>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

All in - Turniej pokerstars

D 224

dboniem

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie gry poker holdem z rozdania z turnieju Pokerstars, na co dzień nie gram w pokera, tylko co tydzień w tym turnieju sobie pogram.

I właśnie w jednym z rozdań, razem z kolegą z lewej na zdjęciu daliśmy po all in-ie, on pierwszy, ja po nim (jeśli to ma jakieś znaczenie), po czym karty zostały odkryte i ku mojemu zaskoczeniu zamiast wygrania rozdania przeze mnie, rozdanie zostało potraktowane jakbyśmy mieli te same karty, lecz w innych kolorach. A jak widać na zdjęciu ja miałem parę 10, rywal nic.

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak się stało?

 
G 42

gks711

Użytkownik
Ty wygrałeś rozdanie tylko, że przeciwnik zgarnął bodajże częśc blindów ponieważ przewyższały one Twój stack.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
właśnie chyba nie... nie gram na pokerstars ale widać ewidentnie na górze jaka była pula i rzeczywiscie poszlo po połowie a nikt inny nie grał... jak dla mnie conajmniej dziwne...
a lepiej napisz nam kolego za ile zagrałeś all-in 1524 czy 762 ?
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Z tego co kojarzę po lewej nie siedzi kolega tylko koleżanka ;) Jest tak jak napisał gks711 przeciwnik musiał podbić coś tam około 1700 a ty wszedłeś za 700 dlatego dostałeś 1,5k a reszta wróciła do niej.
 
mubyk 7

mubyk

Użytkownik
Z tego co widze blindy były wyższe niż twój All-in. On czy ona (nieważne) siedzi na pozycji SB i zagrał/a all-in zgarniając wygraną z puli bocznej, która powstała z żetonów gościa z pozycji BB.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jeżeli ty dajesz do puli z all inem 100 żetonów a przeciwnik 1000 to pula nie wynosi 1100 tylko 200. 900 wraca do przeciwnika. Zapewne dokladnie to samo było w tym przypadku. Wydaje mi się że pożarły Cie już w tym momencie blindy, ile włożyłeś do puli ? 762?
właśnie chyba nie... nie gram na pokerstars ale widać ewidentnie na górze jaka była pula i rzeczywiscie poszlo po połowie a nikt inny nie grał... jak dla mnie conajmniej dziwne...
Gdzie ty tam widzisz żeby dostali po połowie ?
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Sylwek2012 on musiał wlozyc mniej do puli niz 762, jak widzimy siedzie na buttonie wiec jeszcze SB i BB dochodzi do puli, no i moze jeszcze ktos sprawdzil, on przebil, a kolejny gracz raisnal a reszta spasowala
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
DBoniem, jeśli nadal coś jest niejasne to masz pewnie pełny screen tego rozdania, gdzie widać jego numer. Znajdź rozdanie w historii rozdań (nawet bez numeru powinieneś bez problemu znaleźć skoro grasz tylko w tym turnieju). Tam będziesz miał wszystko napisane co i dlaczego.
 
3mil 0

3mil

Użytkownik
Po takim rozdaniu widac jak poker online jest ulatwiony. Mozna znac podstawy i juz mozna grac reszte robi za nas program. Kiedys jak bralem udzial w turniejach na zywo zdazaly sie osoby co nierozumialy ze jak przebijaja to musza przebic co najmniej o BigBlinda :grin:.
 
Do góry Bottom