>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.01.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek- 1 stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
WTA Brisbane
Spotkanie Kvitova/Pavluchenkova
Typ: 2
Moj typ na jutro to typ na rosjanke ,kvitova do konca roku zniknie z pierwszej 30 rankingu WTA od dluzszego czasu ma zastoj w grze ,gra gorzej niz niejedna dziewczyna z 2 setki rankingu,porusza sie po korcie jak slon w skladzie porcelany co 2 pilke psuje kazde jej spotkanie to masa UE
rosjanka powraca do dawnej formy milo sie patrzy na jej gre, wysoki kurs na Anstasje to value!:grin: gram grubo
⛔100 - brak kursu i buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Camerin M-E/Niculescu M - Aoyama S. / Pegula J.
Typ wygra Camerin/Niculescu
Kurs 1.50
Bet365

Niculescu jest na gazie. Od turnieju w Luxemburgu gdzie miała odpaść z Opranti, Hradecką, Hantuchova szokowała dzień za dniem i pokazywała, że jest obecnie w formie życia - uległa dopiero Williams w finale i potem Poitiers gdzie była w półfinale. A dalej za ciosem w Nantes, gdzie średnia gemów sięgała u19. Tak może nie było obsady bardzo ważnej, ale zwycięstwa pokazywały formę i koniec. Teraz Shenzhen, gdzie w singlu wygrała może nie dość pewnie, ale nie z przeciętną Zheng. Kursy na granicy 1.34 były do kuponu, ale przegapiłem to spotkanie. Lecz debel o 11.15 był już promocją. Kursy na win 2.15 i kur po 1gemie na 2:0 1.78 to sowita promocja od Bet365. Teraz Maria kiedyś wygrała z Moniką, ale były to czasy, które pamiętają Stalina. Na jej liście z przeszłości nie ma znanych nazwisk, a te które są - są to porażki zazwyczaj po wyjściu z kwalifikacji. Aczkolwiek na korcie twardym owa zawodniczka wydaje się być pewna. Właśnie tutaj są nazwiska Puig, która przecież brnie do przodu w karierze. Ale nie o tym - Maria gdyby nie zmieniała nawierzchni co chwilę, to może by coś z tego było, a tak to wychodzi dość przeciętnie. Dlatego Monika która pokazuje, że twarde jest jej + Maria, która powinna się wczuć i &#39;wydaje&#39; mi się, że najlepiej czuje się na właśnie tej nawierzchni dadzą radę do półfinału i może nawet finał.


Teraz Pegula&amp;Shuko by nie było tak kolorowo jak napisałem wyżej. Duet młodości nie jest wcale stracony. Sama Pegula lubi ową nawierzchnię w singlu radzi sobie dość zdecydowanie i jak na swój wiek + turnieje 150miejsce w rankingu to pewien sukces można by rzec. Lecz tutaj ma dubel i to samo koło u wozu co Monika czyli Shuko, która gra wszędzie gdzie się da. A tam gdzie wyjdzie z kwalifikacji - to od razu do domu. (moze nie od razu, ale wygląda to słabo). Panie już dziś mogły odpaść z turnieju po dość słabym 1secie. Lecz sa i grają dalej i..


słabe spotkanie nie wróży nic dobrego. Tym bardziej, że Monika i Maria zostały przełamane w 1gemie i od razu odłamały, w 3cim gemie to samo i znów odłamały, potem nie dały za wiele do powiedzenia na korcie Kudrynavstevie&amp;Zakopalovej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Swansea - Aston Villa
Typ: 1 (AH -1)
Kurs: 2,16
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Nowy rok rozpoczynamy kolejną kolejką angielskiej ekstraklasy. O godzinie 16 spotkają się ze sobą drużyny Swansea i Aston Villi. Goście grają ostatnio tragicznie, porażki 8:0 (!!!) z Chelsea na Stamford Bridge oraz dwie porażki u siebie: z Tottenhamem (0:4) oraz z będącym wtedy na 18 pozycji w tabeli Wigan aż 0:3 mówią same za siebie o formie tego zespołu. Po drugiej stronie mamy dobrze spisujące się w tym sezonie Swansea. Drużyna Łabędzi po dwóch remisach (u siebie z liderem tabeli - Manchesterem United oraz gościnnie w Reading) wygrała mecz z Fulham. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest dla mnie Swansea i obstawiam wygraną tego zespołu dwoma bramkami jednak zabezpieczam się zwrotem w przypadku wygranej jedną bramką. Do siego roku!
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Houston Rockets - Atlanta Hawks
Typ: połowa/koniec meczu : Atlanta Hawks/Atlanta Hawks
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Rakiety są chyba zbyt mocno faworyzowane w tym meczu przez bukmacherów. Atlanta w tym sezonie spisuje się naprawdę bardzo dobrze. Hawks mają bilans 19 zwycięstw i 9 przegranych. Co ważniejsze Atlanta doskonale spisuje się na wyjazdach. To właśnie Hawks mają najlepszy bilans spotkań wyjazdowych na Wschodzie: 8 zwycięstw i 4 porażki. Houston miało niedawno okres pięknej gry i dobrych wyników, ale chyba już wrócili do swojej realnej formy. Ostatni mecz z Oklahomą był w ich wykonaniu tragiczny, bo przegrali ten mecz różnicą 30 punktów 94:124. Jak tylko Oklahoma bardziej przycisnęła w defensywie, to Houston było bezradne w tamtym spotkaniu. Atlanta doskonale gra w defensywie i moim zdaniem właśnie dobra defensywa Hawks będzie kluczem do ich zwycięstwa nad Houston Rockets.
⛔100
 
K 7

kamilszczytno

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Spotkanie: Oklahoma - Phoenix
Typ: Oklahoma -13
Kurs: 2.00
Bukmacher: BET365
Analiza: Moze nie jestem jakims znawca ani wielkim fanem koszykowki , lecz nie sposob nie zauwazyc kilku detali ktore moga przewazac na korzysc tego typu. O ile zwyciestwo Oklahoma City Thunder wydaje sie byc wiecej niz pewne , o tyle wynik z handicapem rowniez od tego wiele nie odbiega. Myslalem o zagraniu nawet najwiekszego z mozliwych handicapow ,lecz z racji tego ze Phoenix na wyjazdach przewaznie nie przegrywa meczow jakimis zbyt wygorowanymi stratami. Dodatkowo pod uwage wzielem statystyki Oklahoma City Thunder w meczach u siebie ma bilans 15-2 ( seria 11 meczy bez porazki ) zas Phoenix Suns w meczach wyjazdowych 2-13 ( seria 8 meczow bez zwyciestwa ) To juz mowi samo za siebie ze Oklahoma powinna spokojnie pokryc ten handicap , co przy calkiem przyzwoitym kursie pozwoli udanie rozpoczac nowy rok .
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Championship
Spotkanie: Peterborough-Barnsley
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: bet365
Analiza: W Nowy Rok na zapleczu Premier League dojdzie do pojedynku przed ostatniej i ostatniej druzyny ligi. Gospodarze są w zdecydowanie lepszej formie od gosci. W ostatnich 5 spotkaniach wygrali 3 razy i to nie z byle kim ( 3-0 z Volves, 5-4 z Boltonem i
2-1 z liderem Cardiff). Ostanio jednak zaliczyli wpadke z Bristol City ale na poczatku spotkania dostali czerwona kartke i to mysle bylo głownym powodem porazki. Co do gości to jest to ostatnia druzyna i nic nie wskazuje na to aby sie wydostali z konca tabeli. W ostatnich 5 spotkaniach zdobyli zaledwie 4 pkt. Ostatnie spotkanie obu druzyn w tym roku zakonczyło sie zwyciestwem Peterborough 2-0 i mysle ze tym razem bedzie tak samo.
✅130
 
luzny 0

luzny

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Pojedynek: Vladimir Zografski - Noriaki Kasai
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W Nowy Rok skoczkowie rywalizować będą na skoczki w Ga-Pa. Ponieważ jest to kolejny konkurs Turnieju Czterech skoczni, pierwsza seria przebiegać będzie w systemie KO. Na ten konkurs wybrałem parę Zografski - Kasai. Od początku TCS Kasai nie błyszczy formą. W Obersdorfie nie zakwalifikował się nawet do konkursu. Co prawda Zografski też nie zachwycił 42 lokatą, jednak po skokach w Ga-Pa widać u niego zwyżkującą formę. Na pierwszym treningu był 26., a na drugim po nieudanej próbie 57. I tak są to lepsze wyniki niż Kasai&#39;ego - 46. i 44. lokata. Największą różnicę widać było w kwalifikacjach, gdzie Bułgar po ładnym skoku na odległość 131m zajął 10 miejsce, a Japończyk był 40. po skoku na 123m. Moim zdaniem kurs 1,60 to łakomy kąsek dla bukmacherów. Jeśli warunki na skoczni będą porównywalne, bez problemu wygra Zografski.
✅60
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Spotkanie: Tottenham - Reading
Typ: Tottenham (-1.5 AH)
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Całkiem spory kurs na Tottenham z czego zamierzam skorzystać. Boas świetna druzyne sobie ułozył. Tstatnio ogladałem tylko pierwszą połowę meczu Sunderland-Tottenham, ale to co zobaczyłem było jak najbardziej na plus. sunderland niemalże nie wychodził ze swojej połowy. Koguty świetnie grały, brakowało wykończenia. Systuacji pare było, ale nawet Adebayor nie trafił z kilku metrów do bramki tylko obił poprzeczkę. Potrafia świetnie utrzymac sie przy piłce na 20 czy 25 metrze przed bramką rywala. To główniez zasługa Dembele, któremu piłki sie niemalze nie da zabrać. fakt, nie jest to zawodink, który co chwila popisuje się świetym podaniem otwierającym drogę do bramki, ale daje ten spokój przez co koguty mogą zamknąć na dłuższy czas rywala w ich polu karnym.
Teraz grac będą bez Bale`a, ale z Reading i tak sobie bez problemów poradzą. W obronie grają pewnie, ostatnio stracili gola po zamieszaniu w polu karnym po stałym fragmencie. Wczesniej ze Stoke i Swansea dobre mecze, na zero z tyłu więc watpie, aby Reading cos zagroziło Llorisowi. Ostatnio słabo grali i ze Swansea i z Młotami, ale udało się ugrac aż 4 pkt. Jednak ze Swansea oddali jeden niecelny strzał, a z West Hamem, który opstatnio jest w kryzysie równiez nic nie grali. Teraz cas na kolejne manto. Pamietam jak fatalnie wyglądali z Sunderlandem, który nic prawie nie gra w tym sezonie oraz z Arsenalem. Moim zdaniem łatwe, szybkie i przyjemne spotkanie dla Kogutów.
✅98
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie Ga-Pa
01.01.2013 14:00
Spotkanie: Dmitri Vassiliev - Tom Hilde
typ: 2
kurs: 1.85
buk: expekt
Mimo, że to pierwszy dzień Nowego Roku skoczkowie nie próżnują i w Ga-Pa jak co roku zostanie rozegrany drugi, noworoczny konkurs Turnieju Czterech Skoczni. W oko wpadł mi szczególnie pojedynek, jaki w swojej ofercie wystawił expekt pomiędzy Dmitri Vassilievem a Tomem Hilde. Według mnie lepszy tutaj okaże się ten drugi.
Norweg wyraźnie złapał formę na na TCS, zresztą podobnie jak jego kolega z reprezentacji Anders Jacobsen. Bardzo dobrze spisał się w pierwszym konkursie w Oberstdorfie, gdzie zajął miejsce piąte. W dzisiejszych kwalifikacjach uzyskał 4 odległość, lecz to pozwoliło mu na zajęcie jedynie 12 miejsca. Podczas treningów także latał bardzo daleko. W pierwszym uzyskał 130.5 metra co pozwoliło na zajęcie 2 miejsca, a w drugim skoczył na odległość 127.5 metra co dało mu 16 lokatę.
Rosjanin także prezentuje się w TCS świetnie. W pierwszym konkursie został sklasyfikowany tuż za podium. W dzisiejszych kwalifikacjach z obniżonej belki uzyskał 130.5 metra i mimo podpartego skoku zajął 6 miejsce. W treningach natomiast po skokach na odległość 129 i 124.5 metra co dało mu odpowiednio 6 i 32 pozycję.
Widać więc, że obaj panowie skaczą na bardzo podobnym poziomie i o tym który z nich będzie lepszy mogą zadecydować niuanse takie jak wiatr czy noty za styl. A co do not to jestem przekonany, że te lepsze osiągnie Hilde, ponieważ Vassiliev ma bardzo duże kłopoty przy lądowaniu, przez co traci masę punktów, co było widać w Oberstdorfie. Dlatego też stawiam w tym pojedynku na Norwega.
✅85
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
No więc nowy rok czas zacząć :]
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Southampton - Arsenal
Typ:
1 DNB
Kurs: 3,35
Bukmacher: Expekt

