>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Wiśle[ 09.01] & Zakopane [11-12 stycznia]

Status
Zamknięty.
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Wiśle HS HS134 09.01 19:30
Which nation will have the highest positioned athlete? NOR/POL
typ Polska
kurs 2,10
Bwin
Bardzo ciekawy zakład wystawił biwin.Moim skromnym zdaniem typ warty ryzyka, głownie liczę na Stocha ,który powinien powalczyć o podium może nawet zwycięstwo.Nasi zawodnicy sa w dobrej formie, co pokazały kwalifikacje, forma jest praktycznie od turnieju 4 skoczni. Oprócz Kamila bardzo wysoko bywał Maciej Kot -zwycięzca wczorajszych kwali.W konkursie wystartuje 9 naszych zawodników, zapowiada sie bardzo ciekawy wyrównany konkurs. Za naszymi skoczkami przemawia fakt ze jest to im dobrze znany obiekt plus forma,doping dla naszych powinien być dodatkowym atutem.Kwalifikacje przebiegały w disc trudnych zmiennych warunkach, bardzo dużo dobrych skoków z rekordem obiektu młodego Krafta.Norwegowie maja 6 zawodników, jakościowo chyba ciut lepsza ekipa oprócz Andersa JACOBSENA ,który skacze na malince niezłe, ale jest nie równy czasem przegrywa ze swoja psychika; sa BARDAL dla mnie najlepszy z wikingów. Bardzo dobry technicznie świetny skok w kwalifikacjach 131m. HILDE 129,5m -NIEOBLICZALNY. FANNEMEL, STJERNEN i VELTA skaczą bardzo równo.U nas wielka mobilizacja chłopaki chcą sie pokazać z bardzo dobrej strony podkreślając to na każdym kroku.Kwalifikacje Wygrał Maciej Kot, który uzyskał 129 metrów, świetnie skacze Stoch, który opuścił kwale skacząc regularnie podczas treningów ponad 130m. Liczę ze dzisiaj wieczorem Kamilowi dopisze ciut szczęścia i stanie na tym podium, bo ostatnio czegoś brakowało.4 miejsce zajął KUBACKI skacząc 130,5 w dziesiątce byl jeszcze MIETUS 130m.Reszta polaków bardzo przyzwoicie- tylko 2 nie przeszła kwalifikacji in minus na pewno Muranka.
 
galek7 0

galek7

Użytkownik
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Wiśle HS HS134 09.01 19:30
Kto lepszy?
Expekt

Anders Jacobsen - Gregor Schlierenzauer
Typ:2
Kurs:1.47
Gregor jak narazie na każdym treningu i w kwalifikacjach prezentuje się bardzo równo i co ważniejsze bardzo dobrze.
Moim zdaniem jest on mocniejszy psychicznie niż jego głowny rywal Anders Jacobsen.
Norweg też skacze dobrze w Wiśle ale troszke gorzej od Austriaka, dodatkowo Gregor powinien jeszcze bardziej sprężyć się w konkursie głownym, natomiast co do Andersa niczego nie możemy byc pewni, bo jest on skoczkiem troszkę nieprzywidywalnym.
Andreas Wank - Rune Velta ✅
Typ:2
Kurs:1.71
Norweg w seriach próbnych w Wiśle prezentuje się rewelacyjnie, wygrywając jedną serie, w drugiej był 4.
Kwalifikacje poszły mu troche gorzej - 18 msc, ale myślę, że w konkursie zaprezentuje się na poziomie pierwszej 10.
Wank był tylko niedużo lepszy w kwalifikacjach, w treningach przeciętnie, Niemocowi nie wróżę wysokiego miejce, raczej powinien uplasować się w ogonie 2giej dziesiątki.

Richard Freitag - Tom Hilde ⛔
Typ:2
Kurs:1.69
Hilde może nie skacze rewelacyjnie, ale równo, nie zalicza bardzo nieudanych prób, co pokazuje 3 msc na TCS.
Po Niemcach widać, że ich forma spada, Freitag jeszcze &quot;jako tako&quot; trzyma formę, pewnie odda dwa przyzwoite skoki, ale uplasuje się tuż za solidnym Norwegiem.

Dawid Kubacki - Lauri Asikainen ⛔
Typ:1
Kurs:2.02
Dawid w treningach prezentował się bardzo słabo, Asikanen troszke lepiej.
Dawid natomiast odpalil w kwalifikacjach, gdzie był 4, Fin był tuż za nim.
Wierzę jednak, że to Polak uzyska lepszy wynik, bo w końcu to on skacze u siebie, i my po swojej stronie znajomość skoczni no i kibiców.

Jan Matura - Vladimir Zografski ⛔
Typ:2
Kurs:1.79
Tutaj zdecydowany typ na Bułgara, skacze na treningach i kwalifikacjach bardzo pewnie, 10, 14 i jedno słabsze 36 miejsce.
Więc typuje, że w konkursie będzie w okolicach 20 miejsca.
Natomiast Czech skacze cały czas równo i za każdym razem jest w okolicach 30 miejsca, więc to Vladimir powinien być lepszy dzisiaj.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Stoch vs Kot
Typ: STOCH lepszy
Kurs: 1.28

Szansę na poprawę ósmej pozycji w PŚ będzie miał Stoch. We wtorek czwarty zawodnik zakończonego w niedzielę Turnieju Czterech Skoczni wygrał jeden z treningów, a z próby w kwalifikacjach zrezygnował, bo jako jeden z dziesięciu najlepszych skoczków sezonu nie musiał się martwić o miejsce w konkursie głównym. Fajny zakład, oferuje Betgun, który daje nam do typowania który z Polskich skoczków będzie lepszy. Stoch czy Kot? Zapowiada się bratobójcza walka. Dobrą formę z TCS w kwalifikacjach potwierdził Maciej Kot, który je wygrał. Oprócz nich, w zawodach wystąpi jeszcze siedmiu Biało-Czerwonych: Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Stefan Hula, Bartłomiej Kłusek i Łukasz Rutkowski. Jeśli Stoch utrzyma formę jaką prezentował podczas turnieju 4 skoczni to będzie lepszy od Kocura. Od wtorku rekord obiektu w Wiśle Malince należy do Austriaka Stefana Krafta, który w kwalifikacjach uzyskał 139 m. Po 11 zawodach indywidualnych liderem PŚ jest Austriak Gregor Schlierenzauer - 808 pkt. Drugą lokatę zajmuje Freund - 556, a trzecią broniący trofeum Norweg Anders Bardal - 475. Dorobek Stocha to 289. Wyprzedza w klasyfikacji generalnej Macieja Kota, który zajmuje obecnie 19. pozycję - 152 pkt. Kamil Stoch wie, że dwa najbliższe konkursy które odbędą się w Polsce są dla niego szansą na dogonienie czołówki. Dlatego będzie z pewnością chcial pokazać się Polskim kibicom z jak najlepszej strony. Z Wisły skoczkowie przeniosą się do Zakopanego, gdzie w piątek i sobotę odbędą się dwa kolejne konkursy PŚ.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Bardal v Kraft 1 @1,55
Bardal skacze w Wiśle regularnie, w treningach miejsca 6 i 5. Kraft 23 i 8. Buki pewnie zasugerowały się wynikami kwali gdzie młodzian pobił rekord skoczni. Trzeba jednak zaznaczyć, że miał bardzo mocny wiatr pod narty, skakał z 15 belki, dodatkowo otrzymał słabe noty(i tak szac dla niego, że ustał). Bardal na luzie z 12 belki 131m, również z wiatrem pod narty ale mniejszym. W ogólnym rozrachunku byłby wyżej od Krafta. Nie widzę specjalnie szans w tej parze dla Stefka, Norweg jak wspomniałem regularny w optymalnej dyspozycji.
Prevc v Neumayer 1 @1,65
Niemiec w treningach nie skakał, w kwalach skoczył 125m z 13 belki, odjęte ok 5 pkt za wiatr. Prevc 126m z 12 belki, leciuteńko wiało w plecy. Biorąc pod uwagę słaby styl Neumayera, jak dla mnie Słoweniec będzie dziś wyżej. Michael ma już tak wyrobioną markę, że nawet jakby wykonał cudowny telemark i skoczył w miarę daleko dostanie 17,5, max 18pkt.
Kranjec v Koudelka 2 @2,37
Koudi złapał lepszą formę, dobry skok w kwalifikacjach. Kranjec także skacze w Wiśle dobrze ale wiadomo jak to z Robertem, odlecieć umie ale jak pojawi się niewielki podmuch z tyłu to jest klapa. Wiaterek może dziś kręcić, niby ma być lepiej niż wczoraj ale prognozom nie ma co zbytnio ufać. Widzę value w typie na Koudiego.

Robson// Dopisuj bukmachera bo nie kazdy ma takie same pary.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Schmitt M.-Klusek B. ✅ 2,35 Fortuna
Para pomiędzy legendą skoków, naszym niemal 20-letnim zawodnikiem. Schmitt swoimi dobrymi występami na Turnieju Czterech Skoczni zapewnił sobie wyjazd na Puchar Świata do naszego kraju. Przy zmiennych warunkach podczas wczorajszych treningów Niemiec nie spisywał się najlepiej. Dwa skoki treningowe gorsze od Polaka, nie przekraczające punktu-K. W kwalifikacjach Schmitt okazał się lepszy od naszego młodzieńca tylko o 0,1pkt.
Po stronie naszego zawodnika jest na pewno doświadczenie na tym obiekcie. Polscy skoczkowie trenują do zawodów na tej skoczni więc Bartek z pewnością dobrze zna ten obiekt. Sam fakt, że podczas świątecznego konkursu, odbywającego się w drugi dzień świąt, zajął 6 miejsce za zawodnikami którzy pojechali na TCS świadczy jak dobrze zna tą skocznie.
Wydaje mi się, że Bartek ma wielką szansę na pokazanie się w Pucharze Świata. Ważne by w głowie nie za szumiało młodemu skacząc z najlepszymi. Z pewnością lepiej zna skoszenie od swojego rywala.

Zastanawiam się także nad typem Kot TOP 3. Maciek w treningach skakał fatalnie, ale kwalifikację pokazały, że jest forma aby walczyć z najlepszymi. Ten sezon dla niego udany, a więc czemu nie pierwsze podium we własnym kraju, na obiekcie treningowym. Typ dość ryzykowny ale za drobne można się skusić. Wydaje mi się, że dziś Polacy będą rządzić w skokach w debiucie nowej skoczni z którą inni nie mieli do czynienia.
M. Kot TOP3 7,00 ⛔ Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Wydaje mi się, że dziś Polacy będą rządzić w skokach w debiucie nowej skoczni z którą inni nie mieli do czynienia.
To,że nie mieli do czynienia to może przesada,bo były tu rozgrywane zawody PK,a także LPŚ.3 skoki wczoraj,seria próbna dziś,zapoznać się jako tako okazję mieli,ale fakt faktem,że jest to debiut w PŚ i w połączeniu z dość specyficzną budową (krotki najazd oraz przeciwstok - czego niektórzy nie lubią) daje to naszym pewien handicap.I to handicap być może wiekszy niż zazwyczaj mają gospodarze ( za wyjątkiem Austrii bo tam dochodzą jeszcze sędziowie) i myślę,że mogą i są w stanie to wykorzystać.
Stoch w bardzo dobrej formie,Kot gdy zakłada superkombinezon też(a jakby uszyć też taki dla Tonia?) więc jeśli wiatr nie będzie kręcił ( a jestem prawie pewien, że będzie) to będą w czołówce,w ścisłej czołówce.
Za drobne to ja postawiłem Kot wygra @ 25 STS,bo nie ma się co rozdrabniać jak jest okazja,niemniej sądzę,że Kot jeszcze będzie &quot;w czubie&quot; wielu konkursów bo w perspektywie całego sezonu jest to zawdonik na top10(oby tylko kombinezon się nie zużył).
Za największego przeciwnika Kota uważam dziś (oprocz wiatru) Stocha, bo on też podobnie jak Kot tę skocznie zna i lubi.I podobnie jak Małyszowi czy Morgersternowi nie przeszkadzają mu krótkie najazdy czy przeciwstoki,odbicie ma w tej chwili najmocniejsze chyba ze wszystkich zawodników PŚ,więc tylny wiatr, aż tak mu nie zaszkodzi( a w razie jakby był taki dla wszystkich to wręcz pomoże).
Tak naprawdę (o ile wiatr nie będzie rozdwał kart - bo jeśli będzie to wygrać może nawet Żyła) oprócz dwóch Polaków, w walce o zwycięsto powinni liczyć się Bardal,Jacobsen (swoją droga zastanawiam się co się stało Norwegom,że odpalili tak mocno i wszyscy na raz - może mają tego samego lekarza co Marit?),Kraft (zanm zgaśnie jak podobne meteoryty - Wank,Fettner czy Hocke,jest w stanie wykręcić jeszcze jakiś numer,zwłaszcza jak mu podwieje) , Szliri ( nie,dziś mu nikt nie &quot;podkręci&quot; ocen żeby wygrał o 0,5 punkta - tak BTW zauwazyliście,że jeśli jest minimalna rożnica w walce o zwycięstwo czy podium - to zawsze,ta różnica jest na korzyść Austryjaka?) ,ewentualnie ktoś nieobliczalny vide Hilde czy Wasiljew.
Reasumując uważam,że: Kot top 6 @ 2,5 STS to bardzo dobry bet,Kamila niestety nawet top3 się nie opłaca stawiać bo 1,6 w tej dyscyplinie sportu to tyle co nic.Pozostaje Stoch wygra @ 4 STS.
Typy tak raczej rozrywkowo bo i tak przewiduję,że wiatr będzie decydował,ale jak mógłbym oglądać PŚ rozgrywany w Polsce, obstawiwszy Szliriego(który nie może postać 30 sekund na deszczu).

Leć Ada...yyy Kamil i Maciek leć.;)
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
Na szybko bo zaraz seria próbna. Konkurs w Polsce, a więc większa niż zwykle szansa dla Polaków. A ostatnio forma Maćka i Kamila znakomita. Dzisiaj będą mieli dodatkowy handicap w postaci własnej skoczni. Dwie ciekawe pary w Betsson:
Stoch-Hilde 1 @ 1,38 spadło z 1,5
Kot-Hvala 1 1,6
Kamil pownien skoczyć o te kilka metrów dalej niż Norweg. Ponadto skaczą blisko siebie, więc mniejsza szansa na odmienne warunki wietrzne.
Odległościami Maćka na treningach nie ma się co przejmować, bo sam podkreśla, że skacze w innym kombinezonie niż na treningach. Hvala już gdzieś zagubił świetną formę z początku sezonu. Na treningach oraz w kwalifikacjach bez rewelacji. Dla porównania w STS kurs na Maćka 1,3
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Liczą jak 1:1

Swoją drogą moim zdanie Stoch dzisiaj na podium to każdą kasę opłaca się postawić.
Zgodziłbym się,gdyby nie miejsce rozgrywania zawodów,polecam artykuł http://www.skijumping.pl/wiadomosci/15651/Droga-Wisly-do-organizacji-zawodow-Pucharu-Swiata/
Przecież tam więcej zawodów zostało odwołanych niż się odbyło.
Teraz już się nie dziwię czemu Szliri &quot;zachorował&quot;,kto by chciał ryzykowac zdrowie i reputację w miejscu gdzie zawsze wieje,tylko nigdy nie wiadomo z której strony.
Po jakie licho trener tysiąclecia i prezez wszechczasów zgłasza ten obiekt wybudowany za NASZE pieniądze do PŚ?
Nie zdziwię się jak za rok nikt tu nie przyjedzie,jakby to było rozgrywane gdzie indziej wyłączyłbym telewizor po 10 skoczkach.
W dodatku 6 tysięcy miejsc-nawet w Czechach to by się zapełniło, nie mogłby Polo wybudować takiej skoczni gdzie tylko jego rodzina mogłaby wejść?
Wyniki mega wypaczone,teraz to już naprawdę czekam aż wygra Żyła.
No i teraz naszym zostanie tylko jeden konkurs żeby pokazać,że są w dobrej formie,a Stoch i Kot są.
 
G 3

gachu

Użytkownik
Witam. Orientuje sie ktos moze, czy jak przełozyli kwal. na Sobotę, to zakłady zostaja normalnie czy są unieważnione? Chodzi mi o Totomix. Dzieki
 
sportowiec2012 14

sportowiec2012

Użytkownik
Witam. Orientuje sie ktos moze, czy jak przełozyli kwal. na Sobotę, to zakłady zostaja normalnie czy są unieważnione? Chodzi mi o Totomix. Dzieki

Jeżeli w ciągu 48 godzin zakład nie zostanie rozstrzygnięty, pojedynek zostanie policzone jako zwrot.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Niemcy v Polska 1 @1,45 Totomix

Polska z pewnością powalczy o podium, no ale z Niemcami moim zdaniem nie wygra. Wracają Freund i Wellinger. Myślę, że będą odgrywać kluczowe role w teamie. Do tego dochodzi groźny Freitag, który był ostatnio 2 a także Wank. Polacy prawdopodobnie(oficjalne składy zostaną podane dziś po treningach) wystąpią w składzie Stoch, Żyła, Kot, Kubacki(lub Hula). Wiadomo, skaczą u siebie, ostatnio Piotrek 6, Maciek i Kamil w formie. Mimo wszystko jakby tak bliżej się przyjrzeć, Żyła jeszcze nieregularny, Kubacki lub Hula przeplatają niezłe skoki z bardzo złymi. Po prostu na te 8 skoków przytrafią się 2-3 słabsze i w ogólnym rozrachunku będziemy za Niemcami.

Czechy
v Rosja 1 @1,37 Totomix


Typ dnia, nie ma opcji żeby Czesi przegrali tę rywalizację. To mój czarny koń dzisiejszego konkursu. Matura przeżywa drugą młodość, skacze naprawdę bardzo dobrze, nawet przy wietrze w plecy nie spada na bule, a ja bardzo cenię takich zawodników. Janda dobry występ w Wiśle, myślę że się przełamie i stać go na 2 równe skoki w okolicach 125m. Koudelka po kiepskim początku sezonu złapał wiatr w żagle, co prawda w Wiśle 2 skok nieudany(ale miał fatalne warunki, co dosadnie skwitował po skoku) no i Hlava który ostatnio nie błyszczy ale spokojnie swoje skacze. Rosjanie to lider Wassiliev, drugi Kornilov(który miewa wpadki) a następnie Rosliakov i Romashov. Dwaj ostatni bez formy, jakąś bulę zaliczą bankowo. Kurs może nie zachwycający no ale jak dla mnie pewny. Oceniam szanse 9/10, wiadomo - to tylko skoki, warunki odgrywają kluczową rolę ale dziś ponoć ma być nieźle.

Austria v Niemcy 2 @2,25 / STS


I jeszcze na koniec typ z STS, po prostu błąd buka w oszacowaniu kursu. Dla przykładu Fortuna ma @1,5 na Niemców, Toto @1,65. Austria wyjątkowa słaba, Schliri na pewno swoje skoczy choć jest po chorobie, no ale dalej.. prawdopodobnie Kofler, Morgi, Loitzl(choć ja uważam, że jednak wstawi Krafta za kogoś). Kofler bardzo słaby ostatnio, Morgi to samo, Loitzl jedynie na poziomie choć bez błysku. Freund, Wellinger i Freitag &gt; Schliri, Morgi, Kofi. Kraft jeszcze chimeryczny, przy wietrze w plecy sobie nie radzi, ale obiektywnie przyznam jednak że trochę lepszy niż Wank. Wychodzi mi takie 57-43 dla Niemców. Trzeba pobrać.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane
Jakoś nikt jeszcze nie założył tematu,może wszyscy w Zakopanem.
A oficjalne treningi już o 14:30, o 17 konkurs drużynowy ,a jutro przełożone z wczoraj kwalifikacje i konkurs indywidualny.
Zdecydowanym faworytem drużynówki są Norwegowie , kurs w STS 1,6 na ich wygraną, i to chyba bez względu na to czy Schlierenzauer wystąpi czy nie( a tym razem chciałbym ,żeby wystapił - kurs na Norwegie wzrósłby a Szliri musiałby przełknąć gorycz porażki).
Wobec braku Schlierenzauera,wydaję mi się,że Austria może nie załapać się na podium,tymbardziej zdziwiłem się,że kurs na Polskę w top 3 skoczył dziś w STS z 1,75 na 2,00.
Wydaję mi się,że to dobry typ do zagrania,o ile znów nie będzie cyrków z wiatrem(a podobno dziś jest o wiele lepiej),to jednak skaczemy u siebie.
Chłopaki tę skocznię bardzo dobrze znają,forma jest,mam nadzieję,że odpoczeli wczoraj,nie wiem kto będzie 4tym oprócz Stocha,Kota i Żyły(chciałbym Kubackiego),ale i Kubacki i Hula i Miętus są w stanie spiąć się na drużynówkę i oddać dobry skok.
Najwiekszą niewiadoma jednak oprócz składów pozostają warunki wietrzne,po seriach treningowych będziemy wiedzieli więcej.
 
galek7 0

galek7

Użytkownik
Konkurs drużynowy na skoczni w Zakopanem (HS 134)-zwyciestwo
Typ: Norway⛔
Kurs:1,60
Bukmacher: BetGun

Analiza:
Dzisiaj czeka nas konkurs drużynowy na skoczni w Zakopanem, na stronce BetGuna zanlazlem propozycje postawienia na druzyne Norwegii, kurs 1.60
Może to nie jest jakiś powalający kurs, ale moim zdaniem Norwegowie są zdecydowanym faworytem. Skład : Bardal,Hilde,Velta,Jacobsen jest zdecydowanie najmocniejszy. Jacobsen ostatnio troszke nie wytrzymywal presji i skakał troche słabiej, w konkursie drużynowym już taka presja nie będzie na nim ciążyła, więc spodziewam się naprawde niezłych skoków. Oprócz Jacobsena, którego stać na najlepsze skoki są jeszcze: Bardal - wygrał w środę w Wiśle, co pokazuje jego siłę, jest Hilde również bardzo mocny, oddający zazwyczaj jedno skok solidny, drugi bardzo dobry, no i Velta, który może nie zawsze skacze rewelacyjnie, ale napewno nie zejdzie poniżej pewnego poziomu.
Teraz przejdzmy do rywali.
Na wstępnie trzeba odrzucić Polskę(niestety) i Słowenię. Te drużyny mają jeszcze troszkę za słaby skład i bedą sie biły o 4 może 3 miejsce.
Głowni rywale to Austria i Niemcy. Austria moim zdaniem wystąpi jednak bez Gregora SCHLIERENZAUERa, który jeszcze nie czuje się najlepiej i trenerzy raczej nie będą ryzokować.
Niemcy natomiast są wzmocnieni Freundem i Wellingerem, ale ich forma ostatnio nie jest tak dobra jak Norwegów, więc zaprezentują się nie co gorzej niż Norwgowie.
Typuje tak:
1.Norwegia
2.Niemcy
3-4.Austra
3-4.Polska
5.Slowenia

Kto lepszy:
Austria - Poland 2✅
Kurs:2.3
BetGun
Troszkę ryzykowny typ, ale myślę że Polacy nie stoją na straconej pozycji. Jeżeli Austriacy będą skakać bez Gregora, to szanse będą naprawde równe.
Austriacy mają obecnie Koflera,Morgiego,Loitzla i Krafta. Wszyscy zapewniają w miare solidne skoki, ale chyba nikt z tej czwórki nie jest w stanie oddać skok rewelacyjny.
U nas myślę że i Kamila i Kota na to stać. Żyła jest również w stanie skoczyć bardzo dobrze. A kto będzie 4 typuję Hule, czyli pewność dwóch równych nienajgorszych skoków. Więc jest szansa pokonąc Austriaków ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Schlierenzauer nie wystąpi,kursy na konkurs druzynowy też już pozdejmowali,szkoda.
Ja zdążyłem jeszcze zagrać w STS:
Polska - Słowenia: Polska @ 1,45
Austria- Norwegia: Norwegia @ 1,45

i wydaje mi się,że to całkiem prawdopodobny dubel.
Ale po pierwszych skokach treningowych widac ,że wiatr jest w miare stabilny,może jego natężenie się zmienia,ale nie &quot;kręci&quot; tak jak w Wiśle.
 
Z 1

ziutek1934

Użytkownik

Austria v Niemcy 2 @2,25 / STS


I jeszcze na koniec typ z STS, po prostu błąd buka w oszacowaniu kursu. Dla przykładu Fortuna ma @1,5 na Niemców, Toto @1,65. Austria wyjątkowa słaba, Schliri na pewno swoje skoczy choć jest po chorobie, no ale dalej.. prawdopodobnie Kofler, Morgi, Loitzl(choć ja uważam, że jednak wstawi Krafta za kogoś). Kofler bardzo słaby ostatnio, Morgi to samo, Loitzl jedynie na poziomie choć bez błysku. Freund, Wellinger i Freitag &gt; Schliri, Morgi, Kofi. Kraft jeszcze chimeryczny, przy wietrze w plecy sobie nie radzi, ale obiektywnie przyznam jednak że trochę lepszy niż Wank. Wychodzi mi takie 57-43 dla Niemców. Trzeba pobrać.


Expekt właśnie wrzucił kursy i na Niemców jest aż 4.05, przed chwilą było 4.39 !
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Expekt - Win Norwegia 1.30, teraz 1.28
Betsson - Win Norwegia 1.60 ( prezent )
A najlepsze, że na LC napisała mi babka, że nie będzie zakładów przed konkursem... może na live.
http://www.skokinarciarskie.pl/aktualnosci/10469,PS_Dziesiec_druzyn_na_starcie_w_Zakopanem
Składy... Ja nie widzę, możliwości aby wygrała Austria, Niemców i innych nawet nie biorę pod uwagę. Za dużo nie pewności jest w każdym ze skoczków Austriackich, no na prawdę każdy musiałby skoczyć kapitalnie.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dzieki trenejro za wybranie do drużyny najabardziej podatnego na warunki wietrzne zawodnika na świecie,jego można brać jak jest bankowy wiatr pod narty bez podmuchów,mołgobyć zwycięstwo,ale top3 z dobrym kuresem tez cieszy.
Nie ma jeszcze kursow,ale jutro bankowo Polak na podium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom