>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Darmowe 20$ na grę

al_capone 29K

al_capone

Gangster


Zasil konto i zyskaj darmowe $20 na grę
Wpłać na swoje konto pierwsze $20 lub więcej, a dostaniesz darmowe $20 na grę na PokerStars. Co więcej, otrzymasz też bilet do turniejów 100K Privilege Freerolls. Oznacza to, że przez 31 dni będziesz mógł brać udział w czterech turniejach dziennie, walcząc w sumie o ponad $100.000. Ta oferta dostępna będzie tylko przez jakiś czas, więc lepiej nie zwlekaj!
Jak dostać darmowe $20
Żeby skorzystać z tej oferty, wystarczy wpłacić na swoje konto PokerStars co najmniej $20, wpisując przy tym kod FREE20. Listę dostępnych metod wpłaty dla graczy z Twojego regionu znajdziesz na stronie poświęconej płatnościom. Darmowe $20 zostaną przekazane na Twoje konto w ciągu 36 godzin, a bilet „100K Privilege Freerolls” otrzymasz od razu.
Nie masz jeszcze konta na PokerStars? Pobierz darmowe oprogramowanie i zacznij grać.
Uwaga: Darmowe dolary będą dostępne do gry od razu po przekazaniu ich na Twoje konto, ale nie będziesz mógł dokonać wypłaty, dopóki nie zdobędziesz 50 VPP. Transfery pomiędzy graczami i na swoje powiązane konto Full Tilt Poker będą traktowane jak wypłata.

Nie masz konta?

Zarejestruj się w Pokerstars &lt;&lt;---
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Panowie wpłaciłem dziś 30$ wpisałem kod FREE20 i 20$ nie dostałem, i własnie pytam jak to jest? dopisza kase po 36h jak widze Marcin pisze , bo jak narazje na emaila przyszły mi tylko info o trzech biletach a o 20$ ani słychu, pisze ze promo do 23 lutego takze sie załapałem.
 
Do góry Bottom