>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna - Bonus powitalny do 500PLN!

al_capone 29K

al_capone

Gangster

  • www.efortuna.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy
    ul. Bielskiej 47, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455, zwana dalej także jako Organizator.
    1.2. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz ich małżonkowie, krewni lub powinowaci w linii prostej, a także osoby związane
    z nimi tytułem przysposobienia, opieki lub kurateli oraz osoby zamieszkujące z nimi we wspólnym gospodarstwie domowy.
    1.3. Promocja obowiązuje w terminie od dnia 08.06.2012r. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu rozpoczęcia i zakończenia promocji.
    1.4. Promocja jest prowadzona na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
    2. Uczestnictwo w konkursie
    2.1. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych z zastrzeżeniem pkt 2.2., 2.3. oraz 1.2.
    2.2. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadali wcześnie zarejestrowanego internetowego konta do zawierania zakładów wzajemnych przez sieć Internet w Fortunie.
    2.3. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które w okresie jej trwania dokonały rejestracji i założyły internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych (zwane dalej iKonto) zgodnie z regulaminem zakładów wzajemnych-bukmacherskich świadczonych drogą elektroniczną przez sieć Internet i w terminie 10 dni od rejestracji dokonały wpłaty depozytu na iKonto.
    2.4. Korzystanie z promocji jest dobrowolne.
    3. Zasady promocji
    3.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości pierwszego wpłaconego depozytu na iKonto w terminie określonym w pkt. 2.3. po spełnieniu wymogów określonych w niniejszym regulaminie.
    3.2. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty depozytu, wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 500,00 zł.
    3.3. Aby otrzymać bonus, Klient musi w terminie 60 dni od dokonania rejestracji iKonta, zawrzeć jednokrotnie lub kilkukrotnie zakłady wzajemne za kwotę odpowiadającą czterokrotności pierwszego wpłaconego, w terminie wskazanym w pkt. 2.3., depozytu lub jego części na zakłady minimum
    3 AKO (trzy zakłady na jednym kuponie) z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.9.
    3.4. Po zawarciu w terminie 60 dni od dokonania rejestracji iKonta, jednokrotnie lub kilkukrotnie zakładów wzajemnych za kwotę odpowiadającą 20% czterokrotności pierwszego wpłaconego, w terminie wskazanym w pkt. 2.3., depozytu lub jego części na zakłady minimum
    3 AKO (trzy zakłady na jednym kuponie) z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.9, w terminie do 3 dni zostanie do iKonta Klienta przypisana kwota stanowiąca 20% bonusu. Pozostała kwota stanowiąca 80% bonusu zostanie przypisana do iKonta Klienta po spełnieniu warunków określonych w pkt. 3.3.
    3.5. Przy obliczaniu kwoty wymaganej do uzyskania bonusu, opisanej w pkt. 3.3. i 3.4. brane są pod uwagę zakłady zawarte przez Internet jak i zakłady zawarte w punktach przyjmowania zakładów, zarówno z oferty tradycyjnej jak i oferty LIVE, przy czym wysokość kwoty jest równa kwocie Wkładu za kupon (w przypadku kuponu za 100zł do obliczenia kwoty wymaganej do uzyskania bonusu, jest zaliczona kwota 88zł.).
    3.6. Bonus będzie przyznawany w wysokości nie większej niż kwota pierwszego depozytu, którą Klienta przeznaczył na zakład/zakłady zgodnie z pkt. 3.3.
    i 3.4. z ograniczeniem wysokości bonusu do kwoty maksymalnej 500,00 zł.
    3.7. Do wymaganego obrotu określonego w pkt. 3.3. i 3.4. nie zostaną zaliczone zakłady zawarte po niższym kursie niż 1.9, nie będące zakładami co najmniej
    3 AKO oraz zakłady które zostały anulowane lub unieważnione.
    3.8. Każdy Klient może skorzystać jeden raz z niniejszej promocji.
    3.9. Po spełnieniu przez Klienta warunków określonych w niniejszym regulaminie w terminie do 3 dni zostanie do iKonta Klienta przypisana kwota bonusu.
    3.10. Udział w promocji nie wymaga złożenia dodatkowego oświadczenia ze strony Klienta.
    3.11. Uczestnikowi promocji nie przysługuje prawo do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.
    4. Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń
    4.1. Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres: www.efortuna.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy ul. Bielskiej 47,
    5.2. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane w celach związanych przedmiotowo ze Sprzedażą premiową, tj. w celach związanych z ustaleniem prawa danego Uczestnika do uzyskania bonusu, wydania bonusu, ogłoszenia wyników Sprzedaży premiowej, przygotowania statystyk i zestawień podsumowujących Sprzedaż premiową, rozpatrzenia ew. reklamacji oraz sprawozdawczości księgowej i podatkowej – zgodnie z odrębnymi przepisami.
    5.3. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny do wydania bonusu. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do takich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
    6 .Postanowienia końcowe
    6.
    6.1. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych
    z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby Organizatora.
    6.2. Zasady promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nie uregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy o grach hazardowych oraz regulaminy zakładów wzajemnych – bukmacherskich obowiązujące u Organizatora.
    6.3. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane
    w związku z Promocją , mają charakter wyłącznie informacyjny.
    6.4. Regulamin konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Organizatora (www.efortuna.pl).
    6.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie www.efortuna.pl.
    6.6. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów ze Sprzedaży Premiowej lub dopuszczających do Sprzedaży Premiowej.
 
A 5

adw222

Użytkownik
marna promocja w betclicku była podobna, tylko tam trzeba było obrócić bonus a nie depozyt
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Muszę się upewnić bo mam problem, czy jeśli zagra się kupon do obrotu to powinno od razu pokazać się w tej ramce gdzie pokazuje ile pozostało do zagrania już z uwzględnieniem zakładu? Jak rozumiem, jeśli zagrałem kupon ako z 5 spotkań i razem wyszło 3.21 kurs to zalicza się to do obrotu?
edit: Dziękuje bardzo za odpowiedź, leci reputacja.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Muszę się upewnić bo mam problem, czy jeśli zagra się kupon do obrotu to powinno od razu pokazać się w tej ramce gdzie pokazuje ile pozostało do zagrania już z uwzględnieniem zakładu? Jak rozumiem, jeśli zagrałem kupon ako z 5 spotkań i razem wyszło 3.21 kurs to zalicza się to do obrotu?
Nie, status obrotu uaktualnia się co jakiś czas, więc się nie bój, jeśli od razu Ci nie zaliczyło kuponu do obrotu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie, status obrotu uaktualnia się co jakiś czas, więc się nie bój, jeśli od razu Ci nie zaliczyło kuponu do obrotu ????
Codziennie o 3-4 w nocy jest aktualizacja bonusu, jednak radzę sobie zapisywać i pilnować Fortuna ma problemy z liczeniem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 2

mateuszbah

Użytkownik
&quot;Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,90. &quot;

Rozumiem że granie singli lub dubli z kursami powyżej 2 nie zalicza się do obrotu bonusa ? Bo musi być min 3 spotkania tak ?
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
&quot;Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,90. &quot;


Rozumiem że granie singli lub dubli z kursami powyżej 2 nie zalicza się do obrotu bonusa ? Bo musi być min 3 spotkania tak ?
Dokładnie tak . Tylko triple
 
M 2

mateuszbah

Użytkownik
Trochę lipa,ja gram ciągle single,ewentualnie duble....na siłę cisnąć jakieś 3 wydarzenie to = mniejsza skuteczność,więcej błędnych kuponów.....a właśnie wpłaciłem 500 zł i zaczynam tego żałować bo ciężko będzie obrócić ten bonus.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Trochę lipa,ja gram ciągle single,ewentualnie duble....na siłę cisnąć jakieś 3 wydarzenie to = mniejsza skuteczność,więcej błędnych kuponów.....a właśnie wpłaciłem 500 zł i zaczynam tego żałować bo ciężko będzie obrócić ten bonus.
No taka prawda, dlatego ja odpuściłem sobie tam gre.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Trochę lipa,ja gram ciągle single,ewentualnie duble....na siłę cisnąć jakieś 3 wydarzenie to = mniejsza skuteczność,więcej błędnych kuponów.....a właśnie wpłaciłem 500 zł i zaczynam tego żałować bo ciężko będzie obrócić ten bonus.
Dokładnie dodatkowo radzę liczyć sobie stawki mnie oszukali jak udowodniłem im pomyłkę gdyż bonus obróciłem dużo szybciej to tylko się zmieszali że ktoś to liczy....
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Wpłaciłem dziś 500zł.mam zamiar zrobić ten obrót 2000 w ciągu 60 dni...ale tez bede sobie sam liczył skoro piszecie że występują niejasności w tej kwestii.Minusem jest to że do obrotu wliczają min triple ale cóż ???? jak Wam idzie z pozyskiwanie tego bonusu? 500zł fajna kasa
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Wpłaciłem dziś 500zł.mam zamiar zrobić ten obrót 2000 w ciągu 60 dni...ale tez bede sobie sam liczył skoro piszecie że występują niejasności w tej kwestii.Minusem jest to że do obrotu wliczają min triple ale cóż ???? jak Wam idzie z pozyskiwanie tego bonusu? 500zł fajna kasa
Ja niestety założyłem konto zanim wprowadzili bonus więc delikatnie mówiąc zostałem wydymany ????
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Ja niestety założyłem konto zanim wprowadzili bonus więc delikatnie mówiąc zostałem wydymany ????
Ja miałem konto założone 4 lata temu teraz tylko nieco zostało zmodyfikowane przy pomocy Pani z czatu i wszystko jest ok ???? Tyle że dopiero teraz konto zaczęło funkcjonować w postaci internetowej.
 
F 0

freeze

Użytkownik
Regulamin został zmodyfikowany, interesujące są dwa punkty:
3.10.
Otrzymany bonus na zasadach niniejszej Promocji, Klient może przeznaczyć jedynie na zawarcie zakładów wzajemnych u Organizatora.
3.11.
Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta i nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.
 
Do góry Bottom