Analiza:
O godzinie 18:30 w nowy rok Święci podejmą na własnym boisku Kanonierów. Goście w ostatniej kolejce rozprawili z kwitkiem Newcastle aż 7:3 ale do 70 min bardzo się męczyli bo rywale gonili wynik. Stracili w tym meczu sporo sił. Tak już jest w PL że co roku w Boxing Day nawet najtwardsi w końcu tracą punkty. Myślę że podobnie będzie już jutro z Arsenalem który po 4 zwycięstwach z rzędu w końcu straci pkt. Martwi mnie tylko świetna forma Walcotta który ostatnio ustrzelił hattricka i ma na koncie już chyba 8 bramek. Ostatnio na niego postawiłem i wygrałem mam nadzieje że los mi tego nie odbierze ???? Również Kanonierzy coraz lepiej radzą sobie bez VP jednak grają dużo długich piłek co przy grających z kontry świętych może nie wypalić. Święci w ostatniej kolejce zaliczyli świetny początek meczu ze Stoke jednak druga połowa należała do gospodarzy. To dodatkowo podrażni Southampton.
z/0
 
krzysiek74 83,1K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-Premier League
Spotkanie:Swansea-Aston Villa
Typ:1

Kurs:1.60
Bukmacher:Expekt

Typ na Walijczyków oczywisty wziąwszy pod uwage ostatnią &quot;formę&quot; graczy z Birminhgam.
Walijczycy u siebie to niezwykle cięzki do pokonania rywal na 10 spotkań jedynie komplet punktów z Libertum Stadium zdołałały wywieźć Eveton i Norwich a bilans dopełniają 3 zwycięstwa i 5 remisów w bramkach 17-15.
The Villans w trzech meczach ostatnich meczach tegorocznych stracili aż 15 goli!Nie sądzę iż Nowy Rok może nagle odmienić ten zespół i wszystko według mnie mnie wskazuje na kolejną porażkę.
Łabędzie zgarniają trzy punkty innego rozwiązania nie widzę.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia
Spotkanie: Melbourne Heart – Newcastle Jets
Typ: 2
Kurs: 3.24
Bukmacher: PinnascleSports

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 14 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 10 i zarazem ostatnim pozycję w tabeli zespół Melbourne Heart z 7 Newcastle Jets. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 6 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 10 bramek a stracili 8. Goście natomiast w swoich 7 jak dotąd rozegranych pojedynkach ligowych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć 1x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 12 bramek a stracili 16. Statystyki obydwu w/w drużyn są do siebie bardzo zbliżone dlatego też troszkę nie rozumiem takiej różnicy wystawionych kursów osobiście pobierając zwycięstwo gości którzy według mnie mają silniejszą kadrę od gospodarzy stąd mój typ to 2 po bardzo dobrym kursie.
⛔100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Wigan - Manchester United
Typ: Manchester United -1.5
Kurs: 2.69
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Występy Latics na własnym obiekcie nie imponują – tylko dwie wygrane w 10 spotkaniach. Wygrana na koniec roku z The Villans była na pewno dobrym prognostykiem na rok nadchodzący i dalszą część sezonu. Progres jednak nie powinien zacząć się już teraz w starciu z MU. Ciężko im będzie ukraść punkty Czerwonym Diabłom. MU mimo, że od dwóch spotkań gra bez W.R, to jest tam komu strzelać bramki. Oba zespoły przystąpią do meczu bez większych zmian w porównaniu z kolejką ubiegłą. Poza siłą, różnicą formy i klas, z 16 dotychczas rozegranych spotkań pomiędzy tymi drużynami Czerwone Diabły wygrały 15 razy. W tym sezonie pokonali już Wigan na własnym obiekcie 4:0. W ostatnich 3 meczach na DW Stadium MU strzeliło 9 bramek, tracąc jedną. Poprzedni sezon przyniósł Latics wygraną u siebie 1:0, w tym jednak nie posądzam Diabły o takie zlekceważenie rywala. Powinni pójść za ciosem wiedząc, że Manchester City i Chelsea mają w tej rundzie mecze u siebie z łatwiejszymi rywalami i mogą, a nawet powinni zainkasować 3 oczka. To też na pewno zmotywuje MU solidnej gry i wygranej kilkoma bramkami. Stawiam na wynik 1:3
✅169
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz. 16
Wigan Athletic - Manchester United
TYP: over 2.5
KURS: 1,63
BUK: Pinnacle Sports

Analiza:

Jutro o godzinie 16 rozpocznie się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy zespołem Wigan a zespołem Manchesteru United. Faworytem według bukmacherów tego meczu są goście którzy w ligowej tabeli są na pierwszym miejscu. Ja jednak taki pewien nie był bym że goście wygrają ten mecz bez jakichkolwiek problemów. Gospodarze tego meczu w lidze nie błyszczą ponieważ znajdują się na 16 pozycji z dorobkiem 18 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i pięć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 18 bramek. A więc średnio wychodzi że mecz kończyli powyżej 2.5 gola. Natomiast na wyjeździe rozegrali również 10 meczów w których to trzy mecze wygrali i siedem meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili 17 bramek. A więc i tutaj wychodzi że mecz kończył się powyżej 2.5 goli. Natomiast goście tego meczu są liderami z dorobkiem 49 oczek i mają siedem punktów przewagi nad drugim zespołem. Na własnym stadionie rozegrali oni 10 meczy w których to 9 meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 28 bramek i stracili 13 goli. Tutaj również wychodzi powyżej 2.5 gola. Na wyjeździe również rozegrali 10 meczy w których to siedem meczu wygrali, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili 15 bramek. A więc jak widać tutaj też jest powyżej 2.5 gola. W ostatniej kolejce gospodarze rozegrali mecz z zespołem Aston Villa który wygrali 3:0. Natomiast goście pokonali 2:0 na własnym stadionie z West Brom Albion. Moim zdaniem ten mecz zakończy się over 2.5 gola ponieważ gospodarze 14 meczy kończyli overem i sześć Ungerem natomiast goście 15 overem i pięć meczy Ungerem. A więc typ powinien spokojnie wejść a stawiam że mecz zakończy się wynikiem 2:2
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ztoto 2

ztoto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Championship
Spotkanie: Leeds United - Bolton Wanderers
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza :
Pierwszy dzień roku 2013 zagra Leeds U. z Boltonem.
Choć dwie drużyny to znane marki to jednak moim faworytem jest zespół Leeds.
Leeds w meczach u siebie zajmuję 6 miejsce i nie przegrała od 4 spotkań i jej bilans
7 wygrane 2 remisy 3 porażki.
Za to Bolton to NAJGORSZA DRUŻYNA GRAJĄCA NA BOISKU PRZECIWNIKA.
Jej bilans 2 wygrane 4 remisy 6 porażek.
Podsumowanie :
Leeds wygrywa ostatnio wszytko u siebie.
Bolton jest najgorszą drużyną jako goście .

kiepska analiza
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: TenisWTA Brisbane
Spotkanie: Petra Kvitova – Anastasia Pavlyuchenkova
Typ; Zwycięzca 1.seta – 2
Kurs: 2.72
Bukmacher: Pinnacle
Za nami pierwsze pojedynki sezonu tenisowego 2013. Ok. 5 na ranem polskiego czasu Petra Kvitova - obecnie nr 8, zagra w australijskim Brisbane w 1/8 finału z Anastasią Pavlyuchenkovą, która zajmuje 36. pozycje w rankingu WTA. Będzie to dla nich drugie spotkanie w tych zawodach. Mimo dość sporej przewagi Czeszki, nie waham się postawić na zwycięstwo jej rywalki. Kvitova po US Open to już nie ta sama tenisistka – jej forma wyraźnie spadła i bardzo ciężko będzie ją odbudować. W ostatnich zawodach, których występowała tj. rozgrywki czeskiej ligi, zaprezentowała się dość przeciętnie, wygrywając zaledwie 1 z 2 pojedynków. Wczoraj 1.ej rundzie co prawda dość gładko pokonała Hiszpankę Navarro 2-0, ta jednak początki sezonu ma zwykle bardzo słabiutkie, także nie uznałbym tego za szczególnie dobry występ.
Z drugiej strony wracająca do wysokiej formy Pavlyuchenkova. W 1. rundzie po 3-setowym meczu wygrała z Hradecka, która jak wiemy potrafi wygrywać z najlepszymi. Rosjanka skutecznie odbierała mocne zagrywki rywalki, sama też serwowała mocno i dokładnie. Dwa lata temu na tym turnieju przegrała w półfinale z Kvitovą – teraz ma idealną okazję do rewanżu i zrobi wszystko, aby ja wykorzystać i awansować do kolejnej rundy turnieju.
✅172
 
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Stany Zjednoczone/Kanada - NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Brooklyn Nets
Typ:
I kwarta, over 50 pkt
Kurs: 1.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Koszykarze w NBA nie odpoczywają. Kibiców w Polsce zadowalają nawet w noc sylwestrową. Bukmacherzy ustawili strasznie wysoką linię na to spotkanie, ale trochę ich rozumiem. Gospodarze wtorkowej gry jak mało kto potrafią mocno otwierać spotkania, jak na przykład w starciu z Houston, gdzie po pierwszych 12 minutach na tablicy świetlnej widniał rezultat 41-29. Spurs średnio co dwa mecze przekraczają (razem z rywalem) tę magiczną barierę 50 oczek w pierwszej części gry. Podobnie sytuacja ma się z ekipą Brooklynu. Trudno o szerszą analizę tego typu. Zdaję się na instynkt i wyjątkowo dobry kurs od Pinnacle ????
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia- Premier League
Spotkanie: Manchester City- Stoke City
Typ: Dokładny wynik (wiele opcji) 1:0;2:0;3-0
Kurs: 2.55
Buk: Bwin
Analiza:
Witam wszystkich w Nowym Roku!!!
Jako pierwszy i oby trafny typ wybieram spotkanie pomiędzy The Citizens a The Latics.
Faworyci to zdecydowanie gospodarze, świetna passa 2 lat bez porażki zakończyła się 9.12.2012 w meczu derbowym z United. W ciągu tych 2 lat wygrali aż 33 razy i tylko 4 razy dzielili się punktami. Oczywiście mowa o meczach w Premiership. Dlaczego to przypominam? A no po to żeby uświadomić wam jak ciężko jest wygrać z gospodarzami na Etihad Stadium, ba o remis jak jest ciężko.
Stoke nie może się pochwalić takimi statystykami ale na swoją obronę mają passę 10 kolejnych spotkań w lidze bez porażki. Ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to 3 remisy, 1 wygrana i 1 przegrana. W meczach tych strzelili 2 bramki i tyleż samo stracili. W 3 z 5 spotkań nie strzelali bramki. Ogółem w tym sezonie na wyjazdach na 10 rozegranych spotkań w połowie nie zdobywali bramek.
City już od ponad 2 lat zdobywa u siebie bramki więc jutro powinni również zdobyć przynajmniej 1 gola. Fakt, że Stoke posiada jedną z 3 najlepszych defensyw w lidze nie powinientego zmienić. Warto nadmienić również że City straciło tylko 2 gole więcej.
Mecze ze Stoke zawsze są trudne. Goście prezentują siłowy football zatem ciężko jest wygrywać pojedynki z nimi bez ryzyka kontuzji. Niemniej jednak jutro to gospodarze powinni cieszyć się ze zwycięstwa. Nie liczę zbytnio na bramkę dla gości a co za tym idzie szykuje się 5 mecz bez straty gola u siebie dla City. Licze na spokojne 1-0/2-0,
pozdrawiam zilzil
✅155
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie - Peterborough : Barnsley
Typ - Barnsley i więcej niż 2,5 gola w meczu
Kurs - 4,50
Buk - Bwin
Analiza :
Witam wszystkich w tym Nowym Roku ! Na dzisiaj zaciekawiło mnie spotkanie w Championship pomiędzy dwoma najsłabszymi drużynami , gospodarze drużyna Peterborough aktualnie na 23 miejscu z dorobkiem zaledwie 22 pkt na koncie (7-1-17 bramki 35:48) ostatni mecz przegrali na wyjeżdzie z Bristol City 2:4 jednak przed tą porażką prezentowali się całkiem nie żle bo 3 zwycięstwa pod rząd , jak będzie dzisiaj ? Z drugiej strony zespół który zamyka tabelę Barnsley ich bilans jak dotąd to 5-6-14 w bramkach 25:41 oni jednak nie mogą poszczycić się serią wygranych spotkań ba ostatnie dwa spotkania to dwie porażki i to na swoim terenie ( z Birmingham 2:1 i z Blackburn 3:1 ) no i chyba czas na komplet pkt.
Peterborough na swoim terenie w tym sezonie prezentuje się najgorzej w lidze i na 12 spotkań mają bilans 3-0-9 strzelili 19 a stracili 27 goli natomiast u gosci podobna sytuacja bo u siebie 2-4-7 no a na wyjazdach o 1 pkt więcej 3-2-7 , jest jednak cos co pokusiło mnie na wygraną gosci a jest to ich H2H które jest przy tej parze bardzo ciekawe i tak na 11 wspólnych meczy bilans 3-1-7 w bramkach 15:23 ( 11 meczy i 38 goli ) a teraz na London Road Stadium w Peterborough 5 meczy i 0-0-5 i 8:15 a na Oakwell Stadium 3-1-2 i 7:8 , pierwszy mecz w tym sezonie w Barnsley na Oakwell Stadium lepsze Peterborough i 2:0 dla The Posh czyli w/g historii no to teraz czas na Barnsley i tak też postawię a że pada między nimi dosyć dużo goli to dodam ze trzy gole . Pozdrawiam !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom