>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster

https://www.sts.pl/pl/top-menu/bonusy/
Regulamin promocji powitalnej
1. Postanowienia ogólne
1.1. Organizatorem promocji na stronie http://www.sts.pl dla Klientów, prowadzonej pod nazwą „Bonus powitalny” [zwanej dalej: Promocją], jest „STAR-TYP SPORT zakłady wzajemne sp. z o.o.” z siedzibą w Katowicach przy ul. Porcelanowej 8, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000080269, [zwana dalej: Organizator lub STS].
1.2. W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
1.3. Promocja obowiązuje od dnia 10.12.2012r. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu rozpoczęcia i zakończenia Promocji w dowolnym terminie.
1.4. Promocja jest prowadzona wyłącznie na stronie sts.pl.
2. Uczestnictwo w Promocji
2.1. Z Promocji mogą skorzystać jedynie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych z zastrzeżeniem pkt 2.2., 2.3.
2.2. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy i dotyczy pierwszej wpłaty na konto internetowe w zakładach bukmacherskich STS organizowanych w sieci Internet.
2.3. Z Promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które przed jej rozpoczęciem lub w okresie jej trwania dokonały rejestracji i założyły internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych [zwane dalej: ekonto] zgodnie z Regulaminem Internetowych Zakładów Bukmacherskich i do czasu zakończenia Promocji dokonały wpłaty depozytu na ekonto.
2.4. Korzystanie z promocji jest dobrowolne.
3. Zasady Promocji
3.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości pierwszego wpłaconego depozytu na ekonto w terminie określonym w pkt. 2.3. po spełnieniu wymogów określonych w niniejszym regulaminie. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty depozytu, wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 200,00 zł.
3.2. Aby otrzymać bonus, Klient musi w terminie 120 dni od dokonania wpłaty na ekonto, dokonać zawarcia jednokrotnie lub kilkukrotnie dowolnych zakładów z łączną stawką odpowiadającą czterokrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.7, w terminie wskazanym w pkt. 2.3.
3.3. Po spełnieniu warunków określonych w punkcie 3.2 pozostała kwota bonusowa zostanie przypisana do ekonta z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
3.4. Każdy Klient może skorzystać jeden raz z niniejszej Promocji.
3.5. Uczestnikowi Promocji nie przysługuje prawo do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.
4. Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń
4.1. Ewentualne reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] , podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.
4.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego regulaminu w terminie do 30 dni od ich otrzymania.
4.3. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik Promocji zostanie powiadomiony o decyzji drogą elektroniczną.
5. Postanowienia końcowe
5.1. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby Organizatora.
5.2. Zasady Promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nie uregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin Internetowych Zakładów Bukmacherskich obowiązujący u Organizatora.
5.3. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku z Promocją mają charakter wyłącznie informacyjny.
5.4. Regulamin Promocji dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Organizatora (http://www.sts.pl).
5.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie http://www.sts.pl.
5.6. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z udziału w Promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Pytanie do osób które obróciły bonus i zleciły wypłatę!!!
Obecnie obróciłem 785,00. Czy jeśli zagram teraz kupon za 15,00 to kwota z bonusu zostanie przelana na konto depozytu od razu po zagraniu kuponu czy po rozstrzygnięciu tego ostatniego kuponu???

edit: Przeniosło zaraz po puszczeniu kuponu. Pytanie nieaktualne ;-)
 
C 2

chomik44

Użytkownik
małe pytanko- wpłaciłem 200 zł dostałem 200 zł i pusciłem kupon z kursem ponad 2.00 i weszło mam coś 389 w bonusie. Teraz znów muszę puścic za 200 czy za całość?
jak puszcze za całość to bedzie lepiej i szybciej zrealizuje bonus?
 
T 15

temp

Użytkownik
Możesz puszczać za ile chcesz (nawet po 2zł), sumarycznie trzeba obrócić 4 razy (czyli musisz postawić zakłady za sumaryczną kwotę 800zł). Oczywiście jak postawisz za całość to szybciej obrócisz, ale możesz też szybciej stracić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
witam, mam kilka pytań, Czy po wpłacie pierwszego depozytu, bonus 200zł dostaje od razu? ...czy mam rozumieć ze bonus 200zł jest &quot;jakby na oddzielnym koncie&quot; czyli z 200zł (czy jednak z 400zł) muszę zrobić obrót 800zł? I depozyt 200zł jest cały czas możliwy do wypłaty czy by go wypłacić muszę najpierw zrobić obrót 800zetai?
 
dexmark 5

dexmark

Użytkownik
Chciałbym skorzystać z bonusu, czy mogę wpłacić 200zł, dostanę wtedy kolejne 200 jako bonus i natychmiast mogę wypłacić moje 200, które wcześniej wpłaciłem?
 
N 6

noname88xd

Użytkownik
a potrafisz czytać tekst ze zrozumieniem ? wpłacasz 200 zl dostajesz 200 zł bonusu masz obrócić 4x dopiero wtedy możesz wypłacać !
 
M 837

marcios

Użytkownik
noname88xd to TY czytaj ze zrozumieniem, było tu pełno razy, że można wypłacać prosto po wpłaceniu swoje 200zł i obracać samym bonusem, więc nie wprowadzaj go w błąd.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
1 krok - wplacasz 200 zl
2 krok - dostajesz 200 zl bonusu extra (sa oddzielne 2 konta jedno to srodki do wyplaty , na drugim widnieje bonus za ktory musisz zakrac łacznie za 800 zl )
3 krok - jak chcesz od razu mozesz po wplacie , wyplacic pieniadze i wtedy pozoztaje tylko 200 zl bonus za ktore mozesz grac bez ryzyka ! stary prawdziwej gotowki
 
dexmark 5

dexmark

Użytkownik
Po wpłacie 200zł dostałem kolejne przypisane do bonusu. Natychmiast zleciłem wypłatę i teraz gram za pieniądze buka. Tylko jeśli chcecie grać za bonus to musicie na niego kliknąć, musi tam być zielony znak (na bonusie).
 
C 2

chomik44

Użytkownik
prosze o analizę sytuacji
wpłaciłem 200 zł dostałem 200 zl bonusu
puściłem kupon za 200 wygrałem 367,84
następnie puściłem za 367,81 wygrałem 582,61
teraz:
suma postawiona: 567,81
czy wystarczy puscic nastepny kupon za 232,19 i wtedy całkowity koszt postawionej kasy to 800 zł i wtedy kwota została na koncie bonusu = 350,42 zostanie dołozona do konta głownego? czy jak inaczej to wyglada?
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
prosze o analizę sytuacji

wpłaciłem 200 zł dostałem 200 zl bonusu
puściłem kupon za 200 wygrałem 367,84
następnie puściłem za 367,81 wygrałem 582,61

teraz:
suma postawiona: 567,81

czy wystarczy puscic nastepny kupon za 232,19 i wtedy całkowity koszt postawionej kasy to 800 zł i wtedy kwota została na koncie bonusu = 350,42 zostanie dołozona do konta głownego? czy jak inaczej to wyglada?
Dokładnie tak jak mówisz, zostanie sama przesunięta do DEPOZYTU.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ja mam pytanie co do kursu 1,70 ktory musi byc lacznie bo nigdzie nie jest napisane czy jest wymagany jakis minimalny kurs zdarzenia ???

W wielu bukach internetowych przy okazji takich promocji bylo np. zaznaczone ze moze byc AKO ale zaden ze skladnikow nie moze byc ponizej np. 1,15

Jak jest tutaj ???

Moze byc zlepek kursow 1,1 albo jakas dokladka damy na to 1,08 itd ??
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Ja mam pytanie co do kursu 1,70 ktory musi byc lacznie bo nigdzie nie jest napisane czy jest wymagany jakis minimalny kurs zdarzenia ???

W wielu bukach internetowych przy okazji takich promocji bylo np. zaznaczone ze moze byc AKO ale zaden ze skladnikow nie moze byc ponizej np. 1,15

Jak jest tutaj ???

Moze byc zlepek kursow 1,1 albo jakas dokladka damy na to 1,08 itd ??
Możesz dać nawet 50 zdarzeń z kursem 1.01 , wszystko przyjmuje a odnoścnie 2 pytania to jest czas 120 dni.
Tu masz cały regulamin
https://www.sts.pl/userdata/files/files/regulamin-bonusu.pdf
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom