>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Prawidłowo rozliczone zakłady?

gumis1987 0

gumis1987

Użytkownik
Witam,
chciałbym się z Wami podzielić sytuacją z wczorajszego sparingu Polonia Warszawa - Wisła Płock, który był rozgrywany 2x40 minut.
Mecz na live oferował Tobet oraz bet365. Po bramce dla Poloni na 1:0 zobaczyłem skład Poloni w relacji live z oficjalnej strony:
http://ksppolonia.pl/news,7030-relacja-live-gkspolonia.html?typ=relacja&amp;amp;id=209
A więc, grzechem byłoby nie zagrać czegoś w stronę Wisły. Nieco lepsze kursy na x2 oraz dnb 2 oferował Tobet więc tam zagrałem:



W przerwie meczu(1:1), w 40 minucie bet365 zdjął ten mecz z oferty, natomiast Tobet dalej przyjmował zakłady i w relacji live Tobetu w drugiej połowie była informacja, że mecz jest rozgrywany 2x40minut( niestety nie mam screenshota na potwierdzenie). W drugiej połowie nadal przyjmowali zakłady na ten mecz nawet gdy Wisła prowadziła 2:1 gol w drugiej połowie 44 min.(screen wygrzebałem z histori przeglądarki w trybie offine):

Mecz został zdjęty z oferty gdzieś w 65 minucie. Zakończył się wynikiem 3:1 dla Wisły. Pierwotnie oba zakłady zostały rozliczone jako wygrane, a więc chciałem zlecić wypłatę, w tym momencie zakłady znowu były &quot;w trakcie&quot;. Po około 30 minutach piszę do supportu, kiedy rozliczą ten mecz? Po niecałych 5 minutach odpisują, że zakłady są już rozliczone. Zlecam wypłatę.
Po około 20 minutach dostaję e-maila o anulowaniu zakładów, następnie moja wypłata została cofnięta.
Piszę do Nich: o co chodzi? Dostaję informację, że zgodnie z ich punkem rególaminu anulują moje zakłady, oto ten punkt regulaminu, który podali:
&quot;3.20 Jeżeli zmienią się warunki rozgrywania danego meczu lub turnieju (wymiar czasowy meczu, dystans, liczba setów itp.), wszystkie zakłady zostaną unieważnione. Stanie się to również wtedy,
gdy Tobet dowie się o tych zmianach już po rozpoczęciu meczu lub turnieju. W przypadku zmiany wymiaru czasowego meczu zakłady będą unieważnione tylko wtedy, gdy zmianie ulegnie całkowity czas spotkania.
Np. jeżeli mecz bandy zostanie rozegrany w wymiarze czasu 3 x 30 minut zamiast 2 x 45 minut, zakłady dotyczące tego meczu pozostaną ważne. Zasada ta ma zastosowanie tylko wtedy,
gdy zmiana będzie wprowadzona przed rozpoczęciem meczu lub turnieju.
Powyższa zasada nie dotyczy konkurencji przełajowych, biatlonu oraz kolarstwa. W przypadku tych dyscyplin oficjalne wyniki zostaną uwzględnione niezależnie od ewentualnej zmiany dystansu
wprowadzonej przez organizatora. &quot;
Następnie pytam, dlaczego w drugiej polowie dalej prowadzili zakłady live i przyjmowali zakłady skoro wiedzieli, że ten mecz jest w ten sposób rozgrywany i zrobią zwroty. Oto odpowiedź:
&#39;Zgodnie z udzieloną wcześniej informacją, nie będziemy już udzielać dalszego komentarza w tej sprawie.&quot;
Z supportem już o tym nie porozmawiam, więc postanowiłem napisac tutaj. Jest według Was szansa na rozliczenie tych zakładów po mojej myśli, jeśli tak to co mam zrobić?
Bo 2000zł piechotą nie chodzi.
A i jeszcze najlepsze bet365 zdjął ten mecz w przerwie, ale zakłady rozliczył jak należy i gdybym tylko tam zagrał...

Mam nadzieję, że w miarę czytelnie to opisałem.
Pozdrawiam.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mnie ciekawi czy tym którzy zagrali na ten mecz tylko odwrotny typ też te zakłady anulowali czy po prostu rozliczyli jako przegrane, bo jak anulowali wszystko to ok, ale jak nie to zwykły wałek, tzw. regulaminowy...
 
gumis1987 0

gumis1987

Użytkownik
Na moje oko nic nie wskórasz. Mają taki zapis w regulaminie i to wystarczy
Tak, biorę pod uwagę ten zapis. Ale jak to jest możliwe, że zakłady ten sam mecz Tobet anuluje, a Bet365 oraz jak się już dowiedziałem marathonbet rozlicza?
 
gumis1987 0

gumis1987

Użytkownik
Mnie ciekawi czy tym którzy zagrali na ten mecz tylko odwrotny typ też te zakłady anulowali czy po prostu rozliczyli jako przegrane, bo jak anulowali wszystko to ok, ale jak nie to zwykły wałek, tzw. regulaminowy...
Tylko gdzie znaleźć kogoś kto grał u nich w drugą stronę:-|
 
M 835

miesza7

Użytkownik
Pytanie dotyczy 24/h czy macie dzisiaj wczoraj awarie czy co?
Nieznam nie czytałem regulaminu naten temat ale macie DUŻĄ opsuwe??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chodzi o rozliczanie zwykłych zakładów!!!
 
Do góry Bottom