>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 08.02.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 8 Lutego

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Boston - Lakers
Typ : polowa/koniec Boston/Boston
Kurs : 2.45
Buk : Bet365
analiza: Absolutny hit czeka nas dzisiejszej nocy. Dwaj odwieczni rywale, najbardziej utytulowane druzyny w nba, lecz juz tak jakby w cieniu tych lepszych Oklahomy czy Miami. Fakty sa takie, ze Celtowie problemy mieli zazwyczaj z wysokimi Lakers na ktorych nie mieli odpowiedzi [ po stracie Perkinsa oczywiscie]. Dzisiaj goscie wystapia na pewno bez hiszpanskiego skrzydlowego [ wylecial na kilka tygodni] oraz byc moze Howarda [w temacie na pewno pojawi sie informacja, czy Dwight zagra czy tez nie]. Slabo to wyglada, dodajac ze wczesniej na caly sezon wylecial Jordan Hill. Lakers zostaja z Sacre, Jamisonem czy Clarkiem mogacymi grac na wyzszych pozycjach. Lawka tez jakos nie daje powodow do optymizmu, poniewaz DAntoni gra krotka rotacja, przewaznie 4osobowa, ktora nie oszukujmy sie szalu nie robi. Co to oznacza dla graczy Lakers ? Ano duze minuty. Zastanawialem sie w ktorego gracza uderzyc i wybralem ich dwoch: Bryanta oraz Artesta. Dlaczego Bryant ? Lider druzyny z duza iloscia rzutow, szczegolnie w takim spotkaniu. Wiem wiem wiem, ostatnio skutecznosc nie najlepsza ale kurcze mimo wszystko to jest Kobe, wiecznie ceglic nie bedzie a na takie spotkanie jak dzisiaj spina 100%. Druga pozycja to Artest i jego linia 13,5 pkt. Dla mnie wyglada niezle, Pierce juz nie tak mobilny, a Kobe cale spotkanie nie bedzie sie uzeral z Bradleyem czy Lee, ktorzy jestem przekonany ze beda go kryli na milimetry wiec Artest tych kilka punktow bedzie musial zdobyc. Nash o ile w ofensywie cos jeszcze czasami gra, tak w defensywie to jest kolek na poziomie PLK, nie obrazajac przy tym naszej ligi. Przy pierwszym kroku mija go 95% i wtedy trzeba pomagac co otwiera czyste pozycje dla innych zawodnikow. Licze takze na kolejny swietny wystep KG [ kto nie ogladal wczorajszego spotkania z Raptors polecam ! KG w najlepszej formie] poniewaz prawdopodobnie Jamison to nie jest monster defensywy i bedzie trzeba zdobyc na nim kilka punktow. Myslalem, takze o kapitanie Celtic, ale w ostatnim czasie gra bardziej w roli point forwarda skupiajac sie na kreowaniu gry dlatego ta linia jakos mnie nie przekonuje co absolutnie nie oznacza, ze jej nie przekroczy. Podsumowujac, naprawde staram sie byc strasznie obiektywny ale przy tych brakach Lakers jakos nie wyobrazam sobie ich zwyciestwa w TD Garden, poniewaz straty wysokich sa dla mnie za duze i przy dobrej defensywie na Kobasie mecz powinien byc wygrany. Dodam, ze gdy Kobe rzuca powyzej 28pkt w tych spotkaniach to Celtics wygrywaja wiec typ wydaje sie byc oczywisty co do lini indywidualnej
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 283

teilweise

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, 2 liga niemiecka
Spotkanie: Erzgebirge AUE - FSV Frankfurt
Typ: azjatycka suma goli under 2
Kurs:2,675
Buk:Bet 365
Analiza:A UE to drużyna własnego boiska. Ich styl gry nie porywa, są nastawieni głównie na grę z kontry, ale za to ich gra bywa bardzo ambitna, walczącą ostro na boisku, i ich meczom u siebie świetny doping kibiców jak na takie małe miasteczko. AUE u siebie jest nieobliczalne, chociaż woli grać przeciwko bardziej ofensywnie ustawionym drużynom z uwagi na szybkie kontry na wysuniętego Silvestra. Często wygląda to tak, ze piłkarze AUE długo murują swoją bramkę po czym 1-2 podaniami uruchamiają bardzo dobrze często ustawionego Silvestra i tak się rodzi akcja podbramkowa z niczego. W piątek do Erzgebirge przyjeżdża FSV Frankfurt, które na wyjazdach również gra defensywną piłkę nastawioną na kontry, czyli rywal potencjalnie trudniejszy dla AUE, który powinien sobie poradzić z stylem gości (inaczej niż bardziej ofensywna drużyna Energie Cottbus, z którą AUE w końcówce rundy jesiennej pojechała z kontry 3-0). Warto odnotować, że w chwili obecnej dużym atutem drużyny AUE jest także bramkarz Mannel, który jest w doskonałej formie. Dzięki niemu jego drużyna przegrała ostatni meczu z FC Koeln jedynie w stosunku 1-2.
FSV na dobre straciło polot z 1 części sezonu. Co prawda jak potwierdził po meczu z Ingolstadt trener Mohlmann FSV dochodzi do sytuacji podbramkowych, ale tragicznie wygląda wykończenie akcji. FSV wypożyczyło z Wolfsburga 22 letniego szwedzkiego napastnika Jonsona, ale widać, że trochę to potrwa zanim się wprowadzi do drużyny. Na wyjazdach drużyna ta nastawia się na grę z kontry.
Z uwagi na powyższe nastawiam się w piątek w tym meczu na twardą grę w podwórkowym stylu w środku pola. Żadna z tych drużyn nie ma takiego potencjału, żeby zdominować tę część boiska. AUE nie lubi grać przeciwko solidnie zorganizowanym drużynom w defensywie, które na dodatek grają dość głęboko cofnięte. Co do FSV nie liczę na szybki zryw do przodu. Zagrają dość zachowawczo i spokojnie, bo odkrycie się będzie groziło kontrą. W dodatku wątpię, żeby FSV z defensywnej drużyny grającej ostrożną piłkę przestawiło się nagle na drużynę grającą szybką i ofensywną piłkę na wyjeździe. Obie drużyny powinien satysfakcjonować 1 punkt.
Warto dodać, że w chwili obecnej w składach obu drużyn nie ma żadnych osłabień.
z/0
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Boston - Lakers
Typ : Kevin Garnett over 15,5 pkt
Kurs : 1.85
Buk : Tobet
Analiza:
LA bez Gasola,występ Howarda niepewny ze względu na kontuzje,więc nawet jak zagra to i tak nie powinien długo przebywać na parkiecie,wiadomo że gracz kontuzjowany nie jest w stanie grać na 100% swoich możliwości.Prawdopodobnie kryciem Garnetta zajmie się ktoś z dwójki Sacre-Jamison a nie są to gracze którzy są w stanie zrobić krzywdę KG.Jeśli dodamy do tego dobrą formę KG z ostatnich spotkań to o over 15,5 pkt jestem spokojny bo nie widzę gracza który mógłby go dzisiaj skutecznie powstrzymać pod koszem.
⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej, NHL
Spotkanie : Phoenix Coyotes - Chicago Blackhawks
Typ : Phoenix Coyotes
Kurs : 2.65
Buk : Bwin
W mojej ocenia czas na pierwszą porażkę Chicago w 60` w tym sezonie. Jak do tej pory nie doznali jej przez 10 spotkań. Graja bardzo dobrze szczególnie w ataku, jak obrona zawodzi to przód daje rady nadrobić straty. Jednak ja nie widzę tego błysku w ich grze, który by im pozwolił na długie serie bez przegranych. Oddać im trzeba, ze do tej pory aż 8 meczów zagrali na wyjeździe, ja jednak uważam, że wcale ciezkiego kalendarza nie mieli. Odniesli 2 porazki po karnych z Wild i Canucks, zwycięstwa po dodatkowym czasie gry odnieśli z Calgary i Dallas czyli żadnymi mocarzami, a zwyciestwa w reg. time odnieśli ze słabo spisującymi się na początku sezonu Królami, słabymi Kurtkami, dzisiejszymi rywalami - KOjotami i z San JOse ostatnio. KOjoty jednak znajdują się w zupełnie innym miejscu niż byli w czasie ich ostatniej potyczki z Blackhawks,a zwłaszcza inaczej prezentuje się defensywa, która jest ich najmocniejszym punktem. Na początku seonu Kojoty traciły bardzo duzo bramek, teraz jednak poprawiły się w tym aspekcie, a biorąc pod uwage fakt, że grają u siebie, myślę, że goście będa mieli wielkie problemy z pokonaniem Smitha. Co do meczu z San Jose to wpływ na zwycięstwo dzisiejszych gości miał fakt, ze San Jose grało dzień po dniu, gdyż dzień wczesniej grali bardzo ciezkie spotkanie z bardzo silna ekipa Anaheim. Blackhawks tracili pierwsi bramki w 7 dotychczasowych meczach, ale udawało imsię gonić. Dzisiaj myślę, że będzie o to znacznie trudniej, Kojoty mają wszystko co potrzeba, aby w końcu powstrzymać gości, którym w końcu musi sie przydarzyć gorszy mecz. Dlatego tez stawiam na gospodarzy
⛔100
 
szamil 0

szamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , FrancjaLigue 2
Spotkanie: Ajaccio GFCO – Dijon FCO
Typ: x
Kurs: 3,15
Bukmacher: Pinnacle
W piątkowy wieczór spotkają się w drugiej lidze francuskiej drużyny Ajaccio GFCO. Trudno wskazać faworyta w tym spotkaniu. Ajaccio coraz bardziej rozpaczliwie broni się przed spadkiem, który wydaje się być nieuchronny. Dijon z kolei ostatnią grą w kratkę raczej pożegnało się z myślami o nawiązaniu kontaktu z czołówką. Ajaccio mimo iż przegrywa sporo w tym sezonie, to jednak rzadko przed własną publicznością. Z kolei wyjazdowe mecze nie są mocną stroną drużyny gości. Z jednej strony gospodarze są chyba jednak za słabi na pokonanie drużyny z górnej połowy tabeli, z drugiej zaś goście nie są na tyle mocni, by ugrać tu 3 punkty. Obie drużyny nie zanotowały od czterech kolejnych spotkań remisu, co w dość remisowej lidze, jaką jest Ligue 2 jest nader rzadkie. Reasumując, stawiam mocno na remis.
⛔100
 
bd69 13

bd69

Użytkownik
Koszykówka, NBA
BOSTON Celtics -
LOS ANGELES Lakers
Typ: LA Lakers
Kurs: 2,05 (bet365)
Piątek 2 w nocy czasu polskiego.. Hitowe spotkanie pomiędzy gwiazdami z LA i team&#39;em z Bostonu.
Wczoraj grałem na Celtów i idealnie wpasowałem się z handicapem, dzisiaj podobnie jak wczoraj zagram przeciwko faworytom bukmacherów, czyli na LA.
Tak jak napisałem wyżej, moim zdaniem Celtowie to drużyna, Lakersi w tym sezonie to zbieranina gwiazd. Ale podobnie brak Rondo pozytywnie wpłynął na wyniki Celtów, tak brak Howarda dobrze robi Jeziorowcom.. nie jest tajemnicą, że nie najlepiej dogadują się z Briantem.. Nash i Howard, obaj przed przyjściem do LA byli niekwestionowanymi liderami w swoich teamach (Suns i Magic).. W LA lider może być tylko jeden i jest nim Kobe, Nash jest doświadczonym graczem i potrafi się dostosować, a nieobecność Howarda pozwala Briantowi bez przeszkód kierować drużyną.
Obie drużyny mają świetną passę, Celtics 5-0, Lakers 4-1 (3 ostatnie mecze to zwycięstwa na parkietach rywali)
Za Bostonem przemawia to, że grają u Siebie, za Lakersami fakt, że kiedy wczoraj odpoczywali po wtorkowym zwycięstwie nad Brooklynem, Celtics musieli wybrać się na trudny mecz do Toronto, i mimo wygranej, która buduje morale, na pewno przystąpią do dzisiejszej rywalizacji mniej wypoczęci, a w takim spotkaniu, decydująca może być końcówka i tutaj widzę szansę dla Lakersów.
LA potrzebują zwycięstw jak ryba wody.. muszą zagrać w Playoffs, a żeby tak się stało muszą wygrywać na wyjazdach, w dzisiejszym meczu będą mieli przewagę kondycji, jednego lidera w postaci Kobego i jak szczęście będzie im sprzyjać wyjadą ze wschodniego wybrzeża w bardzo dobrych humorach.
Chciałem dać z handi -1,5 ale różnice w kursie są minimalne, a LA ostatnio często wygrywali tylko 1 pkt. więc ostatecznie stawiam czysto na Jeziorowców, choćby 1 punktem, ale wygrają... we will see :cool:
⛔100
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montpelier
Spotkanie: Nieminen - Stakhovsky
Typ: 2:0
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś typujemy wygraną Nieminena 2:0 ,Fin będący na 67 pozycji mierzy się z zawodnikiem z Ukrainy zajmującym 102 pozycję w rankingu ATP, stawiam na gładkie zwycięstwo Nieminena, po pierwsze broni on punktów zdobytych w tym turnieju przed rokiem ( porażka w ćwierćfinale ) , jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze, wygrana z Serrą 6:3 6:2 oraz Davydenko 6:3 7:6 , dziś liczę na to ,że także odprawi przeciwnika z kwitkiem wygrywając 2:0. Dużym handicapem dla naszego zawodnika będzie bez wątpienia nawierzchia, Fin radzi sobie na niej bardzo dorze czego nie mozna powiedzieć o Ukraińcu, który na niej ma skuteczność poniżej 40% . Jeśli chodzi o względy czysto sportowe leworęczny Fin także prezentuje się lepiej, jest po prostu o wiele lepszym graczem.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 02:00
Boston Celtics (-3) - Los Angeles Lakers
TYP: 1
KURS: 2,09
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Jutro o godzinie 2 w nocy zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy zespołem Bostonu a zespołem Los Angeles Lakers. Kursy na oba zespoły są bardzo wyrównane ponieważ ostatnio oba zespoły grają coraz lepiej. Gospodarze tego meczu w lidze w konferencji wschodniej znajdują się na 8 pozycji z dorobkiem 25 zwycięstw i 23 porażek. Znajdują się oni na ostatnim miejscu które gwarantują grę w play off więc muszą się pilnować i wygrywać meczu a do tego na własnym boisku. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 26 meczy w których to 17 meczy wygrali i 9 meczy przegrali. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali oni w tym sezonie 22 mecze w których to osiem meczy wygrali i 14 spotkań przegrali. A więc jak widać na własnym boisku idzie im zdecydowanie lepiej. Natomiast zespół gości czyli Los Angeles Lakers w Tm sezonie spisują się po prostu fatalnie ponieważ w lidze w konferencji zachodniej znajdują się na 10 pozycji z dorobkiem 23 zwycięstw i 26 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni 25 meczy w których to 15 meczy wygrali i 10 meczy przegrali. Na wyjeździe rozegrali oni 24 mecze w których to osiem meczy wygrali i aż 16 meczy przegrali. A więc jak widać ciężko będzie im znaleźć się w ósemce ponieważ każda porażka przekreśla ich szansę na to aby znaleźć się w ósemce. Boston w ostatnich pięciu meczach wygrali wszystkie spotkania. Cztery mecze zagrali na własnym boisku i wygrali oni między innymi z Miami, Orlando oraz Los Angeles Clippers które jest w bardzo dobrej dyspozycji. Ostatni mecz rozegrali na wyjeździe z Toronto i wygrali również tamten mecz 99:95. A więc jak widać Boston naprawdę zaczyna grać i z mocnymi zespołami potrafią wygrywać. Natomiast Lakers ostatnio również grają bardzo dobrze ponieważ w ostatnich pięciu meczy wygrali oni cztery spotkania i jeden mecz przegrali. Cztery mecze rozegrali na wyjeździe przegrywając z Phoenix i wygrywając miedzy innymi z zespołem Brooklyn. Natomiast jeden mecz na własnym stadionie wygrali z zespołem New Orleans. Chociaż jestem kibicem Lakersów to na nich nie postawię bo jak z sentymentu stawiam na zespół to nigdy mi nie wchodzi. Stawiam na Boston z rozsądku ponieważ mają atut własnego boiska a do tego są zmotywowani aby utrzymać to ósme miejsce i warto nawet zagrać mały handicap do 5 pkt bo powinno wejść spokojnie. Ale jak każdy wie w NBA mogą się różne rzeczy stać sądzę że w tym meczu nic się nie stanie i Boston spokojnie wygra ten mecz

✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 31

walczi

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Jones Greg - Kyrgios Nick
Typ : Jones
Kurs : 1,55
Unibet
W nocy o godzinie spotkaja sie dwaj gospodarze w turnieju w Australii. Greg zajmuje 300tne miejsce w rankingu ATP i w tym roku pokonał juz takich klasowych zawodników jak Melzer, Hanescu czy kanadyjczyka Polanskiego. Jego przeciwnik to 17 letni gracz dopiero wchodzacy do touru zajmujacy 843 miejsce w rankingu. Można wnioskowac ze Greg to gracz o klase lepszy, w tym roku prezentuje niezłą formę w naprawdę znaczących turniejach tj. Auckland. Liczę na przewagę doświadczenia Grega i jego gładką wygraną w dwóch setach.
⛔100
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Chicago Bulls
Typ: Denver powyżej 101,5
Kurs: 1,91
Godzina: 04:30
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Ostatnio się sporo rozpisywałem i jakoś za wiele z tego nie wychodziło, więc dziś nieco bardziej konkretna analiza, oparta na kilku faktach:

- w 24 spotkaniach rozgrywanych na swoim parkiecie Denver przekroczyli barierę 101 punktów 19 razy i ze średnią 104,18 punktu znajdują się na 3 miejscu w NBA pod względem ilości zdobywanych w meczu oczek (należy przy tym pamiętać, że więcej zdobywają u siebie niż na wyjazdach)

- Chicago nieźle broni i jak dotychczas tylko 6 razy w 21 spotkaniach wyjazdowych dali sobie rzucić powyżej 101 oczek, ale... nie grali jeszcze z Denver!

- każdy, kto interesuje się NBA, wie, jaki styl gry mają Nuggetsi i zdaje sobie sprawę, że jest to styl niereformowalny i zarazem wizytówka tej ekipy - ofensywa, ofensywa i jeszcze raz ofensywa. Grając przeciwko Denver Chicago będzie musiało pogodzić się z 10 sekundowymi akcjami, szybkimi kontrami i niekonwencjonalnymi rozwiązaniami w ataku

- w ostatnich 9 spotkaniach między tymi zespołami w Denver gospodarze 7 razy przekroczyli barierę 101 punktów, a w pozostałych dwóch mieli odpowiednio 98 i 99

- linia powyżej 101,5 to niezbędne minimum i nie skusiłem się na wyższą i lepiej płatną tylko z szacunku dla solidnej obrony Chicago, która jednak nie ogarnie i tak do końca niezwykle efektownie grających gospodarzy
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 28

czesiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Chicago Bulls
Typ: Denver -3.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Witam, na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie ligi NBA pomiędzy Denver Nuggets a Chicago Bulls. Drużyna gospodarzy dotychczas znajduje się na 4 miejscu w konferencji wschodniej z 31 wygranymi oraz 18 przegeranymi, natomiast Chicago Bulls w konferencji zachodniej zajmują również 4 miejsce z bilansem: 29 zwycięstw oraz 19 przegranych. Analizując dzisiejsze spotkanie i zaglądając w statystyki stawiam na Denver ponieważ w ostatnich 8 meczach na własnym parkiecie z Bykami odnieśli tylko jedną porażke. Dołączam statystyki H2H z własnego parkietu:
27.11.10 NBA Denver Nuggets Chicago Bulls 98 : 97
22.11.09 NBA Denver Nuggets Chicago Bulls 112 : 93
24.11.08 NBA Denver Nuggets Chicago Bulls 114 : 101
21.11.07 NBA Denver Nuggets Chicago Bulls 112 : 91
21.11.06 NBA Denver Nuggets Chicago Bulls 113 : 109
08.02.06 NBA Denver Nuggets Chicago Bulls 107 : 110
19.11.04 NBA Denver Nuggets Chicago Bulls 99 : 81
28.01.04 NBA Denver Nuggets Chicago Bulls 115 : 99
Jak widać tylko 2 razy linia zaoferowana prze zemnie nie została pokryta. Powodzenia !
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
NHL 01.00
New York Rangers vs New York Islanders
Over 5,5 kurs 2,20
Bwin
10/10


Dla mnie promocja i lokata w jednym!! Mam nadzieję, że bedzie latwiej niz z Wild overem..

Idealnie przyszedł derbowy mecz na przełamanie niskich wyników Rangers.
Derby to walka, kary, kary, walka a pomiedzy tym strzały i sporo akcji. Uwielbiam te mecze, bo tam zawsze jest mnóstwo emocji, nawet więcej niż w derbach Pensylwanii.

Rangers nie zachwycaja wielka forma i wynikami. Przegrana 3-1 z Devils, choc szans i okazji jak lasów w lubelskim.

Zawodzi Rick Nash, ale taki klasowy gracz zacznie trafiac i jest idealny na sredniaków jak Wyspiarze. Gaborik gra niezle, slabiej Richards, choc to on czesto w derbach gra koncertowo!

Siła Rangers w liniach ataku bardzo mocna. Brakuje Callahana, ale można go po części zastapic.

Islanders zaliczyli 2 porażki domowe, ale akurat dom to ich mały problem. Delegacja układa się im dużo lepiej - wygrana z Penquins, 4 bramki wbite Jets, już samo to robi wrażenie. Islanders dobrze kontrują, ładnie wychodzą na pozycje( przyzwoity PP, choc nie w ostatnim meczu), współpracują Moulson i Tavares.

Lundqvist czesto puszcza 2-3 bramki w derbowych meczykach, o Nabokovie nie wspominam.
Historia to czeste wyniki w okolicach overowych rozstrzygniec i tego trzeba trzymac sie! Ostatnio 3-3.

Brac i pobierać:smile:
⛔100
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dyscyplina:Narciarstwo Alpejskie
Spotkanie: Superkombinacja
Typ: Zettel Top3
Kurs: 2,0
Bukmacher: betsafe

Jak mogliśmy się przekonać w treningach trasa jest bardzo techniczna oczywiście troszkę ewelementów zjazdowych jest lecz sądzę iż superkombinacja padnie łupem slalomistki,Oczywiście głowną faworytką jest Tina Maze lecz kurs na nią jest totalnie nieopłacalny więc stawiam na zawodniczkę gospodarzy,która ładnie pojechała dziś w treningu zjazdu a wiadomo że w slalomie jest to najlepsza czołówka.W ostatnich tygodniach notuje bardzo dobre wyniki w konkurencjach technicznych w dodatku zna świetnie trasę i jeśli wszystko będzie ok z trasą to podium powinna upolować,publika również jest kibicuje bo jest to bardzo sympatyczna zwododniczka.
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie:
Ottawa Senators - Carolina Hurricanes
Typ: 2
Zakład na zwycięstwo
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365

Analiza:

Dziś w nocy o godzinie 1:30 w mieście Ottawa odbędzie się mecz hokeja między drużyna Senators która gra u siebie a Carolina Hurricanes. Bukmacherzy postawili Senators’ow jako faworytów tego spotkania ale nie byłby tego taki pewny co do tego. Huuricanes zagrali do tej pory 8 meczy z których 4 zostały wygrane i nie były to też łatwe mecze. W tym sezonie oba zespoły spotkały się już raz na tafli, Carolina wygrała to spotkanie skromnie 1:0 ale wygrała ;) i myślę ze i tym razem będzie podobnie nawet gdyż grają na wyjeździe. Nie będzie to łatwe spotkanie dla nich ale myślę że tym razem przypisze im szczęście i wygrają ten mecz. H2h ostatnich 5 meczy tych zespołów wygląda następująco 1-2-3 gdzie Senators grali raz u siebie i wtedy wygrali. Stawiam 6/10 na powodzenie tego typu ;) miłego. :grin:

✅100
 
P 39

piku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , FrancjaLigue 1
Spotkanie: PSG - Bastia
Typ: -1 (handicap europejski) 1
Kurs: 1,48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
O godzinie 20.30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy liderem (PSG) a trzynastym zespołem (Bastia) Ligue 1. Gospodarze są zdecydowanym faworytem dzisiejszej potyczki . Zlatan i spółka są w ostatnim czasie w ogromnym &quot;gazie&quot; wygrywając mecz za meczem. Statystyki Paryżan w ostatnich dziesięciu spotkań w Ligue 1 prezentują się następująco : osiem zwycięstw ( pięć więcej niż jedną bramką), jeden remis i jedna porażka a przy tym PSG posiada imponujący bilans bramek 23-1.
Bastia to drużyna spisująca się bardzo przeciętnie w meczach wyjazdowych (ostatni 0-3 z Saint Etienne). W tym sezonie na terenie rywala ponieśli sześć porażek, cztery razy zremisowali i odnieśli dwa zwycięstwa. Bilans bramkowy w potyczkach wyjazdowych to 11-23.
Myślę, że będące w bardzo dobrej formie PSG, aplikujące kolejnym drużynom po kilka bramek może w tym spotkaniu uzyskać jeden ze swoich ulubionych rezultatów w tym sezonie a mianowicie 4-0. Inny wynik niż spora wygrana Paryżan była by ogromną sensacją.. Ja takiej jednak tutaj nie przewiduję.
✅48
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – 2 Bundesliga
Spotkanie: Kaiserslautern – Dresden
Typ: under 2.5
Kurs: 1.96
Bukmacher: Betfair

Analiza:

Ligi niemieckie należą raczej do overowych, ja spróbuję undera w jutrzejszym meczu między Kaiserslautern (3 miejsce w tabeli), z broniącym się przed spadkiem Dynamem Drezno (16 miejsce). Gospodarze to zdecydowani faworyci jutrzejszego meczu i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie niespodzianką. Kaiserslautern ma jednak ostatnio spory problem ze zdobywaniem goli. Średnia od początku sezonu niezła, natomiast ostatnie mecze z ich udziałem to albo 1 albo 0 strzelonych przez ten zespół bramek. Ta ‘passa’ ciągnie się aż od połowy listopada zeszłego roku. Liczę jutro na podtrzymanie tej passy ponieważ ostatnie mecze Drezna były również mocno underowe. W swoich ostatnich 5 meczach Drezno strzeliło aż 1 (!) bramkę, tracąc tylko 4 (w tym 3 u siebie z Bochum).

Na festiwal strzelecki się więc jutro nie zapowiada, liczę na skromne zwycięstwo gospodarzy.
Jeśli jednak będzie niespodzianka i padnie remis liczę że będzie to remis bezbramkowy lub 1-1.


Próbuję w Betfair po kursie 1.96.
⛔100
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker-Welsh Open, kwalifikacje
Spotkanie: S.Davis-K.Maflin
Typ: 2
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pojedynek 2 anglikow. Jeden ktory swoje najlepsze lata ma juz za sobi i drugi ktory powoli wkrada sie do czolowki. Stawiam na mlodszego z Anglikow z nastepujacych powodow:
-Maflin dop. wkracza do najlepszych zawodnikow i jest glodny zwyciestw, Steve gra juz praktycznie tylko dla zabawy
-panowie grali ze soba 2 razy i 2 razy wygral moj faworyt
-Maflin z ostatnich 10 spotkan wygral 6, Davis zaledwie 4
Podsumowujac nie widze innej opcji niz zwyciestwo mlodszego z Anglikow
⛔100
 
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Montpellier
Spotkanie: Bonoit Paire - Gilles Simon
Typ: Paire
Kurs: 3,2
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na dzisiaj wybieram zdecydowanie mecz dwóch francuzów...Wróżę w przyszłości pierwszą 10 - 15 dla Paire , jest graczem który ma wszystko aby osiągnąć sukces, dobry technicznie, serwis na wysokim poziomie i ogólnie lubie patrzeć na jego grę...Spotykają się ze sobą dwaj podobnie grający zawodnicy...Paire w tym roku gra w kratke,potrafi przegrać nawet z LU,w AO miał pecha i zakończył przygodę z tym turniejem na Federerze...Simon doszedł tam do 3 rundy i pokonał między innymi Monflisa i Levinea, a więc nie byle jakich grajków. Obaj grają u siebie, myślę że publiczność bardziej będzie wspierać młodego Paire przed którym duża kariera. Dotychczas obaj zawodnicy spotkali się raz i górą był Paire...Kurs zachęcający i prawdopodobny, szanse obu oceniam 50:50 i myślę że się nie &quot;przejade&quot;
✅120
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: boks
Spotkanie: S.B. Williams - F. Botha
Typ: Botha przez KO, TKO
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Już jutro na gali w Australii były rugbysta, Sonny Bill Williams (5-0, 3 KO) stanie do walki z doświadczonym Fransem Bothą (48-8-3, 29 KO). &quot;Biały Bawół&quot; solidnie podszedł do przygotowań i od ostatniego występu zrzucił 10 kilogramów. Pięściarz z RPA jest przekonany, że jego doświadczenie zaprocentuje jutro w ringu. Botha ostatnio ma kiepską passę bo pięciu walk przegrał aż cztery, pokonali go Grant, Pianeta, Carlos Takam. Pokonał natomiast przez KO ciekawego prospekta Flo Simbę, wcześniej niepokonanego. Frans Botha wygrywał wyraźnie z Michaelem Grantem przed ostatnią, dwunastą rundą, lecz potężny Amerykaninrafił pięściarza z RPA bombą z prawej ręki i na 37 sekund przed końcem ciężko go znokautował.
Sonny Bill Williams do tej pory walczył ze słabeuszami, z bokserami o kiepskich rekordach oraz na dystansie maksimum 6 rund. W walce z Bothą nie wierzę żeby dał radę wytrzymać pełny dystans walki czyli 12 rund. Nie wydaje mi się żeby rugbysta trenujący boks od tak niedawna był w stanie pokonać wiekowego już Bothę. Jedynie może rzucic się od początku walki na Bothę i spróbować go znokautowac w początkowej fazie walki. Jak Botha to przetrzyma to sam powinien usadzić Williamsa.
Niedawno temu były futbolista amerykański Seth Mitchell uważany za wielką nadzieję amerykańskiego boksu, niepokonany stanął na przeciw Jonathona Banksa, który jedyną porażkę poniósł z Adamkiem. Bukmacherzy wtedy na Banksa wystawili kurs niewiele poniżej 5zł. Banks zdemolował Mitchella pokazując mu jak wiele mu jeszcze brakuje umiejętności. Taki sam scenariusz widzę w tej walce.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom