>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hasło do 30.12.2012 - turniej PokerStars 100$

Status
Zamknięty.
T 828

the_longer

Użytkownik
Już napisałem wcześniej zrobić grupę na forum wstęp dla +100 postów i tam podawać hasło. Albo zrobić coś ala strefa zamknięta w dziale fora ogólnotematyczne. Tylko, że jak policzyłem chętnych będzie ze 20 osób licząc ostatnie zapisy i pewnie PS dla 20 osób turków darmowych nie będzie robił.
 
G 10

greg16

Użytkownik
Świeeetny pomysł... A nie pomyślałeś ze ktoś moze nie udzielac sie na forum ale czytac go kazdego dnia praktycznie(np.ja)? Pewnie trudno ograć kilkunastu graczy więcej... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
nie no trzeba cos zrobic z haslem od 50 czy 100 postow, bo sa tacy co tylko wlasnie przegladaja, nikomu nic od siebie nie dadza, a haselko by sie chcialo
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Wysyłanie każdemu z osobna hasła na priv pewnie okazało by się zbyt czasochłonne ale pomysł z podawaniem hasła osobom, które mają conajmniej 50 postów byłby dobry ;)
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
kolego radas1979 ja chcialbym dazyc do wyeliminowania sytuacji w ktorej w turnieju biora udzial osoby nie bedace stalymi a zarazem aktywnymi uzytkownikami forum, bo turniej organizowany byl dla uzytkownikow, a nie dla poszukiwaczy hasel, a wymog posiadania 50 czy 100 postow mysle ze nie jest wygorowany, a uzyskanie dostepu niech bedzie nagroda za pomoc innym uzytkownikom tego forum poprzez pisanie wlasnie postow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom