>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Zgłoszenia dla osób bez par

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie mogą zgłaszać się osoby, które nie mają partnerów.

Pierwszeństwo w doborze w pary, mają sami użytkownicy. W wypadku braku porozumienia moderatorzy sami zdecydują, jak mają wyglądać zespoły.
Wybór ten będzie ostateczny i nie będzie podlegał dyskusji.

Po znalezieniu partnera, należy niezwłocznie zgłosić zespół w odpowiednim dziale.

Prawidłowe zgłoszenie wygląda w następujący sposób:
dawid.400 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
Nie masz konta w Unibet?
Użyj: Szybka rejestracja w Unibet
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
nbd - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
dawid1892 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
mbmartin - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
alkoterror - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
M 0

morzewo

Użytkownik
morzewo - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Robson1416 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
BerciQ9 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
wlodek02 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
patos 90

patos

Użytkownik
patos - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
zaglebie13 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
siunek23 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
enriquess - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
paint12 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
S 318

soren

Użytkownik
soren - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
galek7 0

galek7

Użytkownik
galek7 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom