>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie możemy zgłaszać ewentualne błędy, jednakże zanim napiszesz tutaj post, dwukrotnie przeczytaj

Niejasności składamy w sposób kulturalny
podając przy każdej niejasności post do którego pytanie dotyczy, brak linku przy pytaniu będzie skutkowało ignorowaniem zadanego pytania.
Nie masz konta w Unibet?
Użyj: Szybka rejestracja w Unibet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zapisy do konkursu będą trwały do środy (16.01.2013) do godziny 20:00. Wtedy też rozlosuję w pary userów którzy zapisali się w temacie dla osób bez par. Ci co się zapisali dla osób bez par a znaleźli drużynę proszę o powiadomienie, bo sam nie mam zamiaru szukać takich osób ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ANZELMO vernix stworzyli drużynę można nas wykreślić z tematu
dawid// ok, następnym razem odnośniki do postów poproszę
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rozlosowano następujące drużyny, aby team mógł wziąć udział w konkursie musi zapisać się w temacie &quot;zgłoszenia par do konkursu&quot; Ci co nie zapisali się w temacie dla osób bez par, a mają ochotę wystartować w konkursie to mają taką możliwość ale drużynę muszą poszukać sobie sami. Temat z zapisami dla par zostanie zamknięty po rozstrzygnięciu 1 kolejki zawodów.
1) nbd, dawid1892
2) mbmartin, soren
3) alkoterror, zwyciestwo1960
4) Robson1416, Gorillaz
5) BerciQ89, patos
6) KrisBarca_92, wlodek02
7) zaglebie13, KSZOk
8) siunek23, szymontom
9) enriquess, paint12
10) porugalia, DBoniem
11) galek7, tomo121

Bez pary pozostał morzewo. Może również wystartować w konkursie ale musi poszukać sobie na własną rękę kolegę do gry.
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
11. W każdej kolejce drużyna może podać maksymalnie 3 typy z danej dyscypliny. Jednak w każdej kolejce należy podać minimum 3 typy w sumie, ze wszystkich dyscyplin. Zaś maksymalna liczba typów ze wszystkich dyscyplin wynosi 5. Przykłady: 3 typy ze skoków - prawidłowo 3 typy z biathlonu - prawidłowo 3 typy ze skoków + 1 lub 2 z biathlonu prawidłowo 1 typ ze skoków + 1 z biathlonu - nieprawidłowo
Jest pierwsza kolejka konkursu, czyli podane np. 3 typy ze skokow i 2 typy z biatlonu tak ? 3typy ze skokow i 3 typy z biathlonu nie mozna?
 
premqu 8

premqu

Użytkownik
Też chciałbym dołączyć do konkursu;) Może ja ze Sphinxem na szybkiego jeszcze ? ???? Jeśli moderatorzy się zgodzą i Sphinx;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Generalnie zmieńcie w regulaminie 1 punkt, który jest tam od 1 edycji, bo go bez sensu wtedy wstawiłem, ale nigdy nie był egzekwowany. O tym, że wszystkie typy z danej dyscypliny w 1 post. Bo wiadomo, że oferte dzień po dniu się wystawia, więc cieżko by było tak. No chyba, że wzorem lat poprzednich nikt nie będzie miał żadnych problemów z tym, to też ok. ;)
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Niestety mój kolega z drużyny wylosowany Porugalia, nie odpowiada na PW, ostatni raz na forum był 14-tego, także nie wiem, czy mogę bez jego zgody zgłosić drużynę?
Jeśli nie to najlepiej będzie jeśli zostaniemy zastąpieni przez inną drużynę.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Oczywiście można jeszcze się zapisywać. Ale tylko jako drużyna nie pojedynczy user. Randka w ciemno była wczoraj o 23 i wszyscy forever alone zostali dobrani w pary :razz:
Olo nigdy nie było problemów z tym punktem to i w tym roku nie będzie ;)
Niestety mój kolega z drużyny wylosowany Porugalia, nie odpowiada na PW, ostatni raz na forum był 14-tego, także nie wiem, czy mogę bez jego zgody zgłosić drużynę?
Jeśli nie to najlepiej będzie jeśli zostaniemy zastąpieni przez inną drużynę.
Możesz bez niego zgłosić, ewentualnie zmienicie nazwę zespołu po późniejszej konsultacji, a z drugiej strony czy to ważne jaka będzie nazwa zespołu? na moje nie.
 
Do góry Bottom