>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
Jestem w dwóch parach, a w regulaminie nie ma nic o tym, to błąd, czy co?
5. Sphinx - kasaartura
46. soren - kasaartura
JUŻ POPRAWIAM ???? - Odi
Walczysz w ostatniej parze, pozdrawiam i sory za kłopot.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Gramy do dwóch zwycięstw. Większość par rozstrzygnie się więc po dwóch dniach (wynikiem 2:0), niektórzy będą musieli typować także w trzecim dniu eliminacji i będzie 2:1 dla któregoś z użytkowników.
Wygrywa pojedynek ten co ubije najwyższe AKO, wszystko jest w regulaminie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
1. Uczestnicy będą na samym początku rywalizować w rundzie kwalifikacyjnej 1/128(zwycięzca 2 meczów przechodzi do następnej rundy, czyli maksymalnie będą 3 mecze w parze). Zwycięzcy przechodzą do następnie rundy. 64 osób podzielimy na 8 grup po 8 osób. Gdyby okazało się, że są miejsca wolne, to spośród przegranych awansują osoby z najlepszym wynikiem (suma trafionych AKO).
Ile trwa jeden mecz :?:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No to może napiszcie to w regulaminie, bo to dość podstawowa kwestia, a nigdzie nie ma tego ile trwa konkurs, ile trwa runda, ile trwa mecz.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No jest napisane, 3 mecze, ale nie jest napisane ile trwa mecz.
Nie błahostki, tylko podstawowe rzeczy, które powinny być w regulaminie, no nie żartuj mi teraz, że czas trwania kolejki to błahostka.
Nie brałem wcześniej udziału w tym konkursie to nie wiem jak jest zawsze, skąd mam wiedzieć :?:
A chce wiedzieć czy np mogę przeczekać przeciwnika, to akurat podstawa w konkursach.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Olo mam nadzieje, że odpowiedź Benka Cię zadowoliła, jeśli nie na PW chętnie wyjaśnię ci jak podać kupon ile trwa mecz i inne niuanse.
Jedno mnie tylko zastanawia:
Nie brałem wcześniej udziału w tym konkursie to nie wiem jak jest zawsze, skąd mam wiedzieć
Brałeś udział w Hockey Cup zarówno w roku poprzednim jak i dwa lata temu. Regulamin w konkursie nie zmienia się od lat. Nie zadawałeś tego typu pytań w poprzednich edycjach ... różnica jest taka że wtedy byłeś &quot;zielony&quot;, a teraz buntownik z wyboru?
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom