>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta - 23.02.2013

Status
Zamknięty.
bebad 46

bebad

Użytkownik
Saleta nigdy nie był dobrym bokserem. On ma tyle lat co Goły, umiejętności do bani i czym ma wygrać ? szybkością ? haha, to nie jest Adamek żeby obtańczył Andrew.
Nie mówmy tu o zwycięstwie Salety bo tą walke nawet jednoręczny Andrew z nim wygra.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
1,40 na Andrew pobiore z przyjemnoscia. Wszystko przemawia za Gołota . To , ze Saleta umie sie wysłowic to moze wygrac w freestylu na rymy w ringu lepszy bedzie Gołota.
 
G 0

gorinho

Użytkownik
Według mnie jedyną szansą Salety jest to, że rzuci się na Gołotę, tak jak Pudzian na Sappa.A że umie to zrobić, widać było w pojedynku z Najmanem.
Do tego, przy całym szacunku dla Adamka, Saleta ma jednak mocniejszy cios.Wg mnie Saleta jest na tyle mądry, że tak zrobi,a wtedy wygra.
Ale to tylko moje nieśmiałe zdanie.
Pozdrawiam.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wiem, ale co raz bardziej realny wydaje mi się scenariusz taki:
Gołota tą walkę wygra, a potem kolejna walka stulecia w Polsce czyli Polsat Boxing Night Gołota - Adamek 2. Więc wszystkim na rękę będzie jak Gołota wygra z Saletą. Do tej tezy utwierdziła mnie ostatnia rezygnacja Adamka z walki z Pulevem. Czyli bajki o walkach mistrzowskich można sobie już zatrzymać dla siebie. Niestety Adamek już liczy na dobry zarobek a nie na dobre walki. I jeszcze ta wypowiedź o dobrej ofercie walki w Polsce. To niby z kim, Szpilka, Sosnowski,Wach? Zostaje tylko Gołota. A ich pierwsza walka dała sporą oglądalność, więc teraz trzeba spróbować powtórzyć to samo, tylko w PPV ;)
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Czyli bajki o walkach mistrzowskich można sobie już zatrzymać dla siebie. Niestety Adamek już liczy na dobry zarobek a nie na dobre walki. I jeszcze ta wypowiedź o dobrej ofercie walki w Polsce. To niby z kim, Szpilka, Sosnowski,Wach? Zostaje tylko Gołota.
Povetkin. Już nie raz słyszałem plotki na temat walki z Saszką w Polsce. Duża szansa na pas + większa kasa niż za Pulewa
Rewanżu z Andrew nie będzie, moge iść o zakład ;)
no być może ;) jak będzie chodziło o kasę to rewanż, jak o jakieś aspekty sportowe to Povietkin. No ale trzymajmy się tematu ;)/ Konrad
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja też nie wyobrażam sobie porażki Andrzeja. Moim zdaniem będziemy świadkami nudnej walki na całym dystansie i co by się nie działo, to sędziowie i tak dadzą zwycięstwo Gołocie.
 
A 498

addam44

Użytkownik
W swietle tego co tu przeczytalem to Saleta tej walki w ogole wygrac nie moze.Bo;
1.Ciosu nokautujacego nie ma(prawda)
2.Gdyby walka potoczyla sie na pelnym dystansie to przegra bo...Polsatowi jest marketingowo potrzebna wygrana Goloty ????
Ale...i niekoniecznie.Golota bedzie potrzebny ale zwycieski efektownie.Jesli zwyciestwo wymeczy to jego ewentualny rewanzz Adamkiem sie oddali bo...kto taka walke kupi?
Jednak ja tu widze jakies 10-20% szans na zwyciestwo Salety.Jesli dotrwa do powiedzmy 7-8 rundy to moze wziac gore kondycja.Niby obaj trenuja solidnie,ale...kiedy obaj boksowali ostatnio na dystansie ponad 8rund?A jesli Golota sie wypompuje pierwszy to i Saleta moze go zaklepac jak kiedys Krasniqi-tak wlasnie Saleta zostal mistrzem Europy.
Ja ich obu...lubie ???? bo kazdy cos-choc w innej skali-cos w sporcie zdzialal i obaj maja fajna...gadke.Choc jakze rozna ????
A ze emeryci...hm,znam przynajmniej dwoch bardziej wiekowych co zdobywali mistrzostwo swiata zawodowe... ????
Nie ma tej walki poki co BF.Uwazam ze obecne kursy 1.40 na Golote w sobote sporo spadna.A wiec mozna by zarobic tradujac...
 
M 0

macbrc

Użytkownik
nie mam również pojęcia pod jakim względem saleta jest inteligentniejszy. Pamietajmy, ze to jest boks, nie partia szachów. Poza tym mysle ze nawet jeżeli walka nie skonczy sie przed czasem to sedziowie dadzą wygraną Gołoty. Andrzej robi dobra rzecz. a mianowicie mówi otwarcie ze jezeli wygra chcialby rewanżu z Adamkiem, czy to bedzie adamek czy nie, jezeli andrzej wygra, Polsat na tym tylko zyska, ponieważ z rewanżowej walki z Adamkiem mógłby zarobić jeszcze wiecej niz z 1. a gołota jest takim bokserem który przyciaga widzów. Jak dla mnie są 2 scenariusze: Wygrana Gołoty lub Wygrana Gołoty przed czasem.
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Jak dla Mnie zdecydowany faworyt to Andrew i na niego zagram pewnie jakąś stówkę , Saleta niech lepiej dalej nagrywa se te filmy o Sobie a nie wraca na ring ;)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Emocje związane z walką widzę już na odpowiednim poziomie,czytam z uwagą wszystkie posty,pozwolę sobie od siebie coś dodać.
Andrzej Gołota - jego karierę śledzę jeszcze od czasów juniorskich i obok Tigera nasz najlepszy zawodnik,na zawodowym ringu bił się ze wszystkimi najlepszymi(oprócz Holyfielda)wyniki tych potyczek oczywiście znamy,więc nie ma sensu powielać tego,moim zdaniem w najbliższym 20 leciu nikt z Polaków nie dorówna mu klasą oczywiście mam na myśli heavy weight.
Przemysław Saleta-bardzo dobry kick bokser,niestety bokser już dużo słabszy,a gość który go wrzucił w reklamy Atlasa na ringu coś w pokroju tego, co trafił jednym ciosem Dragona mówią same za siebie.
Tak w skrócie ich kariery,teraz mają po 45 lat,lata świetności za sobą,noi tu w tej walce aspekt sportowy schodzi raczej na drugi plan,liczy się show i kasa.O wysokiej formie możemy zapomnieć,szybkość i refleks poszły w las,została ambicja i serce do walki
Kurs na Andrzeja mizerny, może jakaś opcja under/over rund,bądż remis,bo idę o zakład,że w zamyśle promotorów już jest następny zamysł po warunkiem,że dobrze się sprzeda w płatnym systemie
Kibicuję oczywiście Andrzejowi chociażby za te wszystkie emocje których dostarczył Polskim kibicom,nie zawsze pozytywne oczywiście,ale zawsze byłem dla niego wyrozumiały,to jest boks i heavy weight,widzę ,że w miarę upływu czasu opinie o nim są bardzo pozytywne a nie zawsze tak było i wiele razy wylewano na niego pomyje,jednak zawsze to nasz ANDRZEJ GOŁOTA,życzę mu wygranej i powinien dać radę.
 
M 0

macbrc

Użytkownik
w miarę upływu czasu opinie o nim są bardzo pozytywne a nie zawsze tak było i wiele razy wylewano na niego pomyje,jednak zawsze to nasz ANDRZEJ GOŁOTA,życzę mu wygranej i powinien dać radę.
W pełni sie zgadzam, Andrzej miał opinie &quot;znów ucieknie z ringu&quot; albo &quot;znow walnie kogos w jaja&quot; dzisiaj nastawienie zmienilo sie na lepsze i chyba ludzie po czasie zaczeli go doceniać ze względu na zawodników z jakimi walczył, bo nikt nie był w stanie wygrywać w taki sposób na punkty z Bowe. Oraz mając porównanie do dzisiejszej mizernej cięzkiej. Oczywiscie nie licze Ukrainców i Brytyjczyka
Do swoich poprzednich postów dodam, że Andrzejowi w przygotowaniach pomaga Masternak, jest ciekawy wywiad z Masterem, co sądzi o walce i Gołocie. Po tym co powiedział i co widze po Gołocie ponownie podpisuje się obiema rękami pod swoimi poprzednimi postami. NIE potrafie sobie wyobrazić ze Saleta spuszcza Gołocie lanie.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Gala zbliża się dużymi krokami czas grać . Dubel jak dla mnie dosyć pewny .
Kamil Ł aszczyk✅ &amp; Maciej Sulęcki✅ - 1.52✅✅✅ - Unibet .
Rywal Szczurka , Cieślak oprócz wielkiej gęby nie dysponuje niczym w czym mógłby mu zagrozić .
Po kontuzji jedzie on już ostro w dół , ostatnio przegrana u siebie w Polsce z jakimś no name ostatnim bumem .
Kamil to wielka przyszłość , świetny bokser mimo 22 lat . Obok Masterniaka ma chyba największe szanse na zwojowanie światowych ringów .
Extra szybkość , technika i poruszanie się po ringu do tego jego silny cios powoduje że możemy liczyć że coś naprawdę osiągnie .
Walka bez większej historii . 10 rund jednostronnego obijania Cieślaka może nawet Łaszczyk przed czasem . Cieślak na chwile obecną nie jest równorzędnym przeciwnikiem .

Sulęcki obok Mastera to najlepszy chłopak ze stajni Gmitruka .
Przyzwoicie wyszkolony całkiem szybki bokser . Duży talent , dobry technicznie a pod względem ruchowym rewelacja .
Wypadł bardzo dobrze w walce z doświadczonym Jurijem Nużenką .
Rywala Świerzbińskiego widziałem dwie walki i dla mnie i nie prezentuje nawet przeciętnego poziomu i stylu .
Walka dwóch waciaków gdzie Sulęcki zdecydowanie jest lepszym bokserem i wygra walkę na pkt .

Edit : To były dosłownie za darmo pieniądze , Łaszczyk na pkt , walka Sul ę ckiego jeszcze trwa ale po 4 rundzie jest to już totaln a deklasacja .

 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Szczerze mówiąc nie śledziłem kursów na tę walkę, dopiero dziś zajrzałem i trochę mnie te zakłady zdziwiły. Niby Gołota faworytem.. Ale jak wiadomo to będzie nie co inna &quot;walka&quot;. Obaj zakończyli karierę i wg. mnie nie można powiedzieć, że Gołota ma jakąś wielką przewagę..
Jak dla mnie jest to zakład &quot;4fun&quot; i stawiam na Saletę @ 3,20 Betclic.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Walka dwoch bokserskich symboli Polski jednak moze okazac sie ze bedzie to kabaret. Golota powolny czolg, Saleta szybszy jednak sila marna. Idealnym rozwiazaniem bylby remis jednak jezeli ktorys nie spuchnie fizycznie ( sa na to szanse bo jezeli obaj beda czlapac to dotrwaja do decyzji).
Golota-Saleta X 25,00

Czekam na jakis over rundowy oraz dla zabawy nokaut w 1 rundzie po dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Andrew Gołota - Saleta 1.37 Betsafe
Ja w tej walce zdecydowanie stawiam na Andrzeja, w pełni zdrowy nie powinien mieć problemów w zdominowaniu inwalidy.Gołota po operacji kontuzjowanej ręki smiga aż miło na niego popatrzeć, wystarczy zobaczyć fragmenty jego treningów na YT. Sparował z Masterem, cały okres przygotowawczy trwający od końca grudnia przepracowany bez kontuzji, szybkościowo nie najgorzej a pewnie i tak lepiej od Salety a siła po jego stronie zdecydowanie. Jeśli dojdzie do decyzji to nie powinno być żadnych pytań bo czym Saleta ma go znokautować? Ze niby Andrzej sie osra ? No przecież to nie Adamek czy chociażby w latach świetności Tyson a tylko inwalida. Zresztą już za stary jest żeby się czymś spinać na stare lata. A tak z aspektu kibicowskiego to chciałbym zobaczyć jakieś emocje bo rożnie to może być w pojedynku emerytów. Wg mnie Andrew to wygra a i Polsat będzie mogł na nim zarobić jeszcze na nastepnej walce jeśli Goły sie w miare zaprezentuje.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Według mnie też tutaj Gołota wygra i sobie rekreacyjnie postawiłem na Andrew.
Myślę, że Salecie zabraknie kondycji by przetrwać tą walkę. Andrzej wydaje się być lepiej przygotowany fizycznie i to powinno wystarczyć. Nie wydaje mi się, by Przemek dał radę klinczować przez pełny czas walki. Oczywiście Andrzeja też można wymęczyć, bo jednak obaj swoje lata mają, ale na mój nos walka zakończy się koło 5-6 rundy, gdy jeden osłabnie (Saleta).
Ogółem na liczenia też jakoś się nie napalam, myślę że to sędzia przerwie walkę, gdy już nie będzie odpowiedzi na ciosy Gołoty.
Kursy trochę już podupadły, ale tak jak kolega wyżej myślę, że 1.37 jeszcze można gdzieś podrzucić.
A tak BTW, to 40zł za taką galę to bandytyzm... Tylko wypatrywać Mroczków w pierwszym rzędzie ????
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Gołota jest bezsprzecznym faworytem i ten pojedynek musi wygrać. Saleta w boksie tak naprawdę nie osiągnął nic. Andrzej dla mnie i dla wielu innych jest dwukrotnym mistrzem świata. A to czy dostał jakiś tam pasek od spodni nie ma znaczenia. Dwukrotnie wygrał walkę o mistrzostwo świata i takie są fakty. Druga sprawa to, że Andrzej po &#39;zakończeniu kariery&#39; nigdy nie zrezygnował ze sportu. Ostatnio czytałem wywiad z jego żoną i wypowiadała się, że Andrzej nie umie siedzieć w domu przed telewizorem. On musi być aktywny. I podobno przez ostatnie lata cały czas trenował na siłowni, biegał i dbał o swoją kondycję i formę. A Saleta? Oprócz przygotowań do 2 walk z Najmanem raczej zbyt dużo nie trenował. Tak więc umiejętności na korzyść Andrzeja. I mniejsze braki do nadrobienia przed walką również na korzyść Andrzeja. Ostatnia sprawa to marketing. Dla organizatorów gali po prostu bardziej się opłaca aby wygrał Gołota. Saleta otwarcie mówi, że to jego ostatnia walka w karierze. A co do Gołoty, to jego trener mówił coś nawet o walkach o mistrzostwo świata. Ale to już raczej pół żartem. Jednak np. rewanż z Adamkiem jak najbardziej realny. Podsumowując wszystko wskazuje na Gołotę i gram teraz póki kursy jeszcze w okolicy 1,4 da się złapać.
 
W 13

wsl90

Użytkownik
Gołota - Saleta 1 (1,37)
Gołota - Saleta Czy walka będzie trwała całe 10 rund? NIE 1,73
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Gołota, widac po filmikach, że przygotowuje sie do walki i jest w niezlej formie (wystarczającej na pokonanie salety). Mysle ze warto też zagrać, że pojedynek skończy się przed czasem.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
&quot;Już w sobotę w Ergo Arenie odbędzie się gala Polsat Boxing Night. Można ją oglądać tylko w systemie pay-per-view. Koszt to 40 zł.
Z informacji Super Expressu wynika, że zainteresowanie PPV jest bardzo słabe! - Ptaszki ćwierkają, że na razie sprzedano 3 tys. PPV na walkę Gołota - Saleta. Teraz ma nadejść fala smsów. Będzie pierwsze w Polsce tsunami? Myslałem że będzie więcej, nikogo nie obrażając - napisał na twitterze Jacek Adamczyk, wydawca stacji Orange Sport.
Dodajmy, że organizatorzy gali liczą na 100 tys. abonamentów. Jeśli informacje o tak kiepskim zainteresowaniu walką Andrzej Gołota - Przemysław Saleta są prawdziwe, to wielkie show może okazać się już w sobotę wielkim niewypałem...&quot;
Sportowe Fakty

Oby było jak najmniej może w koncu przejrzą na oczy że jeśli już ma być PPV to niech fight card będzie przynajmniej na średnim poziomie a tutaj myślą że po kilku latach nieobecności na ringu Gołego Polacy rzucą się i będą wykładać hajs żeby oglądać podstarzałych weteranów.100 tysięcy to Polsat może wykręcić na walkach Pudziana, ale w KSW PPv też się nie sprawdziło.
 
W 13

wsl90

Użytkownik
Również mam nadzieje, że przejada sie na tym ppv. 40 zł za walkę emerytów to śmiech na sali (wykupią pewnie jedynie ci, co streamy puszczają) ???? Wątpie, że uda im się osiągnąć planowaną sprzedaż.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom