spotkanie pomiędzy Japonką Moritą i Chinką Zheng...Zacznę od chinki która w tym roku wygrała 4 pojedynki w tym 2 ze słabiutką wtedy ( i obecnie???) Stosur, z poważniejszych przeciwnczek to przegrana z Georges, reszta to płotki...Co innego Morita która początek roku może zaliczyć jak najbardziej do udanych...Sydney to porażka z Na LI ale po drodze ograła Hantuchovą Erakovic i Hradecka, pożniej w AO zatrzymała się na S. Williams a więc wiadomo.W Pattaya City przegrała z Bratchikową której wyszedł turniej życia co pisałem kieyś a zdołałaa pokonać Ivanović i Date Krum...W Fed Cupie odniosła 2 gładike zwycięstwa z rosjankami Makarovą i będącą w bardzo dobrej dyspozycji Vesniną...Nie wiem co robią buki że wystawiają 1,8 na czysty win ale korzystajcie panowie i panie...Ja zaryzykuje bardziej i gram na dokładny wynik 2:0...PEWNIAK!!!!!

⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plusliga
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów vs Skra Bełchatów
Typ: Asseco Resovia Rzeszów
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1 meczy fazy play-off pomiędzy tymi drużynami.Jest to para której mecze zapowiadają się najbardziej emocjonująco.Przed sezonem chyba nikt nie spodziewał się że już w pierwszej fazie play-off na przeciwko siebie stanie Mistrz oraz Wicemistrz Polski.Na obu drużynach ciąży ogromna presją.Oba kluby należą do najbogatszych w naszej Pluslidze i chyba zarówno działacze jak i kibice obu drużyn nie wyobrażają sobie innego scenariusza niż awans ich drużyny.Prawda jest jednak taka że jedna z tych ekip po tych spotkaniach będzie musiała pożegnać się z marzeniami o medalu Mistrzostw Polski.Obie drużyny nie najlepiej spisywały się na początku sezonu.Ostatnio w dużo lepszej formie jest Resovia i liczę że to oni wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.W ostatnich pięciu meczach fazy zasadniczej Skra zanotowała aż 3 porażki przy czym Asseco zaledwie jedną.Skra bardzo zawiodła w LM gdzie odpadła z Arkasem Izmir.Resovia na finale Pucharu Polski w Częstochowie pokazała że ich forma zwyżkuje i mogą jeszcze namieszać w tym sezonie.Za Resovią stoi na pewno własny parkiet oraz wspaniali kibice którzy w takich meczach &quot;spinają się&quot; i tworzą na prawdę wspaniały doping który często niósł Mistrzów Polski do zwycięstwa.Na pewno porażka u siebie mocno skomplikowała by sytuację Resovii dlatego muszą wygrać u siebie dwukrotnie.Skra to nie jest już ta drużyna która była blisko zdobycia LM.Grają bardzo nieregularnie i potrafią przegrywać banalnie punkty.Resovia u siebie niejednokrotnie pokazała że na prawdę ciężko ją pokonać o czym świadczy chociażby łatwe zwycięstwo 3:0 z rewelacją tego sezonu Delectą Bydgoszcz.W wypowiedzach siatkarzy można odczuć duże napięcie przed tym spotkaniem.Jestem kibicem Resovii dlatego nie pozostaje mi nic innego jak stawianie na &quot;moją&quot; drużynę.Nie robię tego jednak tylko z powodów sentymentalnych.Jak dla mnie na chwilę obecną Resovia jest lepszym zespołem niż Skra.W tamtym sezonie Resovia również nie najlepiej spisywała się w fazie zasadniczej jednak gdy doszło do walki o medale nie miała sobie równych i liczę że tak będzie i tym razem.
Oto kilka wypowiedzi siatkarzy przed tym meczem:
Krzysztof Ignaczak-libero Asseco Resovi Rzeszów: Nie wiem, jak koledzy z Bełchatowa, lecz my na pewno przed sezonem nie chcieliśmy na nich trafić już w ćwierćfinale. Niestety, czeka nas bój o miejsce w czwórce, a jeden zespół zostanie z niczym.
Paweł Zatorski-libero Skry Bełchatów: My też się tego nie spodziewaliśmy. Czekają nas bardzo ciężkie, a dla wszystkich, mam nadzieję, bardzo ciekawe mecze. Dla jednego z zespołów będzie to ogromna porażka grać o miejsca 5-8, ale wychodzimy na boisko podjąć walkę największą z możliwych.
Jochen Schops-atakujący Asseco Resovi Rzeszów: Wszyscy o tym doskonale wiemy i koncentrujemy się już wyłącznie na najważniejszych rozstrzygnięciach w PlusLidze. Zdajemy sobie sprawę, że od naszego zespołu oczekuje się zwycięstw. Każdy z nas czuje ogromną determinację i chęć gry. Również w pojedynkach ze Skrą będziemy potrzebowali takiego ducha zespołu i gotowości do gry i pomocy drużynie ze strony każdego z nas.
Michał Winiarski-przyjmujący Skry Bełchatów: Bojowe nastroje panują również w zespole z Bełchatowa. – Przed sezonem byłoby to nie do pomyślenia, że już na tym etapie spotkają się dwie najlepsze ekipy minionego roku. Teraz już wiadomo, że któraś z nich nie zagra w czwórce.
Myślę że takie wypowiedzi najlepiej oddają co będzie się działo na Podpromiu w niedzielne popołudnie.Ja liczę że Resovia pokaże swoją wyższość nad siatkarzami z Bełchatowa
Przewidywane składy obu drużyn:
Asseco Resovia- Akhream, Lotman, Tichacek, Bartman, Kosok, Nowakowski, Ignaczak
Skra Bełchatów: Wlazły, Woicki, Kłos, Pliński, Winiarski, Atansijevic, Zatorski

✅72
 
woomeer 15

woomeer

Użytkownik
Holandia:Eredivisie
Vitesse - Groningen

17.02.2013 12:30
Typ: Wygrana Vitesse
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Krótka Analiza:
Vitesse ostatnio zremisowało u siebie z silnym PSV 2 : 2. U siebie Vitesse gra bardzo dobrze i mam nadzieję że tutaj wygrają bo są silniejszą drużyną na papierze natomiast Groningen w ostatnich 5 meczach na wyjeździe 3 razy przegrał raz zremisował i raz przegrał.

kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera Division
Spotkanie: Cartagines - Santos de Guapiles
Typ: Cartagines (-1.5)
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 23:00 polskiego czasu odbędzie się mecz kostarykańskiej Primera Division pomiędzy drużyną Cartagines a ekipą Santos de Guapiles. Jest to mecz w ramach 7. kolejki. Aktualny lider podejmuje u siebie piątą drużynę ligi. Ekipa The Blues jest póki co rewelacją rozgrywek. Zajmuje pierwsze miejsce z bilansem 18 punktów, wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze. W tych meczach strzelili 14 bramek, stracili zaledwie trzy (wszystkie na wyjeździe). W meczach domowych zawsze wygrywali co najmniej różnicą dwóch bramek (dwukrotnie 2:0, raz 3:0). Ekipa gości legitymuje się bilansem 2 wygranych, 2 remisów i 2 porażki. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze to dwa ostatnie pomiędzy Cartagines a Santos na stadionie Estadio José Rafael Fello Meza Ivankovich kończyły się zwycięstwami Cartagines 6:0 i 5:1. Wierzę, że wspaniała passa The Blues przetrwa i to spotkanie i Cartagines zmiotą rywali z powierzchni ziemi.
⛔100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina:Skoki Narciarskie,Obersdorf
Spotkanie:hmm chyba nie trzeba pisac wszystkich druzyn? :p
Typ:Slowenia
Kurs:3,0
bwin
Jutro druzynowy konkurs w lotach na mamucie w Obersdorfie.Bukmacherzy lekko faworyzuja Norwegow,zapewne po wynikach z dzisiejszego konkursu.Jednak ja upatruje spore szanse wlasnie na Slowencow.Dzis w turnieju zabraklo im nieco szczescia,lecz trzeba przyznac skakali prawie doskonale.(maly niedosyt po skokach Kranjca)Nie wiem jakie sklady beda,podejrzewam ze Kranjec,Prevc,Hvala i Tepes,dzis ich wyniki byly w wiekszosci ponad 200m w obu seriach.Nie wolno zapominac o groznych Norwegach,ktorzy dzis skakali naprawde swietnie i powrot formy A.Jakobsena m.in.Mysle ze Slowency wyciagna wnioski z dzisiejszego tyrnieju i jesli pogoda nie bedzie platac figli bedzie naprawde swietne widowisko i Slowency stana na najwyzszym podium
Ps:za realna kase gram tak:Zwyc Norwegii 250j po kursie 2.75
Zwyc Slowenii 250j po kursie 3.00
pzdr i good luck
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Victoria Azarenka - Serena Williams
Typ: Azarenka +1,5 seta
Kurs :1,82
Bukmacher: Unibet

Jak już wcześniej koledzy w dziale tenisowym zauważyli bukmacherzy przesadzili z kursem na Azarenkę, dzisiaj Viktoria pokazała w meczu z Agą dużą klasę, była bardzo skoncentrowana, popełniała mało błędów, czuła się na tyle mocna że do siły dołożyła techniczne zagrania, które nie są jej mocną stroną. W mojej ocenie pokazuje to,że Azarenka w Doha czuje się bardzo mocno i pewnie. Po drugiej stronie siatki mamy przeziębioną Serena Williams, która dzisiaj była w swoich zagraniach dość niepewna, popełniała niewymuszone błędy. Dzisiaj Szarapowa była zbyt spanikowana żeby to wykorzystać. Azarenka jest bardzo regularna i każdy błąd Sereny wykorzysta. Wybrałem typ bardziej asekuracyjny +1,5, bo zamierzam zagrać dość grubo a czysty win przeciw Williams jest jednak jakimś ryzykiem. Seta Azarenka powinna ugrać, kurs 1,82 dla mnie bomba.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Biathlon, MŚ bieg ze startu wspólnego kobiet
Spotkanie: Vita Semerenko - Jana Gerekova
Typ: Vita Semerenko
Kurs: 1,46
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Przeglądając ofertę rzuciła mi się w oczy para Vita Semerenko vs Jana Gerekova. Zdaje się, że bardzo słusznie...
Na MŚ w Nove Mesto wyniki w sprincie: Vita 3 - Gerekova 11. W pościgowym obie panie 4-krotnie pudłowały i spadły odpowiednio na 9 i 18 miejsce (Vita lepszy czas biegu o 13 sekund). Do kompletu bieg indywidualny Semerenko 5 - Gerekova 62 (po serii pudeł).
Na przekroju sezonu zwrócił uwagę fakt, że Vita gdy dobrze idzie na strzelnicy, to i ma lepsze czasy biegowe. A kiedy nie idzie... to jakby odpuszczała na trasie biegowej. Jednakże być może są to subiektywne odczucia. Fakty są takie, że w występach indywidualnych na MŚ w Nove Mesto za każdym razem lepsza od rywalki z pary h2h. Aby utwierdzić mnie w przekonaniu co do typu, porównałem wyniki z dwóch startów masowych w tym sezonie: Pokljuka i Ruhpolding.
Semerenko 20 miejsce z 4 pudłami, Gerekova 27 miejsce z 8 pudłami | Następnie Semerenko 4 miejsce z 1 pudłem, a Słowaczka 21 miejsce z 4 pudłami (prawie 2minuty straty).
Cóż więcej dodać? Ano można... statystyki strzeleckie. Vita Semerenko 87%, a Jana Gerekova 79%.
To chyba wszystko. ???? I właśnie wszystko wskazuje, że to Vita będzie górą. Oby nie było tutaj żadnego przekłamania ;) Pobieram typ na Vitę Semerenko!
✅46
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej , NHL
Spotkanie: New Jersey Devils @ New York Islanders
Typ: New Jersey Devils ML OT (włącznie z dogrywka i rzutami karnymi)
Kurs: 1,97
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Diabły w mistrzowskim stylu wyszli dziś z opresji kiedy przegrywali już w stosunku dwóch bramek z Lotnikami. To tylko po raz kolejny utwierdza w przekonaniu, że tego typu &quot;match&#39;up&quot; z bogatą ofensywą rywala, lecz kulejącą defensywą wpływa zdecydowanie na ich korzyść i łatwość w grze. Bardzo podobny poziom do Flyers prezentują własnie Isles, którzy zdążyli już trzykrotnie mierzyć się w tym sezonie z Diabłami przegrywając dwukrotnie w NY i raz inkasując komplet po bardzo wyrównanym meczu w Newark. Devils doskonale wiedzą jak z nimi grać, ponadto DeBoer jasno stwierdził po dzisiejszym meczu z Flyers, że wnioski po tych szybkich 3 ciosach Lotników w nieco ponad 2 minuty muszą zostać konsekwentnie wyciągnięte, tym bardziej że w starciu z ekipami pokorju Isles może to być na porządku dziennym uwzględniając ich sytucje w lidze i desperackie podejście na wydłużenie jakichkolwiek szans na playoffy w tym sezonie. Diabły przystąpią co prawda &quot;back to back&quot; , ale uważam że w ich przypadku nie ma to większego znaczenia, tym bardziej że już raz wygrali w tym sezonie z Islanders 3:0 będąc własnie w takiej sytuacji. W bramce wystąpi Hedberg, który nie przegrał jeszcze w tym sezonie i uchodzi za jednego z najlepszych jak do tej pory backupów w lidze (zanotował również shutout z Isles w ich ostatnim meczu). Stawiam na zespół aktualnie lepszy, który w tym sezonie jeszcze mnie nie zawiódł.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gwatemala, Liga Nacional
Spotkanie: Suchitepequez - Comunicaciones
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Bukmacher: bwin
Analiza:

Gości w Clausurze czeka pierwszy poważny sprawdzian, mianowicie pierwszy mecz na wyjeździe, bo ostatnie trzy kolejki rozgrywali na własnym obiekcie, gdzie spodziewanie wygrywali. W sumie to sam nie wiem co wybrać na ten mecz, ale zobaczymy, bo Suchi u siebie są bardzo mocni, a z gośćmi na pewno nie odpuszczą. H2H ciekawe, na 18 spotkań gospodarze zwycięsko wychodzili ośmiokrotnie (w 3 meczach nie padł BTS), pięć razy padł wynik remisowy (tylko raz bezbramkowy), a resztę spotkań, czyli 5 wygrywało Comunicaciones (gry wygrywali zazwyczaj BTS nie padał, było tak w czterech z pięciu przypadków). Dziś zapewne zdecyduje się na BTS&#39;a, bo obie ekipy dobrze weszły w sezon, goście grają najlepiej w lidze na wyjazdach a gospodarze, jak to w Gwatemali bywa są bardziej produktywni. Dodatkowe informacje o obu ekipach możecie zobaczyć na Twitterze.
@CremasOficial - Comunicaciones
@csdsuchi - Suchitepequez
⛔100
 
muzzy-izzet 3

muzzy-izzet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primeira Liga
Spotkanie: Pacos Ferreira - Nacional
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pacos Ferreira to rewelacja obecnego sezonu w lidze portugalskiej. Przy kłopotach Sportingu i słabszej postawie Bragi, drużyna z niewielkiego miasteczka położonego nieopodal Porto ma szansę nawet na zakwalifikowanie się do eliminacji Ligi Mistrzów, po raz pierwszy w historii klubu. Spore ambicje ekipy potwierdzają ostatnie spotkania - w pięciu ostatnich spotkaniach Pacos Ferreira wygrało cztery razy (jedyna porażka - 0:2 z Porto). Ich niedzielni rywale - Nacional - to tylko ligowy średniak, któremu bliżej do walki o utrzymanie, niż o europejskie puchary. Nacional gra w kartkę - w ostatniej kolejce urwał co prawda punkty Benfice, ale nie oznacza to raczej nagłej zwyżki formy, bo jeszcze wcześniej przegrał u siebie z ligowym outsiderem. Kurs 2.10 przekonał mnie do postawienia na zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna , Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Rayo Vallecano
Typ: Powyżej 2.5 bramki oraz Powyżej 12 rzutów rożnych i 4-6 kartek
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill
Już jutro o godzinie 21 zostanie rozegrany hit 24 kolejki Primera Division. Spotkanie Realu z Rayo zapowiada się niezwykle emocjonująco i overowo. William Hill podał bardzo bogatą ofertę z której udało mi się wyciągnąć jeden ciekawy typ po naprawdę bardzo dobrym kursie. O bramki w tym meczu jestem spokojny , o rożne także. Z kartkami nigdy nic nie wiadomo może ich być mniej a może ich być więcej. Jednak przedział od 4 do 6 wydaje się rozsądny zważywszy na to , że nie wystąpi Alonso oraz Arbeloa czyli zawodnicy , którzy kartki łapią dość często. Ponad to zabraknie takich zawodników jak Higuain i Modrić ( obaj podobnie jak Arbeloa pauzują za kartki ).
⛔100
 
theadix 12

theadix

Użytkownik
Piłka Nożna Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Valladolid - Atl. Madrid
Typ: Valladolid
Kurs: 3.75
Bet365

W niedzielne popołudnie wybrałem mecz z ligi hiszpańskiej, pomiędzy Valladolid a Atletico Madryt. Teoretycznie faworytem tego meczu jest Atletico, a właściwie było by jeszcze ze trzy tygodnie temu. Obecna forma nie powala na kolana, a w zanadrzu mają rewanż w Lidze Europy z Rubinem. Atletico prezentuje obecnie przeciętną formę i w tym upatruję szansy na wygraną gospodarzy. Valladolid też nie ma się czym szczycić, ale na władnym stadionie przegrali tylko 3 razy w tym sezonie (z Barcą, Realem i Betisem), tak więc, własny stadion i słaba forma Atletico, kuszą mnie na postawienie na gospodarzy - a kurs ładny.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej , NHL
Spotkanie: Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins OT (włącznie z dogrywka i rzutami karnymi)
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pingwiny to największe waleczniaki, na wyjazdach i nie widzę ku temu przeszkód, żeby zespół z Sabres, wysłać tam gdzie ich miejsce bo coś ostatnio trochę mieszają w lidze. Natomiast z całą pewnością będę tutaj po raz kolejny utrzymywał fakt, że Pingwiny to kozaki na wyjazdach i jeśli tylko są w formie to w delegacji nie ma na nich mocnych, a forma własnie dopisuje i już w ostatnim meczu z Jets zademonstrowali na tafli wszystko to co potrafią najlepiej; szybka gra, sporo ofensywnych akcji i skuteczność. Oczywiście, wyjazdowi w dzisiejszym spotkaniu wystąpią w najmocniejszym składzie, A Crosby biję na głowę każdego rywala, który ostatnio podbił swoje gole i niedługo będzie królem strzelców, między innymi jest też Neal, który ostatnimi czasy, w powerplay, sprawuje się bardzo obiecująco. Malkin i Sutter też swoje zrobią, obaj jedni z najlepszych graczy w NHL. A kiedy oni rozgrywają razem na tafli swoje spotkanie, to dopiero robią miazgę.. Mecz o 18:30 na espn america, kto ma kanał, polecam do oglądania.
✅72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom