>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga PokerStars - dyskusje

acrow 0

acrow

Użytkownik
No to zaczynamy rywalizację w nowym roku. Jak tam nastroje przed jutrzejszym turniejem, na co liczycie?
 
G 10

greg16

Użytkownik
Na 1st place ofc ???? ale wystarcza IMT. Poza tym spodziewałem się trochę więcej osób niż 33 na dobę przed startem turnieju.
Ale najbardziej chciałbym pokonać tych którzy sprzeciwiali się udziałowi nowych użytkowników na forum uznając ,ze chodzi &#39;nam&#39; tylko o walizki :/ tak w ramach słodkiej zemsty...(maciekpoland i waldu2) ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1000...
Tak na poważnie nie liczy się ilość, a jakość postów. Do każdego użytkownika podchodzimy indywidualnie. Czym więcej dobrej jakości wypowiedzi tym łatwiej o dostęp do turnieju.
 
M 14

master01

Użytkownik
1000 to na pewno nie uda mi się napisać a chciałbym zagrać we wszystkich. Z chęcią mógłbym się wypowiadać na temat pokera ale niestety ta część forum jest mało rozwinięta. Na typach bukmacherskich mniej się znam ale zawsze coś jestem wstanie dodać. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z 1000 postów to żartowałem. Liczy się jakość postów.
Tematyka pokera można rozwinąć i Ty możesz w tym pomóc udzielają się w tych działach (a także w innych). Jest dział dla początkujących gdzie możesz odpowiadać żółtodziobom, są tematy z promocjami oraz z opisami firm - możesz napisać opinie co sądzisz, co Ci się podoba, wady itd.
Macie na prawdę ogromne pole do wypowiadania się, gdyż tematów na forum są tysiące...
Pozdrawiam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Na 1st place ofc ???? ale wystarcza IMT. Poza tym spodziewałem się trochę więcej osób niż 33 na dobę przed startem turnieju.
Ale najbardziej chciałbym pokonać tych którzy sprzeciwiali się udziałowi nowych użytkowników na forum uznając ,ze chodzi &#39;nam&#39; tylko o walizki :/ tak w ramach słodkiej zemsty...(maciekpoland i waldu2) ????

hehe, czyli bedzie ostra rywalizacja ???? powodzenia
 
acrow 0

acrow

Użytkownik
60 osób na liście, graczy 81. Niejaki spinner wchodzi jako obserwator do stolika, pyta się na czacie o hasło i co... Oczywiście je dostaje. Koleś jest teraz na drugim miejscu.
 
G 10

greg16

Użytkownik
60 osób na liście, graczy 81. Niejaki spinner wchodzi jako obserwator do stolika, pyta się na czacie o hasło i co... Oczywiście je dostaje. Koleś jest teraz na drugim miejscu.
***** no i co z tego? Jak grasz dobrze swją grę to i nawet 200 osób pokonasz. Doceńcie to co forum wam daje ZA DARMO i przestańcie szukać dziury w całym.
 
acrow 0

acrow

Użytkownik
Tak się składa, że wygrałem ten turniej, więc nie gra mi większej roli, czy ludzi jest 60, 80, czy 200, ale niech to będą ludzie z forum. Równie dobrze możemy hasło obcokrajowcom podawać.
Gratulację dla mojego przeciwnika w heds up&#39;ie MR_3mil za bardzo wyrównaną grę w finale.
 
G 10

greg16

Użytkownik
Niektórzy to nawet by swoją matkę sprzedali za 10$, ale co na takich poradzisz? Jak robią sobie &quot;pod górkę&quot; oddając hasła innym, i chcą mieć więcej przeciwników w turnieju to po prostu trzeba im złoić ****** i koniec kropka.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
ale niech to będą ludzie z forum. Równie dobrze możemy hasło obcokrajowcom podawać.
99,9% miało hasło właśnie z forum. Było ono dostępne dla każdego godzinę przed turniejem. Nie trzeba było podawać hasła na czacie bo jak ktoś by się trochę wysilił mógł je znaleźć w niecałe 30 sekund. Jak by jakiegoś obcokrajowca interesowała gra w tym turnieju uwierz że też by znalazł hasło ???? . Co do samego hasła jak chcecie żeby grały osoby zarejestrowane tylko z listy to hasło powinno być wysyłane na PW 1- 5min przed turniejem tylko dla osób zapisanych na liście.
 
Do góry Bottom