>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Rosji kobiet i mężczyzn 2012

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Rosji kobiet 2012​


Turniej odbędzie się w dniach 22-23.12.2012 w Krasnodarze.

Program Final Four:

Półfinały:
sobota, 22 grudnia
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskwa
Dynamo Kazań - Zarzecze Odincowo

Mecz o 3 miejsce i finał odbędą się w niedzielę 23 grudnia.​

Zapraszam do dyskusji !!!​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Rosji mężczyzn 2012

Turniej zostanie rozegrany w dniach 24-29.12.2012 w Biełgorodzie.

Podział na grupy:

Grupa A
Dynamo Moskwa
Gubernija Niżny Nowogród
Zenit Kazań

Grupa B
Biełogorie Biełgorod
Dynamo Krasnodar
Lokomotiw Nowosybirsk


Program Final Six:​


poniedziałek, 24 grudnia
Gubernija Niżny Nowogród - Zenit Kazań
Dynamo Krasnodar - Biełogorie Biełgorod

wtorek, 25 grudnia
Dynamo Moskwa - Gubernija Niżny Nowogród
Lokomotiw Nowosybirsk - Dynamo Krasnodar

środa, 26 grudnia
Zenit Kazań - Dynamo Moskwa
Biełogorie Biełgorod - Lokomotiw Nowosybirsk


Półfinały odbędą się w piątek 28 grudnia, a mecz o 3 miejsce i finał w sobotę 29 grudnia.​



Zapraszam do dyskusji !!!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Rosji kobiet

Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskwa

Pierwszy półfinał zapowiada się bardzo interesująco. Nie ma wyraźnego faworyta i wynik pozostaje sprawą otwartą.

Krasnodar miał ostatnio trochę problemów. Kontuzjowana były Hooker i Gansonre i tak naprawdę do końca nie wiadomo czy dzisiaj zagrają. Wiadomo ile dla zespołu znaczy Destinee Hooker. Niezły środek siatki z Merkulovą i Maryuhnich. Dobra libero Kryuchkova. Bardzo ważną postacią w drużynie jest oczywiście czeska przyjmująca Helena Havelkova. Ostatnio dołączyła do zespołu młoda Kozhukhova.

Dynamo Moskwa w LM mierzyło się z Muszynianką, więc tą drużynę na pewno wszyscy lepiej kojarzą. Według mnie może nie są tak mocne jak w poprzednim sezonie, ale mają jeden atut, który nazywa się Natalia Goncharova (Obmochayeva). Świetna atakująca. Na skrzydłach wspierają ją Osmokrovic (też świetna siatkarka tylko w tym sezonie ma trochę wahania formy) i Marina Marchenko. Na środku siatki są Morozova, Perepelkina (wraca do gry) czy Goncharova (siostra Natalii).

FF rozgrywany jest w Krasnodarze i to na pewno będzie lekką przewagą dla gospodyń. Ekipa z Krasnodaru w Superlidze jak na razie strasznie faluje (w pierwszych 9 kolejkach tylko raz grały na własnym parkiecie) i na pewno nie grają takiej siatkówki jaką są w stanie zagrać. Dynamo Moskwa może też mi do końca się nie podoba, ale skrzydła mają bardzo mocne, rzadko wstrzymują rękę. Rozgrywająca Akulova w sumie nie rozgrywa tak źle i trzeba pamiętać jedno. Zawsze ma odejście do Goncharovej. Może być zacięte spotkanie, ale według mnie do finału awansuje ekipa z Moskwy i jutro zobaczymy starcie Goncharova vs Gamova.

Typ:
Dynamo Moskwa @ 1.60 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
C 94

crock

Użytkownik
Puchar Rosji kobiet
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskwa
Pierwszy półfinał zapowiada się bardzo interesująco. Nie ma wyraźnego faworyta i wynik pozostaje sprawą otwartą.
Krasnodar miał ostatnio trochę problemów. Kontuzjowana były Hooker i Gansonre i tak naprawdę do końca nie wiadomo czy dzisiaj zagrają. Wiadomo ile dla zespołu znaczy Destinee Hooker. Niezły środek siatki z Merkulovą i Maryuhnich. Dobra libero Kryuchkova. Bardzo ważną postacią w drużynie jest oczywiście czeska przyjmująca Helena Havelkova. Ostatnio dołączyła do zespołu młoda Kozhukhova.
Dynamo Moskwa w LM mierzyło się z Muszynianką, więc tą drużynę na pewno wszyscy lepiej kojarzą. Według mnie może nie są tak mocne jak w poprzednim sezonie, ale mają jeden atut, który nazywa się Natalia Goncharova (Obmochayeva). Świetna atakująca. Na skrzydłach wspierają ją Osmokrovic (też świetna siatkarka tylko w tym sezonie ma trochę wahania formy) i Marina Marchenko. Na środku siatki są Morozova, Perepelkina (wraca do gry) czy Goncharova (siostra Natalii).
FF rozgrywany jest w Krasnodarze i to na pewno będzie lekką przewagą dla gospodyń. Ekipa z Krasnodaru w Superlidze jak na razie strasznie faluje (w pierwszych 9 kolejkach tylko raz grały na własnym parkiecie) i na pewno nie grają takiej siatkówki jaką są w stanie zagrać. Dynamo Moskwa może też mi do końca się nie podoba, ale skrzydła mają bardzo mocne, rzadko wstrzymują rękę. Rozgrywająca Akulova w sumie nie rozgrywa tak źle i trzeba pamiętać jedno. Zawsze ma odejście do Goncharovej. Może być zacięte spotkanie, ale według mnie do finału awansuje ekipa z Moskwy i jutro zobaczymy starcie Goncharova vs Gamova.
Typ:
Dynamo Moskwa @ 1.60 Unibet
Jak Redwitz sądzę, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie, jednak ostatecznie górą będą jednak gospodynie-Dynamo Krasnodar. Z tego co wiem Hooker dziś zagra, tylko pytanie jak z formą ale jestem pełen optymizmu. W tym przypadku w ataku podobna siła, a wg mnie może i większa po stronie Krasnodoru, chyba ze Gonchareva będzie miała dzień konia... Ale przede wszystkim wg mnie jednak przyjęcie(mnie kompletnie nie przekonuje Marchenko) jest po stronie gospodyń, do tego dodać atut własnej hali. Redwitz opisał poszczególne zawodniczki, więc nie będę powielać, a w sumie za dużo więcej nie mam do dodania.
Typ:Dynamo Krasnodar 2,46 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filip_r2 583

filip_r2

Użytkownik
Jak Redwitz sądzę, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie, jednak ostatecznie górą będą jednak gospodynie-Dynamo Krasnodar. Z tego co wiem Hooker dziś zagra, tylko pytanie jak z formą ale jestem pełen optymizmu. W tym przypadku w ataku podobna siła, a wg mnie może i większa po stronie Krasnodoru, chyba ze Gonchareva będzie miała dzień konia... Ale przede wszystkim wg mnie jednak przyjęcie(mnie kompletnie nie przekonuje Marchenko) jest po stronie gospodyń, do tego dodać atut własnej hali. Redwitz opisał poszczególne zawodniczki, więc nie będę powielać, a w sumie za dużo więcej nie mam do dodania.
Typ:Dynamo Krasnodar 2,46
Hooker ma dzisiaj podobno grać także potwierdzam. Ale nawet jeśli by do tego nie doszło to Malofeeva która ją zastępowa w ostatnich meczach jest w świetnej formie bo w każdym z meczy w który grała za Hooker notował 50% i więcej skuteczności w ataku.
Duzo w tym meczu będzie też zależało od Havelkovej która grywa różnie w tym sezonie ale jeżeli ona gra dobrze to i Krasnodar potrafi prawie i ograć Kazan. Prawie bo z Kazaniem przegrały 2-3 mimo że prowadziły w TB 13-11.
Co ciekawe to za tydzień te zespoły znowu będą grały ze sobą w meczu ligowym ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dynamo Kazań - Dynamo Moskwa​


Wielki finał. Półfinały zakończyły się po myśli faworytek. Kazań wygrał 3:0 z Odincowem, a Moskwa 3:1 z Krasnodarem (gospodarz FF).

Oczywiście faworytem finału jest ekipa z Kazania. Liderką jest Gamova, która ciągnie ten wózek i dostaje zdecydowanie najwięcej piłek od Startsevej. Na skrzydłach Makhno i Larson. Makhno raczej defensywna zawodniczka, nie błyszczy już tak jak kiedyś. Larson to druga siła w ofensywie. Spore możliwości, ale jest strasznie chimeryczna. Niezły środek siatki. Dzisiaj będzie brakować doświadczonej Heather Bown.

O Moskwie coś tam pisałem wczoraj. Wczoraj fajnie zagrały skrzydłowe. Goncharova kończyła sporo piłek. Osmokrovic w końcu na swoim poziomie. Marchenko może ma monotonny atak, ale bije dosyć mocno i ciężko ją podbić. Kiepsko wyglądała współpraca na środku. Mogła się podobać gra w obronie i na siatce.

W dużej mierze będzie to pojedynek Gamovej z Goncharovą. Dynamo jeżeli dogra sobie piłkę do siatki to Akulova może jednak całkiem dobrze poprowadzić grę. Startseva (Kazań) przy wyrównanej końcówce wszystkie piłki posyłać będzie do Gamovej.

Faworytkami jest Kazań, ale Moskwa nie stoi na straconej pozycji i w sumie ma czym zagrozić rywalkom. Goncharovą i spółkę jak najbardziej stać na obronę tytułu. +1.5 seta na pewno ciekawsze, ale za drobną stawkę można próbować na Moskwę.

Typ:
Dynamo Moskwa @ 3.50 Unibet ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Rosji kobiet 2012​


Półfinały:
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskwa 1:3 (23:25, 17:25, 25:23, 17:25)
Dynamo Kazań - Zarzecze Odincowo 3:0 (25:16, 25:22, 25:17)

Mecz o 3 miejsce:
Dynamo Krasnodar - Zarzecze Odincowo 3:0 (25:23, 25:21, 25:17)

FINAŁ:
Dynamo Kazań - Dynamo Moskwa 3:0 (25:15, 25:17, 25:21)


Nagrody indywidualne:
MVP: Lesja Machno-Jewdokimowa (Dynamo Kazań)
Najlepsza atakująca: Jekaterina Gamowa (Dynamo Kazań)
Najlepiej blokująca: Maria Borodakowa-Borisenko (Dynamo Kazań)
Najlepiej zagrywająca: Destinee Hooker (Dynamo Krasnodar)
Najlepsza rozgrywająca: Jewgienija Starcewa (Dynamo Kazań)
Najlepsza libero: Jelena Jeżowa (Dynamo Moskwa)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Startuje Puchar Rosji mężczyzn. W poprzednich latach było sporo emocji i przede wszystkim mnóstwo dobrej siatkówki.
Turniej powinien być bardzo interesujący. Mocna obsada, świetni zawodnicy.

Gubernija Niżny Nowogród - Zenit Kazań​


Gubernija ostatnio w dobrej dyspozycji. 5 kolejnych zwycięstw w Superlidze i to z niezłymi rywalami (m.in. Dynamo Moskwa, Iskra Odincowo, Gazprom-Jugra Surgut). Trener Plamen Konstantinov ma ciekawą ekipę, w której prym wiodą rozgrywający Mikko Esko i atakujący Nikołaj Pawłow. Pawłow to jeden z lepszych zawodników na swojej pozycji w Superlidze, chociaż nie ma znakomitych warunków fizycznych. Bardzo inteligentny, dobrze wyszkolony, dynamiczny. Mikko Esko to świetny rozgrywający, gra bardzo szybko, sporo kombinuje i czasami popełnia błędy, ale potrafi doskonale gubić blok. Są jeszcze przyjmujący Milos Nikic czy środkowy Alexey Ostapenko.

Drużyny z Kazania chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Motorem napędowym jest oczywiście Maxim Mikhaylov. Doskonały atakujący, któremu w sumie bardzo rzadko zdarzają się słabe spotkania. Rozgrywa Vermiglio i z punktu widzenia kibiców Zenitu na pewno szkoda, że nie może grać środkowy Volkov. Na środku są Apalikov i Abrosimov. Szczególnie ten drugi czasami zawodzi. Na przyjęciu powinni zacząć Sivozhelez i Anderson. Bardzo mocny duet w ofensywie, w przyjęciu trochę gorzej. Ogromne możliwości ma Matthew Anderson. Zespół kompletny ? W tym sezonie według mnie jeszcze nie pokazali pełni swoich możliwości.

Wiadomo kto jest faworytem i wiadomo, że porażka ekipy z Kazania byłaby mega zaskoczeniem. Gubernija w dobrej formie, nie mają niczego do stracenia, mają swoje atuty, więc seta są w stanie tutaj ugrać.

Typ:

Over 163.5 pkt @ 1.85 WilliamHill ⛔

EDIT: Doskonała dyspozycja Zenitu w polu serwisowym. Gubernija zupełnie nie mogła grać swojej siatkówki.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Człowiek opróżniony z samego rana, wszyscy jeszcze lekko ospali, ale dzisiaj jest fajny mecz o 13:30 w ramach Pucharu Rosji i warto o nim kilka słów.
Dinamo Moskwa - Gubernia Niżnyj Novogorod
Grali już ze sobą kilka tygodni temu i w Moskwie goście wygrali 3:0 (przypomnijmy, że rozgrywki Pucharu Rosji są rozgrywane w Biełgorodzie - czyli dla wyżej wymienionych drużyn jest to teren neutralny). - Skoro Gubernia wygrała do zera w Moskwie, to dlaczego miałaby nie wygrac na terenie neutralnym jeszcze raz i z dalej osłabionym Dinamo?
A więc tak. Wczoraj Guberni mecz z Zenitem wyraźnie nie wyszedł. Raz - Zenit nie miał kompletnie żadnego słabego elementu i wszystko działało tak, jak powinno działac w najważniejszym momencie sezonu. Dwa - słabe przyjęcie, bez którego siła ofensywna Guberni jest mało efektywna bo Savin czy Nikic nie moga walczyc co chwilę z wysokim blokiem. Wczoraj oprócz końcówki II seta w zespole Guberni nie działało praktycznie nic.

Nikolay Pavlov będzie miał dzisiaj podwójną mobilizację do dobrej gry przeciwko swojej byłe drużynie.
Ale dzisiaj nadchodzi spotkanie z....​
Doskonała dyspozycja Zenitu w polu serwisowym. Gubernija zupełnie nie mogła grać swojej siatkówki.
... z Dinamo Moskwa które nie ma takiej mocy w elemencie zagrywki. Jest osłabione. Dalej nie ma Bartosza Kurka i Semena Połtawskiego, którzy nie polecieli do Biełgorodu. Poleciał za to Peter Veres ale na ile trener Czerednik będzie korzystał z jego usług - nie wiadomo. A więc właśnie - wyżej wymienione elementy składają się na fakt, że spotkanie robi się na papierze bardzo wyrównane. W wypowiedziach pomeczowych Nikołaj Pavlov (atakujący Guberni) obiecywał pełne zaangażowanie w dzisiejszym spotkaniu z Dinamo i rehabilitację za słaby mecz z Zenitem Kazań.
LINK.
W związku z tym proponuję taki oto bet:
Gubernia Niżnyj Novogorod +1.5 seta 1.95 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sokrates 1,7K

sokrates

Użytkownik
Veres ma grać w pierwszym składzie z tego co wiadomo. Połtawski to i tak tylko zmiennik Krugłowa. Veres + Markin + Krugłow na skrzydłach wyglądają lepiej od rywali. Ostatni mecz Dynamo grało 2 tygodnie temu wiec trochę czasu na trening mieli.
Dziś ważny mecz, Dynamo zagra na maksa i chyba nie ma co szukać na siłę niespodzianki.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Veres ma grać w pierwszym składzie z tego co wiadomo. Połtawski to i tak tylko zmiennik Krugłowa. Veres + Markin + Krugłow na skrzydłach wyglądają lepiej od rywali. Ostatni mecz Dynamo grało 2 tygodnie temu wiec trochę czasu na trening mieli.
Dziś ważny mecz, Dynamo zagra na maksa i chyba nie ma co szukać na siłę niespodzianki.
Tylko czy ewentualne zwycięstwo Guberniji będzie niespodzianką ?

Dynamo ze względu na problemy z kontuzjami na razie nie błyszczy. Veres wiadomo, że jest bardzo ważnym zawodnikiem. Krugłow to taki trochę surowy zawodnik, no ale uderza potężnie. Markin ? On akurat strasznie faluje jeżeli chodzi o poziom.

Wczoraj Gubernija została zdemolowana przez Zenit, ale Dynamo to nie Zenit ;) W Zenicie przez większość meczu wszystkim zagrywającym z wyskoku po prostu &quot;siedziała&quot; ta zagrywka. Poza tym Dynamo ma słabe przyjęcie (słabsze niż Zenit), a zmienna zagrywka Guberniji na pewno będzie dla nich problemem.

Trener Guberniji Plamen Konstantinow przyznał, że to było jedno z najgorszych spotkań w ich wykonaniu w tym sezonie (gorzej zagrali chyba tylko z Biełgorodem). Drugi raz na takim słabiutkim poziomie zagrać nie powinni.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tak czytając to, to chyba najlepiej będzie wyglądać over 181,5 pkt w Bet365.
Dynamo to może przegrać jak w lidze, tam 2 sety na przewagi, ale na pewno nie powinno przegrać do zera tym razem, ktoś napisał, że ekipie z Moskwy zostaje jeszcze mecz z Zenitem, no tak ale z nimi to większych szans nie mają. Tu zapowiada się wyrównane spotkanie, no a granica 181,5 pkt w takim przypadku chyba jest na luzie do przekroczenia, 2x po 45 pkt i 2x po 46 pkt. Są argumenty za Dynamem, ale są też aby zagrać +1,5 seta w stronę Gubernia Niżnyj Novogorod dlatego dla mnie jedynym sensownym rozwiązaniem jest over 181,5 pkt. :]
Kurs 1.85. Bet365
Edit: Betsson 184,5 i kurs taki sam.

Gdyby nie 2 set nie byłoby nerwówki... Ale grunt, że siedzi. 182 pkt ???? ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Biełogorie Biełgorod - Lokomotiw Nowosybirsk​


Obie drużyny jak na razie wygrały swoje mecze po 3:1 z Krasnodarem. Teraz pozostaje im tylko walka o zajęcie pierwszego miejsca i ewentualne ominięcie Zenitu Kazań (powinni ograć Dynamo).

Nowosybirsk wczoraj zaprezentował się przyzwoicie, ale w sumie bez rewelacji. Dobrze zagrał Nilsson, który naprawdę mnie pozytywnie zaskakuje. Doskonale wykorzystuje swoje atuty i bardzo często obija blok rywali. Para Divis - Biryukov ma potencjał w ofensywie. Gorzej z przyjęciem, ale też nie jest jakoś tragicznie w tym elemencie. Mocny środek Wolwicz-Gutsaljuk. Rozgrywa Butko, więc na tej pozycji na pewno przewagę ma Nowosybirsk. Wczoraj fajnie zaprezentował się zmiennik, przyjmujący Żilin.

Biełgorod gra na własnym parkiecie, więc to zawsze jakaś tam minimalna przewaga. Nie grają w tym sezonie najlepiej, ale do gry wrocił Ilinykh, gra Grozer, który miał/ma jakieś problemy z barkiem. Przede wszystkim w końcu nie gra Kampa, który zawodził. Makarov jest bardziej doświadczony, może wirtuozem nie jest, ale na pewno zespół przy nim wygląda lepiej. Grozer z Krasnodarem zagrał słabo, ogólnie jak na razie nie błyszczy. Warto zwrócić uwagę, że sytuacyjne piłki wędrują raczej na lewe skrzydło, a nie do Niemca. Niesamowicie za to prezentuje się Muserskiy. Naprawdę gra genialnie w tym sezonie. Dostaje jak na środkowego bardzo dużo piłek w ataku i skutecznie je kończy.

Zenit powinien wygrać z ekipą z Moskwy i wtedy spotkanie Biełgorodu z Nowosybirskiem będzie ważne. Zenit w starciu z Guberniją zaprezentował się doskonale, wszystko funckjonowało tak jak powinno. Dlatego oba zespoły powinny grać o zwycięstwo, żeby uniknąć Zenitu już w półfinale.

Nowosybirsk gra w tym sezonie równo, na dobrym poziomie. Biełgorod faluje, ale mieli już kilka spotkań na wysokim poziomie. Potencjał w ofensywie mają bardzo duży i jak to wszystko zagra będą bardzo groźni. Kurs ciekawy, własny parkiet, warto spróbować.

Typ:
Biełogorie Biełgorod @ 2.55 Sportingbet (obecnie 2.10) ✅


EDIT: Kurs na Biełgorod leci w dół. Grane (2.55) trochę wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Właśnie miałem pisać o tym meczu. Zagrałem go przy 2.5 i chciałem przeanalizować. Wyprzedziłeś mnie. Dodam tylko, że Biełgorod ma ogromną przewagę na środku siatki i w przyjęciu zagrywki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
filip_r2 583

filip_r2

Użytkownik
Właśnie miałem pisać o tym meczu. Zagrałem go przy 2.5 i chciałem przeanalizować. Wyprzedziłeś mnie. Dodam tylko, że Biełgorod ma ogromną przewagę na środku siatki i w przyjęciu zagrywki...
W przyjęciu no bez żartów. Oglądałem ich mecz z Krsnodarem i ich przyjecie wyglądało bardzo słabo a Krsnodar nie posyłał wielu jakiś niesamowitych zagrywek. Na środku fakt zgadza się przewagę nie podważalną ma Biełgorud. Ale skrzydła na chwile obecną Novosibisk ma mocniejsze. Rozegranie Butko na pewno dużo lepszy o Makarova czy Kampy. Biełgorud gdy grał z Krasnodarem odbijał się momentami od bloku jak od ściany. Loko blok ma na pewno dużo lepszy niż Krasnodar dlatego też dzisiaj gospodarze mogą odbijać się jeszcze bardziej od bloku. A tak w ogóle to Biełgorud cudem ograł Kranodar bo set 2 i 4 powinny paść łupem Krasnodaru 2 set przegrany ze stanu 24-19 ! 4 set ze stanu 24-22.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Filip widziałem w tym sezonie bardzo dużo meczy z udziałem Biełgorodu i innych drużyn i co do przyjęcia zagrywki nadal uważam, że lepsze jest po stronie Biełgorodu. Nie mówiłem tutaj o ataku bo para z Loko w tym elemencie jest akurat mocniejsza. Ale do rzeczy. Dziś mamy półfinał Pucharu Rosji pomiędzy Zenitem i Loko. Przewiduję tutaj małą niespodziankę. Loko w tym sezonie gra bardzo fajną siatkówkę i jedyny ich słaby punkt to środek choć w bloku środkowi nie radzą sobie najgorzej. Myślę jednak, że Zenit w meczu z Loko może polec. Grałem na Biełgorod w meczu z nimi w dużej mierze dlatego, że atut własnego boiska był po stronie Biełgorie. Dziś myślę, że Nowosybirsk może pokusić się o niespodziankę. Myślę, że zarówno Divis jak i Nillson pokażą się z lepszej strony niż w meczu z Biełgorodem. Zenit jak to Zenit. Jak siądzie im zagrywka to nie będzie czego zbierać, ale czy siądzie? Jest szansa że nie, a wtedy o niespodziankę nie trudno, a kurs zdecydowanie zachęca. Dlatego gram dziś za nieprzesadną stawkę:
Nowosybirsk +1.5 ⛔
kurs 2.6
Bet365

Dla odważniejszych czysty win, ja do ryzykantów nie należę.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Filip widziałem w tym sezonie bardzo dużo meczy z udziałem Biełgorodu i innych drużyn i co do przyjęcia zagrywki nadal uważam, że lepsze jest po stronie Biełgorodu. Nie mówiłem tutaj o ataku bo para z Loko w tym elemencie jest akurat mocniejsza. Ale do rzeczy. Dziś mamy półfinał Pucharu Rosji pomiędzy Zenitem i Loko. Przewiduję tutaj małą niespodziankę. Loko w tym sezonie gra bardzo fajną siatkówkę i jedyny ich słaby punkt to środek choć w bloku środkowi nie radzą sobie najgorzej. Myślę jednak, że Zenit w meczu z Loko może polec. Grałem na Biełgorod w meczu z nimi w dużej mierze dlatego, że atut własnego boiska był po stronie Biełgorie. Dziś myślę, że Nowosybirsk może pokusić się o niespodziankę. Myślę, że zarówno Divis jak i Nillson pokażą się z lepszej strony niż w meczu z Biełgorodem. Zenit jak to Zenit. Jak siądzie im zagrywka to nie będzie czego zbierać, ale czy siądzie? Jest szansa że nie, a wtedy o niespodziankę nie trudno, a kurs zdecydowanie zachęca. Dlatego gram dziś za nieprzesadną stawkę:
Nowosybirsk +1.5
kurs 2.6
Bet365
Dla odważniejszych czysty win, ja do ryzykantów nie należę.
dla mnie Loko gra solidnie, ale w ich grze nie widzę jakiejś &quot;petardy&quot; ostatnio Biriukov i Divis nie są w jakiejś formie, choćby przyzwoitej, często na boisko wchodził Zhilin i robił robotę. Nillson nigdy mnei nie przekona, nie ma jakiegoś solidnego uderzenia. Solidność i jeszcze raz solidność - tak nazwałbym grę Lokomotiwu, grają na w miarę równym poziomie jednak brakuje im aktualnie kogoś kto dałby od siebie coś takiejo jak Michajłow daje Zenitowi. Zenit w lidze wielokrotnie gral tie breaki i je wygrywał takze moze i to +1,5 ma sens, mnie jednak nei przekonuje ostatnio naprawdę słaba postawa Divisa i Biriukova.

edit
sorry nie wieidzlaem ze mecz o 13, myslalem ze 14.30 startują
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Lokomotiv Belgorod - Dynamo Moskwa @1.44 William Hill ✅/ Belgorod-1,5 seta 1.80✅
szybkie 3-0 Lokomotiv
Puchar Rosji i walka o wielki finał.Dwa zespoły z górnej półki.Dynamo bez Bartka Kurka - jest ot napewno poważne osłabienie.Gram dziś na ekipę Belgorodu z tego powodu iż ostatnio w lidze bardzo zawodzili i ten puchar to duża szansa na odbudowanie morali drużyny.Drużyna na początku sezonu nie była ze sobą zgrana, jednak po kilkunastu kolejkach ich gra wygląda coraz lepiej.Myślę że takie gwiazdy jak: Grozer,Muserskij,Kchtiej czy Tietiuchin odprawią dzisiaj z kwitkiem drużynę Dynama.Poprawę ich gry było widać w ostatnim meczu z solidnym Novobirskiem i z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej.Czysty win Lokomotivu raczej pewny, a coś z większym kursem to handicap setowy na drużynę z Blegorodu .
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Jeśli o Nilsona chodzi Tadzin to fantastycznie obija blok, a jeśli to się umie nie trzeba mieć mega uderzenia. Sprawdziło się to co mówiłeś bardzo ładnie grał Zhilin. Co do samego meczu to spokojnie Loko powinno tam ugrać seta. Według mnie w 2 secie zaważyła postawa Butki który przy stanie 12: 7 do przerwy technicznej zgubił blok maksymalnie 2 razy. Dla mnie bardzo średni występ Butki i średni występ skrzydłowych. Z całej 4 najlepiej prezentował się wyżej wspomniany Zhilin. Zenit cudów nie grał, zagrał na swoim normalnym poziomie i to wystarczyło. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Michajłow ale tego się od niego oczekuje bo to ostoja drużyny z Kazania.
Co do typu na Biełgorod to ja ten mecz odpuszczam ale chciałem tylko napisać, że Grozer ma problemy z barkiem i gra średnio a w pierwszym składzie przeważnie wychodzi Ilnykh czyli Kchtiej i Tietiuchin razem w 1 składzie nie grają. Ogólnie jestem skłonny się zgodzić ale przy takim kursie nie gram na Biełgorod ze względu na średnią dyspozycję Giorgiego.
 
filip_r2 583

filip_r2

Użytkownik
Zenit Kazan - Belgorod
Zenit przez cały puchar przeszedł jak burza. Bełgorod podobnie z tym że oni jak by z meczu na mecz się rozkręcali i grali coraz to lepiej. Na boisku pojawia się już nawet czasami Tietiuchin który od początku sezonu pauzował z powodu kontuzji. W rewelacyjnej formie jest Muserski. Grozer ostatnimi czasy gra poprawnie chociaż zmaga się on podobno z kontuzją barku ale nawet jeśli Niemiec będzie miał problemy to zawsze zastąpić może go utalentowany Zhigalov. Zenit zawsze jest mocny i groźny ostatnio prezentują wysoką dyspozycje ale jak każdej nawet najlepszej drużynie im również przydarzają się wpadki. Biełgorod ma przewagę własnej hali bo są gospodarzem PP. W tym sezonie już raz grali z Zenitem i przegrali tamten mecz 2-3 (wtedy na ataku grał Zhigalov). Dzisiaj myślę, że są w zdecydowanie lepszej dyspozycji niż miało to miejsce w tamtym czasie. Dlatego dzisiaj upatruje tutaj szansy na niespodziankę. Stąd typuje zwycięstwo Belgorodu po kursie 3.00 w b365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom