>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Rosji kobiet i mężczyzn 2012

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zenit Kazan - Belgorod​
Ja nie widzę większych szans w tym meczu dla Belgorodu, Zenit na tym etapie sezonu gra nieosiągalną siatkówkę dla żadnej drużyny z Rosji.
Kazań po dwóch szybciutkich spotkaniach łatwo wszedł do tego finału, ich dzisiejszy rywal stoczył równy bój z Novosibirskiem gdzie o zwycięstwie zdecydował trzeci set grany na przewagi. Nieprawdopodobnie gra Michajłow który jest absolutnie nie do zatrzymania, Grozer nie jest wstanie obecnie grać na takim poziomie jak jego vis a vis w tym meczu, tym bardziej że tak jak wspomniał Filip zmaga się On z lekką dolegliwością. Na drugim skrzydle szaleje kapitalny Anderson, który łapie piłkę na nieprawdopodobnym zasięgu. Belgorod nie ma na niego żadnej odpowiedzi, ich lewe skrzydło wygląda średnio. Zagrywka drużyny Alekny również na kapitalnym poziomie, powinna bez większych problemów naruszyć nienajlepsze przyjęcie rywali.
Kurs jest niezły, Zenit to najlepsza drużyna w Rosji i takie puchary musi wygrywać. Jak by tego nie zrobili to oni odniosą dziś zwycięstwo.
Zenit (1.45) Sportingbet ⛔
__________________
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Belgorod- Zenit 3.41 Pinnacle Sports ✅ 3-1
Ostatnie minuty pozostały do finału Pucharu Rosji 2012. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i nie rozumiem tych kursów.Wiem że Zenit to mistrz Rosji i świetnie spisuje się w europejskich pucharach, ale Belgorod to równie silna ekipa w tym sezonie.I gram dziś na nich z tego powodu, że ich gra wygląda już naprawde dobrze w porównaniu z początkiem sezonu.Ekipa Lokomotivu posiada takich graczy jak m.in.Grozer,Muserskij,Kchtiej czy Tietiuchin i to oni są filarami tej drużyny.Mam nadzieję że ci zawodnicy poprowadzą dziś swoją ekipę to pierwszego większego triumfu w takim składzie. Duże value !
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Belgorod- Zenit 3.41 Pinnacle Sports
Ostatnie minuty pozostały do finału Pucharu Rosji 2012. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i nie rozumiem tych kursów.Wiem że Zenit to mistrz Rosji i świetnie spisuje się w europejskich pucharach, ale Belgorod to równie silna ekipa w tym sezonie.I gram dziś na nich z tego powodu, że ich gra wygląda już naprawde dobrze w porównaniu z początkiem sezonu.Ekipa Lokomotivu posiada takich graczy jak m.in.Grozer,Muserskij,Kchtiej czy Tietiuchin i to oni są filarami tej drużyny.Mam nadzieję że ci zawodnicy poprowadzą dziś swoją ekipę to pierwszego większego triumfu w takim składzie. Duże value !
z tego co mi wiadomo to Tietiuchin czasem wchodzi z ławki troszke pomóc, bo w dłuższym wymiarze pograć nie może, tak więc nazwać go filarem to gruba przesada..
ważnym aspektem jest to że Biełgore gra u siebie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Rosji mężczyzn 2012​



Półfinały:
Lokomotiv Nowosybirsk - Zenit Kazań 0:3 (21:25, 22:25, 18:25)
Biełogorie Biełgorod - Dynamo Moskwa 3:0 (25:15, 25:18, 25:23)

Mecz o 3 miejsce:
Lokomotiw Nowosybirsk - Dynamo Moskwa 1:3 (25:27, 19:25, 25:20, 21:25)

FINAŁ:
Zenit Kazań - Biełogorie Biełgorod 1:3 (21:25, 23:25, 25:20, 23:25)


Nagrody indywidualne:
MVP: Dmitrij Muserskij (Biełogorie Biełgorod)
Najlepszy atakujący: Maksim Michajłow (Zenit Kazań)
Najlepiej blokujący: Nikołaj Apalikow (Zenit Kazań)
Najlepiej zagrywający: Dmitrij Muserskij (Biełogorie Biełgorod)
Najlepszy rozgrywający: Siergiej Grankin (Dynamo Moskwa)
Najlepszy libero: Artem Jermakow (Biełogorie Biełgorod)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom