>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady live i blokady w piłce nożnej

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zastanawiam się czy ktoś ma jakieś strategie na LIVE i gra wg nich. Ja próbuję od jakiegoś czasu czegoś takiego: w II poł kiedy w meczu jest 0:0 wsparty typami z różnych źródeł, własną analizą przedmeczową oraz przede wszystkim statystykami LIVE i ewentualnie obserwacją spotkania bezpośrednio coś ugrać. Wiadomo, że im dłużej twa spotkanie tym bardziej rosną kursy na wygraną zespołów i overy pow. 0,5, pow 1 lub BTS. W zasadzie ta strategia na razie nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, ale tez nie mam z tego powodu strat. Co o tym sądzicie ?
Druga sprawa jaką chciałem poruszyć to kwestia blokad. Czy jeśli zakład przedmeczowy nie idzie po waszej myśli, lub idzie ale z obserwacji live lub/i ze statystyk wynika, żeby założyć coś przeciwnego to robicie to ? Ja sam zazwyczaj stosuje różne blokady, ale ostatnio kiedy przez cały weekend blokady tylko zaszkodziły (czytaj: wygrałem o wiele mniej niż mogłem) postanowiłem nie blokować i w kolejnym tygodniu ostro się to zemściło bo okazało się, że właśnie powinienem blokować. Oczywiście kluczem do sukcesu jest tutaj doświadczenie (które dopiero zdobywam) oraz właściwe wnioski kiedy ogląda się spotkanie i najlepiej blokować jedynie kiedy to konieczne. A co wy o tym sądzicie ? Czy macie taką zasadę, że nie tykacie zakładu przedmeczowego choć by się waliło i paliło czy wręcz przeciwnie ?
Pozdrowienia
 
V 31

vector77

Użytkownik
ja gram na life i czasem kontruje( to co nazwales blokowaniem prawdopodobnie jest kontra) ale nie zawsze bo mniej wpada wtedy do kieszeni.
 
R 0

robinhood

Użytkownik
Dzięki kontrowaniu można uratować w pojedynczych przypadkach część kasy, ale lepiej nie tworzyć z tego strategii, zwłaszcza przy graniu singli.
Tym bardziej, że gdy mecz idzie nie po myśli, to kurs na zdarzenie przeciwstawne jest już bardzo marny.
Kontrowanie ma już większy sens przy graniu AKO ze sporym kursem, ale to jest tylko działanie doraźne, a nie długofalowa strategia, bo nie da się z góry założyć (niestety) że na kuponie wejdą wszystkie wcześniejsze mecze, oprócz ostatniego ;)
 
V 31

vector77

Użytkownik
sa rozne sposoby na kontry i wyjscie z jakims tam zyskiem. jesli chodzi o gre na lajfie to zalezy jak grasz. ja gram tylko na lajfie i zle nie jest. podam przyklad.
pojedynek w angileskiej lidze zuzla. typ zaczerpnalem z dzialu vip. typ byl taki -8.5 punkta dla gospodarzy. kurs cos w granicach 2. ja zagralem na lajfie kierujac sie typem z forum na -2.5 po kursie 2. gospodarze wygrali roznica 10 punktow chyba ale jak widzisz ze wzgledu na to ze w poczatkowej fazie gospodarze byli w plecy kursy sie ladnie ulozyly i bez stresu wpadly pieniazki. pozatym na lajfie mozesz grac wiecej obracajac szybciej kapitalem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzięki kontrowaniu można uratować w pojedynczych przypadkach część kasy, ale lepiej nie tworzyć z tego strategii, zwłaszcza przy graniu singli.
Tym bardziej, że gdy mecz idzie nie po myśli, to kurs na zdarzenie przeciwstawne jest już bardzo marny.
;)
W zasadzie sprawdza się to jak stawia się na faworytów. Jeśli to on zdobędzie pierwszą bramkę, to po jej strzeleniu kursy na słabszego przeciwnika lub/i remis są mega wysokie, bo już nawet przedmeczowe były wysokie, a jak słabsza drużyna strzeli to nadal na nią są wysokie kursy. Oczywiście wszystko zależy od konkretnego spotkania i różnych modyfikacji handicapów, BTS, ilości goli ale można to sobie różnie kontrować. Jak dla mnie jest to bardzo ciekawe.
 
kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
Ja obstawiam piłkę nożną na ilość goli.
Minuta ok. 60 meczu, wynik przypuszczalnie 1-1, obstawiam, że nie padnie gol, kurs 2,5.Po minucie 85 kontruję, wtedy kurs jest po wyżej 3 że gol padnie.
 
T 0

thomas49

Użytkownik
od 80 minuty stawiam tylko na rozne. Jezeli mecz jest wyrownany, np. 2:2 to niemal pewne jest, ze jakis rzut rozny bedzie. Czesto sie zdarza, ze jest jeden rog po drugim i mozna niezle na tym wyjsc do przodu ????
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ja obstawiam piłkę nożną na ilość goli.
Minuta ok. 60 meczu, wynik przypuszczalnie 1-1, obstawiam, że nie padnie gol, kurs 2,5.Po minucie 85 kontruję, wtedy kurs jest po wyżej 3 że gol padnie.
Kurs w 60 minucie przy stanie 1:1 na over 2.5 gola 2.50?
Hmmm... przypadek jeden na 100.
Przeważnie kurs w takim przypadku waha się od 1.50 do 1.80
Wiem często również gram tym sposobem tylko, że od 75 minuty wzwyż, że wpadnie gol (kurs około 2.00).
 
Do góry Bottom